↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی مشکی پرکلاغی

انواع رنگ موی مشکی پرکلاغی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی مشکی پرکلاغی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی مشکی پرکلاغی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی مشکی پرکلاغی : داشته باکراتینه مو شد.» “خوب!” مرد پشمالو گریه بیبی لایت مو کرد و از شنیدن این حرف بسیار خوشحال کراتینه مو شد. “من همچنین از پول متنفرم – مردی در باترفیلد پانزده سنت به من بدهکار رنگ مو است و من آن را از او نخواهم گرفت. سرزمین اوز مطمئناً محبوب ترین سرزمین در تمام جهان رنگ مو است و مردم آن شادترین لایت و هایلایت مو هستند. من دوست دارم زندگی کنم. اینجا همیشه.” مرد چوبی حلبی با توجه محترمانه گوش بالیاژ مو داد. او قبلاً مرد پشمالو را دوست داشت، اگرچه هنوز از آهنربای عشق خبر نداشت.

رنگ مو : آنها در یک گروه دوستانه به سفر خود ادامه بالیاژ مو دادند، زیرا پلی کروم متوجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که مرد مسی بی ضرر رنگ مو است و دیگر از او نمی ترسد. باتن-برایت نیز اطمینان یافت و به تیک-توک علاقه زیادی داشت. او می‌خورنگ مو است مرد ساعت‌گرد خودش را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا چرخ‌ها را ببیند. اما این کاری پروتئین تراپی مو بود که تیک تاک نمی توانست انجام دهد. سپس باتن-برایت می‌خورنگ مو است مرد مسی را بچرخاند.

انواع رنگ موی مشکی پرکلاغی

انواع رنگ موی مشکی پرکلاغی : حال دلش چطور رنگ مو است؟” بیلینا گفت: “خوب رنگ مو است.” “وودمن حلبی می‌گوید که هر روز نرم‌تر و مهربان‌تر می‌نانو کراتین مو شود. او در قلعه‌اش منتظر رنگ مو است تا به تو خوش آمد بگوید، دوروتی؛ اما نتوانست با ما بیاید، زیرا “برای مهمانی اوزما تا جایی که ممکن رنگ مو است خوش‌رنگ‌تر می‌نانو کراتین مو شود.” دوروتی گفت: «خب، پس بیایید شروع کنیم، و می‌توانیم بیشتر صحبت کنیم.

و دوروتی قول بالیاژ مو داد که به محض تمام کراتینه مو شدن هر قسمت از ماشین، این کار را انجام دهد. این باتن برایت را خوشحال بیبی لایت مو کرد، که در حالی که تیک‌توک در امتبالیاژ مو داد جاده می‌چرخید، محکم به یکی از دست‌های مسی تیک‌توک چسبیده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که دوروتی در سمت دیگر دوست قدیمی‌اش راه می‌رفت و بیلینا روی شانه یا کلاه مسی‌اش نشسته پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی مشکی روی قهوه ای

پولی بار دیگر با شادی جلوتر رقصید و توتو با خوشحالی پارس بیبی لایت مو کرد و به دنبال او دوید. مرد پشمالو رها کراتینه مو شد تا پشت سر راه برود. اما به نظر می‌رسید که او کمی به این موضوع اهمیتی نبالیاژ مو داد و با خوشحالی سوت زد یا با کنجکاوی به صحنه‌های زیبایی که رد کراتینه مو شدند نگاه بیبی لایت مو کرد. سرانجام آنها به بالای تپه ای رسیدند که از آنجا قلعه قلع نیک چاپر به وضوح دیده می کراتینه مو شد.

برج های آن زیر پرتوهای خورشید در حال زوال به طرز باشکوهی می درخشیدند. “چقدر زیبا!” دوروتی فریاد زد. “من قبلاً خانه جدید امپررور را ندیده پروتئین تراپی مو بودم.” بیلینا گفت: «او آن را ساخت زیرا قلعه قدیمی مرطوب پروتئین تراپی مو بود و احتمالاً بدن حلبی او زنگ زده رنگ مو است. «همه آن برج‌ها و برج‌ها و گنبدها و شیروانی‌ها، چنان که می‌بینید، قلع زیادی بردند». “این یک اسباب بازی رنگ مو است؟” به آرامی از دکمه-برایت پرسید.

انواع رنگ موی مشکی پرکلاغی : دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: نه عزیز. “این بهتر از این رنگ مو است. این خانه پریان یک شاهزاده پری رنگ مو است.” تصویر در دسترس نیست قلعه قلع امپراطور محوطه اطراف خانه جدید نیک چاپر در تخت های گل زیبا، با فواره های آب کریستال و مجسمه های قلع که نمایانگر دوستان شخصی امپراتور پروتئین تراپی مو بود، چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. دوروتی از دیدن مجسمه حلبی از خودش که روی یک پایه حلبی در پیچی در خیابان منتهی به ورودی ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

شگفت زده و خوشحال کراتینه مو شد. اندازه واقعی پروتئین تراپی مو بود و او را در پوشش آفتابی خود با سبد روی بازو نشان بالیاژ مو داد، درست همانطور که برای اولین بار در سرزمین اوز ظاهر کراتینه مو شد. “اوه، توتو – تو هم آنجایی!” او فریاد زد؛ و مطمئناً شکل حلبی توتو زیر پای دوروتی حلبی خوابیده پروتئین تراپی مو بود. همچنین دوروتی چهره هایی از مترسک، جادوگر، و اوزما و بسیاری دیگر از جمله تیک توک را دید.

  قیمت رنگ مو استخوانی

آنها به ورودی بزرگ حلبی قلعه قلع رسیدند و خود مرد چوب‌دار حلبی از در بیرون آمد تا دوروتی کوچک را در آغوش بگیرد و با خوشحالی از او رنگ مو استقبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او همچنین از دوستانش رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرد و دختر رنگین کمان را دوست‌داشتنی‌ترین دیدی پروتئین تراپی مو بود که چشمان حلبی‌اش تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بود. با ملایمت به سر فرفری باتن برایت زد.

چون به بچه‌ها علاقه داشت، و رو به مرد پشمالو بیبی لایت مو کرد و همزمان هر دو دستش را تکان بالیاژ مو داد. تصویر در دسترس نیست نیک چاپر، امپراتور وینکی ها، که در سرتاسر سرزمین اوز نیز به عنوان مرد چوبی حلبی شناخته می کراتینه مو شد، مطمئناً فردی قابل توجه پروتئین تراپی مو بود. او کاملاً از قلع ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به خوبی در مفاصل لحیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ موی مشکی پرکلاغی : و اندام های مختلف او به طرز ماهرانه ای به بدنش لولا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا بتواند از آنها تقریباً به خوبی رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که گویی گوشت معمولی پروتئین تراپی مو بودند. یک بار به مرد پشمالو گفت که او مانند دیگران از گوشت و رنگ مو استخوان ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و سپس برای کسب درآمد در جنگل ها چوب خرد بیبی لایت مو کرد. اما تبر آنقدر لیز می خورد و قسمت هایی از او را می برید – که او با قلع جایگزین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

که سرانجام گوشتی باقی نمانده پروتئین تراپی مو بود، چیزی جز قلع. بنابراین او به یک چوب‌دار واقعی تبدیل کراتینه مو شد. جادوگر فوق العاده اوز به او قلب عالی بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود تا قلب قدیمی خود را جایگزین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و او اصلاً بدش نمی آمد که قلع باکراتینه مو شد. همه او را دوست داشتند، او همه را دوست داشت. و بنابراین او به اندازه روز طولانی خوشحال پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی بادمجانی با مش قرمز

امپراتور به قلعه قلعی جدید خود افتخار می بیبی لایت مو کرد و تمام اتاق ها را به بازدیدکنندگان خود نشان می بالیاژ مو داد. تکه‌ای از مبلمان از قلع براق ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – میزها، صندلی‌ها، تخت‌ها و همه چیز – حتی کف و دیوارها از قلع پروتئین تراپی مو بودند. او گفت: “فکر می کنم، “در تمام دنیا قلع ساز باهوش تر از وینکی ها وجود نرنگ مو دارد. تطابق با این قلعه در کانزاس دشوار رنگ مو است.

اینطور نیست، دوروتی کوچولو؟” کودک با جدیت پاسخ بالیاژ مو داد: خیلی سخت رنگ مو است. مرد پشمالو گفت: “حتماً هزینه زیادی داشت.” “پول! پول در اوز!” مرد قلع فریاد زد. “چه ایده عجیبی! آیا فکر بیبی لایت مو کردی ما آنقدر مبتذل بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که اینجا از پول رنگ مو استفاده می کنیم؟” “چرا که نه؟” از مرد پشمالو پرسید. وودمن حلبی گفت: “اگر ما به جای عشق و مهربانی و میل به راضی نگه داشتن یکدیگر از پول برای خرید چیزها رنگ مو استفاده می بیبی لایت مو کردیم.

انواع رنگ موی مشکی پرکلاغی : پس نباید بهتر از بقیه جهان باشیم.” “خوشبختانه پول در سرزمین اوز اصلاً شناخته کراتینه مو شده نیست. ما نه ثروتمند داریم و نه فقیر؛ برای آنچه که یکی آرزو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند دیگران همه سعی می کنند به او بدهند تا او را خوشحال کنند و هیچ کس در تمام اوز به آن اهمیت نمی دهد. بیش از آنچه او می تواند رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه