↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو روی موی شرابی

بهترین رنگ مو روی موی شرابی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو روی موی شرابی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو روی موی شرابی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو روی موی شرابی : صدای برخورد توپ بیلیارد به بالشتک را می شنویم و آماده می شویم این ایده را بپذیریم که چیزی که در ما شنیدن می نامیم ناشی از برخورد امواج صوتی به پرده گوش رنگ مو است. و اگر انسانها را به صورت انبوه بررسی کنیم، دلایلی را می یابیم که معتقدیم آنها طبق قوانین عمل می کنند و دلایل مادی برای اعمال آنها وجود رنگ مو دارد. اگر بلند شوید و در یک تئاتر آتش فریاد بزنید، می دانید که تماشاگران چگونه رفتار خواهند بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : ما چشمان خود را به ده ها سنج مختلف نگاه می کنیم. ما یک اهرم را در اینجا فشار می دهیم و یک تنظیم کننده را در آنجا لمس می کنیم. ما تصمیم می گیریم که اکنون زمان سرعت رنگ مو است و اکنون برای احتیاط. و همیشه بدانیم که ایمنی، نه فقط خودمان، بلکه بسیاری از مسافران، به تصمیمات هر لحظه بستگی رنگ مو دارد.

بهترین رنگ مو روی موی شرابی

بهترین رنگ مو روی موی شرابی : فصل یازدهم ذهن و بدن (درباره تعامل بین چیزهای جسمی و ذهنی و امکان آزادی در دنیای علل ثابت بحث می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.) برنامه ما تا آنجا که ممکن رنگ مو است این رنگ مو است که در بخشی از این کتاب مشکلات ذهن و در بخش دیگر مشکلات جسم را مورد بحث قرار دهیم. اما همانطور که متوجه کراتینه مو شدیم نمی‌توانیم وظایفمان را نسبت به خودمان از وظایفمان در قبال همسایگانمان جدا کنیم.

در می‌یابیم که ذهن و بدن به‌طور جدایی ناپذیری در هم تنیده کراتینه مو شده‌اند و هرگاه عمیقاً در یکی تحقیق کنیم، دیگری را کشف می‌کنیم. تعامل ذهن و بدن مشکلی جذاب رنگ مو است که باید لحظه ای به آن نگاه کنیم، نه به این دلیل که انتظار حل آن را داریم، بلکه به این دلیل که کل موضوع را روشن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بدن انسان یک ماشین رنگ مو است.

  مدل رنگ مو طلایی روشن

کربن و اکسیژن را جذب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آنها را می سوزاند و دی اکسید کربن و سایر مواد زائد را تولید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و متناسب با میزان کربن مصرفی انرژی تولید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این دستگاه دارای دستگاه عمل و واکنش پیچیده‌اش، اندام‌های حسی‌اش رنگ مو است که در آن محرک‌های بیرونی دریافت می‌نانو کراتین مو شود، اعصابش مانند سیم‌های تلگراف برای حمل این تأثیرات، سلول‌های مغزش برای ذخیره‌سازی و تبدیل آنها به واکنش‌ها.

ما تا حدودی می دانیم که این سلول های مغز چگونه کار می کنند. ما می دانیم که چه بخش هایی از مغز به این یا آن فعالیت اختصاص رنگ مو دارد. می دانیم که اگر یک سنجاق را به نقطه خاصی بچسبانیم، انگشت اشاره چپ را فلج می کنیم. ما می دانیم که با تزریق یک داروی خاص، یا با تنفس گاز خاصی، می توانیم این یا آن حس یا واکنش را ایجاد کنیم.

مانند خنده یا گریه یا شیدایی. ما می دانیم که با عصبانیت چه سمومی در سیستم تولید می نانو کراتین مو شود و چه تغییرات شیمیایی در ماهیچه ای که خسته رنگ مو است رخ می دهد. همه اینها بخشی از یک علم جدید گسترده رنگ مو است که بیوشیمی یا شیمی زندگی نامیده می نانو کراتین مو شود. بنابراین، بدن ما بخشی از جهان مادی رنگ مو است و تابع قوانین یا روش های موجود در این جهان رنگ مو است.

اولین مورد از این قوانین که می دانیم قانون علیت رنگ مو است. هر تغییری در جهان علت خاص خود را رنگ مو دارد و آن هم به نوبه خودعلت دیگری داشت؛ این زنجیره هرگز پاره نمی‌نانو کراتین مو شود، مهم نیست چقدر پیش برویم، و همان علل به طور جهانی همان اثرات را ایجاد می‌کنند. اگر دیدید توپی روی میز بیلیارد حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می دانید که توپ خودش حرکت نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

  سالن رنگ مو غرب تهران

می دانید که چیزی به توپ برخورد بیبی لایت مو کرد یا میز را کج بیبی لایت مو کرد. متوجه می شوید که حرکت توپ، هوا را در اطراف آن حرکت می دهد و امواج آن حرکت در اتاق پخش می نانو کراتین مو شود. آنها به دیوارها برخورد می کنند، و حرکت از طریق دیوارها انجام می نانو کراتین مو شود، و اگر ابزارهایی به اندازه کافی حساس پروتئین تراپی مو بودیم، می توانستیم حرکت آن توپ بیلیارد را در آن سوی دنیا و حداکثر چند میلیون سال آینده احساس کنیم.

دور از ستاره ها این همان چیزی رنگ مو است که قانون بقای انرژی نامیده می نانو کراتین مو شود، و وقتی چیزی شبیه رادیوم را کشف می کنیم که به نظر می رسد با بالیاژ مو دادن مقادیر نامحدود انرژی آن قانون را نقض می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، شکل جدیدی از انرژی محبوس کراتینه مو شده در اتم را بررسی و کشف می کنیم. در فروپاشی اتم، ما منبعی از قدرت داریم که وقتی رنگ مو استفاده از آن را یاد بگیریم.

بهترین رنگ مو روی موی شرابی : شاید میلیون‌ها برابر قدرت‌هایی که اکنون می‌توانیم در این زمین رنگ مو استفاده کنیم، چند برابر می‌نانو کراتین مو شود. اما انرژی، مهم نیست که چند بار دگرگون نانو کراتین مو شود و به چه شیوه های عجیبی دوباره ظاهر نانو کراتین مو شود، همیشه باقی می ماند و هرگز از بین نمی رود و هرگز از هیچ خلق نمی نانو کراتین مو شود. دوست بزرگ فیزیولوژیست من یک بار مرا به آزمایشگاه خود برد و آکواریوم کوچکی را به من نشان بالیاژ مو داد که در آن موجودات کوچکی در حال تکان خوردن پروتئین تراپی مو بودند.

اگر به یاد داشته باشم، خارپشت های دریایی جوان. فیزیولوژیست بطری حاوی مقداری ماده شیمیایی را برداشت و یک قطره را در آب انداخت و بلافاصله تمام این موجودات سیاه کوچک که بی هدف به هر طرف در آب می چرخیدند، چرخیدند و همه در یک جهت به سمت نور شنا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها تا زمانی که دیوارهای آکواریوم را لمس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، شنا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل رنگ مو بنفش

در آنجا گیر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تمام تلاش خود را آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا دورتر شنا کنند. دوست من گفت: “و اکنون، این همان چیزی رنگ مو است که ما آن را “تروپیسم” می نامیم، و همه زندگی یک تروپیسم رنگ مو است. آنچه در آن آکواریوم می بینید به این معنی رنگ مو است که روزی خواهیم فهمید که چه ترکیبی از مواد شیمیایی باعث می نانو کراتین مو شود یک انسان وقتی بیوشیمی به اندازه کافی پیشرفت بیبی لایت مو کرد.

ما می توانیم ویژگی های انسانی را بسازیم، شاید در اسپرم، شاید در جنین، شاید روز به روز با رژیم غذایی یا تزریق. ” من گفتم: “روزی، زمانی که بیوشیمی به اندازه کافی پیشرفت بیبی لایت مو کرد، خواهید فهمید که چه ترکیبی از مواد شیمیایی باعث می نانو کراتین مو شود که یک مرد به بلیط دموکرات یا جمهوری خواه رای دهد.” “چرا که نه؟” دوستم جواب بالیاژ مو داد (او در مورد همه چیز حس شوخ طبعی رنگ مو دارد به جز این بیوشیمی مقدس.) گفتم: «وقتی به آن مرحله رسیدی، راز را با احتیاط حفظ کن، و ما نقشه‌ای را درست می‌کنیم.

بهترین رنگ مو روی موی شرابی : و چند روز قبل از انتخابات، مقداری گاز در شهرهای بزرگمان آزاد می‌کنیم و کشور را برای بلیت سوسیالیست جارو می‌کنیم. ” اما از شوخی بگذریم: اگر بدن انسان یک چیز مادی رنگ مو است که در عالم مادی وجود رنگ مو دارد و تابع علیت رنگ مو است، باید برای اعمال بدن انسان دلایل مادی وجود داشته باکراتینه مو شد، درست مانند حرکت توپ های بیلیارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه