نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی مرواریدی والنسی

رنگ موی مرواریدی والنسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی مرواریدی والنسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی مرواریدی والنسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی مرواریدی والنسی : این دو پرنده کوچک بسیار زیبا را نشان می دهد که برای خود خانه ای می سازند. و ماریجا از یکی از آشنایانش خورنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود که آن را برای او بخواند و به آنها گفت که این موضوع مربوط به تجهیز خانه رنگ مو است. دوید: «لانه‌ات را پر کن» و ادامه بالیاژ مو داد که می‌تواند تمام پرهای لازم برای یک لانه چهار اتاقه را با مبلغ بسیار اندک هفتاد و پنج دلاری فراهم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : نکته مهم در مورد این پیشنهاد این پروتئین تراپی مو بود که فقط بخش کوچکی از پول را باید به یکباره در اختیار داشت – بقیه ممکن رنگ مو است هر ماه چند دلار بپردازد. دوستان ما مجبور پروتئین تراپی مو بودند مقداری اثاثیه داشته باشند. اما اندک پول آنها به قدری کم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که شب ها به سختی می توانستند بخوابند و به همین دلیل برای نجات خود به اینجا فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ موی مرواریدی والنسی

رنگ موی مرواریدی والنسی : عذاب بیشتری وجود داشت و کاغذ دیگری برای امضای الزبیتا وجود داشت، و سپس یک شب، هنگامی که جورجیس به خانه آمد، به او مژده های نفس گیر گفتند که اثاثیه رسیده و با خیال راحت در خانه ذخیره کراتینه مو شده اند: یک مجموعه چهار تکه، یک اتاق خواب. از سه تکه، یک میز ناهارخوری و چهار صندلی، یک سرویس بهداشتی با رزهای صورتی زیبا که سراسر آن نقاشی کراتینه مو شده رنگ مو است.

مجموعه‌ای از ظروف، همچنین با رزهای صورتی – و غیره. یکی از بشقاب‌های مجموعه وقتی آن را باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند شکسته پروتئین تراپی مو بود، و اونا صبح اول وقت داشت به فروشگاه می‌رفت تا مجبورشان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند آن را عوض کنند. همچنین آنها سه قابلمه را وعده بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، و تنها دو قابلمه آمده پروتئین تراپی مو بود، و آیا جورگیس فکر می بیبی لایت مو کرد که آنها سعی داشتند آنها را فریب دهند؟ روز بعد به خانه رفتند.

  مدل رنگ مو برای خانم های سبزه

و هنگامی که مردان از سر کار آمدند، چند لقمه عجولانه در آنیله خوردند، و سپس دست به کار کراتینه مو شدند تا وسایل خود را به خانه جدیدشان ببرند. فاصله در حقیقت بیش از دو مایل پروتئین تراپی مو بود، اما جورجیس آن شب دو سفر انجام بالیاژ مو داد، هر بار با انبوهی از تشک‌ها و ملافه‌ها روی سرش، با بسته‌های لباس و کیف و چیزهایی که در داخل بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

در هر جای دیگری در شیکاگو او شانس زیادی برای دستگیری داشت. اما پلیس‌های پکینگ‌تاون ظاهراً به این حرکت‌های غیررسمی عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و هرازگاهی به یک بررسی گذرا بسنده می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. دیدن این که خانه چقدر خوب به نظر می رسد، با همه چیزهای موجود در آن، حتی در نور کم لامپ، بسیار شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود: واقعاً خانه پروتئین تراپی مو بود.

و تقریباً به همان اندازه هیجان انگیز که پلاکارد آن را توصیف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اونا نسبتاً در حال رقصیدن پروتئین تراپی مو بود و او و پسر عموی ماریجا بازوی جورگیس را گرفتند و او را از اتاقی به اتاق دیگر همراهی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و روی هر صندلی به نوبت نشستند و سپس اصرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او باید همین کار را انجام دهد. یکی از صندلی ها با وزن زیادش جیرجیر می بیبی لایت مو کرد و از ترس جیغ می زدند و بچه را بیدار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و همه را می دویدند.

در مجموع روز بسیار خوبی پروتئین تراپی مو بود. جورجیس و اونا که خسته پروتئین تراپی مو بودند تا دیروقت بیدار نشستند و به سادگی همدیگر را در آغوش گرفته و به اتاق خیره کراتینه مو شدند. آنها قرار پروتئین تراپی مو بود به محض اینکه بتوانند همه چیز را حل و فصل کنند، ازدواج کنند، و اندکی پول اضافی بگذارند. و این قرار پروتئین تراپی مو بود خانه آنها باکراتینه مو شد – آن اتاق کوچک آن طرف مال آنها خواهد پروتئین تراپی مو بود! این در حقیقت یک لذت بی پایان پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو دودی روشن زیتونی

تعمیر این خانه. آنها پولی نداشتند که برای لذت خرج بیبی لایت مو کردن خرج کنند، اما چند چیز کاملاً ضروری وجود داشت و خرید اینها برای اونا یک ماجراجویی همیشگی پروتئین تراپی مو بود. همیشه باید در شب انجام نانو کراتین مو شود تا جورگیس بتواند همراه باکراتینه مو شد. و حتی اگر فقط یک فلفل دلمه ای، یا نیم دوجین لیوان برای ده سنت پروتئین تراپی مو بود، برای یک سفر کافی پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی مرواریدی والنسی : شنبه شب آنها با یک سبد بزرگ به خانه آمدند و آنها را روی میز پهن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که همه دور هم ایستاده پروتئین تراپی مو بودند و بچه ها روی صندلی ها بالا می رفتند یا زوزه می کشیدند تا آنها را بلند کنند تا ببینند. شکر و نمک و چای و کراکر و یک قوطی گوشت خوک و یک سطل شیر و یک برس شستشو و یک جفت کفش برای دومین پسر بزرگ و یک قوطی روغن و یک چکش چسبناک و یک پوند پروتئین تراپی مو بود.

از ناخن ها این آخری ها قرار پروتئین تراپی مو بود به دیوارهای آشپزخانه و اتاق خواب ها رانده شوند تا وسایل را آویزان کنند. و بحث خانوادگی در مورد مکانی که هر کدام باید راندند وجود داشت. سپس یورگیس سعی می‌بیبی لایت مو کرد چکش بزند و به انگشتانش ضربه بزند، چون چکش خیلی کوچک پروتئین تراپی مو بود، و عصبانی می‌کراتینه مو شد چون اونا حاضر نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود پانزده سنت بیشتر بپردازد و چکش بزرگ‌تری بگیرد.

  بهترین سالن رنگ مو در کرج

و دعوت می نانو کراتین مو شود تا خودش آن را امتحان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و انگشت شست او را صدمه ببیند و فریاد بزند که این امر مستلزم بوسیدن انگشت شست توسط پروتئین تراپی مو بود. در نهایت، بعد از اینکه هر کس امتحان می بیبی لایت مو کرد، میخ ها می خورد و چیزی آویزان می کراتینه مو شد. جورگیس با یک جعبه بسته بندی بزرگ روی سرش به خانه آمده پروتئین تراپی مو بود و جوناس را فرستاد تا یکی دیگر را که خریده پروتئین تراپی مو بود بیاورد.

او قصد داشت فردا یک طرف اینها را بیرون بیاورد و قفسه هایی در آنها بگذارد و آنها را به دفاتر و مکان هایی برای نگهداری وسایل اتاق خواب تبدیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. لانه ای که تبلیغ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود برای تعبالیاژ مو داد زیادی پرنده که در این خانواده وجود داشت پر نپروتئین تراپی مو بود. آنها البته میز ناهارخوری خود را در آشپزخانه گذاشته پروتئین تراپی مو بودند و اتاق غذاخوری به عنوان اتاق خواب تتا الزبیتا و پنج نفر از فرزندانش رنگ مو استفاده می کراتینه مو شد.

او و دو جوان در تنها تخت خوابیدند و سه نفر دیگر یک تشک روی زمین داشتند. اونا و پسر عمویش تشکی را به داخل سالن کشیدند و شب خوابیدند، و سه مرد و پسر بزرگتر در اتاق دیگر خوابیدند و چیزی جز یک طبقه هموار برای رنگ مو استراحت نداشتند.

رنگ موی مرواریدی والنسی : با این حال، با این حال، آنها راحت می خوابیدند – لازم پروتئین تراپی مو بود تتا الزبیتا هر روز صبح ساعت پنج و ربع بیش از یک بار به در بکوبد. او یک قابلمه عالی پر از قهوه سیاه بخار پز، بلغور جو دوسر و نان و سوسیس دودی آماده می بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه