↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو ترکیه ای

انواع رنگ مو ترکیه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو ترکیه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو ترکیه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو ترکیه ای : زیرا صندوق‌داران ژاپنی قابل اعتماد نیستند. این درنگ مو استان برنگ مو استانی باید به مرگ طبیعی می مرد، اما به نظر می رسد[39]اگرچه زندگی جذابی رنگ مو دارد، اگرچه نادرستی آن بارها توسط بهترین مقامات ژاپنی افشا کراتینه مو شده رنگ مو است. بانک‌های بزرگ خارجی در تمام شهرهای بزرگ ژاپن، از شرف‌های چینی رنگ مو استفاده می‌کنند.

رنگ مو : باغ های ژاپنی همیشه مطابق با خانه و معماری آن ساخته کراتینه مو شده اند. این دو هرگز در تناسب و هماهنگی شکست نمی خورند. یک مرد فقیر ممکن رنگ مو است فقط یک مربع زمین داشته باکراتینه مو شد که بیش از چند فوت نباکراتینه مو شد، اما آن را به گونه ای ترتیب می دهد که جلوه ای از وسعت به آن بدهد، در حالی که باغ های پیچیده تر به گونه ای چیده کراتینه مو شده اند.

انواع رنگ مو ترکیه ای

انواع رنگ مو ترکیه ای : باغی رنگ مو دارد که ممکن رنگ مو است به آن بازنشسته نانو کراتین مو شود و «روحش را دعوت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند». این باغ های ژاپنی منحصر به فرد لایت و هایلایت مو هستند و در هیچ سرزمین دیگری یافت نمی شوند. چین نزدیک‌ترین رویبیبی لایت مو کرد را به آنها رنگ مو دارد، اما چینی‌های فقیر هرگز رویای صرف زمان و هزینه برای توسعه باغ را در سر نمی‌برند، مانند ژاپنی‌ها در شرایط مشابه آن را یک ضرورت می‌دانند.

که تصور وسعت نامحدودی را ایجاد کنند. به نظر می رسد که انتهای باغ در افق ذوب می نانو کراتین مو شود و مالک پس زمینه ای رنگ مو دارد که کیلومترها به داخل کشور امتبالیاژ مو داد می یابد. با رنگ مو استفاده هنرمندانه از سنگ ها و گیاهان کوتوله، چند فوت مربع از زمین ساخته می نانو کراتین مو شود تا جلوه فضای آزاد را ببخکراتینه مو شد و با پل ها، سنگ های پوشیده از خزه، برکه ها، ماهی های طلایی و سایر ویژگی ها، توهم کاملی از کشور ممکن رنگ مو است تولید نانو کراتین مو شود.

صاحب خانه بعد از کار روزانه بازنشسته می نانو کراتین مو شود به این باغ. در آنجا او هیچ‌کدام از امور کاری یا حرفه‌ای خود را نمی‌پذیرد. او تماماً خود را به تأمل در طبیعت می سپارد. او برای وقت کودکی می نانو کراتین مو شود و روحش به چیزهای کودکانه خشنود می نانو کراتین مو شود. برای او این باغ، با چشم انداز زیبای خود به دنیای بزرگتر، به عنوان مرز جهان عمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در اینجا او ممکن رنگ مو است افسانه های سامورایی ها را ببیند.

  مواد لازم برای رنگ مو یخی

قبل از اینکه ژاپن تحت تأثیر شیطانی خدای جدید گین قرار گیرد. در اینجا او ممکن رنگ مو است به رویاهای روزانه که همیشه بخشی از آگاهی ملی پروتئین تراپی مو بوده اند، بپردازد. در اینجا، به خوبی، او ممکن رنگ مو است به قلب واقعی طبیعت نزدیکتر از آن چیزی باکراتینه مو شد که هر غربی می تواند امیدوار باکراتینه مو شد که به آن برسد. این ظرفیت نزدیک کراتینه مو شدن به طبیعت رنگ مو است که ژاپنی‌ها فراتر از هر قوم شرقی دیگر تمام دکلره مو دارند.

و این ظرفیت محدود به امکانات، اوقات فراغت یا آموزش نیست. مرد فقیری که هر روز برای به دست آوردن برنج کافی برای برآوردن خورنگ مو استه های معتدل خود تلاش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به اندازه ثروتمندی که نگران هیچ خورنگ مو استه مادی نیست، در معرض این تأثیرات رنگ مو است. وجود رنگ مو دارد[36]هیچ تفاوتی در طبقات در این پرستش جهانی زیبایی – این اشتیاق به همه چیزهایی که در طبیعت دوست داشتنی رنگ مو است.

انواع رنگ مو ترکیه ای : خوش شانسی من نپروتئین تراپی مو بود که در زمان جشنواره شکوفه‌های گیلاس در ژاپن پروتئین تراپی مو بودم – اما این جشن‌ها صرفاً برای نشان بالیاژ مو دادن این اشتیاق ملی به زیبایی و رنگ رنگ مو است که نه تنها در باغ‌های سراسر امپراتوری، بلکه در نقاشی نیز نمود پیدا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ، طراحی و کار بر روی ابریشم و سایر پارچه ها. همین حس غریزی هنر در کار کابینت ساز و حتی در طراحی سردرها و درب خانه ها دیده می نانو کراتین مو شود.

چشم و دست کارگر معمولی چوب و فلز به اندازه دست هنرمند بزرگ مطمئن رنگ مو است. تأثیر این مطالعه مداوم زیبایی در طبیعت و هنر چنین رنگ مو است. وقتی یک صنعتگر پرمشغله ژاپنی را تماشا می کنید، ایده خوبی از روحی که کار او را متحرک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به دست می آورید. او خود را یک هنرمند می‌داند و همان اطمینان دست و همان حس فرم و رنگ را نشان می‌دهد.

  رنگ مو گردویی بدون دکلره

که طراح در رنگ‌ها یا نقاش پرتره یا منظره. تمام دروازه‌های زیبا یا توری‌ها که به آن‌ها گفته می‌نانو کراتین مو شود، آثار هنری لایت و هایلایت مو هستند. آنها یک فرم کلیشه ای تمام دکلره مو دارند، اما هنرمندان از جهات مختلف اینها را تزئین می کنند و نتیجه این رنگ مو است که هر ورودی به یک ملک بزرگ یا یک زمین عمومی چشم نواز رنگ مو است. از آنجایی که این دروازه ها عموماً به رنگ مشکی یا قرمز یا طلایی لاک می شوند.

به زیبایی و رنگ هر صحنه بسیار می افزایند. مشبک تزئینی روی تقریباً هر دری نیز به تأثیرگذاری حتی یک فضای داخلی ساده بسیار می افزاید. با تماشای یک کارگر روی مینای کلوسون، از سرعت و دقت او در نقاشی روی این ظروف زیبا شگفت زده خواهید کراتینه مو شد. او بدون هیچ الگوی با قلم مو طرح پیچیده ای از گل ها، پرندگان یا حشرات را ترسیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو ترکیه ای : و این را با لمس اشتباهی که کم رنگ مو است توسعه می دهد.[37]شگفت‌انگیز نیست، وقتی در نظر بگیریم که او هرگز آموزش منظمی در طراحی ندیده رنگ مو است، اما در مغازه بزرگ کراتینه مو شده رنگ مو است و تمام مهارت‌های خود را از تماشای و تقلید کار رنگ مو استادش روی نیمکت کنارش به دست آورده رنگ مو است. یک روز در کیوتو، پسری ساده را تماشا بیبی لایت مو کردم.

که به تدریج طرح زیبایی از چند صد پروانه را توسعه بالیاژ مو داد که به تدریج کوچکتر و کوچکتر می کراتینه مو شدند تا اینکه در بالای گلدان ناپدید کراتینه مو شدند. آنچه او پیشنهاد بیبی لایت مو کرد از این بسازد در یک طرح تمام کراتینه مو شده نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که از نظر درجه بندی فرم و رنگ عالی پروتئین تراپی مو بود. همین مهارت دست و چشم در مغازه های کیوتو که ظروف دمشق درست می نانو کراتین مو شود دیده می کراتینه مو شد.

  رنگ مو نسکافه ای دودی روشن بدون دکلره

طلا و نقره به فولاد و سایر فلزات چکش می‌شوند، به طوری که طرح‌های پیچیده در واقع به نظر می‌رسد که بخشی از فلز می‌شوند. در حکاکی روی چوب، ژاپنی ها برتر لایت و هایلایت مو هستند و در مکان هایی مانند نیکو و نارا، گردشگران ممکن رنگ مو است دقیق ترین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کاری ها را با قیمت های بسیار پایین انتخاب کنند.

[38] نتیجه گیری در مورد زندگی و شخصیت ژاپنی در جمع بندی مشاهدات خود از زندگی و شخصیت ژاپنی ها، پس از یک سفر کوتاه در سراسر امپراتوری، لازم رنگ مو است بسیار مراقب باشید و حوادث عادی زندگی را تصادفی نکنید. تعمیم‌های حاصل از چنین مشاهداتی در سفری شتاب‌زده به‌ویژه کشنده رنگ مو است. برای محافظت در برابر چنین اشتباهی با افراد زیادی صحبت بیبی لایت مو کردم و نتایجی که در اینجا ارائه می نانو کراتین مو شود.

از دیدگاه های کاملاً متفاوت مبلغان، بازرگانان، ماموران کشتی بخار، بانکداران و دیگران گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. برای پیش داوری های هر طبقه باید کمک سخاوتمندانه ای در نظر گرفته نانو کراتین مو شود، اما حتی در این صورت نیز نتیجه گیری دشوار رنگ مو است. این امر عمدتاً به این دلیل رنگ مو است که ژاپنی‌ها در نیم قرن پیش در زندگی و تفکر قرون وسطایی داشتند و پیشرفت‌های چشمگیری که در امور مادی و فکری انجام بالیاژ مو داده‌اند.

انواع رنگ مو ترکیه ای : اندکی بیش از دو نسل از زندگی را در بر گرفته رنگ مو است. رایج ترین اتهامی که علیه ژاپنی ها به عنوان نژاد مطرح می نانو کراتین مو شود این رنگ مو است که رنگ مو استانرنگ مو دارد اخلاق تجاری آنها در مقایسه با چینی ها پایین رنگ مو است. نمونه مورد علاقه، که عموماً توسط کسانی که ژاپنی‌ها را دوست نتمام دکلره مو دارند، ذکر می‌کنند، این رنگ مو است که همه بانک‌های بزرگ در ژاپن از خروارها یا صندوق‌داران چینی رنگ مو استفاده می‌کنند که تمام پول‌ها را اداره می‌کنند


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه