↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو یخی

بهترین رنگ مو یخی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو یخی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو یخی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو یخی : و هضم و جذب آنها، همانطور كه ​​بدن به دنبال غذا مي رود و آن را هضم و جذب مي كند. حواس برداشت‌های جدیدی را برای ما به ارمغان می‌آورند و ما آن‌ها را می‌گیریم و آن‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کنیم، آن‌ها را در قسمت‌هایی می‌شکنیم که آنها را تشکیل می‌دهند، آن‌ها را با احساسات قبلی مقایسه می‌کنیم، تفاوت در چیزهایی را که به نظر می‌آیند شبیه هم لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : اما به آنچه روی بالیاژ مو داد برخوردی واقعی نشان بالیاژ مو داد و در حالت خلسه به کار خود ادامه بالیاژ مو داد. این تراوشات را طبق درخورنگ مو است افراد حاضر در دست ها یا صورت ها درآورید. او در نهایت موفق کراتینه مو شد به آنها اجازه دهد تا مواد مخاطی نرم را از بدنش جدا بیبی لایت مو کرده و آن را برای بررسی شیمیایی و باکتریولوژیکی نگه تمام دکلره مو دارند. در تمام این مدت او با یک باتری دوربین احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو یخی

بهترین رنگ مو یخی : آنها را به آرامی لمس کنند و توسط آنها لمس شوند – نرم و لزج مانند زبان یک حیوان. اما گاهی اوقات چیزها بد رفتار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به چشم آنها ضربه می زدند و به آنها آسیب می رساند. مدیوم، یک دختر جوان فرانسوی که در خانه همسر یک نمایشنامه‌نویس مشهور فرانسوی زندگی می‌بیبی لایت مو کرد، با ایده‌های معنوی شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

و هنگامی که تابش مورد نظر دیده می کراتینه مو شد، همه این دوربین ها با چراغ قوه روشن می کراتینه مو شدند و در کتاب شما بیش از دویست عکس از این دست دارید که چهره ها و دست ها را از هر نظر نشان می دهد. حتی تصاویر متحرکی وجود رنگ مو دارد که نشان می دهد مواد از دهان او خارج کراتینه مو شده و به عقب باز می گردد! بدیهی رنگ مو است که ما در اینجا جهان کاملی از پدیده های ناشناخته داریم.

  بهترین رنگ مو تینیجری

و به نظر می رسد که بسیاری از خرافات دوران قدیم که در دریا ریخته کراتینه مو شده اند، اکنون باید به داخل قایق کشیده شوند و در پرتو دانش جدید بررسی شوند. چه چیزی می‌تواند بیش از تماشای کریستال، جادو و کلاهبرداری داشته باکراتینه مو شد؟ با این حال به نظر می رسد که ضمیر ناخودآگاه این قدرت را رنگ مو دارد که تصویری از خاطرات پنهان خود را در یک توپ کریستالی به نمایش بگذارد.

جایی که ممکن رنگ مو است به وضوح دیده نانو کراتین مو شود. ما در می یابیم که به خوبی به رسمیت شناخته کراتینه مو شده ای به عنوان دکتر مورتون پرینس از این روش رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا یکی از بسیاری از خانم بوچمپ را قادر سازد حوادث زندگی قبلی خود را به یاد بیاورد که در غیر این صورت کاملاً برای او از دست رفته رنگ مو است.

به همین ترتیب این کاوش در مورد فروپاشیشخصیت ما را قادر می‌سازد تا در ایجاد همه پدیده‌های خلسه و خلسه که ارتباط زیادی با ایجاد ادیان داشته‌اند، تماشا کنیم. ما اکنون می دانیم که جوآن آو آرک چگونه “صداها” را شنید و می توانیم او را وادار کنیم که صداهای بیشتری بشنود یا کاری کنیم که صداها را نشنود، همانطور که ما ترجیح می دهیم.

همچنین ما همه چیز را در مورد شیاطین و “تسخیر شیطانی” می دانیم. ما می‌توانیم شیاطین را بیرون کنیم—و بدون اینکه مجبور شویم آنها را وارد گله خوک‌ها کنیم! ممکن رنگ مو است روزی ما آماده بررسی درنگ مو استان های شگفت انگیزی باشیم که یوگی ها به ما می گویند، در مورد توانایی آنها برای رها بیبی لایت مو کردن بدن فیزیکی خود در حالت خلسه، و حضور در انگلستان برای معامله تجارت معنوی خود در چند لحظه! اما ما می‌خواهیم چیزهایی برایمان ثابت نانو کراتین مو شود.

  رنگ مرواریدی تونی

نمی‌خواهیم افرادی که با آنها کار می‌کنیم با تعصب مذهبی و یا با طمع پول متحرک شوند. ما آماده ایم که ذهن خود را آزاد کنیم و برای سفرهای طولانی به مناطق عجیب و غریب آماده شویم، اما می خواهیم با احتیاط حرکت کنیم و مسیر خود را با دقت انتخاب کنیم و مطمئن باشیم که راه خود را گم نمی کنیم! ما می خواهیم با زندگی منطقی برخورد کنیم. ما نمی‌خواهیم حدس‌های وحشیانه بزنیم.

بهترین رنگ مو یخی : یا راه‌حلی پیچیده و بعید را انتخاب کنیم، در حالی که یک راه‌حل ساده کافی رنگ مو است. اما، از سوی دیگر، ما باید در خطر مستقر کراتینه مو شدن در انبوه کوچک دانش خود و خودداری از انجام زحمت برای تحقیق بیشتر زنده باشیم. این عادت مردان دانشمند رنگ مو است، متأسفم که بگویم. قانون اینرسی برای دانشمند و همچنین برای اشیایی که او مطالعه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اعمال می نانو کراتین مو شود.

دانشمندان زمان ما باید برای بررسی هر کشف جدید در مورد ضمیر ناخودآگاه ترغیب شوند، دقیقاً همانطور که دانشمندان زمان گالیله باید تشویق می کراتینه مو شدند تا وزنه های او را از برج پیزا تماشا کنند. وقتی به آنها گفت که زمین به جای خورشید به دور زمین به دور خورشید می چرخد، او را در سیاهچال شکنجه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا آن را پس بگیرد و او این کار را بیبی لایت مو کرد.

اما با خود زمزمه بیبی لایت مو کرد: “اما حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” و البته حرکت بیبی لایت مو کرد و به حرکت خود ادامه بالیاژ مو داد. و دقیقاً به همین ترتیب، اگر درست باکراتینه مو شد که ما این نیروهای پنهان را در خود داریم، آنها همچنان خود را نشان می‌دهند و توده‌های مردم همچنان به لیلی دیل هجوم می‌آورند و پولی که به سختی به دست آورده‌اند را پرداخت می‌کنند.

  بهترین مدل رنگ مو زنانه

تا اینکه زمانی که دانشمندان ما دست به کار کراتینه مو شدند تا حقایق را بیابند و به ما بگویند که چگونه می‌توانیم از این نیروها بدون کمک خرافه یا شارلاتان رنگ مو استفاده کنیم. فصل شانزدهم قدرت های ذهن (این حقیقت را بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که علم آزادی رنگ مو است و جهل بردگی و آنچه علم برای مردم معنی رنگ مو دارد.) اکنون بررسی مختصری از ذهن و قدرت های آن را تکمیل بیبی لایت مو کرده ایم.

هر آنچه را که ممکن رنگ مو است ثابت بیبی لایت مو کرده باشیم یا نتوانسته ایم ثابت کنیم، می توانیم با اطمینان بگوییم: خواننده ای که طرح مختصر ما را با دقت دنبال بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، از هر ایده ای که ممکن رنگ مو است معتقد باکراتینه مو شد که همه چیز را می داند، خودداری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. و این همیشه اولین قدم به سوی دانش رنگ مو است. ذهن ابزاری رنگ مو است که نژاد ما به وسیله آن خود را از وحش بیرون آورده رنگ مو است.

بهترین رنگ مو یخی : این ابزاری رنگ مو است که به وسیله آن ما خود را بالاتر از نیروهایی نگه می داریم که می خواهند ما را به پایین بکشند، و به وسیله آن خود را بالاتر می بریم، اگر بخواهیم بالاتر برویم. چگونه از این ابزار گرانبها محافظت کنیم؟ چگونه تسلط خود را بر آن کامل کنیم؟ قوانین رفتار ذهن چیست؟ فرايند ذهن عبارت رنگ مو است از چك كردن بيرون پس از حقايق جديد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه