↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو های موقت

انواع رنگ مو های موقت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو های موقت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو های موقت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو های موقت : مگر کشور پریانی مانند اوز. کشور مونچکین بسیار زیباتر از کشور گیلیکین پروتئین تراپی مو بود، و همه مزارع با حصارهای آبی، با مسیرهای علفزار و مسیرهایی از زمین آبی جدا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و زمین به نظر می رسید که به خوبی کشت کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. آن‌ها روی تپه‌ای کوچک پروتئین تراپی مو بودند که به این کشور مورد علاقه نگاه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما هنوز به بخش‌های مستقر نرسیده پروتئین تراپی مو بودند، وقتی در پیچی در مسیر پیچیدند با شکلی که راه را مسدود می‌بیبی لایت مو کرد، متوقف کراتینه مو شدند.

رنگ مو : روی نان تست – و اصلاً جشن بدی نپروتئین تراپی مو بود. در من حتی برای تو جایی نیست و من پشیمان نیستم زیرا از سبزی تو قضاوت می کنم. رنگی که تو رسیده نیستی و غذای بی تفاوتی درست می کنی. ما جگوارها باید مواظب هضم خود باشیم. خداحافظ رفیق میمون. مسیری را که در میان بوته ها طی بیبی لایت مو کردم را دنبال کن تا دوستانت را پیدا کنی.” با این کار جگوار در راه خود حرکت بیبی لایت مو کرد و ووت نصیحت او را پذیرفت و مسیری را که ایجاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو های موقت

انواع رنگ مو های موقت : او روی زمین نشست و هنوز نفس نفس می‌کشید. در حالی که ووت بلند کراتینه مو شد، جانور جنگلی گفت: «دور نشو». تا جایی که من نگرانم، شما کاملاً ایمن لایت و هایلایت مو هستید، زیرا از زمانی که به طرز مرموزی ناپدید کراتینه مو شدید، صبحانه ام را خورده ام. اکنون در راه خانه لایت و هایلایت مو هستم تا بقیه روز را بخوابم. “اوه، در واقع!” میمون سبز با لحنی متاسف و مبهوت پاسخ بالیاژ مو داد. “کدام یک از دوستان من را موفق به خوردن بیبی لایت مو کردید؟”130 جگوار با پوزخندی حیله گرانه پاسخ بالیاژ مو داد: «هیچ کدامشان». “من یک ظرف تخم مرغ جادویی خوردم.

دنبال بیبی لایت مو کرد تا جایی که خرس قهوه ای کوچک و جغد حلبی و قناری با هم صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و متعجب پروتئین تراپی مو بودند که سرنوشت آنها چه کراتینه مو شده رنگ مو است. رفیق، میمون سبز 131تامی کوئیک رنگ مو استپ مشاهده تصویر فصل 10 هنگامی که میمون سبز درنگ مو استان ماجراجویی خود را با اژدهاها تعریف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، خرس مترسک گفت: “بهترین برنامه ما این رنگ مو است.

  رنگ مو یاسی عسلی

که هر چه زودتر از این کشور گیلیکن خارج شویم و سعی کنیم راه خود را به قلعه پیدا کنیم. گلیندا، جادوگر خوب، خطرات زیادی در کمین من وجود رنگ مو دارد که برای من مناسب نیست، و132گلیندا ممکن رنگ مو است بتواند ما را به شکل مناسب خود بازگرداند.” جغد حلبی پاسخ بالیاژ مو داد: “اگر اکنون به سمت جنوب بپیچیم، ممکن رنگ مو است مستقیماً به شهر زمردی برویم.

اینجا جایی رنگ مو است که می خواهم از آن اجتناب کنم، زیرا دوست ندارم دوستانم مرا در این وضعیت غم انگیز ببینند.” چشمانش را پلک زد و بال های حلبی اش را با اندوه به هم زد. قناری به او اطمینان بالیاژ مو داد: “اما من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که ما از شهر زمرد عبور بیبی لایت مو کرده ایم.” “بنابراین، اگر از اینجا به سمت جنوب بپیچیم، به کشور مونچکین می‌رویم و به سمت جنوب ادامه می‌دهیم.

به کشور کوادلینگ می‌رسیم که قلعه گلیندا در آن قرار رنگ مو دارد.” خرس پیشنهاد بالیاژ مو داد: “خب، از آنجایی که از آن مطمئن لایت و هایلایت مو هستید، بیایید بلافاصله شروع کنیم.” “این یک سفر طولانی رنگ مو است، در بهترین حالت، و من از راه رفتن روی چهار پا خسته کراتینه مو شده ام.” ووت گفت: «فکر می‌بیبی لایت مو کردم هرگز خسته نمی‌شوی، چون با نی پر می‌شوی». مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: «منظورم این رنگ مو است.

انواع رنگ مو های موقت : که مجبورم چهار دست و پا بروم، وقتی دو پا وسیله مناسب راه رفتن من رنگ مو است، آزارم می‌دهد». “من آن را پایین‌تر از شأن خود می‌دانم. به عبارت دیگر، مغزهای شگفت‌انگیز من می‌توانند از طریق تحقیر خسته شوند، اگرچه بدنم خسته نمی‌نانو کراتین مو شود.” “این یکی از مجازات های داشتن مغز رنگ مو است”133جغد حلبی با آهی گفت. “من از زمانی که یک مرد گوشتی پروتئین تراپی مو بودم.

  ترکیب رنگ مو کرم شکلاتی

هیچ مغزی نداشتم، و بنابراین هرگز نگران نمی‌شوم. با این وجود، شکل مردانه سابقم را به شکل جغد ترجیح می‌دهم و خوشحالم که هر چه زودتر افسون خانم یوپ را بشکنم. پر سر و صدا، همین الان که مزاحم خودم می شوم،” و با صدای تق تق که در سراسر جنگل طنین انداز می بیبی لایت مو کرد بال هایش را تکان بالیاژ مو داد.

بنابراین، با همدلی، به سمت جنوب چرخیدند و پیوسته به راه افتادند تا اینکه جنگل ها پشت سر گذاشتند و منظره از رنگ های ارغوانی به آبی تبدیل کراتینه مو شد، که به آنها اطمینان بالیاژ مو داد که وارد کشور مانچکینز کراتینه مو شده اند. خرس مترسک گفت: “اکنون احساس امنیت بیشتری می کنم.” “من این کشور را به خوبی می شناسم.

انواع رنگ مو های موقت : که توسط یک کشاورز مونچکین اینجا ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است و بارها در این سرزمین های آبی دوست داشتنی سرگردان کراتینه مو شده ام. به نظرم واقعاً آن دسته از سه درخت بلند پیش روی ما را به یاد می آورم؛ و اگر من می دانم، ما از خانه دوستم جینجور دور نیستیم.» “جنجور کیست؟” از ووت، میمون سبز پرسید. “آیا در مورد جینجور چیزی نشنیده ای؟” مترسک با تعجب فریاد زد.

ووت گفت: نه. «جنجور مرد رنگ مو است، زن، جانور رنگ مو است یا پرنده؟»134 خرس مترسک توضیح بالیاژ مو داد: “جنجور یک دختر رنگ مو است.” او همچنین دختر خوبی رنگ مو است، اگرچه کمی بی قرار رنگ مو است و ممکن رنگ مو است هیجان زده نانو کراتین مو شود. یک بار، خیلی وقت پیش، او ارتشی از دختران جمع بیبی لایت مو کرد و خود را “ژنرال جینجور” نامید. او با ارتش خود شهر زمرد را به تصرف خود درآورد و مرا از آن بیرون راند.

زیرا اصرار داشتم که ارتش در اوز بسیار نامناسب رنگ مو است. اما اوزما دختر عجول را مجازات بیبی لایت مو کرد و پس از آن من و جینجور دوستان سریعی کراتینه مو شدیم. اکنون جینجور در آرامش زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مزرعه‌ای، نزدیک اینجا، و مزارع پفک خامه‌ای، کارامل شکلاتی و ماکارون پرورش می‌دهد. آنها می‌گویند که او کشاورز بسیار خوبی رنگ مو است، و علاوه بر این، او یک هنرمند رنگ مو است.

  بهترین رنگ مو قبل از کراتینه

و آن‌قدر عالی نقاشی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به سختی می‌توان آن‌ها را از طبیعت تشخیص بالیاژ مو داد. او اغلب چهره‌ام را دوباره برایم نقاشی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، وقتی که فرسوده یا کثیف می‌نانو کراتین مو شود، و حالت دوست‌داشتنی که وقتی غول‌زن مرا متحول بیبی لایت مو کرد، فقط یک ماه پیش توسط جینجور نقاشی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.» ووت موافق پروتئین تراپی مو بود: «مطمئناً بیان دلپذیری پروتئین تراپی مو بود. در حالی که با هم قدم می زدند.

انواع رنگ مو های موقت : خرس مترسک با اشتیاق ادامه بالیاژ مو داد: “جنجور می تواند هر چیزی را نقاشی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “یک بار، وقتی به خانه او آمدم، نی من کهنه و مچاله کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به طوری که بدنم به طرز وحشتناکی افتاده پروتئین تراپی مو بود. برای جایگزینی کاه جدید نیاز داشتم، اما جینجور در تمام مزرعه او نی نداشت و من در آن پروتئین تراپی مو بودم.135واقعاً نمی‌توانستم دورتر سفر کنم تا زمانی که دوباره آماده کراتینه مو شدم.

وقتی این را برای جینجور توضیح بالیاژ مو دادم، دختر بلافاصله یک پشته نی رنگ بیبی لایت مو کرد که آنقدر طبیعی پروتئین تراپی مو بود که من به سمت آن رفتم و به اندازه کافی نی محکم بیبی لایت مو کردم تا تمام بدنم را پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کاه هم کیفیت خوبی داشت و برایم مدت زیادی دوام آورد.» این برای ووت بسیار شگفت‌انگیز به نظر می‌رسید، زیرا می‌دانست که چنین اتفاقی هرگز در هیچ مکانی نمی‌تواند اتفاق بیفتد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه