↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو فانتزی موقت

انواع رنگ مو فانتزی موقت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو فانتزی موقت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو فانتزی موقت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو فانتزی موقت : بنابراین من به شما لطف بزرگی خواهم بیبی لایت مو کرد. تصویر در دسترس نیست همانطور که او صحبت می بیبی لایت مو کرد، پادشاه پنجه خود را به سمت پسر تکان بالیاژ مو داد، و فورا فرهای زیبا و صورت گرد و چشمان درشت آبی از بین رفتند.

رنگ مو : عزیزم.” “آیا متوجه این نیستی؟ از زمانی که شاهزاده اوزمای اوز شما را دوست خود بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، شما شخصیت بسیار مهمی لایت و هایلایت مو هستید.” اوزما را می شناسید؟ او با تعجب پرسید. او با ناراحتی پاسخ بالیاژ مو داد: «متأسفم که بگویم نمی‌کنم. “اما امیدوارم به زودی او را ملاقات کنم. می دانید که پرنسس اوزما در بیست و یکم همین ماه تولد خود را جشن می گیرد.” “او رنگ مو است؟” گفت دوروتی. “من این را نمی دانستم.” “بله، این درخشان ترین مراسم سلطنتی رنگ مو است که تا به حال در هر شهری در سرزمین پریان برگزار کراتینه مو شده رنگ مو است.

انواع رنگ مو فانتزی موقت

انواع رنگ مو فانتزی موقت : به شما اطمینان می دهم که دوروتی کوچولو را در کنار خود داریم بسیار مفتخریم و از محبت او برای بازدید از ما قدردانی می کنیم. برای هر کشوری که دوروتی از آن بازدید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مطمئناً مشهور خواهد کراتینه مو شد.” این سخنرانی دختر کوچک را به کراتینه مو شدت متعجب بیبی لایت مو کرد و پرسید: «اعلیحضرت نام من را از کجا می دانستند؟» روباه کینگ گفت: “چرا، همه تو را می شناسند.

و امیدوارم سعی کنید برای من دعوت نامه ای دریافت کنید.” دوروتی لحظه ای فکر بیبی لایت مو کرد. او گفت: “مطمئنم که اوزما اگر از او بخواهم شما را دعوت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “اما چگونه می توانید به سرزمین اوز و شهر زمردی بروید؟ این راه خوبی از کانزاس رنگ مو است.” “کانزاس!” او با تعجب فریاد زد. “چرا، بله، ما اکنون در کانزاس بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، نه؟” او برگشت تصویر در دسترس نیست “چه تصور عجیبی!” فاکس کینگ شروع به خندیدن بیبی لایت مو کرد. “چه چیزی باعث کراتینه مو شد.

  رنگ مو چی مد شده

فکر کنی اینجا کانزاس رنگ مو است؟” او با تعجب گفت: “من فقط دو ساعت پیش مزرعه عمو هنری را ترک بیبی لایت مو کردم. دلیلش هم همین رنگ مو است.” “اما، به من بگو، عزیزم، آیا تا به حال شهری به این زیبایی مانند فاکسویل در کانزاس دیده ای؟” او سوال بیبی لایت مو کرد. “نه اعلیحضرت.” “و آیا با کفش های نقره ای و کمربند جادویی از اوز به کانزاس در کمتر از نیمی از لحظه سفر نبیبی لایت مو کرده اید؟” او تصدیق بیبی لایت مو کرد: «بله، اعلیحضرت. “پس چرا تعجب می کنی که یک یا دو ساعت می تواند شما را به فاکسویل برساند که به اوز نزدیک تر از کانزاس رنگ مو است؟” “عزیز من!” دوروتی فریاد زد.

آیا این یک ماجراجویی پری دیگر رنگ مو است؟ روباه کینگ با لبخند گفت: «به نظر می رسد همینطور رنگ مو است. دوروتی رو به مرد پشمالو بیبی لایت مو کرد و چهره‌اش خشن و سرزنش‌کننده پروتئین تراپی مو بود. “شما یک شعبده باز لایت و هایلایت مو هستید؟ یا یک پری در لباس مبدل؟” او پرسید. “وقتی راه باترفیلد را پرسیدی مرا مسحور بیبی لایت مو کردی؟” مرد پشمالو سرش را تکان بالیاژ مو داد. “کی تا به حال نام یک پری پشمالو شنیده رنگ مو است؟” او جواب بالیاژ مو داد. “نه، دوروتی، عزیزم، من به هیچ وجه مقصر این سفر نیستم.

من به شما اطمینان می دهم. از زمانی که مگنت عشق را داشتم، چیز عجیبی در مورد من وجود داشته رنگ مو است؛ اما من دیگر نمی دانم چیست؟ من اصلاً سعی نبیبی لایت مو کردم تو را از خانه دور کنم. اگر می خواهی راه برگشت به مزرعه را پیدا کنی.

  رنگ مو دخترانه روشن

من با کمال میل با تو خواهم رفت و تمام تلاشم را برای کمک به تو انجام می دهم.” دختر کوچولو متفکرانه گفت: مهم نیست. “در کانزاس چیزهای زیادی برای دیدن وجود نرنگ مو دارد که اینجا وجود رنگ مو دارد، و من حدس می‌زنم که خاله ام خیلی نگران نخواهد کراتینه مو شد، یعنی اگر من زیاد دور نمانم.” روباه سلطنتی او روباه کینگ با تکان بالیاژ مو دادن سر تایید بیبی لایت مو کرد: “درست رنگ مو است.” “اگر عاقل لایت و هایلایت مو هستید.

انواع رنگ مو فانتزی موقت : به سهم خود راضی باشید، هر اتفاقی که می افتد. که به من یادآوری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در این ماجراجویی همراه جدیدی دارید – او بسیار باهوش و باهوش به نظر می رسد.” دوروتی گفت: «او لایت و هایلایت مو هست. و مرد پشمالو اضافه بیبی لایت مو کرد: “این نام او رنگ مو است، روباه سلطنتی شما – باتون برایت.” کینگ داکس جالب پروتئین تراپی مو بود وقتی کینگ داکس به پسر نگاه می‌بیبی لایت مو کرد.

از کلاه ملوانی گرفته تا کفش‌های ضخیم‌اش، متوجه حالت صورت کینگ داکس پروتئین تراپی مو بود. و تماشای خیره کراتینه مو شدن در بازگشت به پادشاه به همان اندازه منحرف کننده پروتئین تراپی مو بود. هیچ روباهی هرگز صورت کودکی شاداب تر و زیباتر را ندیده پروتئین تراپی مو بود، و هیچ کودکی تا به حال صحبت روباهی را نشنیده پروتئین تراپی مو بود، یا با کسی ملاقات نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که به این زیبایی لباس می پوشید و بر شهری به این بزرگی حکومت می بیبی لایت مو کرد.

متأسفم که بگویم هیچ کس تا به حال در مورد پری ها چیز زیادی به پسر کوچک نگفته پروتئین تراپی مو بود. در این صورت، به راحتی می توان فهمید که این تجربه عجیب چقدر او را مبهوت و متحیر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. “چطور ما را دوست داری؟” از پادشاه پرسید. باتن برایت گفت: نمی دانم. اعلیحضرت گفت: “البته که این کار را نمی کنی.

  رنگ موی صورتی چرک با دکلره

این یک آشنایی خیلی کوتاه رنگ مو است.” “فکر می کنی اسم من چیست؟” باتن برایت گفت: نمی دانم. “چطور باید؟ خوب، من به شما می گویم. نام خصوصی من داکس رنگ مو است، اما یک پادشاه را نمی توان با نام خصوصی خود صدا زد، او باید یکی را که رسمی رنگ مو است انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین نام رسمی من پادشاه رنارد چهارم رنگ مو است.

انواع رنگ مو فانتزی موقت : رن آرد با لهجه “رن”.” “رن” چیست؟” از دکمه برایت پرسید. “چقدر باهوش!” پادشاه فریاد زد و چهره ای خشنود به سمت مشاوران خود برگرداند. “این پسر واقعاً فوق‌العاده باهوش رنگ مو است. “رن” چیست؟ او می‌پرسد و البته “رن” به خودی خود اصلاً چیزی نیست. بله، او واقعاً بسیار باهوش رنگ مو است.” یکی از مشاوران که یک روباه خاکستری پیر رنگ مو است.

گفت: “این سوال این رنگ مو است. که اعلیحضرت چه چیزی را روباه می نامند.” پادشاه اعلام بیبی لایت مو کرد: همینطور رنگ مو است. دوباره به باتن برایت برگشت و پرسید: “پس از گفتن نام من، من را چه صدا می کنید؟” پسر گفت: کینگ داکس. “چرا؟” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: «چون «رن» اصلاً چیزی نیست. “خوب! واقعاً خیلی خوب! شما مطمئناً ذهن درخشانی دارید.

آیا می دانید چرا دو و دو باعث چهار می شوند؟” باتن برایت گفت: نه. “باهوش! واقعاً باهوش. البته شما نمی دانید. هیچ کس نمی داند چرا، ما فقط می دانیم که اینطور رنگ مو است، و نمی توانیم بگوییم چرا اینطور رنگ مو است. دکمه-روشن، آن فرها و چشم های آبی با این همه خرد خوب نیستند. آنها شما را بیش از حد جوان نشان می دهند و زیرکی واقعی شما را پنهان می کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه