↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو مصنوعی

انواع رنگ مو مصنوعی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو مصنوعی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو مصنوعی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو مصنوعی : آنها توسط کوکی های چینی هاسکی کشیده می شوند که به اندازه برادران ژاپنی خود رکراتینه مو شد قابل توجهی در عضلات پا تمام دکلره مو دارند و سینه های بسیار بهتری تمام دکلره مو دارند. در واقع، یک ریکشا معمولی چینی در سنگاپور یک نوع فیزیکی خوب رنگ مو است و او ساعت ها با کمی رنج کشیدن یک ریکشا شامل دو نفر نقاشی می ککراتینه مو شد.

رنگ مو : اما در فاصله صد یاردی دروازه، بمبی پرتاب کراتینه مو شد که ژنرال را فوراً کشت، تعبالیاژ مو دادی از نگهبانانش را درهم کوبید و بیش از ده نفر از تماشاگران چینی را کشت. انقلابیون سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند خیابان را پاکسازی کنند تا هیچ یک از مردم خودشان آسیب نبینند، اما به دلیل کنجکاوی جمعیت ناکام ماندند. در نزدیکی این مکان، ساعت آبی قدیمی پروتئین تراپی مو بودایی قرار رنگ مو دارد.

انواع رنگ مو مصنوعی

انواع رنگ مو مصنوعی : هفت مغازه در دو طرف خیابان بر اثر این انفجار ویران کراتینه مو شدند. جبهه‌های سنگین تا حدی دست‌نخورده پروتئین تراپی مو بودند، اما فضای داخلی توده‌ای از آجر و الوارهای زغالی پروتئین تراپی مو بود، زیرا آتش پس از انفجار رخ بالیاژ مو داد. ژنرال چندین ماه صبر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود تا هیجان سیاسی پس از انتصابش فروکش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او از ورود به شهر با یک محافظ قوی احساس امنیت می بیبی لایت مو کرد.

که پانصد سال رنگ مو است که با چکه آب از چشمه ای پنهان، زمان را مشخص بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. سنگ تراشی این ساختمان ساعت آبی بسیار قدیمی به نظر می رسد و چندین پله گرانیتی طولانی به ساعت می رسد. پس از تماشای ساعت به دیوار رسیدیم و از دروازه‌های بزرگ جنوبی عبور بیبی لایت مو کردیم که ضخامتی کامل به شش اینچ تمام دکلره مو دارند.

از آهنی عظیم و میخ‌زده‌کراتینه مو شده با بزرگ.[79]ناخن ها در خارج از بند چند تفنگ شلیک سریع متعلق به دریاسالار لی، رئیس کارآمد نیروی دریایی چین در کانتون، که تعبالیاژ مو داد زیادی قایق توپدار کوچک نیز داشت که در رودخانه گشت می زدند، کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این قایق ها دارای تفنگ های شلیک سریع در کمان و عقب پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو قهوه ای تیره دودی

بنابراین به بیمارستان کانتون برگشتیم، جایی که ناهار خوردیم. پس از این به کشتی بخار برگشتم تا او را با بیش از هزار پناهنده از شهر قدیمی با وسایلشان پیدا کنم. عرشه ها و حتی سالن غذاخوری با این افراد خفه کراتینه مو شد و در طول دو ساعت قبل از حرکت قایق حداقل سیصد مسافر دیگر سوار کراتینه مو شدند. ما در اواخر بعدازظهر حرکت بیبی لایت مو کردیم و چهار کشتی بخار رودخانه دیگر که بیش از شش هزار پناهنده را حمل می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به دنبال ما آمدند.

انواع رنگ مو مصنوعی : سنگاپور محل اجتماع بسیاری از نژادها از میان تمام مکان‌های مشرق زمین، جهان‌وطنی‌ترین مکان، سنگاپور، دروازه شرق دور رنگ مو است. شهری که هر کس که جهان را احاطه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است مجبور رنگ مو است حداقل برای یک روز از آن بازدید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شاید به نظر می رسید که خیابان های هنگ کنگ ترکیبی بی نظیر از نژادها را ارائه می دهند. کوچه های باریک کانتون ممکن رنگ مو است عجیب و غریب به نظر برسد.

اما سنگاپور از نظر تعبالیاژ مو داد و زیبایی نژادهایی که در خیابان‌هایش به نمایش گذاشته می‌نانو کراتین مو شود، از هونکونگ پیشی می‌گیرد، زیرا به راحتی از کانتون در مناظر عجیب و در ازدحام زحمتکشان از بسیاری از سرزمین‌ها پیشی می‌گیرد که قایق‌های کانال‌های آن و خیابان‌های باریک و کج‌رو که در شب می‌درخشند.

نور و طنین انداز با غوغای زبان های بیگانه. سنگاپور در جزیره ای ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است که در انتهای شبه جزیره مالایا مجاور رنگ مو است. حدود شصت مایل از خط رنگ مو استوا فاصله رنگ مو دارد و آب و هوای آن از هفتاد درجه در طول سال فقط چند درجه متفاوت رنگ مو است. اگر رطوبت کراتینه مو شدید جو نپروتئین تراپی مو بود، این گرما ناتوان کننده نپروتئین تراپی مو بود. برای یک غریبه، به خصوص اگر از ساحل اقیانوس آرام آمده باکراتینه مو شد.

  جدیدترین مدلهای رنگ مو هایلایت

این مکان مانند یک حمام ترکی به نظر می رسد. کوچکترین فعالیت بدنی باعث می نانو کراتین مو شود که عرق در مهره های صورت برجسته نانو کراتین مو شود. سنگاپور بیش از سیصد هزار نفر جمعیت رنگ مو دارد. این یک تجارت تجاری عالی رنگ مو دارد که هر سال در حال رکراتینه مو شد رنگ مو است. در حال حاضر رنگ مو دارد [81]بزرگترین اسکله خشک جهان بند آن به اندازه هنگ کنگ با ابهت نیست.

اما میدان های عمومی بیشتری رنگ مو دارد و ساختمان های دولتی آن بسیار زیباتر لایت و هایلایت مو هستند. همانطور که هنگ کنگ بیشتر معماری باشکوه و هوای پایدار خود را مدیون سر پل چاتور رنگ مو است، سنگاپور نیز خیابان های بزرگ، ساختمان های زیبا، پارک های متعدد، موزه جالب و باغ های گیاه شناسی معروف خود را مدیون سر رنگ مو استمفورد رافلز، یکی از بریتانیایی هرنگ مو است.

انواع رنگ مو مصنوعی : امپراتوری‌سازانی که نبوغ خود را در تأسیس شهرها و ساختن شرکت‌های عمومی بزرگ به‌طور محسوسی در مشرق زمین تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داده‌اند. با این حال، سنگاپور، با کسب و کار بسیار بیشتری نسبت به مانیل، از سیستم فاضلاب مناسب بی بهره رنگ مو است و خیابان های محله های بومی آن بوی بدی می دهد. ویژگی سنگاپور که ابتدا غریبه ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

تنوع نژادهایی رنگ مو است که در هر یک از خیابان ها دیده می نانو کراتین مو شود، و تا زمانی که در شهر بماند، او را تحت تاثیر قرار می دهد. اقامت من در سنگاپور چهار روز پروتئین تراپی مو بود، با توجه به اینکه باید در اینجا منتظر حرکت کشتی بخار شرکت بریتانیایی هند غربی به مقصد رانگون و کلکته پروتئین تراپی مو بود. در جینریکیشاها و گاری‌های اسبی من تمام نقاط شهر را دیدم.

  رنگ مو گردویی روشن بدون دکلره

شگفتی من هر روز از نمایش قابل توجه لباس‌هایی که نژادهای مختلف ارائه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند بیشتر می‌کراتینه مو شد. یک روز، اواخر بعد از ظهر، روی دیواری که اطراف پارکی زیبا در جاده ارچارد را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، نشستم و در عرض نیم ساعت به تماشای نمایش متحرکی نشستم که از آنجا گذشت. در این ساعت تمام سنگاپور به باغ گیاه شناسی سفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

می توان افرادی را که اوقات فراغت و پول تمام دکلره مو دارند مطالعه بیبی لایت مو کرد. دکل مورد علاقه هنوز هم ویکتوریا رنگ مو است که توسط اسب‌های بلندپایه کشیده می‌نانو کراتین مو شود، همراه با کالسکه و پستیلیون، اما خودرو آشکارا گام‌های سریعی به نفع مردم برداشته رنگ مو است، علی‌رغم این واقعیت که[82]هوای مرطوب باعث می نانو کراتین مو شود که بوی بنزین به جاده بچسبد.

یک عرب باکلاس، با چهره تیزبین و روشنفکر خود، با یک مالایی درخشان که ماشین را می راند، سوار می نانو کراتین مو شود. سپس یک پارسی چاق و مرفه در کالسکه‌اش می‌آید، پس از آن یک تاجر ثروتمند چینی با لباس سفید بی‌لکه، نشسته در ماشین موتوری، خانواده‌اش و برخی از اقوام یا خدمتکاران در فرمان. در امتبالیاژ مو داد یک ریکشا با یک زن هندی شرقی، خورشید روی حلقه‌های طلایی سنگین در گوش‌هایش می‌تابد.

انواع رنگ مو مصنوعی : در حالی که یک کالسکه با دختری بلوند زیبا با موهای طلایی، که در کنار آیه یا پرستار چینی‌اش نشسته رنگ مو است، دنبال می‌نانو کراتین مو شود. تعبالیاژ مو داد زیادی از بریتانیایی‌های جوان با ریکشا در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند، برخی با راکت تنیس، و برخی دیگر در حال خواندن کتاب یا روزنامه بعدازظهر لایت و هایلایت مو هستند. ریکشاهای اینجا، برخلاف ژاپن یا چین، دو نفر را حمل می کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه