نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

پلاتینه هفت رنگ

پلاتینه هفت رنگ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت پلاتینه هفت رنگ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با پلاتینه هفت رنگ را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

پلاتینه هفت رنگ : ما نسبت به یکدیگر نامشخص می شویم. “لعنتی. اینجا باران رنگ مو است!” چند قطره و سپس باران. اوه، لا، لا، لا! شنل و چادرهایمان را می پوشیم. به حفر کراتینه مو شده برمی گردیم، لجن می زنیم و روی زانوها، دست ها و آرنج هایمان گل جمع می کنیم.

رنگ مو : یا روی چمن‌زارش زانو زده و چمن‌ها را با یک قیچی کوتاه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خیلی خوب، او دوباره با آن رفتار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! از آخرین خانه ها به سمت شاتو د کارلول، زنی درشت اندام که به نظر می رسید در امتبالیاژ مو داد زمین غلت می خورد، گویی که زیر کت های بزرگ دایره ای شکلش چرخ بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. بچه ها. خیلی خوب، او دوباره با تمام توانش آن شغل را ادامه خواهد بالیاژ مو داد.” او می ایستد و فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و کمی لبخند می زند.

پلاتینه هفت رنگ

پلاتینه هفت رنگ : تقریباً در درون خودش: “تینز، به شما می گویم، متوجه کراتینه مو شدم – این خیلی مهم نیست، این” او اصرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که گویی ناگهان از بی اهمیت پروتئین تراپی مو بودن این پرانتز خجالت زده کراتینه مو شده رنگ مو است. – “اما من متوجه کراتینه مو شدم (وقتی متوجه چیز دیگری می شوید در یک نگاه متوجه می شوید) که در خانه ما تمیزتر از زمان من پروتئین تراپی مو بود-” ما روی چند ریل کوچک در زمین می آییم و تقریباً پنهان در علف های خشک کراتینه مو شده زیر پا بالا می رویم.

پوترلو با پا به این قطعه متروک اشاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و لبخند می زند. “این راه‌آهن مرنگ مو است. همانطور که می‌گویید یک معلول پروتئین تراپی مو بود؛ این یعنی چیزی که حرکت نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خیلی سریع کار نمی‌بیبی لایت مو کرد. یک حلزون می‌توانست همگام با آن پیش برود. ما دوباره آن را می‌سازیم. اما قطعاً سریعتر پیش نمی رود. نمی توان اجازه بالیاژ مو داد!” وقتی به بالای تپه رسیدیم.

  رنگ موی ملایم و زیبا

پوترلو چرخید و آخرین نگاهی به مکان‌های سلاخی‌کراتینه مو شده‌ای که تازه از آن بازدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم انداخت. حتی بیش از یک دقیقه پیش، فاصله روستا را در میان بقایای درختان کوتاه کراتینه مو شده و تکه تکه کراتینه مو شده بازسازی بیبی لایت مو کرد که اکنون شبیه نهال های جوان به نظر می رسید. حتی بهتر از همین الان، خورشید بر آن انباشته سفید و قرمز مواد در هم آمیخته، ظاهری از زندگی و حتی توهم مراقبه می اندازد.

به نظر می رسید که سنگ های آن احیای بهاری را احساس می کنند. زيبايي خورشيد خبر از آنچه خواهد پروتئین تراپی مو بود بالیاژ مو داد و آينده را آشكار كرد. چهره سرباز ناظر نیز از زرق و برق تناسخ می درخشید و لبخند بر آن زاییده بهار و امید پروتئین تراپی مو بود. گونه های گلگون و چشمان آبی او درخشان تر از همیشه به نظر می رسید. به داخل سنگر ارتباطی می رویم و آنجا آفتاب رنگ مو است.

سنگر زرد، خشک و پر طنین انداز رنگ مو است. من عمق هندسی ظریف، پهلوهای صاف و درخشان آن را تحسین می کنم. و شنیدن صدای تیز و تمیز پاهایمان بر روی زمین سخت یا روی کاسه‌ها لذت بخش رنگ مو است – توری‌های کوچک چوبی که سرتاسر قرار گرفته و یک تخته را تشکیل می‌دهند. به ساعتم نگاه می کنم. به من می‌گوید که ساعت نه رنگ مو است.

پلاتینه هفت رنگ : و همچنین صفحه‌ای از رنگ ظریف را به من نشان می‌دهد که در آن آسمان به رنگ‌های صورتی و آبی منعکس کراتینه مو شده رنگ مو است، و بوته‌هایی که بالای حاشیه‌ها در آنجا کاشته کراتینه مو شده‌اند. از سنگر و من و پوترلو با نوعی لذت گیج به هم نگاه می کنیم. خوشحالیم که همدیگر را می بینیم، انگار بعد از غیبت همدیگر را می بینیم! او با من صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل رنگ مو شرابی بنفش

و با وجود اینکه من کاملاً با لهجه آواز شمال آشنا لایت و هایلایت مو هستم، متوجه می شوم که او رنگ مو دارد می خواند. روزهای بد و شب های غم انگیز در سرما و باران و گل و لای داشته ایم. حالا، اگرچه هنوز زمستان رنگ مو است، اولین صبح خوب نشان می دهد و ما را متقاعد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به زودی یک بار دیگر بهار می نانو کراتین مو شود. در حال حاضر بالای سنگر با چمن های جوان سبز رنگ کراتینه مو شده رنگ مو است.

و در میان لرزش نوزادان آن، برخی از گل ها بیدار می شوند. یعنی پایان روزهای مقید و مقید. بهار از بالا و پایین می آید. ما با دلهای شاد رنگ مو استشمام می کنیم. ما بلند کراتینه مو شده ایم بله، روزهای بد به پایان می رسد. جنگ هم تمام خواهد کراتینه مو شد، que diable! و بدون شک در فصل زیبایی که در راه رنگ مو است به پایان می رسد، که از قبل ما را روشن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که زفیرها از قبل ما را نوازش می کنند. صدای سوت – گلوله خرج کراتینه مو شده! یک گلوله؟ مزخرف – این یک مرغ سیاه رنگ مو است! کنجکاو چقدر شبیه صدا پروتئین تراپی مو بود! پرنده‌های سیاه و پرندگان آوازهای آرام‌تر، حومه شهر و نمایش فصول، صمیمیت اتاق‌های مسکونی، در نور چیده کراتینه مو شده‌اند – آه! جنگ به زودی پایان خواهد یافت. ما برای همیشه به سمت خودمان باز خواهیم گشت.

همسر، فرزندان، یا به او که هم‌زمان زن و فرزند رنگ مو است، و ما در این شکوه جوانی که دوباره ما را به هم پیوند می‌دهد به آنها لبخند می‌زنیم. در دوشاخه دو سنگر، ​​در باز و لبه، اینجا چیزی شبیه درگاه رنگ مو است. دو تیرک به هم تکیه بالیاژ مو داده اند و سیم های برق در هم ریخته و مانند خزنده های رنگ مو استوایی آویزان کراتینه مو شده اند. خوب به نظر می رسد.

  مدل رنگ مو زنانه زیتونی

شما می گویید این یک تدبیر یا صحنه تئاتر پروتئین تراپی مو بود. یک گیاه کوهنوردی باریک به دور یکی از ستون ها می پیچد و همانطور که با نگاه خود آن را دنبال می کنید، می بینید که از قبل جرات عبور از یکی به دیگری را رنگ مو دارد. به زودی، با عبور از این سنگر که دامنه های چمن آن مانند پهلوهای یک اسب خوب می لرزد، به سنگر خود در جاده بتون می آییم و اینجا جای مرنگ مو است.

رفقای ما آنجا لایت و هایلایت مو هستند، خوشه‌ای. آنها در حال غذا خوردن لایت و هایلایت مو هستند و از دمای خوب آن لذت می برند. غذا تمام کراتینه مو شد، قالب ها یا بشقاب های آلومینیومی خود را با یک لقمه نان تمیز می کنیم. “تینز، خورشید می رود!” درست رنگ مو است؛ ابری از روی آن عبور بیبی لایت مو کرده و آن را پنهان بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. لاموز می‌گوید: «بچه‌های کوچولوی من می‌پاکراتینه مو شد.

این شانس مرنگ مو است! “کشور لعنتی!” فولا می گوید. در حقیقت این آب و هوای شمالی ارزش زیادی نرنگ مو دارد. نم نم می بارد و می بارد، بو می دهد و باران می بارد. و هنگامی که خورشیدی وجود رنگ مو دارد به زودی در میان این آسمان مرطوب بزرگ ناپدید می نانو کراتین مو شود. چهار روز ما در سنگر به پایان رسیده رنگ مو است و امبالیاژ مو داد رسانی از شب آغاز می نانو کراتین مو شود.

پلاتینه هفت رنگ : با خیال راحت آماده رفتن می شویم. کوله ها و کیسه ها را پر می کنیم و کنار می گذاریم. تفنگ ها را مالش می دهیم و آنها را می بندیم. الان ساعت چهار رنگ مو است. تاریکی به سرعت در حال فروپاشی رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه