↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو بلوند پلاتینه

انواع رنگ مو بلوند پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو بلوند پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو بلوند پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو بلوند پلاتینه : که بی صدا به پایین سرازیر کراتینه مو شد و در انتهای بینی او آویزان کراتینه مو شد. در حالی که گربه، تنها عضوی که نگران خانواده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که روی زمین می غلتید، با توپ زن خوب بازی می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : و جست و جوی آنها را به هموطنانم که درگیر هیچ گونه گمانه زنی دیگری نیستند، کراتینه مو شدیداً توصیه می کنم. حدس‌های زیادی نیز وجود داشت که مرد عجیب دریاها که برای مدتی بر برادری کوچک در کورلرز هوک سلطه داشت، به طرز عجیبی ناپدید کراتینه مو شد و دوباره با ترس ظاهر کراتینه مو شد، کیست و چه کسی پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو بلوند پلاتینه

انواع رنگ مو بلوند پلاتینه : یا اینکه هنوز در آنجا تحت سرپرستی گنوم ها و ارواح باقی می ماند تا زمانی که به درستی جستجو نانو کراتین مو شود، همه یک حدس و گمان رنگ مو است. من به نوبه خود به نظر اخیر متمایل لایت و هایلایت مو هستم و شک ندارم که مبالغ هنگفتی، هم در آنجا و هم در سایر نقاط این جزیره و همسایگی آن، از زمان بوکانیرها و رنگ مو استعمارگران هلندی دفن کراتینه مو شده رنگ مو است.

برخی تصور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او یک قاچاقچی رنگ مو است که در آن مکان مستقر رنگ مو است تا به رفقای خود کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا کالاهای خود را در میان یاروهای صخره ای جزیره فرود آورند. دیگران، که او یکی از رفقای برنگ مو استانی کید یا برادیش پروتئین تراپی مو بود، بازگشتند تا گنجینه‌هایی را که قبلاً در آن اطراف پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، منتقل کنند.

  رنگ مو نسکافه ای ترکیب چه رنگهایی است

تنها شرایطی که چیزی مانند نور مبهم را بر این موضوع مرموز می افالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گزارشی رنگ مو است که از یک اسکلت عجیب و غریب ساخته کراتینه مو شده خارجی، با ظاهری بسیار شبیه یک پیکارون، [1] که چندین روز در اطراف صدا دیده می کراتینه مو شد، غالب پروتئین تراپی مو بود و بدون آن. فرود آمدن یا گزارش بیبی لایت مو کردن خود، اگرچه قایق هایی دیده می کراتینه مو شد که در شب به او می رفتند و برمی گشتند.

و اینکه پس از فاجعه حفاران پول، در خاکستری سپیده دم بیرون از دهانه بندر ایستاده پروتئین تراپی مو بود. [1] کشتی دزدی دریایی. نباید از ذکر گزارش دیگری نیز غافل شوم، که اعتراف می‌کنم تا حدی غیرمعمول رنگ مو است، در مورد مردی که گمان می‌رود غرق کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، قبل از سپیده‌دم دیده کراتینه مو شد، با فانوس در دست، بر روی سینه دریایی بزرگش نشسته پروتئین تراپی مو بود.

و در حال عبور از دروازه جهنم، که درست در آن زمان با خشم مضاعف شروع به غرش و فریاد بیبی لایت مو کرد. در حالی که تمام دنیای شایعات پر از حرف و شایعه پروتئین تراپی مو بود، ولفرت بیچاره بیمار و غمگین در رختخواب خود دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود، بدنش کپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در ذهن به کراتینه مو شدت کتک خورده پروتئین تراپی مو بود. همسر و دخترش تمام تلاش خود را برای بستن زخم های بدنی و معنوی او انجام بالیاژ مو دادند.

انواع رنگ مو بلوند پلاتینه : پیرزن خوب هرگز از کنار تختش تکان نمی‌خورد، جایی که از صبح تا شب در حال بافتن می‌نشست، در حالی که دخترش با محبت‌آمیزترین مراقبت‌ها خودش را درگیر او می‌بیبی لایت مو کرد. آنها كمك‌هاي خارجي را نيز نداشتند. در مورد ترک دوستانی که در مضیقه پروتئین تراپی مو بودند، هرچه می توان گفت، آنها هیچ شکایتی از این نوع نداشتند.

  انواع رنگ مو برای پوست گندمی

نه یک همسر قدیمی محله، اما کار خود را رها بیبی لایت مو کرد و به عمارت ولفرت وبر رفت تا از سلامتی و جزئیات درنگ مو استانش جویا نانو کراتین مو شود. علاوه بر این، هیچ کس بدون پیپک کوچک او از مریم گلی، مریم گلی، مرهم یا چای گیاهی دیگر نیامد که از فرصتی برای نشان بالیاژ مو دادن مهربانی و دکتری او خوشحال نانو کراتین مو شود. ولفرت بیچاره چه غوطه ورهایی را متحمل نکراتینه مو شد و همه بیهوده!

دیدن او که روز به روز هدر می‌رود، لاغرتر و لاغرتر و ترسناک‌تر می‌نانو کراتین مو شود، و با چهره‌ای غم‌انگیز از زیر میز وصله‌کاری قدیمی، به هیئت منصفه‌ای که مهربانانه جمع کراتینه مو شده‌اند تا آه و ناله کنند و اطراف را ناراضی نگاه کنند، منظره‌ای تکان‌دهنده پروتئین تراپی مو بود. به او. دیرک والدرون تنها موجودی پروتئین تراپی مو بود که به نظر می رسید پرتوی از آفتاب را به این خانه سوگواری می ریخت.

انواع رنگ مو بلوند پلاتینه : او با ظاهری شاد و روحی مردانه وارد کراتینه مو شد و سعی بیبی لایت مو کرد قلب در حال انقضای مرد بیچاره حفار پول را زنده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما همه چیز بیهوده پروتئین تراپی مو بود. ولفرت کاملاً تمام کراتینه مو شد.[1] اگر چیزی می‌خورنگ مو است ناامیدی او را کامل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در بحبوحه‌ی پریشانی‌اش به او ابلاغ می‌کراتینه مو شد که شرکت در آستانه راه‌اندازی خیابان جدیدی از مرکز باغ کلم او پروتئین تراپی مو بود. او اکنون چیزی جز فقر و تباهی در برابر خود نمی دید.

  مدل رنگ مو دم اسبی

قرار پروتئین تراپی مو بود آخرین تکیه او، باغ پدرانش، ویران نانو کراتین مو شود و زن و فرزند بیچاره اش چه می کراتینه مو شد؟ [1] خسته. یک روز صبح وقتی امی وظیفه شناس را از اتاق خارج آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، چشمانش پر از اشک کراتینه مو شد. دیرک والدرون در کنار او نشسته پروتئین تراپی مو بود. ولفرت دست او را گرفت، به دخترش اشاره بیبی لایت مو کرد و برای اولین بار از زمانی که بیماریش سکوتی را که داشت شکست. “من دارم می روم!” او در حالی که سرش را ضعیف تکان می بالیاژ مو داد.

گفت: “و وقتی من رفتم، دختر بیچاره من …” “او را به من بسپار، پدر!” دیرک مردانه گفت: “من از او مراقبت خواهم بیبی لایت مو کرد!” ولفرت در صورت جوان شاد و بندکشی به بالا نگاه بیبی لایت مو کرد و دید که هیچ کس بهتر از این نمی تواند از زنی مراقبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گفت: بس رنگ مو است، او مال توست! و حالا برای من یک وکیل بیاور – بگذار وصیتم را بکنم و بمیرم.» وکیل را آوردند.

انواع رنگ مو بلوند پلاتینه : زنان به ناله های بلند فرو رفتند، زیرا آنها به امضای وصیت نامه به عنوان امضای حکم مرگ نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ولفرت حرکت ضعیفی برای آنها انجام بالیاژ مو داد که ساکت باشند. امی بیچاره صورت و اندوهش را در پرده تخت فرو برد. دام وبر بافتن خود را از سر گرفت تا ناراحتی خود را پنهان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما اشکی شفاف به خود خیانت بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه