↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو برای پوست گندمی

انواع رنگ مو برای پوست گندمی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو برای پوست گندمی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو برای پوست گندمی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو برای پوست گندمی : که فقط در یک شهر شرقی با مردمی که در ملاء عام با بی هوشی آرام حیوانات زندگی می کنند، دیده می کراتینه مو شد. [129] دین و آداب و رسوم پارسی های بمبئی پارسی‌های بمبئی – تعبالیاژ مو داد انگشت شماری تبعیدی در میان میلیون‌ها بیگانه – چنان قدرت خود را به کار گرفته‌اند که زندگی یک شهر بزرگ را تغییر بالیاژ مو داده‌اند. آنها که ممنوع و تحت آزار و اذیت قرار گرفته اند.

رنگ مو : نمی تواند این دیوار نژادی را که او را از مردم شوهرش جدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، فرو بریزد. ازدواج زنان پارسه با خارجی ها عملا نامعلوم رنگ مو است. پارسه لباسی متمایز می پوکراتینه مو شد. مردان شلوار کتانی یا پونجی سفید با کت پشمی تیره یا آلپاکا می پوشند. خارجی را دوست تمام دکلره مو دارند[126]پیراهن‌ها و یقه‌ها، اما سرپوش آن‌ها همان رنگ مو است که سیصد سال پیش پناهندگان ایرانی رنگ مو استفاده می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

انواع رنگ مو برای پوست گندمی

انواع رنگ مو برای پوست گندمی : پارسی که با یک زن اروپایی ازدواج می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند باید مهاجرت مجازی را بپذیرد، در حالی که همسر (اگرچه ممکن رنگ مو است برای او بچه دار نانو کراتین مو شود) هرگز اجازه هیچ یک از امتیازات یک زن بومی در این زندگی را نرنگ مو دارد و هنگامی که او می میرد نمی توان جسد او را به خاکسپاری پارسی رساند. محل. او همیشه یک بیگانه رنگ مو است و هیچ کاری نمی تواند انجام دهد.

یک کلاه از پاپیه ماشه لاکی به شکل سم گاو وارونه رنگ مو است. دیگری کلاهی گرد از پارچه خاکستری رنگ مو است که ریز ساخته کراتینه مو شده و روی کلاه جمجمه ای از مخمل یا پارچه دوزی پوشیده می نانو کراتین مو شود و در داخل خانه می پوشند. زنان ساری یا عبایی را که از یک تکه ابریشم یا براد تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است با بند دوزی می پوشند. این لباس به دور بدن می‌پیچد و روی سر بالا می‌آید و گوش ررنگ مو است را می‌پوشاند.

  رنگ مو قهوه ای متوسط بدون دکلره

همه آنها کفش و جوراب می پوشند. پارسی ها همگی تحصیلبیبی لایت مو کرده لایت و هایلایت مو هستند و اکثر آنها دارای ظرافت غیرعادی لایت و هایلایت مو هستند. غرور نژادی در میان آنها به قدری قوی رنگ مو است که در میان قوم خود هیچ گونه مریضی را تحمل نمی کنند. انجمن های خیریه آنها از معدود پارسه هایی که قادر به امرار معاش نیستند مراقبت می کنند، به طوری که فقرای آنها هرگز از دولت شهرداری درخورنگ مو است کمک نمی کنند.

آنها همچنین به خود می بالند که هیچ یک از زنانشان در میان ساکنان منطقه چراغ قرمز یافت نمی نانو کراتین مو شود. بیشتر پارسی‌های تحصیل‌بیبی لایت مو کرده، علاوه بر گوگراتی (گویش بومی) به زبان انگلیسی، فرانسوی و آلمانی صحبت می‌کنند و بیشتر آنها انگلیسی، گوگراتی و اردو که شکل نوشتاری هندوستانی رنگ مو است، می‌خوانند و می‌نویسند. با این حال پارسی ها شرقی های واقعی لایت و هایلایت مو هستند.

آنها روی صندلی می نشینند، اما بیشتر خانه هایشان مبله اندک رنگ مو است. آنها به طور قابل توجهی به شیرینی، میوه و آجیل علاقه تمام دکلره مو دارند. آنها نسبت به محیط خانه های خود بی احساس به نظر می رسند، بسیاری از آنها در خیابان های شلوغ و از پله های زیادی بالا می روند. در خانه های آنها تمام گنجینه های آنها در صندوق خانه نگهداری می نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو برای پوست گندمی : اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که در یکی از این خانه های پارسه پذیرفته شوید، از ثروت جواهرات و زیور آلات شخصی که حتی در میان خانواده های دارای ثروت متوسط ​​نیز وجود رنگ مو دارد، شگفت زده خواهید کراتینه مو شد. یک خانم پارسی از این طبقه پنج هزار دلار سرمایه گذاری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است[127]در جواهرات، که بیشتر آنها را در مناسبت های جشن می پوکراتینه مو شد.

  رنگ مو با کرم پودر و سایه

بسیاری از بازرگانان بزرگ کشتیرانی و پنبه بمبئی پارسی لایت و هایلایت مو هستند و همچنین کنترل بسیاری از امور بانکی شهر را در دست تمام دکلره مو دارند. عمدتاً به دلیل آزادگی پارسی‌ها پروتئین تراپی مو بود که شهر بمبئی توانست یادپروتئین تراپی مو بودی را در طلا و نقره به شاه تقدیم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که هفده هزار روپیه یا بیش از پنج هزار و پانصد دلار به پول آمریکایی قیمت داشت.

این رنگ مو استقبال از پادشاه و ملکه هنگامی که آنها در بمبئی در راه خود به دهلی دوربار فرود آمدند، بسیار معمولی از زندگی شهر پروتئین تراپی مو بود. مقدمات قابل توجهی انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. مجموعه ای از طاق ها در خیابان های اصلی قرار داشتند که همگی به سبک بومی طراحی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. در انتهای آپولو باندر یک آلاچیق زیبا و سفید که شبیه تاج مینیاتوری به نظر می رسید ساخته کراتینه مو شد.

در حالی که یک خیابان باشکوه، با ستون ها، به آمفی تئاتر بزرگ منتهی می کراتینه مو شد، که جلوی آن، زیر یک غرفه پرآذین، طلایی پروتئین تراپی مو بود. تاج و تخت پادشاه و ملکه این آمفی تئاتر برای همه افراد برجسته اروپایی و بومی و همچنین مهاراجه ها و سران کشورهای همسایه در نظر گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

پس از پذیرایی از مهمانی سلطنتی، رژه ای در خیابان های اصلی برگزار کراتینه مو شد و با پایان یافتن این امر، همه محدودیت ها کاهش یافت و مردم و بازدیدکنندگان از شهرهای اطراف خود را به یک شب لذت بخش بالیاژ مو دادند. ساختمان‌ها، برخی با چراغ‌های سفید و برخی دیگر با چراغ‌های برق قرمز روشن می‌کراتینه مو شدند، در حالی که بسیاری از سازه‌های بزرگ با چراغ‌های نفتی کوچک، در یک فنجان یا شیشه روشن می‌کراتینه مو شدند.

  مدل رنگ مو فقط جلو

انواع رنگ مو برای پوست گندمی : خیابان‌های اصلی پر از صف‌های طولانی کالسکه‌ها پروتئین تراپی مو بود، مملو از بومیان و اروپایی‌هایی که لباس‌های گران‌پوشیده پروتئین تراپی مو بودند، اگرچه تعبالیاژ مو داد بومیان از خارجی‌ها صد به یک بیشتر پروتئین تراپی مو بود. هرگز در عمرم به اندازه این شب جواهرات ارزشمند ندیده پروتئین تراپی مو بودم.

دو ساعت در خیابان ها پرسه زدم و از این تعطیلات شرقی لذت بردم. گاهی می‌ایستادم و روی یکی از جایگاه‌ها می‌نشستم و جمعیت را تماشا می‌بیبی لایت مو کردم که در جریانی پیوسته از کنارشان می‌آمدند. قدم زدن در کنار یک میلیونر پارسی و خانواده‌اش با لباس‌های گران‌قیمت، از کنار یک زن هندو از طبقه پایین، یکی از رفتگران خیابان، با پارچه‌های کثیف، اما با النگوهای نقره‌ای سنگین روی مچ پا و بازوها می‌گذرد و در مرکز آن نقاشی کراتینه مو شده رنگ مو است.

پیشانی با علامت کرنگ مو است او پس از او یک محمدی فقیر، پسر کوچکی را برهنه هدایت می‌بیبی لایت مو کرد، در حالی که دختری با کلاه درخشان دست پسر را گرفته پروتئین تراپی مو بود. یک تامیل برهنه، تنها با یک پارچه کمر کثیف، آرنج‌های برس‌کشیده با سه دختر پارسی، که لباس‌های زیبایی پوشیده پروتئین تراپی مو بودند. و به این ترتیب این جزر و مد انسانی صرفاً دموکراتیک برای ساعت ها جریان داشت.

انواع رنگ مو برای پوست گندمی : فقیر و غنی و لذتی کودکانه را در تزئینات خیابان و جمعیت متنوع نشان می بالیاژ مو داد. و در میان این همه آشفتگی، مهمانی‌های بومی خارج از شهر روی صندلی‌های متروک چمباتمه زدند، شام خود را با ذوق خوردند و سپس با آرامش به خواب رفتند، در لباس‌هایشان پیچیده پروتئین تراپی مو بودند، انگار که در خلوت خودشان لایت و هایلایت مو هستند. خانه ها این منظره ای پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه