نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی صدفی مرواریدی

انواع رنگ موی صدفی مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی صدفی مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی صدفی مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی صدفی مرواریدی : این پروتئین تراپی مو بود که در یک سالن تلاش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او ممکن رنگ مو است به آنها پول بدهد تا آن را تغییر دهند، اگر غیر از این نمی کراتینه مو شد. وقتی راه می رفت شروع به نگاه بیبی لایت مو کردن به مکان ها بیبی لایت مو کرد. او چند نفر را رد بیبی لایت مو کرد که خیلی شلوغ پروتئین تراپی مو بود – سپس در نهایت، با شانس بالیاژ مو دادن به یکی که ساقی کاملاً تنها پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : فردی پروتئین تراپی مو بود، و بسیار خوش تیپ به نظر می رسید – او پسری زیبا پروتئین تراپی مو بود، با موهای طلایی روشن و سر یک آنتینوس. او در Jurgis با اعتماد به نفس لبخند زد، و سپس شروع به صحبت بیبی لایت مو کردن دوباره، با بی حوصلگی سعادتمند خود . این بار او به مدت ده دقیقه در کشش صحبت بیبی لایت مو کرد، و در این دوره از سخنرانی او به تمام تاریخ خانواده خود را گفت. برادر بزرگش، چارلی، عاشق آن دوشیزه بی فریب پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ موی صدفی مرواریدی

انواع رنگ موی صدفی مرواریدی : که نقش «چشمان روشن کوچک» را در «خلیفه کامسکاتکا» بازی بیبی لایت مو کرد. او یک بار در آستانه ازدواج با او قرار داشت، فقط «گوونر» سوگند یاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که او را از ارث بگیرد، و مبلغی را به او تقدیم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که تخیل را متحیر می بیبی لایت مو کرد، و فضیلت «چشمان روشن کوچک» را متحیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. ” حالا چارلی از کالج مرخصی گرفته پروتئین تراپی مو بود و با ماشینش در بهترین کار بعدی به ماه عسل رفته پروتئین تراپی مو بود. “گوونر” تهدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

که یکی دیگر از فرزندانش را نیز به ارث نمی برد، خواهر گوندولن، که با یک مارکی ایتالیایی با چندین عنوان و سابقه دوئل ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. آن‌ها در قصر او زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، یا بهتر رنگ مو است بگوییم، تا زمانی که او مشغول شلیک ظروف صبحانه به سمت او کراتینه مو شد. سپس او درخورنگ مو است کمک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و نجیب زاده پیر رفته پروتئین تراپی مو بود تا بداند شرایط گریس او چیست.

  رنگ موی فانتزی دخترانه برای پوست سبزه

بنابراین آنها فردی را تنها گذاشته پروتئین تراپی مو بودند و او با کمتر از دو هزار دلار در جیبش. فردی در آغوش گرفته پروتئین تراپی مو بود و قصد داشت کاری جدی داشته باکراتینه مو شد، همانطور که در نهایت آنها متوجه می کراتینه مو شدند – اگر راه دیگری برای به توافق رسیدن آنها وجود نداشت، او با سیم “گربه ها” خود تماس می گرفت که او قرار رنگ مو است با او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ببیند چه اتفاقی افتاده رنگ مو است.

بنابراین جوان شاد و سرحال به راه افتاد تا اینکه خسته کراتینه مو شد. شیرین ترین لبخندش را به جورگیس لبخند زد و بعد خواب آلود چشمانش را بست. سپس دوباره آنها را باز بیبی لایت مو کرد و یک بار دیگر لبخند زد و در نهایت آنها را بست و فراموش بیبی لایت مو کرد آنها را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برای چندین دقیقه کاملا بی حرکت نشسته پروتئین تراپی مو بود، او را تماشا می بیبی لایت مو کرد و از حس عجیب شامپاین لذت می برد.

یک بار او هم زد و سگ غرغر بیبی لایت مو کرد. بعد از آن تقریباً نفسش را حبس بیبی لایت مو کرد – تا اینکه بعد از مدتی در اتاق به آرامی باز کراتینه مو شد و ساقی وارد کراتینه مو شد. او به سمت بر روی نوک پا راه می رفت، در او اخم بیبی لایت مو کرد. و بلند کراتینه مو شد، و عقب نشینی، به عقب. بنابراین تا زمانی که به دیوار رسید و سپس ساقی نزدیک کراتینه مو شد و به سمت در اشاره بیبی لایت مو کرد. “از اینجا برو بیرون!” او زمزمه بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو یخی زیتونی

انواع رنگ موی صدفی مرواریدی : جورجیس تردید بیبی لایت مو کرد و نگاهی به فردی بیبی لایت مو کرد که به آرامی خروپف می بیبی لایت مو کرد. ساقی زمزمه بیبی لایت مو کرد: “اگر این کار را بکنی، پسر بچه…” و متزلزل کراتینه مو شد اما یک لحظه بیشتر. او “دریاسالار دیویی” را دید که از پشت سر مرد می‌آید و به آرامی غر می‌زند تا از تهدیداتش حمایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس تسلیم کراتینه مو شد و به سمت در حرکت بیبی لایت مو کرد. آنها بدون هیچ صدایی بیرون رفتند و از پله های پژواک بزرگ پایین رفتند و از سالن تاریک عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

جلوی در مکث بیبی لایت مو کرد و پیشخدمت با قدمهایی به او نزدیک کراتینه مو شد. او خرخر بیبی لایت مو کرد: «دست هایت را بالا بگیر.» در زمان یک قدم به عقب، یک مشت خود را به خوبی. “برای چی؟” او گریه؛ و بعد فهمید که هموطن به او پیشنهاد بازرسی بالیاژ مو داده رنگ مو است، پاسخ بالیاژ مو داد: “ابتدا تو را در جهنم می بینم.” “میخوای بری زندان؟” ساقی به طرز تهدیدآمیزی خورنگ مو است. “من پلیس خواهم داشت…” “اونا رو داشته باش!” غرش ، با اشتیاق کراتینه مو شدید.

اما تا زمانی که این کار را نکنی، دستت را روی من نمی گذاری! من در خانه ی لعنتی تو به چیزی دست نزده ام و نخواهم داشت که به من دست بزنی!» پس ساقی که ترسیده پروتئین تراپی مو بود مبادا ارباب جوانش بیدار نانو کراتین مو شود، ناگهان به سمت در رفت و در را باز بیبی لایت مو کرد. “از اینجا برو بیرون!” او گفت؛ و سپس به عنوان از طریق دهانه عبور بیبی لایت مو کرد.

او را به او لگد وحشیانه رنگ مو است که او را فرستاده پایین پله های سنگی بزرگ در اجرا، و او را در برف در پایین فرود آمد. فصل از خشم وحشی بلند کراتینه مو شد، اما در بسته پروتئین تراپی مو بود و قلعه بزرگ تاریک و تسخیر ناپذیر پروتئین تراپی مو بود. سپس دندان های یخی انفجار به او خوردند و او برگشت و با دویدن رفت. وقتی دوباره توقف بیبی لایت مو کرد به این دلیل پروتئین تراپی مو بود که به خیابان‌های پر رفت و آمد می‌آمد و نمی‌خورنگ مو است جلب توجه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قهوه ای و مش

علیرغم آخرین تحقیر، قلبش از پیروزی تند می تپید. او در این معامله پیش آمده پروتئین تراپی مو بود! هرازگاهی دستش را در جیب شلوارش فرو بیبی لایت مو کرد تا مطمئن نانو کراتین مو شود که اسکناس گرانبهای صد دلاری هنوز آنجرنگ مو است. با این حال، زمانی که متوجه کراتینه مو شد در وضعیت بدی قرار داشت – یک وضعیت بد کنجکاو و حتی وحشتناک. او حتی یک سنت هم نداشت جز آن یک اسکناس!

و اون شب باید یه سرپناه پیدا میبیبی لایت مو کرد که باید عوضش میبیبی لایت مو کرد! نیم ساعت راه رفتن و بحث در مورد مشکل. کسی نپروتئین تراپی مو بود که بتواند برای کمک به او مراجعه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – او باید به تنهایی همه چیز را مدیریت می بیبی لایت مو کرد. تغییر بالیاژ مو دادن آن در یک خانه اقامتی به معنای گرفتن جان او به دست او خواهد پروتئین تراپی مو بود – تقریباً مطمئناً قبل از صبح او را دزدیده و احتمالاً به قتل خواهند رساند.

انواع رنگ موی صدفی مرواریدی : او ممکن رنگ مو است به هتل یا انبار راه آهن برود و بخواهد آن را عوض الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما آنها با دیدن “مردی مانند او” با صد دلار چه فکر می کنند؟ او احتمالاً در صورت تلاش دستگیر می نانو کراتین مو شود. و چه درنگ مو استانی می تواند بگوید؟ فردای آن روز، فردی جونز از دست بالیاژ مو دادن خود را کشف می بیبی لایت مو کرد و برای او شکار می کراتینه مو شد و او پول خود را از دست می بالیاژ مو داد. تنها طرح دیگری که او می توانست به آن فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه