↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو نارنجی

انواع رنگ مو نارنجی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو نارنجی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو نارنجی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو نارنجی : بازدید از یکی از کارخانه‌های ساتسوما تجربه جالبی رنگ مو است، زیرا نشان می‌دهد که هنر ژاپن چقدر تحت تأثیر خارجی‌ها قرار نگرفته رنگ مو است. در اینجا شخص سفالگر را در چرخ خود می بیند.

رنگ مو : در بسیاری از موارد ریشه های این درختان کهنسال یک خاکریز طبیعی را تشکیل بالیاژ مو داده اند و به این ترتیب جاده به زیر سطح شالیزارهای اطراف کشیده می نانو کراتین مو شود. این درختان نزدیک به سیصد سال پیش کاشته کراتینه مو شده‌اند و مطمئناً از وضعیت قابل توجهی نگهداری می‌شوند. به دلیل خرابکاری مردم کشور، چند شکاف وجود رنگ مو دارد.

انواع رنگ مو نارنجی

انواع رنگ مو نارنجی : گردشگر در بازگشت به راه‌آهن بهتر رنگ مو است از طریق خیابان بزرگ درختان قدیمی کریپتومریا به ایستگاه کوچک ایمایچی سفری جینریکیشا را طی پنج مایلی پایین انجام دهد. این یکی از زیباترین سواری های دنیرنگ مو است. جاده از هر طرف با درختان سرو عظیم الجثه که از صد و پنجاه تا دویست پا ارتفاع تمام دکلره مو دارند، احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است.

اما مایل به مایل تنها با وقفه گاه به گاه عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.[21]این ستون های باشکوه که توسط توده های سبز عمیق از شاخ و برگ تاج گذاری کراتینه مو شده رنگ مو است. یکی دیگر از خیابان‌های کریپتومریا این را قطع می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بیست و پنج مایل در سراسر کشور ادامه رنگ مو دارد. این دو خیابان به منظور رنگ مو استفاده از آنها توسط پیام آوران شوگون در هنگام ارسال نامه های مهم به او در اقامتگاه تابستانی او در نارا کاشته کراتینه مو شد.

در کیوتو، پایتخت برنگ مو استانی ژاپن در کنار نیکو، یکی از جالب‌ترین شهرهای ژاپن، کیوتو رنگ مو است، پایتخت قدیمی زیر شوگان‌ها، مقر چندین قصر زیبا و بسیاری از معابد زیبا، و مرکز آثار بزرگ تولیدی ساتسوما و ظروف کلوسون، آثار و هنرهای دمشق. روی ابریشم و مخمل کار کنید ممکن رنگ مو است با یک سواری کوتاه از کوبه به کیوتو برسید، اما از توکیو یک سفر تمام روز دوازده ساعته با قطار سریع السیر رنگ مو است.

  بهترین رنگ مو برای چشم و ابرو مشکی

این سواری که در خودروهای مجهز راحت خواهد پروتئین تراپی مو بود، به دلیل ترجیح ژاپنی‌ها برای خودروهایی با صندلی‌هایی که در امتبالیاژ مو داد کنار هم چیده کراتینه مو شده‌اند، مانند خودروهای خیابانی جدید آمریکایی با پرداخت هزینه، خسته‌کننده کراتینه مو شده رنگ مو است. برای یک سواری کوتاه، صندلی کناری ممکن رنگ مو است تحمل نانو کراتین مو شود، اما برای ساعت‌ها سفر (مخصوصا وقتی که یک توریست رنگ مو است و می‌خواهد مناظر دو طرف جاده را ببیند) ماشین‌ها به کراتینه مو شدت خسته‌کننده لایت و هایلایت مو هستند.

با انتخاب قطار سریع السیر و خرید بلیط های درجه یک، امید می رفت که از شلوغی جلوگیری نانو کراتین مو شود، اما متأسفانه، روز انتخاب کراتینه مو شده، گردشگران زیادی را در سراسر ژاپن در راه پروتئین تراپی مو بود. نتیجه این کراتینه مو شد که ماشین درجه یک شلوغ کراتینه مو شد و بسیاری از کسانی که کرایه درجه یک پرداخت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند مجبور کراتینه مو شدند سوار ماشین های درجه دو شوند. در ماشین من یک طرف تقریباً به طور کامل توسط ژاپنی ها اشغال کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

دو نفر با لباس آمریکایی، یکی افسر ارتش با یونیفورم، دیگری منشی با بسته‌های فراوان، و دو نفر باقی‌مانده یک زوج مسن، با لباس‌های گران‌قیمت پروتئین تراپی مو بودند. ژاپنی ها در سفر درجه یک،[23]به طور کلی یک فرش یا خز می آورد که روی صندلی پهن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او روی این می نشیند و پاهایش را به سبک ملی زیر خود کشیده رنگ مو است. رنگ مو استعمال دخانیات حتی در خودروهای درجه یک نیز ممنوع نیست.

انواع رنگ مو نارنجی : به طوری که خانم های آمریکایی در خودروها علاوه بر گرما، بوی انواع تنباکوی ژاپنی را نیز تحمل می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که با بستن مکرر شیشه ها بدتر می کراتینه مو شد. همانطور که قطار از تونل های زیادی عبور بیبی لایت مو کرد. زن و شوهر پیر ناهار را در چند سطل حمل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با چایی که در گلدان های کوچک از فروشنده ای در ایستگاه خریده پروتئین تراپی مو بود، به صرف ناهار بسیار مفصلی پرداختند.

  رنگ مو فانتزی تکه ای

افسر ارتش یکی از جعبه های کوچک چوبی ناهار را که در تمام خطوط راه آهن ژاپن فروخته می کراتینه مو شد خرید که حاوی برنج آب پز، ماهی سرخ کراتینه مو شده و مقداری سیب زمینی شیرین آب پز پروتئین تراپی مو بود. این، با یک قابلمه چای، ناهار خوبی را درست بیبی لایت مو کرد. ژاپنی‌ها با لباس اروپایی از ماشین ناهارخوری حمایت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

جایی که یک ناهار عالی به قیمت یک ین یا پنجاه سنت به پول آمریکایی سرو می‌کراتینه مو شد. مناظر در امتبالیاژ مو داد خط راه آهن متفاوت پروتئین تراپی مو بود. این جاده مایل ها از ساحل عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سپس از چندین رشته کوه به ناگویا می گذرد، سپس در امتبالیاژ مو داد سواحل خلیج Owari (بازوی اقیانوس)، از آنجا در سراسر کشور تا انتهای پایین دریاچه Biwa، که کیوتو در نزدیکی آن واقع کراتینه مو شده رنگ مو است.

در روزگاران قدیم این سفر دوازده روز طول می‌کشید، و جاده دو بار در سال، صفی زیبا از همراهان اشراف بزرگ یا دایمیوها را فراهم می‌بیبی لایت مو کرد که از کیوتو به توکیو برای ادای احترام به شوگان سفر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. جاده توسط کریپومتریای بزرگ دور می‌کراتینه مو شد، و خیابان‌های این درختان خوب هنوز هم در نزدیکی نیکو دیده می‌شوند. کیوتو در قرون وسطی، زمانی که محل اقامت میکادو پروتئین تراپی مو بود، شهر بزرگی پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو نارنجی : از سال 793 تا 1868، زمانی که بالیاژ مو دادگاه به توکیو منتقل کراتینه مو شد، کیوتو پایتخت باقی ماند. اما اهمیت آن آغاز کراتینه مو شد[24]با تأسیس Yedo یا توکیو در سال 1590 رو به زوال رنگ مو است و امروزه مایل‌های زیادی از خیابان‌های سابق آن به کشت برنج اختصاص رنگ مو دارد. به این ترتیب بسیاری از بهترین معابد که زمانی در قلب شهر قدیمی پروتئین تراپی مو بودند، اکنون به حومه شهر منتقل کراتینه مو شده اند.

  رنگ مو قهوه ای دودی متوسط

کیوتو علاوه بر کاخ میکادو و قلعه نیجو، که فقط با مجوزهای خاص قابل بازدید رنگ مو است، دارای تعبالیاژ مو داد غیرمعمولی از معابد با تزئینات غنی رنگ مو است که در میان آنها معبد شینتو ایناری قابل توجه رنگ مو است. معبد هزار تصویر کوانون، خدای رحمت. معبد بزرگ پروتئین تراپی مو بودایی نیشی-هنگوانجی، که به خاطر آثار هنری اش در نقاشی ها و چوب های تزئین کراتینه مو شده تجلیل کراتینه مو شده رنگ مو است.

پروتئین تراپی مو بودای برنزی بزرگ، پنجاه و هشت فوت ارتفاع. ناقوس بزرگ در نزدیکی، نزدیک به چهارده فوت ارتفاع، و دیگری در معبد Cheon-in در اینجا – اینها دو تا از چهار ناقوس بزرگ در سراسر ژاپن لایت و هایلایت مو هستند. توصیف گنجینه های هنری و تزئینی، طلا و لاک در این کاخ ها خسته کننده خواهد پروتئین تراپی مو بود. مگر اینکه فردی دانشجوی هنر ژاپنی باکراتینه مو شد، بازدید از معابد به زودی تبدیل به یک کسالت بزرگ می نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو نارنجی : زیرا یک معبد یا یک کاخ تکرار معبد دیگری رنگ مو است که قبلا دیده کراتینه مو شده رنگ مو است، با تفاوت های جزئی در معماری و دکوراسیون، که فقط برای متخصصان جذاب رنگ مو است. با این حال، کیوتو به دلیل بسیاری از فروشگاه‌های هنری خود بسیار مورد توجه رنگ مو است – زیرا هنر کاربردی، همانطور که در ظروف ساتسوما و کلوزون و در دمشق دیده می‌نانو کراتین مو شود، تقریباً به سطح هنر ناب رسیده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه