↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو زیتونی قهوه ای

انواع رنگ مو زیتونی قهوه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو زیتونی قهوه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو زیتونی قهوه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو زیتونی قهوه ای : چیزی را می سازد؟ دو راه برای حل یک مشکل از این نوع وجود رنگ مو دارد. اولین مورد این رنگ مو است که چشمان خود را تکان دهید و ببینید چه چیزی به دست می آورید. اگر این کار را انجام دهید.

رنگ مو : آشکارا همان شرور رنگ مو است. نیازی نیست که به برنامه خود نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و زمزمه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “این کیه عزیزم؟” از قبل مشخص کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که قهرمان به دروغ متهم خواهد کراتینه مو شد و تا آخرین اقدام او و عشق واقعی اش دوباره با هم جمع نمی شوند. تنها چیزی که منتظریم گفته نانو کراتین مو شود این رنگ مو است که آیا این بار کارت علامت گذاری کراتینه مو شده، چک جعلی یا لکه خون رنگ مو است.

انواع رنگ مو زیتونی قهوه ای

انواع رنگ مو زیتونی قهوه ای : با دو میلیون پوند می‌توانستم باخت‌هایم را در شرط‌بندی جبران کنم و از بیرون راندن خودم از باشگاه مشروطه جلوگیری کنم. و حالا تکه های بیل مشخص کراتینه مو شده را در جیب دم کت ویرکر جوان بگذاریم. ها!» بدون شک مخاطب بیشتر آماده رنگ مو است تا این را جذب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا می دانست که در راه رنگ مو است. به محض اینکه شرور به صحنه می‌رود.

و (اگر، همانطور که احتمال رنگ مو دارد، قهرمان مجبور به ازدواج با شرور نانو کراتین مو شود) آیا همسر اول شرور، که او ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، در طول مراسم یا بلافاصله پس از آن ظاهر می نانو کراتین مو شود. برای کل جذابیت یک ملودرام این رنگ مو است که مانند هر ملودرام دیگری که پیش از این رفته رنگ مو است، ضروری رنگ مو است. نویسنده ممکن رنگ مو است تا حدی که تبهکار را جاسپر یا یوستاس خطاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اجازه دهد قهرمان در میدان نبرد یا بورس ویران نانو کراتین مو شود.

  رنگ بلوند تنباکویی تیره

از خیالات خود لذت ببرد، اما ما او را زیر نظر داریم تا ببینیم که او هیچ حقه ای با او نرنگ مو دارد. نمایش ملی ما این بازی ما و اوست و قوانینی را برای آن وضع بیبی لایت مو کرده ایم. بگذارید نویسنده به آنها بچسبد. عجیب رنگ مو است که قهرمان چقدر برای همنوعان خود روی صحنه قانع کننده نیست و برای ما چقدر قانع کننده رنگ مو است.

آن صدای زنگ دار، آن چشمان درخشان – چگونه رنگ مو است که به نظر می رسد هیچ یک از همراهان او قادر به تشخیص معصومیت نیستند، در حالی که به وضوح می درخکراتینه مو شد؟ وقتی گردنبند الماس در جعبه کلاه او پیدا می نانو کراتین مو شود، قهرمان می گوید: “احساس می کنم که دیگر هرگز نمی خواهم چهره تو را ببینم.” ما مشتاق فریادیم: «بهشت خوب، خانم»، «آیا هرگز به یک ملودرام نرفته‌اید.

انواع رنگ مو زیتونی قهوه ای : که بتوانید آنقدر فریب بخورید؟ دوباره نگاه کن! آیا این چهره متهم دروغین نیست؟» اما احتمالاً او به یک ملودرام نرفته رنگ مو است. او در بهترین جامعه حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و فکر بیبی لایت مو کردن به یک چای بالا در ساعت 6.30 او را وحشت زده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما اجازه دهید اعتراف کنم که ما در بین تماشاگران گاهی با آن صدای زنگ دار، آن چشمان براق، فریفته می شویم.

او ما، این قهرمان را در گودی دست خود رنگ مو دارد (برای وام گرفتن عبارتی از شرور). هنگامی که نور در اطراف پیشانی او بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و او با مشت های گره بیبی لایت مو کرده در مرکز صحنه می ایستد، اوه! سپس او ما را رنگ مو دارد. “چی! برای طلای کثیف به مادر پیرم خیانت کن!» گریه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با تمسخر به ما نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که انگار این پیشنهاد ما پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. “هرگز، در حالی که هنوز نفس در بدن من باقی مانده رنگ مو است!” آن وقت چه تشویقی به او می کنیم.

  رنگ مو عسلی با مش یخی

تشویقی که به نظر می رسد دلالت بر این رنگ مو دارد که با خیانت به مادران خود برای نیمی از تاج یا بیشتر، می توانیم به ماهیت قهرمانانه امتناع او در این مناسبت پی ببریم. زیرا در حضور قهرمان ما حس ارزشی خود را از دست می دهیم. اگر قرار پروتئین تراپی مو بود او پیشنهاد فروش پدرش را برای اهداف زنده‌بینی تحقیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، باید نوع‌دوستی او را با شور و شوق تحسین کنیم. اما این فقط قهرمان رنگ مو است که در تشویق ما پیروز می نانو کراتین مو شود.

فقط شرور رنگ مو است که در هیس های ما برنده می نانو کراتین مو شود. شخصیت های فرعی ضروری لایت و هایلایت مو هستند، اما ما علاقه زیادی به آنها نداریم. شرور باید هم پیمانی داشته باکراتینه مو شد که بتواند افکار پلید خود را در زمانی که از تک گویی خسته کراتینه مو شده رنگ مو است برای او آشکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قهرمان باید دوستانی داشته باکراتینه مو شد که بتوانند همه چیزهایی را که یک مرد متواضع نمی تواند برای خود بگوید به یکدیگر بگویند.

انواع رنگ مو زیتونی قهوه ای : باید شخصیت های پایین تری وجود داشته باشند که بتوانند با نشستن روی کلاه یا کشیدن صندلی از زیر آشنایان خود، تنش را از بین ببرند. ما بدون آنها نمی توانستیم، اما قلبمان را به آنها نمی دهیم. حتی قهرمان ما را آرام می گذارد. او هر چقدر هم زیبا باکراتینه مو شد، بیشتر از آن چیزی نیست که قهرمان رنگ مو است. این قهرمانی رنگ مو است که ما برای دیدنش بیرون آمده‌ایم.

و انعکاس این موضوع دردناک رنگ مو است که در مدت کوتاهی او برای سوار کراتینه مو شدن به اتوبوس برای والهام گرین تلاش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دوباره مانند بقیه ما رانده می‌نانو کراتین مو شود. شاهکار گمکراتینه مو شده انشا کوتاهی در مورد «محتمل نامتناهی» که دیروز برای شما برنامه ریزی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، اکنون هرگز نوشته نخواهد کراتینه مو شد. دیشب مغز من مملو از افکار بلند در مورد این موضوع پروتئین تراپی مو بود – و به همین دلیل، در مورد هر موضوع دیگری.

  ترکیب رنگ مو نسکافه ای با بژ

ذهن من هرگز اینقدر بارور نپروتئین تراپی مو بود. ده هزار کلمه در مورد هر موضوعی از برای من آسان پروتئین تراپی مو بود. همین دیشب پروتئین تراپی مو بود امروز صبح فقط یک کلمه در مغزم لایت و هایلایت مو هست و نمی توانم از شر آن خلاص شوم. کلمه “ترالبای” رنگ مو است. ترالبای کلمه ای نیست که در زندگی معمولی زیاد رنگ مو استفاده نانو کراتین مو شود. با این حال، حروف را دوباره مرتب کنید و تبدیل به یک کلمه می نانو کراتین مو شود. یکی از دوستان – نه، دیگر نمی توانم او را دوست خطاب کنم.

فردی این مجموعه نامه ها را در حالی که داشتم به رختخواب می رفتم به من بالیاژ مو داد و از من خورنگ مو است که یک کلمه درست از آن بیان کنم. او افزود که لرد ملبورن – به گفته او، این یک واقعیت تاریخی شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است – لرد ملبورن این کلمه را یک بار به ملکه ویکتوریا بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و او را تمام شب بیدار نگه داشته پروتئین تراپی مو بود. بعد از این، نمی توان آنقدر بی وفا پروتئین تراپی مو بود که آن را یکباره حل بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو زیتونی قهوه ای : بنابراین، برای دو ساعت یا بیشتر، من فقط با آن بازی بیبی لایت مو کردم. هر وقت به نظر می رسید دارم گرم می شوم عجله به چیز دیگری فکر می بیبی لایت مو کردم. این وفاداری کیشوتانه، ناپروتئین تراپی مو بودی من پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. شانس من برای یک راه حل از دست رفته رنگ مو است، و من شروع به ترس از اینکه آنها هرگز بازگشت. در حالی که این طور رنگ مو است، تنها کلمه ای که می توانم در مورد آن بنویسم ترال بای رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه