↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ مو بژ تنباکویی

ترکیب رنگ مو بژ تنباکویی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ مو بژ تنباکویی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ مو بژ تنباکویی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ مو بژ تنباکویی : پل، ررنگ مو استش، تو بابا را نمی‌شناسی. او دوست رنگ مو دارد که شما بیایید. او دوست رنگ مو دارد ما با هم دوست باشیم.» در حالی که پل این گزاره را می سنجید، مکثی به وجود آمد، و بانی با نگرانی منتظر پروتئین تراپی مو بود که گویی حکم بالیاژ مو دادگاه باکراتینه مو شد. او این پسر را دوست داشت! او هرگز پسری را که به اندازه این پسر دوست داشته باکراتینه مو شد ندیده پروتئین تراپی مو بود! و آیا پسر او را دوست داشت؟ همانطور که اتفاق افتاد، حکم بالیاژ مو دادگاه هرگز صادر نکراتینه مو شد.

رنگ مو : تمام روز علف‌های هرز را می‌ریختم، و نمی‌توانستم جلوی آن را بگیرم، متوجه کراتینه مو شدم که بارها و بارها می‌گویم: «علف‌های هرز لعنتی! علف های هرز لعنتی! علف های هرز لعنتی! پاپ می گوید این خدا نپروتئین تراپی مو بود که آنها را آفرید، بلکه شیطان پروتئین تراپی مو بود. اما پس از آن، خدا شیطان را آفرید، و خدا می دانست که شیطان می خواهد چه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ترکیب رنگ مو بژ تنباکویی

ترکیب رنگ مو بژ تنباکویی : ما یک مزرعه بزرگ داریم، اما بیشتر آن سنگ رنگ مو است، و ما به هر حال کار سختی خواهیم داشت. شما چیزهایی می کارید و باران می بارد و چیزی جز علف های هرز نمی روید. چرا اگر خدایی لایت و هایلایت مو هست و انسانهای بیچاره خود را دوست رنگ مو دارد، چرا باید این همه علف هرز درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ آن موقع پروتئین تراپی مو بود که من برای اولین بار شروع بیبی لایت مو کردم به علف‌کش بیبی لایت مو کردن.

پس آیا خدا مقصر نیست؟» بانی گفت: به نظر من اینطور رنگ مو است. “هی، بچه، اما تو خوش شانسی! تو هرگز نمی دانستی که اصلاً روح داری! مطمئناً دردسرهای زیادی را از دست بالیاژ مو دادی!» مکثی صورت گرفت و پل اضافه بیبی لایت مو کرد: «من برای فرار بیبی لایت مو کردن به سختی گذراندم، و فکر می‌کنم در پایان برمی‌گردم – فکر بیبی لایت مو کردن به اینکه برادران و خواهران شما از گرسنگی می‌میرند سخت رنگ مو است.

  ترکیب رنگ موی قهوه ای صورتی

و من نمی‌کنم. ببینید چه اتفاقی دیگری ممکن رنگ مو است برای آنها بیفتد. “چند نفر لایت و هایلایت مو هستند؟” علاوه بر من، چهار نفر لایت و هایلایت مو هستند. و همه آنها از من جوانتر لایت و هایلایت مو هستند.” “شما چند سال دارید؟” من شانزده ساله لایت و هایلایت مو هستم. نفر بعدی الی رنگ مو است، او پانزده ساله رنگ مو است. و روح القدس او را برکت بالیاژ مو داده رنگ مو است – او لرز رنگ مو دارد و گاهی اوقات تمام روز طول می ککراتینه مو شد. او فرشتگان را می بیند که در ابرهای جلال پایین می آیند.

و خانم بوگنر پیر را که عوارضی داشت با دراز کشیدن دستش شفا بالیاژ مو داد. پاپ می گوید خداوند برکات بزرگی را از طریق او برنامه ریزی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس روت رنگ مو است، او سیزده ساله رنگ مو است، و او نیز بینایی داشت، اما او شروع به فکر بیبی لایت مو کردن مانند من بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. ما صحبت‌های معقولی داریم – شما می‌دانید که چطور رنگ مو است، گاهی اوقات می‌توانید با افرادی هم سن و سال خود صحبت کنید.

ترکیب رنگ مو بژ تنباکویی : چیزهایی که هرگز نمی‌توانید به بزرگ‌ترها بگویید.» بانی گفت: بله، می دانم. “آنها فکر می کنند شما چیزی نمی فهمید. آنها درست در مقابل شما صحبت می کنند، و فکر می کنند مشکل مغز شما چیست؟ من را خسته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» دیگری ادامه بالیاژ مو داد: «روت چیزی رنگ مو است که دوری من را سخت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او گفت که من بروم، اما هی، همه آنها چه خواهند بیبی لایت مو کرد؟ آنها نمی توانند کار سخت را مانند من انجام دهند.

و آیا فکر نمی کنید من از کار سخت فرار می بیبی لایت مو کردم. فقط من می خواهم به جایی برسم، وگرنه چه فایده ای رنگ مو دارد؟ هیچ شانسی برای ما وجود نرنگ مو دارد پاپ واگن را می‌بندد و همه ما را به بهشت ​​می‌برد، جایی که مأموریت پنطیکرنگ مو استی رنگ مو است، و در آنجا همه روز یکشنبه غلت می‌زنند و غرغر می‌کنند، و روح به آن‌ها دستور می‌دهد که تمام پولی را که برای تبدیل کراتینه مو شدن به بت‌ها تمام دکلره مو دارند تعهد کنند.

  رنگ مو مش نود درصد

می بینید، ما در انگلیس و فرانسه و آلمان و آنها کشورهای بی خدا مأموریت هایی داریم، و پاپ بیشتر از آنچه که رنگ مو دارد قول می دهد، و سپس باید آن را بدهد، چون دیگر متعلق به او نیست، این روح القدس را ببینید. به همین دلیل رنگ مو استعفا بالیاژ مو دادم.» سکوت برای یک فضا وجود داشت. سپس پولس پرسید: «آن انبوه مردم آنجا برای چیست؟» «این اجاره نفت رنگ مو است.

از روغن خبر نداشتی؟» «بله، ما در مورد اعتصاب شنیدیم. ما قرار رنگ مو است در مزرعه خود نفت داشته باشیم – حداقل، عمو ابی من می گفت که نشانه هایی از آن را پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما او مرده رنگ مو است، و من هرگز آنها را ندیده پروتئین تراپی مو بودم، و هرگز انتظار نداشتم که هیچ شانسی برای خانواده ما نداشته باکراتینه مو شد. اما آنها می گویند عمه آلی اینجا قرار رنگ مو است ثروتمند نانو کراتین مو شود.

دید ناگهانی بر بانی – از خانم گروتی، با لباس براق ساتن زرد، و بازوها و سینه‌های برهنه بزرگش درخشید. او گفت: «بگو، خاله ات می چرخد؟» “خدایا، نه!” گفت دیگری. او با یک رومانیست ازدواج بیبی لایت مو کرد و پاپ او را فاحشه بابل می نامد و ما دیگر قرار نیست با او صحبت کنیم. اما او مهربان رنگ مو است و من می‌دانستم که می‌خواهد غذا بدهد.

بنابراین وقتی فهمیدم نمی‌توانم شغلی پیدا کنم، به اینجا می‌آیم.» “چرا نتوانستید شغلی پیدا کنید؟” چون همه برایت سخنرانی می کنند و می گویند به خانه برگرد. اما چرا این موضوع را به آنها می گویید؟ “تو باید. می پرسند کجا زندگی می کنی و چرا در خانه نیستی. و من قصد دروغ گفتن ندارم.» اما شما نمی توانید از گرسنگی بمیرید! من می توانم قبل از اینکه کج بروم.

من با پاپ سر و صدا بیبی لایت مو کردم و او می گوید، اگر از کلام مقدس دور شوید، شیطان شما را می گیرد و دروغ می گویید و تقلب می کنید و دزدی می کنید و زنا می کنید. و من می گویم، “خب، آقا، من به شما نشان می دهم. من فکر می کنم یک همکار می تواند بدون هیچ شیطانی شایسته باکراتینه مو شد. تصمیمم را گرفتم و می خواهم به او نشان دهم. من تاوان عمه آلی را پس می‌دهم.

  رنگ مو فندقی طلایی

ترکیب رنگ مو بژ تنباکویی : پس فقط این گربه را قرض می‌کنم.» بانی دستش را در تاریکی دراز بیبی لایت مو کرد. او گفت: “شما این را سامبره مو بگیرید.” “چیه؟” “مقداری پول.” “نه، قربان، من پول نمی خواهم، تا زمانی که آن را به دست نیاورم.” اما گوش کن، پل، پدرم پول زیادی رنگ مو دارد و آنچه را که از او می خواهم به من می دهد. او به اینجا آمده تا این بلوک را از عمه شما اجاره الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و این کمی را از دست نخواهد بالیاژ مو داد.» «نه، قربان، من نمی‌خواهم تبدیل به آدم بدی شوم.

من برای آن فرار نبیبی لایت مو کردم. تو فکر می کنی چون از انباری عمه ام غذا برداشتم… «نه، من اصلاً این را فکر نمی‌کنم! و اگر بخواهید می توانید این را وام بنامید.» دیگری با لحن تندی در صدایش گفت: «تو پولت را گذاشتی. “من قصد ندارم وام بدهم، و شما در حال حاضر به اندازه کافی برای من انجام بالیاژ مو داده اید. پس فراموشش کن.» “خب، اما پل -” “همین حالا کاری را که من می گویم انجام بده!” “اما پس فردا به هتل می آیی و با من ناهار می خوری؟” “نه، من نمی توانم به هیچ هتلی بیایم.

ظاهر خوبی ندارم.” “اما این مهم نیست، پل.” “مطمئناً مهم رنگ مو است! پدرت مرد ثروتمندی رنگ مو است و نمی‌خواهد در هتلش پسری مزرعه‌دار نباکراتینه مو شد.» «پدر اهمیتی نمی‌دهد – صادقانه بگویم، او اهمیتی نمی‌دهد! او می گوید من به اندازه کافی پسر نمی شناسم، خودم می مانم و زیاد می خوانم. “بله، اما او هیچ پسری مانند من نمی خواهد.” «او می‌گوید من باید کار کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه