↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی عسلی نسکافه ای

انواع رنگ موی عسلی نسکافه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی عسلی نسکافه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی عسلی نسکافه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی عسلی نسکافه ای : گفت: “اما همین الان باید همه ما در مهمانی اوزما اوقات خوشی داشته باشیم.” همانطور که می دانید اغلب اوقات زمانی را پیدا نمی کنم که قلعه خود را ترک کنم، اما اوزما از من دعوت بیبی لایت مو کرد و من نمی توانستم برای جشن گرفتن این مناسبت بیایم. “خیلی خوشحالم!” دوروتی فریاد زد. “اینها رایل های من لایت و هایلایت مو هستند” با اشاره به جن های کوچکی که دور او چمباتمه زده اند. کار آنها رنگ آمیزی رنگ گلها به هنگام جوانه زدن و شکوفه بالیاژ مو دادن رنگ مو است.

رنگ مو : گفت: “خدایا! چه آدم های عجیبی لایت و هایلایت مو هستید.” باتون-برایت با جدیت گفت: “تو هم همینطور.” “آیا کینگ دوغ برای خوردن خوب رنگ مو است؟” جوجه کروبی خندید: “او برای خوردن خیلی خوب رنگ مو است.” پادشاه نسبتاً با نگرانی گفت: “امیدوارم هیچ یک از شما به شیرینی زنجفیلی علاقه نداشته باشید.” مترسک اعلام بیبی لایت مو کرد: «اگر پروتئین تراپی مو بودیم، هرگز نباید به خوردن بازدیدکنندگان فکر کنیم. “پس لطفا نگران نباشید.

انواع رنگ موی عسلی نسکافه ای

انواع رنگ موی عسلی نسکافه ای : همچنین سر بولی واگ اعلیحضرت، معروف به جوجه کروب، و دوست وفادار آنها پارا بروین، خرس لرنگ مو استیکی.” این شخصیت‌های بزرگ همانطور که نامشان خوانده می‌کراتینه مو شد سر تعظیم فرود آوردند و دوروتی عجله بیبی لایت مو کرد تا آنها را به شرکت مونتاژ کراتینه مو شده معرفی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها اولین ورود خارجی پروتئین تراپی مو بودند و دوستان پرنسس اوزما با آنها مودبانه رفتار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

احساس کنند که از آنها رنگ مو استقبال می نانو کراتین مو شود. جوجه کروب با همه از جمله بیلینا دست بالیاژ مو داد و آنقدر شاد و صریح و پر از روحیه پروتئین تراپی مو بود که سر بولی واگ جان دوغ به یکباره تبدیل به یکی از محبوب ترین ها کراتینه مو شد. “آیا این یک دختر رنگ مو است یا پسر؟” دوروتی زمزمه بیبی لایت مو کرد. باتن برایت گفت: نمی دانم. خرس لرنگ مو استیکی در حالی که به شرکت مونتاژ کراتینه مو شده نگاه می بیبی لایت مو کرد.

  انواع رنگ مو دخترانه شیک

زیرا تا زمانی که در اوز بمانید کاملاً ایمن خواهید پروتئین تراپی مو بود.” “چرا بهت میگن جوجه؟” مرغ زرد از کودک پرسید. رئیس بولی واگ پاسخ بالیاژ مو داد: “چون من یک کودک جوجه کشی لایت و هایلایت مو هستم و هرگز پدر و مادری نداشتم.” بیلینا گفت: “جوجه های من یک پدر و مادر تمام دکلره مو دارند و من لایت و هایلایت مو هستم.” کروبی پاسخ بالیاژ مو داد: “از این بابت خوشحالم، زیرا آنها بیشتر از اینکه در انکوباتور بزرگ شوند، از نگرانی شما لذت خواهند برد.

می دانید که انکوباتور هرگز نگران نیست.” تصویر در دسترس نیست شاه جان دوغ برای هدیه تولد اوزما یک تاج شیرینی زنجبیلی با ردیف هایی از مرواریدهای کوچک دور آن و یک مروارید بزرگ در هر پنج نقطه آن آورده پروتئین تراپی مو بود. پس از اینکه دوروتی با تشکر مناسب از آن رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرد و همراه با سایر هدایا روی میز قرار گرفت، بازدیدکنندگان از هیلند و لولند توسط های چمبرلین به اتاق‌هایشان اسکورت کراتینه مو شدند.

قبل از اینکه قصر دوباره شروع به نواختن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گروه را ترک نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، و از آنجایی که اینها بدون شک از قطعات خارجی پروتئین تراپی مو بودند، هیا چمبرلین با عجله برگشت تا آنها را به رسمی ترین شیوه خود پذیرایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ورودهای مهم اول وارد گروهی از رایل‌ها از دره شاد کراتینه مو شدند، همه جن‌های کوچک شاد مانند جن‌های پری. یک دوجین ناک کج از جنگل بزرگ برزی دنبال کراتینه مو شد.

  رنگ مو فانتزی که به پوست سبزه میاد

انواع رنگ موی عسلی نسکافه ای : آنها سبیل های بلند و کلاه های نوک تیز و انگشتان فرفری داشتند، اما از شانه باتن برایت بلندتر نپروتئین تراپی مو بودند. با این گروه، مردی آمد که به آسانی قابل تشخیص پروتئین تراپی مو بود و آنقدر مهم و عزیز در سراسر جهان شناخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که همه حاضران به پاهای خود برخرنگ مو استند و سرهای خود را به نشانه احترام خم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

حتی قبل از اینکه هیأت چمبرلین برای اعلام نام او زانو بزند. “قادرترین و وفادارترین دوست کودکان، اعلیحضرت – بابا نوئل!” چمبرلین با صدایی ترسناک گفت. “خب، خوب، خوب! خوشحالم که شما را می بینم – خوشحالم که همه شما را ملاقات بیبی لایت مو کردم!” بابا نوئل در حالی که اتاق طولانی را بالا می‌رفت، سریع فریاد زد. او گرد پروتئین تراپی مو بود مثل یک سیب، با چهره ای گلگون و تازه، چشمانی خندان، و ریشی پرپشت به سفیدی برف.

شنل قرمزی که با ارمنی زیبا تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود از شانه هایش آویزان پروتئین تراپی مو بود و در پشتش سبدی پر از هدایای زیبا برای پرنسس اوزما پروتئین تراپی مو بود. “سلام، دوروتی، هنوز ماجراجویی دارید؟” او در حالی که دست دختر را در هر دو دست خود گرفت، با روش شادی آور پرسید. “از کجا نام من را می دانستی، بابانوئل؟” او پاسخ بالیاژ مو داد.

در حضور این قدیس جاودانه بیش از همیشه در زندگی جوان خود احساس خجالتی می بیبی لایت مو کرد. “چرا، من شما را هر شب کریسمس نمی بینم، زمانی که شما خواب لایت و هایلایت مو هستید؟” او دوباره پیوست و گونه سرخ کراتینه مو شده او را نیشگون گرفت. “اوه، شما؟” “و اینجا دکمه روشن رنگ مو است، من اعلام می کنم!” بابا نوئل گریه بیبی لایت مو کرد.

  بهترین رنگ مو ریتون

پسر را بالا گرفت تا او را ببوسد. “چه دوری از خانه، عزیزم!” “آیا شما هم دکمه برایت را می شناسید؟” دوروتی مشتاقانه پرسید. “در واقع من انجام می دهم. من چندین شب کریسمس به خانه او رفته ام.” “و آیا پدرش را می شناسید؟” از دختر پرسید. رایلز شاد و ناوک های کج رایلز شاد و ناوک های کج “مطمئناً، عزیزم. فکر می کنی چه کسی دیگری کراوات و جوراب های کریسمس را برای او آورده رنگ مو است؟” با یک چشمک حیله گر به جادوگر.

انواع رنگ موی عسلی نسکافه ای : او گفت: “پس او کجا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ ما دیوانه بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که بدانیم، “چرا که باتن برایت گم کراتینه مو شده رنگ مو است.” بابانوئل خندید و انگشتش را کنار دماغش گذاشت، انگار فکر می‌بیبی لایت مو کرد چه جوابی بدهد. خم کراتینه مو شد و چیزی در گوش جادوگر زمزمه بیبی لایت مو کرد که جادوگر لبخندی زد و سرش را تکان بالیاژ مو داد که انگار فهمیده پروتئین تراپی مو بود. حالا بابا نوئل پلی کروم را جاسوسی بیبی لایت مو کرد و به سمت جایی که او ایستاده پروتئین تراپی مو بود رفت.

او با تحسین به دوشیزه زیبا نگاه بیبی لایت مو کرد: “به نظر من دختر رنگین کمان از هر یک از شما دورتر از خانه رنگ مو است.” “من باید به پدرت بگویم که کجا لایت و هایلایت مو هستی، پولی، و او را بفرستم تا تو را بیاورد.” خدمتکار کوچولو با التماس گفت: “لطفا انجام بده، بابا نوئل عزیز.” آقایان پیر در حالی که برگشتند و هدایای خود را روی میز گذاشتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه