↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو زنانه بلند

انواع رنگ مو زنانه بلند | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو زنانه بلند را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو زنانه بلند را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو زنانه بلند : آدرسی باکراتینه مو شد که باید آن را به آن برگردانیم، اما از سوی دیگر، ممکن رنگ مو است. فقط اسپانیایی برای “همیشه وفادار” یا “پشتکار” یا “پایین” باکراتینه مو شد. با بورژوازی.» به نظر می رسد او فردی شلوغ تر از لیدی الیزابت باکراتینه مو شد.

رنگ مو : و هیچ اثری از روغن نیمه‌شب و یا آن انگشت شست جدی وجود نرنگ مو دارد که می‌توان از عرق‌جوینده دانش انتظار داشت. بنابراین من احساس می کنم – در واقع، به نظر می رسد به یاد داشته باشم – که در نهایت سال ها چندان تلف نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. زمانی که باید مراقب رباعی‌هایم پروتئین تراپی مو بودم، کار دیگری انجام می‌بالیاژ مو دادم، کاری که برای کسی که ریاضی‌دان می‌کراتینه مو شد چندان مفید نپروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو زنانه بلند

انواع رنگ مو زنانه بلند : احساس می بیبی لایت مو کردم که همین کافی رنگ مو است و حضور آنها در قفسه کتاب من یک طلسم کافی رنگ مو است. یک طلسم موثرتر رنگ مو است زیرا مربی من برخی از فصول را “R” – بدون شک “با دقت بخوانید” – و سایر فصول “RR” یا “دوبار با دقت بخوانید” علامت زده پروتئین تراپی مو بود. زیرا به نظر می‌رسد که اینها تنها نشانه‌هایی لایت و هایلایت مو هستند که در برخی از کتاب‌ها وجود رنگ مو دارد.

اما شاید برای نویسنده‌ای که قبلاً آنقدر یاد گرفته پروتئین تراپی مو بود که کلمات را در یک مقاله بشمارد و تخمین بزند مفیدتر باکراتینه مو شد. تعبالیاژ مو داد گینه های به خاطر او. اما چه اینطور باکراتینه مو شد و چه نباکراتینه مو شد، حداقل دلیل دیگری برای تشکر دارم که با برخی از این مجلدات اینقدر محترمانه رفتار بیبی لایت مو کردم. زیرا اکنون همه آنها را به یک کتابفروش دست دوم فروخته ام.

و او حداقل تحت تأثیر ظاهر تمیز کتابهایی که بالای آن قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودم، قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود. بنابراین آنها اکنون، کتابهای من، در قفسه ای بیرون مغازه ایستاده اند و منتظر یک رنگ مو استاد جدید لایت و هایلایت مو هستند. من برای برخی از آنها پانزده شیلینگ پرداخت بیبی لایت مو کردم، و شما یا هر کس دیگری می توانید آنها را به قیمت سه و شش پنس، با امضای من در داخل و “R” و “RR” برخی از دانشمندترین ریاضیدانان ما دریافت کنید.

  رنگ مو قرمز گوجه ای

من دوست دارم از خریدار بشنوم و بدانم که او به کتاب‌های من خانه مهربانی می‌دهد که من به آن‌ها بالیاژ مو دادم، با آن‌ها با احترام رفتار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به آرامی آنها را تمرین می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او هرگز نمی تواند یک ریاضیدان یا هر چیز دیگری باکراتینه مو شد، مگر اینکه آنها را در قفسه های خود داشته باکراتینه مو شد، اما نباید توجه خود را به آنها تحمیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به حال خود رها کراتینه مو شده، آنها نفوذ خود را اعمال خواهند بیبی لایت مو کرد.

من گاهی تعجب خواهم بیبی لایت مو کرد که او چه خواهد کراتینه مو شد، این جوان که اکنون در حال خواندن کتاب هایی رنگ مو است که من در آن بزرگ کراتینه مو شده ام. با تحریک معادلات دیفرانسیل، آیا او تصمیم می گیرد وکیل نانو کراتین مو شود یا پویایی یک ذره به او کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا جاه طلبی خود را در نقاشی تحقق بخکراتینه مو شد؟ خب هر چی بشه براش آرزوی موفقیت میکنم. و وقتی دوباره کتابها را بفروکراتینه مو شد.

انواع رنگ مو زنانه بلند : باکراتینه مو شد که قیمتی بهتر از من داشته باکراتینه مو شد. خانه جن زده ما سعی بیبی لایت مو کرده ایم آن را از یکدیگر پنهان کنیم، اما اکنون باید حقیقت آشکار نانو کراتین مو شود. خانه ما خالی از سکنه رنگ مو است. خب، البته، خانه هر کسی ممکن رنگ مو است خالی از سکنه باکراتینه مو شد. هر کس ممکن رنگ مو است شبح بی سر داشته باکراتینه مو شد که در نیمه شب در اطراف سنگرها یا حمام راه می رود، و اگر بیشتر از این نپروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو ابی با مش

من نباید شما را با جزئیات اذیت کنم. اما خانه ما به طرز عجیبی تسخیر کراتینه مو شده رنگ مو است. هیچ خانه ای که من در مورد آن شنیده ام تا به حال به این شکل تحت تأثیر قرار نگرفته رنگ مو است. باید با توضیح شروع کنم که این یک خانه جدید رنگ مو است که درست قبل از جنگ ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. (قبل از جنگ، نه بعد از آن؛ این یک درنگ مو استان واقعی رنگ مو است.) اولین و تنها مستأجر آن یک خانم واتسون-واتسون پروتئین تراپی مو بود.

که با دخترش در اینجا زندگی می بیبی لایت مو کرد. سه خدمتکار او را اضافه کنید و خانه را پر بیبی لایت مو کرده اید. بدون شک او می توانست مردم را در زیرزمین انبار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما من هرگز نشنیده ام که او چنین بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد. او ترجیح می بالیاژ مو داد آن را برای زغال سنگ و چوبی که سر راهش آمده نگه رنگ مو دارد. وقتی خانم واتسون واتسون شش ماه پیش تصمیم گرفت به کشور بازنشسته نانو کراتین مو شود.

ما خانه را گرفتیم و از آن زمان در اینجا زندگی می کنیم. و خیلی راحت، به جز این تجارت دلخراش. همانطور که انتظار می رفت، ما در چند هفته اول مشغول ارسال نامه های خانم واتسون-واتسون پروتئین تراپی مو بودیم. به تدریج، هنگامی که خبر حذف او به دوستان کمتر صمیمی اش رسید، جریان آنها کمتر کراتینه مو شد، و در نهایت – با خیال راحت ما، زیرا همیشه آدرس او را به اشتباه می انداختیم – به کلی متوقف کراتینه مو شد.

  چانک لایت مو

انواع رنگ مو زنانه بلند : تا آن زمان پروتئین تراپی مو بود که احساس می بیبی لایت مو کردیم واقعاً صاحب خانه مان بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. مدت زیادی در اختیار نداشتیم. یک ماه بعد نامه ای برای لیدی الیزابت مولینز رسید. با فرض اینکه این یک نامزدی از خانم واتسون-واتسون باکراتینه مو شد ، ما آدرس گم کراتینه مو شده را جستجو بیبی لایت مو کردیم و به سختی آن را پیدا بیبی لایت مو کردیم و نامه را ارسال بیبی لایت مو کردیم. روز بعد دو نامه دیگر برای لیدی الیزابت وجود داشت.

تا پایان هفته نیم دوجین وجود داشت. و در بقیه آن ماه به میزان یک بار در روز وارد می کراتینه مو شدند. آدرس خانم واتسون-واتسون اکنون قطعا گم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، بنابراین نامه های لیدی الیزابت را در بسته ای بستیم و برای وکیل صاحبخانه فرستادیم. وکلا نامه دوست تمام دکلره مو دارند. در این زمان آزاردهنده پروتئین تراپی مو بود، زمانی که انتظار می رفت.

احتمالاً، یک چک یا مکاتبه بسیار مهم از نخست وزیر، با مشتاقانه پایین رفتن با ضربه پستچی و پیدا بیبی لایت مو کردن چند نامه برای لیدی الیزابت و یک نسخه با تأخیر از چرچ تایمز . برای خانم واتسون واتسون. باز هم آزاردهنده تر پروتئین تراپی مو بود، اینکه، درست زمانی که داشتیم از شر لیدی الیزابت خلاص می کراتینه مو شدیم، آقای جی. گارسیا باید می آمد تا جای او را بگیرد.

انواع رنگ مو زنانه بلند : به نظر می رسد آقای گارسیا اسپانیایی باکراتینه مو شد. به هر حال، بیشتر نامه های او از اسپانیا پروتئین تراپی مو بود. این امر باعث می نانو کراتین مو شود که دانستن اینکه با آنها چه کاری انجام دهید دشوار رنگ مو است. چیزی هوشمندانه به زبان اسپانیایی در پشت آخرین مورد وجود داشت، که ممکن رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه