↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع مدل رنگ موی یاسی

انواع مدل رنگ موی یاسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع مدل رنگ موی یاسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع مدل رنگ موی یاسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع مدل رنگ موی یاسی : اما به آنچه می گویم توجه کن. به پایین تنه نگاه کنید و اندام های زیر خود را از این طرف بشمارید. از چند دست و پا گذشتی؟» “یک، دو، درخت، چهار، فیبر – من یک اندام بزرگ، ماسا، “پون دی‌ساید” را رد بیبی لایت مو کردم. “پس یک اندام بالاتر برو.” بعد از چند دقیقه دوباره صدایی شنیده کراتینه مو شد.

رنگ مو : به طنز او بپردازم. در این بین سعی بیبی لایت مو کردم، اما بیهوده، او را در مورد هدف سفر صدا کنم. پس از اینکه موفق کراتینه مو شد مرا به همراهی با او ترغیب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به نظر می‌رسید که تمایلی به گفت‌وگو درباره موضوعات کم‌اهمیت نداشته باکراتینه مو شد، و به همه سؤالات من پاسخ دیگری جز “ما خواهیم دید!” از نهر سر جزیره با یک اسکیف عبور بیبی لایت مو کردیم.

انواع مدل رنگ موی یاسی

انواع مدل رنگ موی یاسی : همانطور که او می رفت، آن را به این طرف و آن طرف می چرخاند، با هوای یک جادوگر. وقتی این آخرین و شواهد واضح از انحراف ذهنی دوستم را مشاهده بیبی لایت مو کردم، به سختی توانستم از اشک خودداری کنم. با این حال، فکر بیبی لایت مو کردم بهترین کار این رنگ مو است که حداقل برای حال حاضر یا تا زمانی که بتوانم اقدامات پرانرژی تری را با شانس موفقیت اتخاذ کنم.

با بالا رفتن از ارتفاعات در ساحل سرزمین اصلی، در جهت شمال غربی، از میان یک منطقه روستایی به کراتینه مو شدت وحشی و متروک، که هیچ اثری از رد پای انسان دیده می کراتینه مو شد لگراند با تصمیم راه را رهبری بیبی لایت مو کرد. فقط برای یک لحظه، اینجا و آنجا مکث بیبی لایت مو کرد تا در یک مناسبت قبلی، با چیزهایی که به نظر می‌رسید نشانه‌های مشخصی از تدبیر خودش پروتئین تراپی مو بود، مشورت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو بلوند گردویی تیره

به این ترتیب حدود دو ساعت سفر بیبی لایت مو کردیم و خورشید تازه در حال غروب پروتئین تراپی مو بود که وارد منطقه‌ای کراتینه مو شدیم که بی‌نهایت ترسناک‌تر از هر چیزی که تاکنون دیده‌ایم. این گونه‌ای از زمین‌های سفره‌ای پروتئین تراپی مو بود، در نزدیکی قله تپه‌ای تقریباً غیرقابل دسترس، از قاعده تا قله با درختان انبوه، و پر از صخره‌های بزرگ که به نظر می‌رسید آزادانه بر روی خاک قرار داشته باشند.

انواع مدل رنگ موی یاسی : و در بسیاری از موارد از رسوب خود به داخل زمین جلوگیری می‌کراتینه مو شد. دره‌های زیر، صرفاً با تکیه‌گاه درختانی که بر آنها تکیه زده‌اند. دره های عمیق، در جهات مختلف، فضایی با وقار هنوز هم به صحنه می بخشید. سکوی طبیعی که ما به آن صعود بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم، پر از خرچنگ پروتئین تراپی مو بود، که از طریق آن به زودی متوجه کراتینه مو شدیم که رفتن به زور به جز داس غیرممکن پروتئین تراپی مو بود.

و مشتری به دستور اربابش مسیری را برای ما به سمت پای یک درخت لاله بسیار بلند باز بیبی لایت مو کرد که با هشت یا ده بلوط در سطح زمین ایستاده پروتئین تراپی مو بود و از همه آنها و همه درختان دیگر فراتر رفت. که در آن زمان دیده پروتئین تراپی مو بودم، در زیبایی شاخ و برگ و شکل آن، در گستردگی گسترده شاخه هایش، و در عظمت کلی ظاهرش. وقتی به این درخت رسیدیم.

لگراند رو به مشتری بیبی لایت مو کرد و از او پرسید که آیا فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند می‌تواند از آن بالا برود؟ پیرمرد از این سوال کمی مبهوت به نظر می رسید و برای لحظاتی جوابی نبالیاژ مو داد. در نهایت به تنه بزرگ نزدیک کراتینه مو شد، به آرامی دور آن قدم زد و با دقت آن را بررسی بیبی لایت مو کرد. زمانی که او بررسی های خود را به پایان رساند، فقط گفت: “بله، ماسا، از هر درختی که در زندگی اش می بیند بالا برو.” “پس هر چه زودتر با شما تماس بگیریم.

  ترکیب رنگ موی دودی موکا

زیرا به زودی تاریک تر از آن خواهد پروتئین تراپی مو بود که ببینیم در مورد چه چیزی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.” “تا کجا باید برود بالا، ماسا؟” از مشتری پرسید. «اول از صندوق عقب بلند شو، و بعد به تو می گویم که کدام طرف را بروی – و اینجا – توقف کن! این سوسک را با خود ببرید.» “دی باگ، ماسا ویل! – دی گول باگ!” رنگ مو فریاد زد و با ناراحتی عقب نشینی بیبی لایت مو کرد – “اگر این کار را بکنم برای حشره چی می نانو کراتین مو شود؟” “اگر می ترسی، یوپ، رنگ مو بزرگی مثل خودت، از اینکه یک سوسک مرده کوچولو بی آزار را بگیری، چرا می توانی آن را با این رشته حمل کنی.

انواع مدل رنگ موی یاسی : اما اگر به نحوی آن را با خودت نگیری، من مجبور می شوم با این بیل سرت را بشکنم.» “حالا چه اهمیتی رنگ مو دارد، ماسا؟” ژوپ، که ظاهراً شرمنده پروتئین تراپی مو بود، گفت. “همیشه می خواهم برای بالا بردن سر و صدا در سراسر سیاه پوست پیر. به هر حال فقط خنده دار پروتئین تراپی مو بود ME اشکال زد! من به دنبال چه چیزی لایت و هایلایت مو هستم؟ در اینجا او با احتیاط انتهای انتهایی ریسمان را گرفت و در حالی که حشره را تا جایی که شرایط اجازه می بالیاژ مو داد از شخص خود دور نگه داشت.

آماده کراتینه مو شد تا از درخت بالا برود. در جوانی، درخت لاله یا، باشکوه‌ترین جنگل‌بان آمریکایی، تنه‌ای به‌طور خاص صاف رنگ مو دارد و اغلب تا ارتفاع زیادی بدون شاخه‌های جانبی بالا می‌رود. اما در سنین رسیده تر، پوسته پوسته نازک و ناهموار می نانو کراتین مو شود، در حالی که بسیاری از اندام های کوتاه روی ساقه ظاهر می شوند.

  رنگ موی دخترانه ترند

بنابراین دشواری معراج، در مورد حاضر، بیشتر در ظاهر پروتئین تراپی مو بود تا در واقعیت. سیلندر عظیم را تا حد امکان از نزدیک با بازوها و زانوهایش در آغوش گرفته، با دستانش برخی از برآمدگی ها را گرفته و انگشتان برهنه خود را بر روی دیگران قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است، مشتری، پس از یکی دو گریز باریک از سقوط، به مدت طولانی خود را به سمت اولین بزرگ حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع مدل رنگ موی یاسی : چنگال، و به نظر می رسید که کل تجارت را عملاً انجام کراتینه مو شده در نظر می گرفت. خطر این دستاورد در واقع اکنون تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اگرچه کوهنورد حدود شصت یا هفتاد فوت از زمین فاصله داشت. “ماسا ویل الان باید از کجا بروی؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. لگراند گفت: “بزرگترین شاخه را نگه دارید، شاخه ای که در این طرف رنگ مو است.” سیاه پوست به سرعت از او اطاعت بیبی لایت مو کرد و ظاهراً با مشکلی اندک.

بالا و بالاتر می رفت، تا جایی که هیچ نگاهی به شکل چمباتمه اش از میان شاخ و برگ انبوهی که آن را پوشانده پروتئین تراپی مو بود، به دست نمی آورد. در حال حاضر صدای او در نوعی هالو شنیده کراتینه مو شد. “چقدر فدر باید رفت؟” “تو چقدر بالا لایت و هایلایت مو هستی؟” از لگراند پرسید. سیاه پوست پاسخ بالیاژ مو داد: «ایبر خیلی خز رنگ مو است. “آسمان را می توان از بالای بالای درخت دید.” “هرگز به آسمان اهمیتی نده.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه