نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی دودی موکا

ترکیب رنگ موی دودی موکا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی دودی موکا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی دودی موکا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی دودی موکا : چند مایل دورتر از قلعه با مردی روبرو کراتینه مو شدیم که به ما گفت که یک تفنگ بزرگ شلیک کراتینه مو شده رنگ مو است که نشانه نزدیک پروتئین تراپی مو بودن سرخپوستان رنگ مو است. ما بلافاصله جاده را ترک بیبی لایت مو کردیم و لبه مردابی را دنبال بیبی لایت مو کردیم که وقتی تعقیب کراتینه مو شد بهترین حالت فرار را ارائه می دهد.

رنگ مو : این مجازات بسیار سختی رنگ مو است; چهار ستون به داخل زمین رانده می‌نانو کراتین مو شود و مرد با دست‌ها و پاهایش به‌صورت افقی دراز می‌نانو کراتین مو شود و برای چند ساعت در آنجا رها می‌نانو کراتین مو شود. این ایده آشکارا از روش معمول خشک بیبی لایت مو کردن پوست گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. مصاحبه ام بدون لبخند از دنیا رفت و پاسپورت و حکم اسب های پست دولتی گرفتم و این را به متعهدترین و آماده ترین حالت به من بالیاژ مو داد.

ترکیب رنگ موی دودی موکا

ترکیب رنگ موی دودی موکا : او گفت: “اگر دوباره بیایی، تو را مجازات خواهم بیبی لایت مو کرد.” بار سوم پرسیدم و او خندید. من با عجله از چادر بیرون آمدم، اما دیگر دیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – او به دو سرباز دستور بالیاژ مو داد تا مرا بگیرند و به پایم بیاندازند. از تمام مقدسین بهشت ​​التماس بیبی لایت مو کردم که مرا رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما این کار را نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، – وقتی ژنرال می‌خندد، نه دیوانه و نه صدا را دریغ نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» جنتلمن بیچاره و بیچاره، با یادآوری این حرکت، بسیار غمگین به نظر می رسید.

صبح به سمت باهیا بلانکا حرکت بیبی لایت مو کردیم که در عرض دو روز به آنجا رسیدیم. از اردوگاه معمولی خارج کراتینه مو شدیم و از کنار تهدوهای سرخپوستان گذشتیم. اینها گرد مانند تنور و پوشیده از پوست لایت و هایلایت مو هستند. در دهان هر یک، یک چوزوی مخروطی در زمین گیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. تهدوها به گروه‌های جداگانه‌ای تقسیم می‌کراتینه مو شدند که به قبایل مختلف کاکیک‌ها تعلق داشتند و گروه‌ها با توجه به روابط مالکان دوباره به گروه‌های کوچک‌تری تقسیم می‌کراتینه مو شدند.

  رنگ موی کرم کاراملی عسلی

چندین مایل در امتبالیاژ مو داد دره کلرادو سفر بیبی لایت مو کردیم. دشت های آبرفتی کناره حاصلخیز به نظر می رسید و گمان می رود که به خوبی با رکراتینه مو شد ذرت سازگاری داشته باشند. از رودخانه به سمت شمال پیچیدیم، به زودی وارد کشوری کراتینه مو شدیم که با دشت های جنوب رودخانه متفاوت پروتئین تراپی مو بود. زمین همچنان خشک و عقیم پروتئین تراپی مو بود.

اما انواع مختلفی از گیاهان را در خود نگه می‌داشت و علف‌ها، اگرچه قهوه‌ای و پژمرده پروتئین تراپی مو بودند، فراوان‌تر پروتئین تراپی مو بودند، زیرا بوته‌های خاردار کمتر پروتئین تراپی مو بودند. این دومی ها در یک فضای کوتاه کاملاً ناپدید کراتینه مو شدند و دشت ها بدون انبوهی باقی ماندند که برهنگی خود را بپوشاند. این تغییر در پوشش گیاهی نشان دهنده آغاز رسوب بزرگ آهکی-آرگیلاسه رنگ مو است.

که گستره وسیعی از Pampas را تشکیل می دهد و سنگ های گرانیتی Banda Oriental را می پوشاند. از تنگه ماژلان تا کلرادو، فاصله ای حدود هشتصد مایلی، چهره کشور همه جا از زونا تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است: سنگریزه ها عمدتاً از پورفیری لایت و هایلایت مو هستند و احتمالاً منشأ خود را مدیون صخره های کوردیلا لایت و هایلایت مو هستند. در شمال کلرادو این بستر نازک می نانو کراتین مو شود و سنگریزه ها بسیار کوچک می شوند و در اینجا پوشش گیاهی مشخصه پاتاگونیا متوقف می نانو کراتین مو شود.

پس از طی حدود بیست و پنج مایل، به کمربند وسیعی از تپه های شنی رسیدیم که تا چشم کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به سمت شرق و غرب کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. تپه های شنی که بر روی خاک رس قرار گرفته اند، به حوضچه های کوچکی از آب اجازه می دهند تا جمع شوند و بنابراین در این کشور خشک منبع ارزشمندی از آب شیرین را فراهم می کنند. مزیت بزرگ ناشی از فرورفتگی ها و ارتفاعات خاک، اغلب به ذهن نمی آید.

  رنگ مو تنباکویی شکلاتی

دو چشمه بدبخت در گذرگاه طولانی بین ریو نگرو و کلرادو ناشی از نابرابری های کوچک در دشت پروتئین تراپی مو بود، بدون آنها قطره ای آب پیدا نمی کراتینه مو شد. پهنای کمربند تپه های شنی حدود هشت مایل رنگ مو است. در برخی از دوره های قبلی، احتمالاً حاشیه یک مصب بزرگ را تشکیل می بالیاژ مو داد، جایی که اکنون کلرادو در آن جریان رنگ مو دارد. در این منطقه که شواهد قطعی از ارتفاع اخیر زمین وجود رنگ مو دارد.

ترکیب رنگ موی دودی موکا : به سختی می توان از چنین حدس و گمان هایی صرف نظر بیبی لایت مو کرد، هرچند صرفاً با توجه به جغرافیای فیزیکی کشور. پس از عبور از مسیر شنی، عصر به یکی از پست خانه ها رسیدیم. و چون اسب‌های تازه در فاصله‌ای در حال چرا پروتئین تراپی مو بودند، تصمیم گرفتیم شب را در آنجا بگذرانیم. این خانه در پایه یک خط الراس بین یک تا دویست فوت قرار داشت.

یکی از برجسته ترین ویژگی ها در این کشور. این پستا توسط یک ستوان رنگ مو فرماندهی می کراتینه مو شد، متولد آفریقا: به اعتبار او، مزرعه‌ای بین کلرادو و بوئنوس آیرس تقریباً به نظم او وجود نداشت. او یک اتاق کوچک برای غریبه ها و یک اتاقک کوچک برای اسب ها داشت که همه از چوب و نی ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

او همچنین برای دفاع در صورت حمله به خانه‌اش خندقی حفر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. با این حال، اگر سرخپوستان آمده پروتئین تراپی مو بودند، این امر چندان فایده ای نداشت. اما به نظر می رسید که آرامش اصلی او در فکر گران فروشی زندگی اش پروتئین تراپی مو بود. مدت کوتاهی قبل، جسدی از سرخپوستان در شب از آنجا عبور بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. اگر آنها از پستا مطلع پروتئین تراپی مو بودند.

  مدل رنگ مو فانتزی شیک

دوست سیاه پوست ما و چهار سربازش مطمئناً سلاخی می کراتینه مو شدند. من مردی متمدن تر و متعهدتر از این سیاه پوست را در هیچ کجا ندیدم. بنابراین دردناک‌تر پروتئین تراپی مو بود که ببینیم او نمی‌نشیند و با ما غذا می‌خورد. صبح خیلی زود به دنبال اسب ها فرستادیم و برای یک تاخت هیجان انگیز دیگر شروع بیبی لایت مو کردیم. از گذشتیم، نامی قدیمی که به سر یک مرداب بزرگ بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

ترکیب رنگ موی دودی موکا : که از باهیا بلانکا امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد. اینجا اسب‌ها را عوض بیبی لایت مو کردیم و از چند لیگ مرداب‌ها و باتلاق‌های شور گذشتیم. با تعویض اسب برای آخرین بار، دوباره شروع بیبی لایت مو کردیم به قدم زدن در میان گل. حیوان من افتاد، و من به خوبی در منجلاب سیاه غوطه ور کراتینه مو شدم – یک حادثه بسیار ناخوشایند، زمانی که فرد لباس عوض نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه