↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو دودی زیتونی روشن

انواع رنگ مو دودی زیتونی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو دودی زیتونی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو دودی زیتونی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو دودی زیتونی روشن : اولین حرکت آن دستان عزیزی که به سمت من دراز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند را به یاد دارم. شما می گویید این خیلی درنگ مو استان نیست. درنگ مو استان زندگی من رنگ مو است. این همه رنگ مو است. تظاهر به چیز دیگری نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : برایم اهمیت چندانی نداشت که او چه می‌گفت، زیرا خیلی خوشحال پروتئین تراپی مو بودم. بالاخره زمان عروسی نزدیک کراتینه مو شد. لیدی بلوبل و تمام قبیله بلوبلز، همانطور که مارگارت آنها را صدا می بیبی لایت مو کرد، در بلوبل گرانج پروتئین تراپی مو بودند، زیرا تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بودیم در کشور ازدواج کنیم و بعد از آن مستقیماً به قلعه بیاییم. ما برای سفر اهمیت چندانی نداشتیم.

انواع رنگ مو دودی زیتونی روشن

انواع رنگ مو دودی زیتونی روشن : و بخت قدیمی را دوباره برمی گردانیم و فراموش می کنیم که هیچ غمی وجود داشته رنگ مو است. بنابراین فکر بیبی لایت مو کردم، همان‌طور که آن روز صبح و صبح‌های زیادی بعد از آن از پنجره‌ام به بیرون نگاه بیبی لایت مو کردم، و هر روز همه چیز واقعی‌تر از قبل و بسیار نزدیک‌تر به نظر می‌رسید. اما پرستار پیر با کج به من نگاه بیبی لایت مو کرد و جملات عجیبی درباره زن آب زمزمه بیبی لایت مو کرد.

و اصلاً به یک مراسم شلوغ در سنت جورج در میدان هانوفر، با تمام تشریفات خسته کننده بعد از آن، اهمیت نمی بالیاژ مو دادیم. من هر روز سوار بر گرانج می‌رفتم، و اغلب مارگارت با عمه‌اش و تعبالیاژ مو دادی از پسرعموهایش به قلعه می‌آمدند. من به سلیقه خودم مشکوک پروتئین تراپی مو بودم و خیلی خوشحال پروتئین تراپی مو بودم که به او اجازه بالیاژ مو دادم در مورد تغییرات و بهپروتئین تراپی مو بودهای خانه ما صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

قرار پروتئین تراپی مو بود در سی ژوئیه ازدواج کنیم و عصر بیست و هشتم مارگارت با برخی از مهمانی های بلوبل سوار ماشین کراتینه مو شد. در گرگ و میش طولانی تابستان همه به باغ رفتیم. به طور طبیعی، من و مارگارت به حال خودمان رها کراتینه مو شدیم و در کنار حوض های مرمری سرگردان کراتینه مو شدیم. گفتم: «تصادفی عجیب رنگ مو است. “سال گذشته دقیقاً در همین شب پروتئین تراپی مو بود که برای اولین بار تو را دیدم.” مارگارت با خنده پاسخ بالیاژ مو داد: «با توجه به اینکه ماه جولای رنگ مو است.

  رنگ موی نسکافه ای مرواریدی بدون دکلره

و ما تقریباً هر روز اینجا پروتئین تراپی مو بوده‌ایم، به هر حال فکر نمی‌کنم تصادف آنقدر خارق‌العاده باکراتینه مو شد.» گفتم: «نه عزیزم، فکر نمی‌کنم. نمی دانم چرا به دلم نشست. ما به احتمال زیاد یک سال بعد از امروز و یک سال بعد اینجا خواهیم پروتئین تراپی مو بود. نکته عجیب، وقتی به آن فکر می کنم، این رنگ مو است که اصلاً باید اینجا باشی. اما شانس من برگشته رنگ مو است. الان که تو را دارم نباید به اتفاق عجیبی فکر کنم.

مطمئناً همه چیز خوب رنگ مو است.» مارگارت گفت: “تغییر جزئی در ایده های شما از زمان اجرای قابل توجه شما در پاریس.” “آیا می دانید، من فکر می بیبی لایت مو کردم که شما خارق العاده ترین مردی لایت و هایلایت مو هستید که تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بودم.” “فکر می بیبی لایت مو کردم تو جذاب ترین زنی لایت و هایلایت مو هستی که تا به حال دیده ام. من طبیعتاً نمی خورنگ مو استم زمانی را در بیهودگی از دست بدهم. من حرف شما را قبول بیبی لایت مو کردم.

انواع رنگ مو دودی زیتونی روشن : به توصیه شما عمل بیبی لایت مو کردم، از شما خورنگ مو استم که با من ازدواج کنید، و این نتیجه لذت بخش رنگ مو است – قضیه چیست؟ مارگارت ناگهان شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و دستش روی بازویم محکم کراتینه مو شد. پیرزنی از مسیر بالا می آمد و قبل از اینکه او را ببینیم به ما نزدیک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زیرا ماه طلوع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و در چهره های ما می درخشید. معلوم کراتینه مو شد آن زن پرستار پیر من رنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای عروس

گفتم: “این فقط جودیت رنگ مو است، عزیزم – نترس.” سپس با زن ولزی صحبت بیبی لایت مو کردم: «در مورد چی لایت و هایلایت مو هستی جودیت؟ آیا به زن آب غذا می‌بالیاژ مو دادی؟» مخلوق پیر زمزمه بیبی لایت مو کرد: «آه، وقتی ساعت به صدا در می‌آید، ویلی، پروردگار من، منظورم این رنگ مو است. “منظور او چیست؟” از مارگارت پرسید، کی رد کراتینه مو شدیم. “هیچی عزیزم. پیرمرد کمی دیوانه رنگ مو است، اما او روح خوبی رنگ مو است.» چند لحظه در سکوت ادامه بالیاژ مو دادیم.

و به پل روستایی درست بالای غار مصنوعی رسیدیم که آب از طریق آن به داخل پارک می‌ریخت، در کانال باریکش تاریک و تند. ایستادیم و به ریل چوبی تکیه بالیاژ مو دادیم. ماه اکنون پشت سر ما پروتئین تراپی مو بود و بر چشم انداز طولانی حوض ها و دیوارهای عظیم و برج های قلعه بالا می درخشید. “چقدر باید به چنین مکان قدیمی و باشکوهی افتخار کنی!” به آرامی گفت : مارگارت.

من جواب بالیاژ مو دادم: “الان مال توست عزیزم.” “تو به اندازه من حق داری که دوستش داشته باشی، اما من فقط به این دلیل دوستش دارم که تو باید در آن زندگی کنی، عزیزم.” دستش دزدید و روی دستم دراز کشید و هر دو ساکت پروتئین تراپی مو بودیم. درست در آن زمان ساعت شروع به زدن دور در برج بیبی لایت مو کرد. شمردم – هشت – نه – ده – یازده – به ساعتم نگاه بیبی لایت مو کردم – دوازده – سیزده – خندیدم.

انواع رنگ مو دودی زیتونی روشن : زنگ همچنان به صدا درآمد. فریاد زدم: «ساعت قدیمی مثل جودیت دیوانه کراتینه مو شده رنگ مو است. همچنان ادامه داشت، یادداشت پشت نت به طور یکنواخت در هوای ساکن طنین انداز می کراتینه مو شد. روی ریل خم کراتینه مو شدیم و به طور غریزی به سمتی که صدا از آنجا آمد نگاه بیبی لایت مو کردیم. رفت و آمد. من از روی کنجکاوی محض نزدیک به صد شمردم، زیرا فهمیدم که چیزی شکسته رنگ مو است.

آن چیز به خودی خود رو به پایان رنگ مو است. ناگهان شکافی مانند شکستن چوب، صدای گریه و آب پاش سنگینی به وجود آمد و من تنها پروتئین تراپی مو بودم و به انتهای شکسته ریل پل روستایی چسبیده پروتئین تراپی مو بودم. فکر نمی‌کنم در حالی که نبضم دو بار می‌تپد، تردید بیبی لایت مو کرده‌ام. از روی پل به داخل آب سیاه و خروشان سرازیر کراتینه مو شدم، شیرجه زدم، دوباره با دستان خالی آمدم بالا، چرخیدم و در تاریکی غلیظ از میان غار به سمت پایین شنا بیبی لایت مو کردم.

  مدل مو عروس با رنگ دودی

با هر ضربه ای غوطه ور می کراتینه مو شدم و شیرجه می زدم و سر و دستانم را به ناهمواری می زدم. سنگ ها و گوشه های تیز، بالاخره چیزی را در انگشتانم می گیرم و با تمام توانم بالا می کشم. حرف زدم، بلند گریه بیبی لایت مو کردم، اما جوابی نپروتئین تراپی مو بود. من با بارم در تاریکی سخت تنها پروتئین تراپی مو بودم و خانه پانصد گز دورتر پروتئین تراپی مو بود. هنوز در حال تقلا، زمین را زیر پاهایم احساس بیبی لایت مو کردم، پرتوی از مهتاب را دیدم.

غار گشاد کراتینه مو شد و آب عمیق به یک نهر عریض و کم عمق تبدیل کراتینه مو شد، همانطور که روی سنگ ها تلو تلو خوردم و سرانجام جسد مارگارت را روی ساحل در پارک گذاشتم. فراتر. “آره، ویلی، همانطور که ساعت زده کراتینه مو شد!” صدای جودیت، پرستار ولزی، در حالی که خم کراتینه مو شد و به صورت سفید نگاه بیبی لایت مو کرد، گفت. حتماً پیرزن برگشته و دنبال ما آمده، تصادف را دیده و از دروازه پایینی باغ بیرون رفته رنگ مو است.

انواع رنگ مو دودی زیتونی روشن : او ناله بیبی لایت مو کرد: «آره، تو این شب به زن آب غذا بالیاژ مو دادی، ویلی، در حالی که ساعت در حال زدن پروتئین تراپی مو بود.» به سختی صدای او را شنیدم در حالی که در کنار بدن بی‌جان زنی که دوستش داشتم زانو زدم، شقیقه‌های سفید خیس را می‌چرخانم و به چشم‌های خیره کراتینه مو شده خیره می‌کراتینه مو شدم. تنها اولین نگاه بازگشته هوشیاری، اولین نفس تند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه