↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو نسکافه ای روشن

انواع رنگ مو نسکافه ای روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو نسکافه ای روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو نسکافه ای روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو نسکافه ای روشن : بندر زیبا رنگ مو است و در ساحل روبرو کار موتورهای بزرگ، سه[31]اسکله های بزرگ و یک کارخانه بزرگ کشتی سازی که همه متعلق به شرکت میتسو بیشی رنگ مو است. در اینجا حدود پنج هزار کارگر دائماً مشغول به کار لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : کوبه یکی از جذاب ترین شهرهای امپراتوری رنگ مو است که بر روی یک بندر زیبا ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است و زمین مانند یک آمفی تئاتر بالا می رود. تعبالیاژ مو داد زیادی اقامتگاه زیبا در دامنه های نزدیک به دریا پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده رنگ مو است. آنهایی که در سمت پایین خیابانهایی که به موازات بندر قرار تمام دکلره مو دارند دارای باغهایی در پشت لایت و هایلایت مو هستند، در حالی که خانههای سمت بالای خیابانها دارای دیوارهای حائل عظیم لایت و هایلایت مو هستند.

انواع رنگ مو نسکافه ای روشن

انواع رنگ مو نسکافه ای روشن : کوبه، اوزاکا، دریای داخلی و ناکازاکی کوبه به عنوان پایگاهی برای گردشگرانی که مایل به سفرهای کوتاه به کیوتو، اوزاکا و دیگر شهرها لایت و هایلایت مو هستند در نظر گرفته می نانو کراتین مو شود. این شهر در سال 1868 به عنوان یک شهرک خارجی تأسیس کراتینه مو شد و در طول ده سال گذشته به قدری رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که اکنون در واردات و صادرات از هر شهر دیگری در ژاپن فراتر رفته رنگ مو است.

اینها فرصت را برای دروازه های تزئینی زیادی فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کوبی دارای بسیاری از مدارس دولتی بزرگ رنگ مو است، اما مؤسساتی که من بیشترین علاقه را پیدا بیبی لایت مو کردم، کالج زنان کوبی، که توسط خانم سرل اداره می‌کراتینه مو شد، و مهدکودک گلوری، تحت مدیریت خانم هاو پروتئین تراپی مو بودند. کالج کوبی، که بیش از سی سال پیش تأسیس کراتینه مو شد، توسط هیئت زنان مأموریت شیکاگو اداره می نانو کراتین مو شود.

  رنگ موی مش بلوند

دویست و بیست و پنج دانش آموز رنگ مو دارد که همه آنها به جز حدود پنجاه نفر در محل اقامت و سوار کراتینه مو شده اند. من شنیدم که چندین کلاس به زبان انگلیسی تلاوت می کنند. کلاس ابتدایی به زبان انگلیسی جملات ساده ای را از روی تخته سیاه می خواند و به سؤالات مطرح کراتینه مو شده پاسخ می بالیاژ مو داد[29]معلم. تعبالیاژ مو داد کمی به خوبی انگلیسی صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اما اکثریت بزرگ نتوانستند دهان خود را باز کنند و نتیجه آن تلفظ نامشخصی پروتئین تراپی مو بود که بسیار سعی در درک آن تمام دکلره مو دارند. کلاس دیگری هملت می خواند ، اما دانش آموزان شعر شکسپیر را غمگین ساختند. خواندن ژاپنی ها از انگلیسی همیشه یکنواخت رنگ مو است، زیرا زبان خود آنها هیچ تاکیدی را نمی پذیرد. بنابراین رنگ مو استفاده آنها از انگلیسی عجیب‌تر از تلاش‌های ما در زبان ژاپنی نیست.

انواع رنگ مو نسکافه ای روشن : که در آن تأکیدی را به کار می‌بریم که تمسخر سوژه‌های میکادو را برانگیخته می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. نه چندان دور از این کالج مهدکودکی رنگ مو است که خانم هاو بیست و چهار سال آن را ادامه بالیاژ مو داده رنگ مو است. او بچه های کوچک سه یا چهار ساله می گیرد و آنها را با روش های فروبل آموزش می دهد. او در کار خود در میان این فرزندان از بهترین خانواده های ژاپنی کوبه به قدری موفق پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

که لیست انتظار بزرگی رنگ مو دارد. او همچنین بسیاری از دختران ژاپنی را در مهدکودک آموزش بالیاژ مو داده رنگ مو است. همه بچه های این مدرسه به طور غیرمعمولی درخشان به نظر می رسیدند، زیرا آنها از طبقات تحصیل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. شنیدن لالایی‌های آمریکایی و انگلیسی که توسط این بچه‌ها با کلمات ناآشنا ژاپنی خوانده می‌کراتینه مو شد، بسیار عجیب به نظر می‌رسید.

  رنگ مو یاسی صورتی

اوزاکا، شهر اصلی تولید ژاپن، تنها حدود سه چهارم یک ساعت با کوبه فاصله رنگ مو دارد. بیش از 9 مایل مربع گسترش یافته و در دو طرف رودخانه یودوگاوا قرار رنگ مو دارد. جالب ترین چیز در اوزاکا قلعه ای رنگ مو است که توسط هیده یوشی، ناپلئون ژاپنی، در سال 1583 ساخته کراتینه مو شد. دیوار مستحکم زمانی توسط یک خندق عمیق و یک دیوار بیرونی احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که عملاً آن را غیرقابل نفوذ می بیبی لایت مو کرد.

چیزی که هر کسی را شگفت زده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، شخصیت عظیم دیوارهای داخلی رنگ مو است که باقی مانده رنگ مو است. در اینجا بلوک‌های گرانیت جامد وجود رنگ مو دارد که طول بسیاری از آنها چهل فوت در ارتفاع ده فوت رنگ مو است. برای قرار بالیاژ مو دادن این سنگ ها باید ارتش کمی از مردان لازم پروتئین تراپی مو بود[30]در موقعیت، اما این کار به قدری خوب انجام کراتینه مو شد (بدون کمک ملات) که سنگ ها در تمام این سال ها سر جای خود باقی مانده اند.

انواع رنگ مو نسکافه ای روشن : از قله دیوار بالایی می توان منظره ای عالی از کشور اطراف به دست آورد. گردشگر از کوبه از طریق دریای داخلی با کشتی بخار سفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. طول آن حدود دویست و چهل فرسخ و بیشترین عرض آن چهل فرسخ رنگ مو است. سفر از طریق این دریا که در برخی نقاط به چند صد فوت باریک می نانو کراتین مو شود، بسیار جالب رنگ مو است. تپه ها به کراتینه مو شدت به یاد تپه های مارین در مقابل سانفرانسیسکو برای یک کالیفرنیایی می اندازند.

  فرق رنگ مو صدفی و مرواریدی

اما در اینجا تقریباً تا قله های خود پلکانی تمام دکلره مو دارند و با برنج و سایر محصولات سبز لایت و هایلایت مو هستند. بسیاری از تپه ها با رویش درختان سرو کوچک پوشیده کراتینه مو شده اند و این درختان زیبایی نادری را به نقاط مختلف زمین که به دریا می ریزند، می بخشند. در دو نقطه از دریا، کشتی بخار به نظر می‌رسد که حتماً روی صخره‌های کانال باریک می‌رود، اما خلبان او را تقریباً در امتبالیاژ مو داد خود می‌چرخاند و او دوباره به بازوی وسیع‌تری از دریا تبدیل می‌نانو کراتین مو شود.

در این کانال‌های باریک جزر و مد مانند مسابقه آسیاب می‌گذرد و بدون خلبان (که همه جریان‌ها را می‌شناسد) هر کشتی در معرض خطر کراتینه مو شدید قرار می‌گیرد. کشتی بخار حدود ساعت ده شب کوبه را ترک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و حدود ساعت هفت صبح روز بعد به ناکازاکی، غربی ترین شهرهای ژاپن می رسد. ناکازاکی از برخی جهات انسان را به یاد کوبه می اندازد.

انواع رنگ مو نسکافه ای روشن : اما تپه ها شیب دارتر لایت و هایلایت مو هستند و بارزترین ویژگی شهر، دیوارهای سنگی عظیمی رنگ مو است که از خیابان های پیچ در پیچ در اطراف تپه ها حمایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سنگفرش رنگ مو استادانه بسیاری از این خیابان های فرعی با تپه های بزرگ. بلوک های گرانیت بارندگی در ناکازاکی سنگین رنگ مو است، بنابراین ما در اینجا یک سیستم ناودانی خوب برای انتقال آب پیدا می کنیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه