↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین شامپو رنگ مو گیاهی مردانه

بهترین شامپو رنگ مو گیاهی مردانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین شامپو رنگ مو گیاهی مردانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین شامپو رنگ مو گیاهی مردانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین شامپو رنگ مو گیاهی مردانه : زیرا آموزش آنها زمان می‌برد و ما باید مسیر خوبی را به جنگل‌های گیلیکین جایی که آنها زندگی می‌کنند طی کنیم.» دوروتی موافقت بیبی لایت مو کرد: “من هر زمان که بخواهم حاضرم بروم.” “آیا از اوزما بخواهیم که به ما اجازه دهد اسب اره را ببریم؟” جادوگر یکباره جوابی نبالیاژ مو داد.

رنگ مو : گیج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. “من هرگز چیزی به این زیبایی ندیده ام !” او با آه گفت. “اما به من بگو، گلیندا، چه چیزی می توانم به اوزمای دوست داشتنی خود در روز تولدش بدهم؟” 75 جادوگر خوب قبل از اینکه جواب بدهد مدتها به این سوال فکر بیبی لایت مو کرد. بالاخره گفت: “البته یک جشن بزرگ در کاخ سلطنتی در روز تولد اوزما برگزار خواهد کراتینه مو شد و همه دوستان ما در آن حضور خواهند داشت.

بهترین شامپو رنگ مو گیاهی مردانه

بهترین شامپو رنگ مو گیاهی مردانه : بنابراین پیشنهاد می‌کنم یک کیک تولد بزرگ برای اوزما درست کنید و دور آن را با شمع‌ها بپوشانید.» “اوه، فقط یک کیک !” دوروتی با ناامیدی فریاد زد. جادوگر گفت: “هیچ چیز برای تولد زیباتر نیست.” “چند شمع باید روی کیک باکراتینه مو شد؟” از دختر پرسید. گلیندا پاسخ بالیاژ مو داد: “فقط یک ردیف از آنها، زیرا هیچ کس نمی داند اوزما چند سال رنگ مو دارد، اگرچه به نظر ما او فقط یک دختر جوان رنگ مو است.

چنان شاداب و منصفانه که انگار فقط چند سال زندگی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.” دوروتی اظهار داشت: «یک کیک هدیه چندانی به نظر نمی رسد. جادوگر پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «یک کیک غافلگیرکننده درست کن. «آیا چهار و بیست مرغ سیاه را که در یک پای پخته پروتئین تراپی مو بودند، به خاطر نمی آورید؟ خوب، لازم نیست از پرنده سیاه زنده در کیک خود رنگ مو استفاده کنید.

  رنگ مو قهوه ای ترکیبی

اما می توانید شگفتی های متفاوتی داشته باشید. “مانند آنچه که؟” دوروتی مشتاقانه پرسید. 76 جادوگر با لبخند پاسخ بالیاژ مو داد: “اگر به تو می گفتم، هدیه تو به اوزما نیست ، بلکه مال من رنگ مو است .” “درباره فکر کن، عزیزم، و من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که می توانی سورپرایزی ایجاد کنی که تا حد زیادی به شادی و نشاط جشن تولد اوزما بیفزاید.” دوروتی از دوستش تشکر بیبی لایت مو کرد.

وارد واگن قرمز کراتینه مو شد و به اسب اره گفت که او را به خانه و به قصری در شهر زمردی ببرد. در راه او به طور جدی به این موضوع فکر بیبی لایت مو کرد که یک کیک تولد سورپرایز درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بالاخره تصمیم گرفت که چه کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به محض اینکه به خانه رسید، نزد جادوگر شهر اوز رفت که اتاقی در یکی از برج های بلند قصر تعبیه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

بهترین شامپو رنگ مو گیاهی مردانه : در آنجا جادو می خواند تا بتواند جادوگری را انجام دهد که اوزما به او دستور بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. برای رفاه رعایایش جادوگر و دوروتی دوستان صمیمی پروتئین تراپی مو بودند و از ماجراهای عجیب و غریب زیادی با هم لذت برده پروتئین تراپی مو بودند. او مرد کوچکی پروتئین تراپی مو بود با سر کچل و چشمانی تیزبین و صورت گرد و شادی آور و چون نه مغرور پروتئین تراپی مو بود و نه مغرور، محبوب مردم اوز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو شنی دودی خاکستری

دوروتی گفت: «جادوگر، می‌خواهم به من کمک کنی تا یک هدیه برای تولد اوزما درست کنم.» او پاسخ بالیاژ مو داد: “خوشحال می شوم که برای تو و اوزما هر کاری انجام دهم.” “دوروثی در ذهنت چیست؟” 77 “می‌خواهم یک کیک عالی درست کنم، با فررنگ مو استینگ و شمع، و همه اینها، می‌دانی.” جادوگر گفت: “خیلی خوب.” دختر ادامه بالیاژ مو داد: “در مرکز این کیک، من می خواهم یک مکان توخالی را ترک کنم.

فقط سقفی از یخ روی آن قرار رنگ مو دارد.” جادوگر با تکان بالیاژ مو دادن سر طاسش تکرار بیبی لایت مو کرد: “خیلی خوب.” 78 دوروتی گفت: «در آن مکان توخالی، من می‌خواهم تعبالیاژ مو داد زیادی میمون به ارتفاع حدود سه اینچ را پنهان کنم، و بعد از اینکه کیک روی میز ضیافت گذاشتم، می‌خواهم میمون‌ها از میان یخ‌ها بشکنند و روی میز برقصند.

پارچه سپس، از هر میمونی می‌خواهم که تکه‌ای از کیک را بریده و به مهمان بدهد.» “مرا عفو کنید!” جادوگر کوچولو در حالی که با خنده می خندید، گریه بیبی لایت مو کرد. “آیا این تمام چیزی رنگ مو است که می خواهید، دوروتی؟” او گفت: «تقریباً. “آیا میتونی به چیز دیگری فکر کنی که میمون های کوچک می توانند انجام دهند، جادوگر؟” او پاسخ بالیاژ مو داد: «نه فقط الان.

اما این میمون‌های کوچک را از کجا می‌توانید بیاورید؟ دوروتی گفت: “اینجرنگ مو است که تو باید به من کمک کنی.” در برخی از آن جنگل های وحشی در کشور گیلیکین تعبالیاژ مو داد زیادی میمون وجود رنگ مو دارد. جادوگر گفت: “بزرگ ها.” «خب، من و تو به آنجا می‌رویم، و چند تا از میمون‌های بزرگ را می‌گیریم، و شما آنها را با جادوی خود کوچک می‌کنید – فقط سه اینچ ارتفاع تمام دکلره مو دارند.

  رنگ مو مجلسی

و ما میمون‌های کوچک را همه در یک مکان قرار می‌دهیم. سبد خرید و آنها را با خود به خانه بیاوریم. سپس آن‌ها را آموزش می‌دهی که رقصند – اینجا در اتاقت، جایی که هیچ‌کس نمی‌تواند آنها را ببیند – و در روز تولد اوزما آن‌ها را داخل کیک می‌گذاریم و تا آن زمان می‌دانند که باید چه کار کنند.» جادوگر با تایید تحسین آمیز به دوروتی نگاه بیبی لایت مو کرد و دوباره قهقهه زد.

او گفت: «این واقعاً هوشمندانه رنگ مو است، عزیزم، و من دلیلی نمی‌بینم که ما نتوانیم این کار را انجام دهیم، درست به روشی که شما می‌گویید، اگر فقط بتوانیم میمون‌های وحشی را با آن موافقت کنیم.» “فکر می کنی آنها مخالفت کنند؟” از دختر پرسید. “آره؛ اما شاید بتوانیم با آنها بحث کنیم. به هر حال، ارزش امتحان بیبی لایت مو کردن را رنگ مو دارد.

بهترین شامپو رنگ مو گیاهی مردانه : و اگر قبول بیبی لایت مو کردید که این کیک سورپرایز هدیه ای از طرف من و شما به اوزما باکراتینه مو شد، به شما کمک خواهم بیبی لایت مو کرد. من فکر می‌بیبی لایت مو کردم چه چیزی می‌توانم به اوزما بدهم، و چون باید میمون‌ها را تربیت کنم و کوچکشان کنم، فکر می‌کنم باید مرا شریک زندگی خود کنی.» دوروتی گفت: «البته. “من خوشحال خواهم کراتینه مو شد که این کار را انجام دهم.” جادوگر گفت: “پس، این یک معامله رنگ مو است.” ما باید فوراً به جستجوی آن میمون‌ها برویم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه