↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو کوتاه فانتزی

مدل رنگ مو کوتاه فانتزی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو کوتاه فانتزی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو کوتاه فانتزی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو کوتاه فانتزی : با این حال، او اصرار داشت که او را به حضور او ببرند. و سندخت به قول خود مبنی بر اینکه به او آسیبی نرساند، اطاعت بیبی لایت مو کرد. رودابه از درآوردن زیور آلات خود بیزار پروتئین تراپی مو بود تا به عنوان یک متخلف و دعاکننده ظاهر نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : با درخشش درخشان حلقه‌ها، گردن‌بند و دستبندهایش که بر بازوهایش می‌درخشند. روحیه او نیز با شکوه پروتئین تراپی مو بود – روی سرش تاجی یاقوتی بر سر داشت و در نزدیکی سینه‌اش خنجر کمربندی دیده می‌کراتینه مو شد. او با محبت با نگاه های بلند، جنبه نجیب او را مشخص بیبی لایت مو کرد، تناسب اندام برازنده اش، قدرت و زیبایی او را. قلب شیفته‌اش گونه‌هایش را مملو از سرخی می‌بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو کوتاه فانتزی

مدل رنگ مو کوتاه فانتزی : صحنه جذاب پروتئین تراپی مو بود، دیوارها با مهارت نقاش تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و هر شیئی که به طرز عالی شکل گرفته پروتئین تراپی مو بود، مجسمه‌ها و زیور آلات معماری، برای یک پادشاه مناسب پروتئین تراپی مو بود. زال با حیرت به آنچه هنر انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود خیره کراتینه مو شد، اما بیشتر به درخشش جادوگرانه عشقش، بر گونه های لاله اش، قفل های مشک دارش، به نفس شیرینی باغ تابستانی خیره کراتینه مو شد.

هر نگاهی بر حمل‌ونقل پرشور روحش می‌افزاید. رفتار او به قدری ملایم پروتئین تراپی مو بود که به نظر می رسید. شیری مهربان با طعمه خود بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها برای مدت طولانی در تحسین یکدیگر متحیر ماندند . در نهایت، جنگجو از جا برخرنگ مو است، و او را خطاب بیبی لایت مو کرد: “این باعث می نانو کراتین مو شود که ما راه احتیاط را فراموش نکنیم، اگرچه عشق مسیری پرشورتر را دیکته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل رنگ مو گرم

سام، پدرم، چند بار در برابر افکار نابجا به من توصیه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، اعمال ناشایست،- همیشه برای انتخاب حق و دوری از باطل. چگونه با شنیدن این ماجراجویی جدید از عصبانیت می سوزد ، چگونه مینوچیهر با عصبانیت مرا به خاطر این رویا سرزنش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! شاهد آنچه اکنون اعلام می‌کنم، هر کس با عهد مقدس من مخالفت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

من همچنان از آن تو لایت و هایلایت مو هستم و برای همیشه از آن تو لایت و هایلایت مو هستم.» و بدين ترتيب رودابه: «تو قلبم را به دست آوردي، و پادشاهان بيهوده دعوي خواهند كرد؛ به تو فداكار، تو تنهايي جنگجو و عشق من». به این ترتیب آنها فریاد زدند: – سپس زال با محبت عاشق به آرامی از بالکن پایین آمد و به سمت چادر خود رفت. او با بیشترین سرعت ممکن، مشاوران و موبیدی‌های خود را گرد هم آورد تا در این مناسبت فوق‌العاده از آنها مشاوره بگیرند.

اهمیت مقدس تشویق اتحادهای زناشویی را به آنها نشان بالیاژ مو داد. زیرا ازدواج قراربالیاژ مو دادی رنگ مو است که توسط بهشت ​​مهر و موم کراتینه مو شده رنگ مو است – سرنوشت جنگجو در میان فرزندان خندان او چقدر خوشحال رنگ مو است. پس از مرگ پسرش جانشین او می نانو کراتین مو شود و از مقام و نام او برخوردار می نانو کراتین مو شود. و آیا این سخن با شکوه نیست که بگوییم این پسر زال رنگ مو است.

یا این سام، وارث اولیای نامدار او؟ سپس درنگ مو استان عشق و علاقه خود به دختر محراب را برای آنها بازگو بیبی لایت مو کرد. اما موبیدها به خوبی می‌دانستند که رئیس کابل از خانواده زهاک، شاه مار-شاه رنگ مو است، اتحادیه مورد نظر را تأیید نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، که خشم زال را برانگیخت. با این حال، آنها نوشتن نامه ای را به سام توصیه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، که اگر درست فکر می بیبی لایت مو کرد.

  برای رنگ موی مرواریدی چه باید کرد

ممکن پروتئین تراپی مو بود موضوع را به مینوچیهر ارجاع دهد. نامه بر این اساس نوشته و فرستاده کراتینه مو شد و هنگامی که سام آن را دریافت بیبی لایت مو کرد، فوراً این سؤال را به منجمان خود ارجاع بالیاژ مو داد تا بدانند که آیا مراسم عروسی، اگر بین زال و رودابه برگزار نانو کراتین مو شود، رونق خواهد داشت یا خیر. آنها پیشگویی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که عروسی پر رونق خواهد پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو کوتاه فانتزی : و این مسئله فرزندی با قدرت و قدرت شگفت انگیز، فاتح جهان خواهد پروتئین تراپی مو بود. این اعلامیه قلب جنگجوی پیر را به وجد آورد، و او با اطمینان از تأیید اتحادیه پیشنهادی، قاصد را به عقب فرستاد، اما درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد که موضوع پنهان بماند تا زمانی که با ارتش خود از لشکرکشی به کاروگسار بازگردد. می تواند با مشورت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زال که از موفقیت خود به وجد آمده پروتئین تراپی مو بود، توسط فرستاده زنشان که تا آن زمان مکاتبات بین آنها را با موفقیت انجام می بالیاژ مو داد، مژده را به رودابه رساند. اما هنگامی که او پاسخی به این خبر خوش آمد می‌بالیاژ مو داد و چند هدیه به زال می‌بالیاژ مو داد، سندخت، مادر رودابه، او را شناسایی بیبی لایت مو کرد و با بررسی محتویات بسته، شواهد کافی مبنی بر اشتباه یافت. “این چه خیانت رنگ مو است؟ ما اینجا چه داریم!

  رنگ مرواریدی و دودی

سیربند و لباس مردانه؟ تو ای بدبخت، اعتراف کن! کارهای پنهانی خود را فاش کن.” با این حال، فرستاده به هیچ چیز خیانت نبیبی لایت مو کرد. اما اعلام بیبی لایت مو کرد که دلال جواهرات و لباس پروتئین تراپی مو بوده و فقط اجناس خود را به رودابه نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است. سیندخت با آشفتگی کراتینه مو شدید ذهنی به سوی آپارتمان دخترش شتافت تا از جزئیات این ماجرا مطلع نانو کراتین مو شود.

زمانی که رودابه بی باکانه به محبت غیرقابل تغییرش نسبت به زال اذعان بیبی لایت مو کرد. “من او را بسیار فداکارانه دوست دارم، تمام روز، تمام شب اشک هایم بی وقفه جاری کراتینه مو شده اند، و یک تار موی سر او را از همه دنیا ارزشمندتر می دانم ، برای او زندگی می کنم، و ملاقات بیبی لایت مو کرده ایم و با هم نشسته ایم. و عشق متقابل خود را با شادی متقابل و معصومیت قلب عهد بیبی لایت مو کردیم.» رودابه در ادامه او را از رضایت سام با ازدواج آنها آگاه بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو کوتاه فانتزی : که تا حدودی رضایت مادر را جلب بیبی لایت مو کرد. اما هنگامی که محراب با این ترتیب آشنا کراتینه مو شد، خشم او بی حد و حصر پروتئین تراپی مو بود، زیرا از رنجش سام و مینوچیهر وقتی شرایط کاملاً برای آنها معلوم کراتینه مو شد، وحشت داشت. خنجر را که از کراتینه مو شدت خشم می لرزید، بیرون کشید و فوراً به اتاق رودابه شتافت تا او را ناپروتئین تراپی مو بود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اگر سندخت به پای او نیفتاده و او را مهار نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه