↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو عسلی با دکلره

انواع رنگ مو عسلی با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو عسلی با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو عسلی با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو عسلی با دکلره : شکوفه‌ها را روی درخت ظاهر بیبی لایت مو کرد و شکوفه‌ها را تبدیل به میوه‌ای خوشمزه به نام تامورنا بیبی لایت مو کرد. و مقدار میوه‌ای که از این طریق تولید کراتینه مو شد.

رنگ مو : ارتش سلطنتی اوز متشکل از بیست و هفت افسر، از کاپیتان ژنرال تا ستوان ها، به دنبال داشت. در ارتش اوزما هیچ سرباز خصوصی وجود نداشت، زیرا برای جنگیدن به سرباز نیازی نپروتئین تراپی مو بود، بلکه فقط برای مهم به نظر رسیدن نیاز پروتئین تراپی مو بود، و یک افسر همیشه با ابهت تر از یک سرباز به نظر می رسد. در حالی که مردم تشویق می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و کلاه‌ها و دستمال‌های خود را تکان می‌بالیاژ مو دادند.

انواع رنگ مو عسلی با دکلره

انواع رنگ مو عسلی با دکلره : سپس فرمانروایان چهار پادشاهی اوز آمدند. امپراتور وینکی ها، پادشاه مونچکینز، پادشاه چهارپایان و فرمانروای گیلیکینز، هر کدام یک زنجیر بلند از زمرد به گردن خود بسته پروتئین تراپی مو بودند تا نشان دهند که تابع فرمانروای شهر زمرد رنگ مو است. سپس گروه کورنت شهر زمرد، با لباس های سبز و طلایی و نواختن راهپیمایی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

شاهزاده اوزما در حال قدم زدن پروتئین تراپی مو بود که آنقدر زیبا و شیرین به نظر می‌رسید که جای تعجب نیست که مردم او را آنقدر دوست تمام دکلره مو دارند. او تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بود که در آن روز سوار ارابه خود ننانو کراتین مو شود، زیرا ترجیح می بالیاژ مو داد با افراد مورد علاقه خود و مهمانانش در صف پیاده روی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. درست در جلوی او قالیچه خرس آبی زنده متعلق به داینا پیر، که به طرز ناشیانه ای روی چهار پایش تکان می خورد.

  انواع رنگ مو بلوند بژ روشن

زیرا چیزی جز پوست برای نگه داشتن آنها وجود نداشت، با سر پر کراتینه مو شده در یک سر و دمی در انتهای دیگر. اما هر زمان که اوزما در راه رفتنش مکث می‌بیبی لایت مو کرد، فرش خرس روی زمین می‌افتاد تا شاهزاده خانم بتواند روی آن بایستد تا پیشرفت خود را از سر بگیرد. به دنبال شاهزاده خانم دو جانور عظیم او، شیر بزدل و ببر گرسنه را تعقیب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و حتی اگر ارتش آنجا نپروتئین تراپی مو بود.

این دو به اندازه کافی قدرتمند پروتئین تراپی مو بودند که از معشوقه خود در برابر هر آسیبی محافظت کنند. در ادامه راهپیمایی میهمانان مدعو که با صدای بلند مردم اوز در طول جاده مورد تشویق قرار می‌گرفتند و به همین دلیل مجبور پروتئین تراپی مو بودند تقریباً در هر مرحله از راه به سمت ررنگ مو است و چپ تعظیم کنند. اول بابا نوئل پروتئین تراپی مو بود که چون چاق پروتئین تراپی مو بود و به راه رفتن عادت نداشت سوار اسب اره ای شگفت انگیز کراتینه مو شد.

پیرمرد شاد سبدی از اسباب‌بازی‌های کوچک همراه داشت و وقتی از آنجا می‌گذشت اسباب‌بازی‌ها را یکی یکی به طرف بچه‌ها پرت می‌بیبی لایت مو کرد. رایل و نوکس او نزدیک پشت سر او راهپیمایی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ملکه Zixi از Ix به دنبال آن آمد. سپس جان دوغ و کروب، با خرس لرنگ مو استیکی به نام پارا بروین که روی پاهای عقبش بین آنها حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو عسلی با دکلره : سپس ملکه مریلند، توسط سربازان چوبی خود اسکورت کراتینه مو شد. سپس پادشاه باد نولاند و خواهرش پرنسس فلاف. سپس ملکه او و ده فرزند سلطنتی او. سپس مرد بافته و مرد آب نبات، در کنار هم. سپس شاه داکس فاکسویل و کیک-آ-بری پادشاه دانکیتون که در این زمان دوستان خوبی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو شامپاینی طلایی

و سرانجام جانی دویت، در پیش بند چرمی خود، در حال دود بیبی لایت مو کردن پیپ بلندش. تصویر در دسترس نیست این شخصیت‌های فوق‌العاده بیشتر از کسانی که به دنبال آن‌ها در صفوف تعقیب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، توسط مردم تشویق نمی‌کراتینه مو شدند. دوروتی محبوب عموم پروتئین تراپی مو بود و دست در دست هم با مترسکی که همه دوستش داشتند راه می رفت. سپس آمدند.

و مردم به محض دیدن آنها دختر زیبای رنگین کمان و پسر زیبای چشم آبی را دوست داشتند. مرد پشمالو در کت و شلوار جدید پشمالو توجه زیادی را به خود جلب بیبی لایت مو کرد زیرا او بسیار تازگی داشت. تیک‌توک مرد ماشینی با قدم‌های منظم به راه افتاد و وقتی جادوگر شهر اوز در صفوف را دنبال می‌بیبی لایت مو کرد، تشویق‌های بیشتری بلند کراتینه مو شد.

جادوگر و جادوگر خوب شمال قرار گرفتند. بالاخره بیلینا آمد، با جوجه‌هایش که مشتاقانه به آنها کوبید تا آنها را کنار هم نگه رنگ مو دارد و آنها را با عجله همراه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا راهپیمایی را به تاخیر نیندازند. گروه دیگری به دنبال آن، این بار گروه قلع امپراتور وینکی ها، مارش زیبایی به نام “هیچ بشقاب مانند قلع وجود نرنگ مو دارد” را اجرا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

سپس خادمان کاخ سلطنتی در صفی طولانی آمدند و همه مردم پشت سر آنها به صفوف پیوستند و از دروازه‌های زمردی دور کراتینه مو شدند و بر روی سبزه وسیع بیرون رفتند. در اینجا یک غرفه باشکوه ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با یک جایگاه به اندازه کافی بزرگ برای نشستن همه مهمانی های سلطنتی و کسانی که در راهپیمایی شرکت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو صورتی چرک

انواع رنگ مو عسلی با دکلره : بر فراز غرفه ای که از ابریشم سبز و پارچه ای از طلا پروتئین تراپی مو بود، بنرهای بی شماری در نسیم به اهتزاز در آمد. درست در مقابل آن، و توسط یک باند به آن متصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، یک سکوی عریض ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا همه تماشاگران بتوانند به وضوح سرگرمی هایی را که برایشان فراهم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود ببینند. جادوگر اکنون رنگ مو استاد تشریفات کراتینه مو شد.

زیرا اوزما اجرای اجرا را در دستان خود قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. پس از اینکه همه مردم در مورد سکو و مهمانی سلطنتی جمع کراتینه مو شدند و بازدیدکنندگان در جایگاه نشستند، جادوگر به طرز ماهرانه‌ای چند شاهکار با توپ‌های شیشه‌ای را انجام بالیاژ مو داد و شمع‌هایی روشن بیبی لایت مو کرد. او یک دوجین از آنها را به هوا پرتاب بیبی لایت مو کرد و در حالی که پایین می آمدند آنها را یکی یکی گرفت، بدون اینکه هیچ کدام را از دست بدهد.

انواع رنگ مو عسلی با دکلره : سپس مترسک را معرفی بیبی لایت مو کرد که یک عمل بلع شمشیر انجام بالیاژ مو داد که علاقه زیادی را برانگیخت. پس از این، مرد چوب‌دار قلع نمایشگاهی از چرخاندن تبر را برپا بیبی لایت مو کرد، که آن را به سرعت دور او چرخاند که چشم به سختی می‌توانست حرکت تیغه درخشان را دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گلیندا جادوگر سپس بر روی سکو قدم گذاشت و با جادوی خود درخت بزرگی را در وسط فضا رکراتینه مو شد بالیاژ مو داد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه