↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو کنفی

انواع رنگ مو کنفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو کنفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو کنفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو کنفی : دومی مهمانی ها را به قایق های رودخانه گرفته پروتئین تراپی مو بود و برای مسافران بیشتر برمی گشت. از آنجایی که مشخص کراتینه مو شد نمی‌توانیم زندگی عادی شهر را ببینیم، همراهانم در نهایت اصرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که برگردیم، زیرا می‌ترسیدند دروازه‌ها به روی ما بسته نانو کراتین مو شود، بنابراین مسیر خود را عقب رفتیم و این بار در خیابان اصلی که منتهی به دروازه جنوبی بزرگ نه چندان دور از دروازه به صحنه انفجار ژنرال تارتار رسیدیم.

رنگ مو : این نیروی انسانی بسیار ارزان‌تر از زغال‌سنگ نرم با قیمت پنج دلار در هر تن رنگ مو است. این قایق ها بار و مسافر را حمل می کنند و با سرعتی پر جنب و جوش حرکت می کنند. پس از یک ساعت مطالعه در مورد این زندگی عجیب رودخانه ای، من به اندازه کافی خوش شانس پروتئین تراپی مو بودم که با یک مبلغ آمریکایی که شوهرش با یک کالج بزرگ در آن سوی رودخانه از کانتون ارتباط داشت، به ساحل رفتم.

انواع رنگ مو کنفی

انواع رنگ مو کنفی : دو یا سه طبقه خنک کننده برهنه و عرق کننده در حال کار روی این تردمیل لایت و هایلایت مو هستند که همه با دقت و دقت ماشین آلات حرکت می کنند. خارجی بی‌احترام اینها را قایق‌های «هات‌پا» می‌نامد، و در سرزمینی که ممکن رنگ مو است یک آدم خونسرد تمام روز را به قیمت چهل سنت مکزیکی یا بیست سنت در سکه ما رنگ مو استخدام کنند.

او با یک سمپان سوار کراتینه مو شد تا دو خانم را از لس آنجلس به ساحل ببرد. او از من دعوت بیبی لایت مو کرد تا مهمانی را همراهی کنم، و چون چینی را روان صحبت می بیبی لایت مو کرد، از پذیرفتن پیشنهاد او خوشحال کراتینه مو شدم. ما با یک سمپان به ساحل رفتیم و بلافاصله برای بازدید از حومه غربی رفتیم. این قسمت از کانتون در سال های اخیر ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است و تا حدودی تمیزتر از شهر قدیمی رنگ مو است.

  رنگ مو مش کاراملی نسکافه ای

با پل هایی که ممکن رنگ مو است مانند یک خروار برنگ مو استانی کشیده شوند از شامین جدا کراتینه مو شده رنگ مو است. در اینجا ما به یکباره در انبوه زندگی بومی فرو رفتیم. خیابان ها که بیش از ده فوت عرض نداشت، مملو از جمعیت پروتئین تراپی مو بود. از خیابان‌هایی عبور بیبی لایت مو کردیم که کاملاً به بازارها و رستوران‌ها اختصاص داشت و تماشای آن کافی پروتئین تراپی مو بود[76]تا انسان را از غرق در آخرت در باز رنگ مو دارد.

در اینجا میزهایی با روده حیوانات مختلف، گوشت خوک به هر شکل، مرغ و اردک، بریان کراتینه مو شده و با مقداری آماده سازی پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که به نظر می رسد فقط لاک زده کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. اینجا بسیاری از سبزیجات و میوه های عجیب و غریب پروتئین تراپی مو بود، و اینجا، به دیوار، ردیف به ردیف موش های خشک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در یک غرفه همسایه چندین وان کوچک و مسطح وجود داشت.

که ماهی‌های زنده در آنها شنا می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و منتظر پروتئین تراپی مو بودند تا مشتری دستور دهد سرشان بزند. سپس وارد خیابانی از مغازه‌های کنجکاو کراتینه مو شدیم، اما کار کباب‌پزی در جلو بسته پروتئین تراپی مو بود و از پشت سر، مالکان ترسو دیده می‌کراتینه مو شدند، که ظاهراً قصد نداشتند فروشگاه‌هایشان را به غارت دزدان ببرند. برای سه یا چهار روز باارزش‌ترین کالاها در تمام فروشگاه‌های کانتون با بیشترین سرعت ممکن خارج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

انواع رنگ مو کنفی : هزاران عدل ابریشم و تن از کنجکاوهای کمیاب قبلاً در انبارهای خارجی در شامین امن پروتئین تراپی مو بودند یا از رودخانه به هنگ کنگ منتقل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. غالباً مجبور پروتئین تراپی مو بودیم خود را در کنار خیابان صاف کنیم تا به صندلی‌های حاوی چینی‌های باکلاس و خانواده‌هایشان اجازه عبور بدهیم و به دنبال آن افراد خونسرد با ارزش‌ترین دارایی‌هایشان در صندوق‌های سرو بسته‌بندی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ موی عسلی مش استخوانی

در یک بیمارستان آمریکایی با چند جوان انگلیسی که با کار پزشکی و انجمن مسیحی مردان جوان مرتبط پروتئین تراپی مو بودند ملاقات بیبی لایت مو کردیم. آنها پیشنهاد سفر از طریق شهر قدیمی محصور کراتینه مو شده را بالیاژ مو دادند، اما از بردن این دو خانم خودداری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا می گفتند در شرایط هیجان زده مردم خطرناک رنگ مو است. بنابراین ما به راه افتادیم، تعبالیاژ مو داد پنج نفر. پس از کمی پیاده روی به یکی از دروازه های شهر محصور رسیدیم.

.اما آن را بسته و قفل کراتینه مو شده دیدیم. یک پیاده روی کوتاه ما را به دروازه دوم رساند که گارد چینی با یک نوع جدید از تفنگ های ارتش آلمان به راحتی باز کراتینه مو شد. دیوارهای شهر قدیمی[77]از جایی که وارد کراتینه مو شدیم کاملاً ده فوت ضخامت داشت و حدود بیست فوت ارتفاع داشت و از صفحات بزرگ گرانیتی ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. وقتی وارد دیوارهای شهر کراتینه مو شدیم، شگفتی بزرگی در انتظار ما پروتئین تراپی مو بود.

به جای خیابان های شلوغ و هیاهوی تجارت، خیابان های متروک، مغازه های بسته و ویرانی مطلق پروتئین تراپی مو بود. برای بلوک‌ها تنها افرادی که دیده می‌شوند سربازان و پناهندگانی پروتئین تراپی مو بودند که به سمت دروازه‌ها می‌رفتند. در یک محله مسکونی خوب، گاه گاه زنی از دروازه های جلویی نگاه می بیبی لایت مو کرد. در بخش های دیگر همه خانه ها بسته و ممنوع پروتئین تراپی مو بود. به زودی به معبد پروتئین تراپی مو بودایی که به معبد وحشت معروف رنگ مو است رسیدیم.

  رنگ مو قهوه ای روشن طبیعی بدون دکلره

انواع رنگ مو کنفی : در اطراف حیاط مرکزی مجموعه‌ای از غرفه‌ها قرار گرفته‌اند که در هر کدام از آنها مجسمه‌های چوبی نشان‌دهنده شکنجه کسانی رنگ مو است که مرتکب گناهان کبیره می‌شوند. در یک غرفه یک قربانی در دو اره اره می نانو کراتین مو شود. در برخی دیگر، بدبختان بیچاره را می‌چرخانند، در روغن می‌جوشانند، روی چرخ می‌شکنند و تحت بسیاری شکنجه‌های مبتکرانه دیگر قرار می‌گیرند.

در یک انتها خانه ای رنگ مو استادانه با یک ناقوس برنزی بزرگ در نزدیکی آن قرار رنگ مو دارد. در شرایط عادی این معبد شلوغ رنگ مو است و مؤمنان واقعی برگه‌های دعا می‌خرند که برای دفع بدشانسی به داخل غرفه‌ها می‌اندازند. با نفوذ ما به قلب شهر، هجوم پناهندگان بیشتر کراتینه مو شد. در خیابان اصلی کنجکاوی، تابلوهای بزرگ طلاکاری کراتینه مو شده، گویی به تمسخر بالای مغازه‌هایی آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

که تمام گنجینه‌هایشان را از بین برده پروتئین تراپی مو بودند. گهگاه رستورانی باز می ماند و آن ها مملو از صندلی های خنک می کراتینه مو شدند که منتظر پروتئین تراپی مو بودند تا توسط یک تاجر مشتاق فرار از شهر نامزد شوند. تمام زندگی و شلوغی که همراهانم می گفتند این خیابان را به برجسته ترین خیابان در کانتون تبدیل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، از بین رفته رنگ مو است.

انواع رنگ مو کنفی : مانند قدم زدن در شهر مردگان پروتئین تراپی مو بود و شباهت زیادی به منطقه تجاری سانفرانسیسکو در روز آتش سوزی بزرگ داشت. در فواصل زمانی از یامن های قضات رد می کراتینه مو شدیم، اما نگهبانان و وابسته ها[78]از تعطیلات خود لذت می بردند. زیرا هیچ رسیدگی قضایی برگزار نکراتینه مو شد. با افزایش هجوم پناهندگان و هجوم صندلی‌های خنک‌کننده صندلی‌های برگشتی برای عبور و مرور، پیشرفت روز به روز دشوارتر کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه