↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو روی پایه ۷

انواع رنگ مو روی پایه ۷ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو روی پایه ۷ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو روی پایه ۷ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو روی پایه ۷ : بیان در آرامش، حیله‌گرانه و بدبینانه پروتئین تراپی مو بود. از پایین به بالا، وحشیانه و انتقام جویانه و تقریباً وحشیانه پروتئین تراپی مو بود. در حالی که از جلو، اگر به صورت مستقیم نگاه می بیبی لایت مو کرد، غریبه مجذوب انیمیشن مرد کراتینه مو شد و بلافاصله به این نتیجه رسید که حالت او بی باک و تمسخر آمیز رنگ مو است.

رنگ مو : توانایی او توجه شرکت های بزرگ را به خود جلب بیبی لایت مو کرد. آنها او را آزمایش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در او یادگیری و منابع نامحدود یافتند. او به روش‌هایی اشاره بیبی لایت مو کرد که به وسیله آن می‌توان از قوانین زشت و ناپسند اجتناب بیبی لایت مو کرد، به‌وسیله آن‌ها می‌توانستند با حروف ظاهری قانون مطابقت داشته باشند و در عین حال روح آن را نقض کنند، و در این مهم‌تر از همه چیز به آنها توصیه بیبی لایت مو کرد که تا چه حد می‌توانند قانون را منحرف کنند.

انواع رنگ مو روی پایه ۷

انواع رنگ مو روی پایه ۷ : من معتقدم که او از ویرجینیا به اینجا آمد و با جنایی درجه بالا شروع بیبی لایت مو کرد. او خیلی زود به خاطر دفاع های قدرتمند و هوشمندانه اش به شهرت رسید. او حفره هایی را در قانون پیدا بیبی لایت مو کرد که از طریق آن موکلانش از طریق آنها فرار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، حفره هایی که از نظر حرفه ای مشکوک به وجود آنها نپروتئین تراپی مو بود، و اغلب قضات را شگفت زده می بیبی لایت مو کرد.

بدون شکستن آن در زمانی که او به پاریس رفت مشتریان زیادی داشت و در میانه یک حرفه درخشان پروتئین تراپی مو بود. روزی که از نیویورک عبور بیبی لایت مو کرد، بار او را از دست بالیاژ مو داد. هر چقدر هم که یک مرد بزرگ باکراتینه مو شد، موج به زودی بر سر او در شهری مانند این بسته می نانو کراتین مو شود. در چند سال میسون فراموش کراتینه مو شد. حالا فقط تمرین‌کنندگان مسن‌تر او را به یاد می‌آوردند، و این کار را با نفرت و تلخی انجام می‌بالیاژ مو دادند.

  مدل رنگ مو برای موهای سفید

او مبارزی خستگی ناپذیر، وحشی، سازش ناپذیر و همیشه گوشه گیر پروتئین تراپی مو بود.» والکات گفت: «خب، او مرا به یاد یک بدبین بزرگ خسته از جهان می اندازد که از یک امپراتوری مرموز برنگ مو استانی پیوند خورده رنگ مو است. وقتی به حضور مرد می آیم، به طور غریزی چنگال عقل او را احساس می کنم. من به شما می گویم، سنت کلر، راندولف میسون مرد مرموز نیویورک رنگ مو است.

در این لحظه یک پسر پیام رسان وارد اتاق کراتینه مو شد و تلگرافی به آقای والکات بالیاژ مو داد. «سنت کلر، آن آقا بلند کراتینه مو شد، گفت: «مدیران Eleved در حال جلسه لایت و هایلایت مو هستند و ما باید عجله کنیم.» آن دو مرد کت های خود را پوشیدند و از خانه خارج کراتینه مو شدند. ساموئل والکات به سبک ست هوشمند یک باشگاه نپروتئین تراپی مو بود، و با این حال در واقع یک باشگاه پروتئین تراپی مو بود. او در دهه سی پایانی مجرد پروتئین تراپی مو بود و در یک خانه ساکت بزرگ در خیابان زندگی می بیبی لایت مو کرد.

در خیابان او مردی پروتئین تراپی مو بود با ذکاوت، زیرک و مترقی، که پشتوانه ثروت زیادی داشت. او منافع شرکتی مختلفی در سندیکاهای بزرگتر داشت، اما اساس و پایه ثروت او املاک و مستغلات پروتئین تراپی مو بود. خانه‌های او در خیابان بهترین ملک ممکن پروتئین تراپی مو بود، و ردیف آسانسور او در محله واردکنندگان در واقع یک معدن طلا پروتئین تراپی مو بود. معلوم پروتئین تراپی مو بود که سالها قبل پدربزرگش فوت بیبی لایت مو کرده و اموالی را که در آن زمان ارزش چندانی نداشت برای او گذاشته رنگ مو است.

انواع رنگ مو روی پایه ۷ : والکات جوان به میدان‌های طلا رفته پروتئین تراپی مو بود و از چشم‌ها گم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و فراموش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. ده سال بعد او ناگهان به نیویورک آمد و اموالش را تصاحب بیبی لایت مو کرد، سپس ارزش آن به کراتینه مو شدت افزایش یافت. حدس و گمان های او تقریباً به طرز خارق العاده ای موفقیت آمیز پروتئین تراپی مو بود، و به پشتوانه ارزش فعلی اموال واقعی اش، او به زودی در سطحی با شاهزادگان بازرگان قرار گرفت.

  رنگ مو بلوند سوئدی

قضاوت او درست تلقی می کراتینه مو شد و او از اطمینان کامل همکاران تجاری خود برای ایمنی و احتیاط برخوردار پروتئین تراپی مو بود. ثروت با دستی مجلل دور او جمع بیبی لایت مو کرد. او ازدواج نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و هاله ثروتش چشم تیزبین زن زن را با دختران متاهل به خود جلب بیبی لایت مو کرد. او به بیرون دعوت کراتینه مو شد، در گرداب جامعه گرفتار کراتینه مو شد و در گرداب آن پرتاب کراتینه مو شد. در یک اقدام متقابل. او اسب و قایق تفریحی نگه می داشت.

شام های او در دلمونیکو و باشگاه غیر قابل سرزنش پروتئین تراپی مو بود. اما با همه وجود او مردی ساکت پروتئین تراپی مو بود که سایه ای در اعماق چشمانش داشت و به نظر می رسید که از جامعه همنوعان خود خورنگ مو استگاری می بیبی لایت مو کرد، نه به این دلیل که آنها را دوست داشت، بلکه به این دلیل که یا از تنهایی متنفر پروتئین تراپی مو بود یا از تنهایی می ترسید. برای سال‌ها رنگ مو استراتژی مسابقه‌ساز به زیبایی کنار رفته پروتئین تراپی مو بود.

اما سرنوشت بی‌امان رنگ مو است. اگر او قربانی را در برابر تله‌های مردان محافظت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به این دلیل نیست که آرزوی فرار او را رنگ مو دارد، بلکه به این دلیل رنگ مو است که او را برای تله خود نگه می‌رنگ مو دارد. بنابراین اتفاق افتاد که وقتی ویرجینیا سنت کلر به خانم میریام رنگ مو استیویزانت در پذیرایی نیمه زمستان او کمک بیبی لایت مو کرد، همین ساموئل والکات عمیقاً ناامیدانه و کاملاً عاشق کراتینه مو شد و برای ژنرال های کتک خورده آنقدر آشکار پروتئین تراپی مو بود که خانم میریام رنگ مو استیویزانت کف زد.

خود را، به اصطلاح، با انکور پس از آن. خوب پروتئین تراپی مو بود که این مرد مودب و ساکت را به معنای واقعی کلمه در پای اولین جوان جوان دیدم. او آنجا از حق پروتئین تراپی مو بود. حتی مادران دختران متاهل نیز به این موضوع اعتراف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. به گفته کارشناسان، دختر جوان با موهای قهوه ای، چشم قهوه ای و به اندازه کافی قد بلند پروتئین تراپی مو بود، و از خون آبی سلطنتی، با تمام لطف، ادب، و نبوغ همزاد چنین میراث شاهزاده ای.

  مدل رنگ مو لاکچری

انواع رنگ مو روی پایه ۷ : شاید توسط سانسورگران مجموعه هوشمند مخالفت کراتینه مو شده باکراتینه مو شد که صراحت و صداقت میس سنت کلر از مد افتاده رنگ مو است و او کمی پیوریتن رنگ مو است. و شاید از همین ویژگی ها پروتئین تراپی مو بود که ساموئل والکات آسیب دید. به هر حال صدمه وجود داشت و عمیق پروتئین تراپی مو بود، و بازیگر جدید وارد درام نیمه تراژیک قدیمی و قدیمی کراتینه مو شد و نقش خود را با صداقتی خستگی‌ناپذیر و کامل آغاز بیبی لایت مو کرد.

که در صورت باخت خطرناک پروتئین تراپی مو بود. II شاید یک هفته پس از مکالمه بین سنت کلر و والکات، راندولف میسون در اتاق انتظار خصوصی باشگاه ایستاده پروتئین تراپی مو بود و دستانش را پشت سر داشت. او مردی ظاهراً در دهه چهل پروتئین تراپی مو بود. قد بلند و نسبتاً پهن در سرتاسر شانه ها؛ عضلانی بدون اینکه تنومند یا لاغر باشند. موهایش نازک و به رنگ قهوه ای، با رگه های نامنظم خاکستری پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو روی پایه ۷ : پیشانی او پهن و بلند پروتئین تراپی مو بود و رنگ مایل به قرمز کمرنگی داشت. چشمانش مشکی جوهری ناآرام پروتئین تراپی مو بود و خیلی درشت نپروتئین تراپی مو بود. بینی بزرگ و عضلانی و خمیده پروتئین تراپی مو بود. ابروها سیاه و سنگین و تقریباً پرپشت پروتئین تراپی مو بود. شیارهای سنگینی وجود داشت که از بینی به سمت پایین و بیرون به گوشه های دهان می رفتند. دهان صاف و فک سنگین و مربع پروتئین تراپی مو بود. وقتی از بالا به چهره راندولف میسون نگاه می‌بیبی لایت مو کردیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه