نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو جلو سر

انواع رنگ مو جلو سر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو جلو سر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو جلو سر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو جلو سر : شاید تمام نقاط اوز واقعاً لذت بخش نامیده نشوند، اما مطمئناً در محله لذت بخش پروتئین تراپی مو بود.158شهر زمرد، جایی که اوزما سلطنت می بیبی لایت مو کرد. تأثیر محبت آمیز او تا کیلومترها در اطراف احساس می کراتینه مو شد، اما مکان هایی در کوه های کشور گیلیکین و جنگل های کشور کوادلینگ و شاید در بخش های دوردست کشورهای مونچکین و وینکی وجود داشت که ساکنان آن تا حدودی بی ادب پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : بنابراین ووت از دختر پرانرژی دور کراتینه مو شد و از ترس می‌لرزید. اما جینجور پنجه‌اش را گرفت و به حیاط پشتی کشید، جایی که علی‌رغم ناله‌ها و کشمکش‌هایش، او را در یک وان آب سرد فرو برد و با یک برس سفت و یک کیک صابون زرد شروع به مالیدن او بیبی لایت مو کرد. . این سخت‌ترین آزمایشی پروتئین تراپی مو بود که ووت از زمان میمون کراتینه مو شدنش متحمل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو جلو سر

انواع رنگ مو جلو سر : و اتاق تمیز و زیبای من را با دوده و خاکستر کثیف می کنی. ووت با تا حدودی شرمنده توضیح بالیاژ مو داد: “من – ترسیده پروتئین تراپی مو بودم.” “خب، شما نیاز به بازسازی دارید، و این همان چیزی رنگ مو است که برای شما اتفاق می افتد. با من بیا!” او دستور بالیاژ مو داد 153″چی کار می خوای بکنی؟” از ووت پرسید. جینجور گفت: “به شما یک شستشوی خوب بدهید.” حالا، نه پسرها و نه میمون‌ها از تمیز بیبی لایت مو کردن لذت نمی‌برند.

اما هیچ اعتراضی روی جینجور تأثیری نداشت، جینجور او را کف زد و به شیوه‌ای کاسبکارانه تمیز بیبی لایت مو کرد و سپس با حوله‌ای درشت خشکش بیبی لایت مو کرد. خرس و جغد با جدیت این عملیات را تماشا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و زمانی که خز سبز ابریشمی ووت در آفتاب بعدازظهر شفاف و روشن می‌درخشید، سرشان را تأیید آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. قناری بسیار سرگرم به نظر می رسید و با موج خنده ای نقره ای خندید و گفت: “خیلی خوب، جینجور خوب من، من انرژی و قضاوت شما را تحسین می کنم.

  رنگ مو فانتزی خارجی

اما نمی دانستم که یک میمون می تواند مانند این میمون در حالی که در حال غسل بالیاژ مو دادن پروتئین تراپی مو بود، خنده دار به نظر برسد.” “من میمون نیستم !” Woot با عصبانیت اعلام بیبی لایت مو کرد.154من فقط پسری به شکل میمون لایت و هایلایت مو هستم، همین. جینجور گفت: “اگر می توانید تفاوت را برای من توضیح دهید، من موافقت می کنم که دیگر شما را نشوییم.

انواع رنگ مو جلو سر : یعنی مگر اینکه احمقانه وارد شومینه شوید. همه افراد معمولاً بر اساس شکلی که در آن ظاهر می شوند مورد قضاوت قرار می گیرند. چشمان دیگران را نگاه کن ، ووت، من چیستم ؟ ووت به او نگاه بیبی لایت مو کرد. او پاسخ بالیاژ مو داد: “تو به همان اندازه دختر زیبایی لایت و هایلایت مو هستی که من تا به حال دیده ام.” جینجور اخم بیبی لایت مو کرد. یعنی خیلی سعی بیبی لایت مو کرد اخم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

او گفت: “با من به باغ بیا بیرون، و من تعبالیاژ مو دادی از خوشمزه ترین کارامل هایی را که تا به حال خورده ای به تو می دهم. آنها نوع جدیدی لایت و هایلایت مو هستند که هیچ کس جز من نمی تواند آنها را رکراتینه مو شد دهد، و آنها یک هلیوتروپ تمام دکلره مو دارند. طعم.” 155اوزما و دوروتی مشاهده تصویر فصل 12 در قصر باشکوه خود در شهر زمرد، دختر زیبای فرمانروای تمام سرزمین شگفت انگیز اوز در پروتئین تراپی مو بودوار شیک خود با دوستش پرنسس دوروتی در کنار او نشسته پروتئین تراپی مو بود.

اوزما در حال مطالعه رولی از نسخه خطی پروتئین تراپی مو بود که از کتابخانه سلطنتی گرفته پروتئین تراپی مو بود، در حالی که دوروتی در گلدوزی او و در156بارها خم کراتینه مو شد تا به سگ سیاه کوچولوی پشمالویی که زیر پایش افتاده پروتئین تراپی مو بود دست بزند. سگ کوچولو توتو نام داشت و همراه وفادار دوروتی پروتئین تراپی مو بود. اگر اوزمای اوز را بر اساس معیارهای دنیای ما قضاوت کنید، فکر می‌کنید.

  مدل مو رنگ و مش جدید

او بسیار جوان – شاید چهارده یا پانزده سال سن رنگ مو دارد – اما سال‌ها بر سرزمین اوز حکومت می‌بیبی لایت مو کرد و هیچ‌گاه کمی پیرتر به نظر نمی‌رسید. دوروتی بسیار جوانتر از اوزما به نظر می رسید. او زمانی که برای اولین بار به سرزمین اوز آمد، یک دختر کوچک پروتئین تراپی مو بود، و هنوز یک دختر کوچک پروتئین تراپی مو بود، و به نظر نمی رسید تا زمانی که در این سرزمین پریان شگفت انگیز زندگی می بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو جلو سر : یک روز بزرگتر نانو کراتین مو شود. به من می گویند اوز همیشه سرزمین پریان نپروتئین تراپی مو بود. زمانی بسیار شبیه دیگر سرزمین‌ها پروتئین تراپی مو بود، با این تفاوت که توسط صحرای وحشتناکی از زباله‌های شنی که در اطراف آن قرار داشت، محصور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، بنابراین مردم آن را از هرگونه تماس با سایر نقاط جهان باز می‌داشت. با دیدن این انزوا، گروه پری ملکه لورلاین که در حال سفر از اوز پروتئین تراپی مو بودند، کشور را مسحور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آن را به سرزمین پریان تبدیل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

یکی از پری های خود را رها بیبی لایت مو کرد تا بر این سرزمین طلسم کراتینه مو شده اوز حکومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سپس گذشت و همه چیز را فراموش بیبی لایت مو کرد. از آن لحظه هیچ کس در اوز هرگز نمرده رنگ مو است. آنهایی که پیر پروتئین تراپی مو بودند پیر ماندند. آنهایی که جوان و قوی پروتئین تراپی مو بودند با گذشت سالها تغییر نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.157بچه ها همیشه بچه می ماندند و تا دلشان بازی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و غوغا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  زیباترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره

در حالی که همه بچه ها در گهواره هایشان زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با مهربانی از آنها مراقبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و هرگز بزرگ نکراتینه مو شدند. بنابراین مردم در اوز از شمارش چند ساله خود در سالها دست کشیدند، برای سالها هیچ تفاوتی در ظاهر آنها ایجاد نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و نتوانستند ایستگاه خود را تغییر دهند. آنها بیمار نکراتینه مو شدند.

بنابراین هیچ دکتری در بین آنها وجود نداشت. حوادث ممکن رنگ مو است برای برخی اتفاق بیفتد، در موارد نادر، این درست رنگ مو است، و در حالی که هیچ کس نمی تواند به طور طبیعی بمیرد، مانند سایر افراد، این امکان وجود داشت که فرد به طور کامل ناپروتئین تراپی مو بود نانو کراتین مو شود. با این حال، چنین حوادثی بسیار غیرعادی پروتئین تراپی مو بود، و به ندرت چیزی برای نگرانی وجود داشت که مردم اوز تا حد ممکن خوشحال و راضی باشند.

انواع رنگ مو جلو سر : یکی دیگر از چیزهای عجیب در مورد این سرزمین پریان اوز این پروتئین تراپی مو بود که هرکسی که از دنیای بیرون وارد آن می کراتینه مو شد، تحت طلسم جادوی آن مکان قرار می گرفت و تا زمانی که در آنجا زندگی می بیبی لایت مو کرد، از نظر ظاهری تغییر نبیبی لایت مو کرد. بنابراین دوروتی، که اکنون با اوزما زندگی می‌بیبی لایت مو کرد، به نظر همان دختر کوچولوی شیرینی پروتئین تراپی مو بود که برای اولین بار به این سرزمین پریان لذت‌بخش آمد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه