↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو زنانه نفیس

انواع رنگ مو زنانه نفیس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو زنانه نفیس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو زنانه نفیس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو زنانه نفیس : در پاییز، مانند سایر پارک های ژاپنی، من را تحت تاثیر قرار بالیاژ مو داد، به عنوان نسبتاً مرطوب و ناسالم. زمین از باران اخیر اشباع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. تمام سنگ کاری با خزه و گلسنگ پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. درختان رطوبت می‌چکیدند و دریاچه‌های کوچکی که این‌جا و آنجا پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند مانند آن تارهای تیره‌ای پروتئین تراپی مو بودند که پو دوست داشت در شعرهایش نقاشی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : زندگی بومی را می‌توان از هر طرف مطالعه بیبی لایت مو کرد – برای یک بلوک از خیابان‌های بزرگ، با ماشین‌های برقی که صدایشان به صدا در می‌آید، به کوچه‌های باریکی می‌رسیم که ردیفی از آن‌ها وجود رنگ مو دارد. مغازه ها و پر از زندگی در اینجا، برای اولین بار، گردشگر زندگی شهری ژاپن را می بیند که فقط اندکی تحت تأثیر آداب و رسوم خارجی رنگ مو است. عرض خیابان ها بیش از دوازده یا پانزده فوت نیست.

انواع رنگ مو زنانه نفیس

انواع رنگ مو زنانه نفیس : در شب گردشگر ممکن رنگ مو است نزدیک کراتینه مو شدن خود به یکی از این کانال ها را با بوهای بدی که هوا را مسموم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مشخص الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حتی در ماه اکتبر هوا در توکیو در طول روز و تا پایان شب تند رنگ مو است، اما نزدیک به صبح باد مرطوب نافذی می‌آید. اگرچه خیابان‌های اصلی توکیو به خیابان‌های باشکوهی تعریض کراتینه مو شده‌اند که از میان مجموعه‌ای از پارک‌های بزرگ عبور می‌کنند.

از هر طرف با بلوک های صاف گرانیتی محدود کراتینه مو شده رنگ مو است، به ندرت عرض آنها بیشتر از یک فوت یا هجده اینچ رنگ مو است. این‌ها تنها جایگزین پیاده‌رو در هوای بارانی لایت و هایلایت مو هستند، زیرا بیشتر خیابان‌ها تاریک‌اند. یک بارندگی خفیف سطح را خیس بیبی لایت مو کرده و باعث راه رفتن می نانو کراتین مو شود[11]برای خارجی بسیار ناخوشایند. ژاپنی ها در هوای بارانی از صندل چوبی با دو پاپوش عرضی حدود دو اینچ رنگ مو استفاده می کنند.

  مدل رنگ مو هایلایت دخترانه جدید

که او را از گل و لای بیرون می آورد. همه مقامات ژاپنی و تقریباً همه خارجی ها از جینریکیشا رنگ مو استفاده می کنند که در خیابان های باریک حق تقدم رنگ مو دارد. رایج ترین صدا در خیابان ها زنگ مرد ریکشا یا فریاد هکراتینه مو شرنگ مو داردهنده او “سلام! سفر روز اول من شامل سواری در پارک های شیبا و هیبیا به پارک اوینو، محل رنگ مو استراحت بسیاری از شوگان ها پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو زنانه نفیس : این باعث می نانو کراتین مو شود یک سفر تمام روز مصرف نانو کراتین مو شود. پارک شیبا به خاطر معابدش (که شامل برخی از برجسته‌ترین نمونه‌های هنر ژاپنی رنگ مو است) و مقبره‌های هفت تن از پانزده شوگون یا حاکمان بومی که قبل از میکادو در دولت ژاپن پروتئین تراپی مو بودند، قابل توجه رنگ مو است. شوگان های اول و سوم در نیکو دفن کراتینه مو شده اند، در حالی که شوگان های چهارم، پنجم، هشتم، نهم، یازدهم و سیزدهم در پارک اوینو، توکیو قرار تمام دکلره مو دارند.

این کلیساهای مرده در پارک شیبا همه از نظر طراحی کلی شبیه به هم لایت و هایلایت مو هستند و تنها تفاوت آنها در تجملات دکوراسیون رنگ مو است. با توجه به بازدیدکنندگان خارجی، در هنگام ورود به این معابد نیازی به درآوردن کفش نیست، زیرا روکش های پارچه ای ارائه می نانو کراتین مو شود. هر معبد به سه بخش تقسیم می نانو کراتین مو شود.

سخنرانی بیرونی، یک راهرو و محل مقدس داخلی، جایی که شوگان به تنهایی دارای امتیاز برای عبادت پروتئین تراپی مو بود. دایمیوها یا اشراف زادگان در راهرو صف آرایی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که اشراف و رؤسای کوچکتر سالن سخنرانی را پر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. توصیف این معابد خسته کننده خواهد پروتئین تراپی مو بود، اما یکی از آنها نمونه ای از همه خواهد پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو مشکی با واریاسیون بنفش

این معبد شوگون دوم رنگ مو است که از نظر زیبایی تزئینات حرم و مقبره قابل توجه رنگ مو است. دو ستون عظیم طلاکاری کراتینه مو شده سقف طاقدار حرم را که از تیرهایی به شکل بسیار عجیبی تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است، نگه می تمام دکلره مو دارند. فریز از مدال های پرندگان،[12]طلاکاری و رنگ آمیزی کراتینه مو شده، دور بالای دیوار می چرخد. قدمت این زیارتگاه به دو قرن و نیم می رسد و از لاک طلایی غنی ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

انواع رنگ مو زنانه نفیس : دستگاه بخور برنزی، به شکل شیر، تاریخ 1635 را رنگ مو دارد. طبل جنگی بزرگ ایه یاسو، اولین شوگان توکوگاوا، بر روی یک پایه تزئین کراتینه مو شده قرار رنگ مو دارد. پشت معبد سالن هشت ضلعی رنگ مو است که مقبره شوگان دوم را در خود جای بالیاژ مو داده رنگ مو است. این مقبره بزرگ‌ترین نمونه لاک طلا در جهان رنگ مو است و قسمت‌هایی از آن با مینا و کریستال منبت کاری کراتینه مو شده رنگ مو است.

صحنه هایی از لیائو لینگ، چین و دریاچه بیوا، ژاپن، نیمه بالایی را زینت می دهند، در حالی که نیمه پایینی تزئینات رنگ مو استادانه ای از شیر و گل صد تومانی رنگ مو دارد. پایه مقبره یک قطعه سنگی محکم به شکل نیلوفر رنگ مو است. تالار را هشت ستون با مس تذهیب پوشیده اند و دیوارها را با لاک تذهیب پوشانده اند. پول هنگفتی که برای این زیارتگاه ها خرج می نانو کراتین مو شود.

هر بازدید کننده خارجی را متحیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و همچنین احترام عمیقی که ژاپنی ها نسبت به این مکان های رنگ مو استراحت شوگان نشان می دهند. با عبور از خیابان وسیعی که ماشین های الکتریکی از آن عبور می کنند، به زودی به پارک هیبیا، یکی از مکان های نمایشی توکیو می رسید. برای گردشگران اروپایی یا بازدیدکنندگان از کشورهای شرقی ما، زیبایی پوشش گیاهی منبع شگفت‌انگیزی رنگ مو است.

  انواع رنگ و مش موی کوتاه

اما پارک گلدن گیت سانفرانسیسکو می‌تواند با هر چیزی که در اینجا از طریق درختچه‌ها، درختان و گل‌های زینتی رکراتینه مو شد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند برابری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در ضلع جنوبی پارک، ساختمان‌های پارلمان و در نزدیکی ساختمان‌های آجری و زیبای ادارات نیروی دریایی و قضایی و بالیاژ مو دادگاه‌ها قرار رنگ مو دارد. در این نزدیکی، بسیاری از هیئت های خارجی، کاخ های شاهزادگان و عمارت های مقامات ژاپنی و سفیران خارجی جمع کراتینه مو شده اند.

در اینجا موزه اسلحه نیز وجود رنگ مو دارد که به دلیل نمونه های بسیار برنگ مو استانی بسیار جالب رنگ مو است [13]سلاح های ژاپنی و غنائم جنگ با چین و روسیه. در این موزه می توان علاقه عمیقی را دید که زائران ژاپنی از تمام نقاط امپراتوری به این یادپروتئین تراپی مو بودهای فتح می کنند. از نظر آنها آنها با زیارتگاه های مقدس به عنوان وسایل مورد احترام قرار می گیرند. نه چندان دور خندقی رنگ مو است.

که دیوارهای عظیم کاخ امپراتوری را احاطه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و فقط به روی کسانی باز رنگ مو است که افتخار تماشاگران امپراتوری را تمام دکلره مو دارند. این دیوارها از گرانیت بدون ملات چیده کراتینه مو شده اند و سنگ های گوشه آن اندازه غیرعادی تمام دکلره مو دارند. بازدیدکننده ممکن رنگ مو است سقف های زیبای کاخ های امپراتوری را ببیند. کسانی که پذیرفته کراتینه مو شده اند اظهار می کنند که تزئینات و مبلمان به عالی ترین سبک هنر ژاپنی رنگ مو است.

انواع رنگ مو زنانه نفیس : اگرچه سادگی و رنگ های خنثی که معبدهای شینتو را مشخص می کنند در اتاق های خصوصی امپراتور غالب رنگ مو است. از سوی دیگر، در تالار تخت و تالار ضیافت، طلایی و رنگ‌های درخشان، شعله‌های رنگی را ایجاد می‌کنند. در نزدیکی محوطه کاخ، دفتر چاپ دولتی و تعبالیاژ مو دادی مدرسه قرار رنگ مو دارد. با پیچیدن به خیابان یوکن محبوب‌ترین مکان تفریحی پایتخت، و در بهار به‌خاطر ردیف‌های بلند درختان گیلاس در شکوفه‌هایش معروف رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه