↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو زیتونی تیره

انواع رنگ مو زیتونی تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو زیتونی تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو زیتونی تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو زیتونی تیره : خوشبختانه او هنوز نمی داند که به وصیت عموی مرحومش گریگوری، رنگ مو استاد آهن، دو میلیون پوند بر مردی که دست او را می برد، پرداخت می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : انجام دهم. از پنجره به بیرون نگاه می کنم و با تنبلی به خودم می گویم: “چقدر زندگی بیبی لایت مو کردن در آنجا لذت بخش رنگ مو است”. و کمی جلوتر، “چقدر خوشحالم که آنجا زندگی نمی کنم.” من یک گاو را می بینم و تعجب می کنم که گاو پروتئین تراپی مو بودن چگونه رنگ مو است، و در تعجبم که آیا گاو در شگفت رنگ مو است که شبیه من پروتئین تراپی مو بودن چیست؟ و شاید، تا این زمان، ما به یک گوسفند رسیده ایم.

انواع رنگ مو زیتونی تیره

انواع رنگ مو زیتونی تیره : هیچ کجا نمی توانم به اندازه قطار به این شادی فکر کنم. من الهام نکراتینه مو شده ام. هیچ چیز به اندازه آن ناراحت کننده نیست من هرگز درگیر یک ایده ناگهانی برای یک شاهکار نیستم، و نه یک برنامه ناگهانی برای یک شرکت جدید تشکیل می دهم. افکار من به طرز دلپذیری منعکس می شوند. من به تمام کارهای خوبی که انجام بالیاژ مو داده ام فکر می کنم و (وقتی اینها از بین می روند) به همه کارهای خوبی که قرار رنگ مو است.

و من نمی دانم که آیا گوسفند پروتئین تراپی مو بودن لذت بخش تر رنگ مو است؟ ذهن من به گونه‌ای سرگردان رنگ مو است که پلمن را تا حد زیادی آزار می‌دهد، اما با خوشحالی سرگردان رنگ مو است، و صدای “کلنگ” قطار همراهی بسیار آرامش‌بخشی به آن اضافه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در واقع آنقدر آرامش بخش رنگ مو است که هر لحظه می توانم چشمانم را ببندم و به خوابی خوش بگذرم.

اما این سرگرمی که قطار من برای من فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اگر جز مقدمه ای برای لذت های بیشتر باکراتینه مو شد، سرگرم کننده مضاعف رنگ مو است. اگر یک خاصیت جادویی که قطار در اختیار رنگ مو دارد – خواه حرکت باکراتینه مو شد یا صدای قلاب – مرا خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند حتی وقتی فقط به یک گاو فکر می کنم، آیا جای تعجب رنگ مو است که از فکر بیبی لایت مو کردن به زندگی جدید لذت بخش خوشحال باشم.

  رنگ موی پوست سبزه بدون دکلره

که به آن سفر می کنم؟ ما به ریویرا می رویم، اما من هنوز فرصتی برای تعمق درست در مورد این واقعیت لذت بخش نداشتم. من خیلی مشغول پس انداز بیبی لایت مو کردن برای آن، انجام کار از قبل برای آن، خریدن پارچه برای آن پروتئین تراپی مو بوده ام. بین لندن و دوور، شاید در مورد گذرگاه نگران پروتئین تراپی مو بودم. بین دوور و کاله نگرانی‌هایم به اوج رسیده رنگ مو است. اما وقتی وارد قطار کاله می‌شوم.

در نهایت می‌توانم خودم را با یک ذهن کامل به تفکر در مورد آینده خوشبخت بسپارم. تا زمانی که قطار متوقف ننانو کراتین مو شود، تا زمانی که هیچ کس داخل یا از واگن من نرود، برای من مهم نیست که چند ساعت طول می ککراتینه مو شد. من آنقدر افکار شاد دارم که بتوانم آنها را پر کنم. همه اینها همانطور که گفتم اصلاً تصور پلمن از موفقیت در زندگی نیست.

باید به جای فکر بیبی لایت مو کردن به گاوها، شمرد. اگرچه احتمالاً یک سفر با قطار در هر صورت برای مردی که موفق می نانو کراتین مو شود اتلاف وقت به نظر می رسد. اما برای کسانی از ما که بیش از هر نوع سرگرمی دلپذیر دیگری برایشان اتلاف وقت نیست، خدمات قطاری که اخیراً مجبور پروتئین تراپی مو بودیم به آن تسلیم شویم دوچندان ناراحت کننده پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

انواع رنگ مو زیتونی تیره : سعادت سفر از لندن به منچستر از ما جدا کراتینه مو شد و در عوض به ما برزخ بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. اکنون در انگلیس اوضاع کمی بهتر کراتینه مو شده رنگ مو است. اگر کسی روز مناسب را انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، باز هم می تواند گاهی اوقات به شادی قدیمی برسد. اما هنوز در این قاره نیست. در روزهای شاد قبل از جنگ، سفر به بیرون تقریبا بهترین بخش سوئیس در رودخانه ریویرا پروتئین تراپی مو بود.

  ترکیب رنگ مو قهوه ای دخترانه

باید صبر کنم تا آن روزها دوباره برگردند. ملودرام مشخصه ترین چیز در مورد ملودرام این رنگ مو است که همیشه از ساعت 7.30 شروع می نانو کراتین مو شود. ایده، بدون شک، این رنگ مو است که فرد بعد از صرف چای، بیشتر در حال و هوای این نوع سرگرمی رنگ مو است تا بعد از شام دیرهنگام. ساده زیستی منجر به تفکر ساده می نانو کراتین مو شود، و پایه محکم تخم مرغ و گوشت گلدانی جایی برای قدردانی از سایه های ظریف رفتار باقی نمی گذارد.

حق بدیهی رنگ مو است که درست رنگ مو است و اشتباه نادرست رنگ مو است. یا ممکن رنگ مو است مدیریت بخواهد پس از آن از احساسات عصر، زمانی را برای بهپروتئین تراپی مو بودی در اختیار ما بگذارد. نمایش در ساعت 10.30 به پایان می رسد تا بتوانیم با یک شام دلچسب دوباره بافت های ویران کراتینه مو شده را بسازیم. اما دلیل شروع زودهنگام هر چه باکراتینه مو شد، نتیجه یکسان رنگ مو است.

به ساعت 7.45 می‌رسیم و متوجه می‌شویم که ما به تنهایی از میان تمام مخاطبان، از راز اینکه چرا لرد الجرنون باید از اسکله بیرون رانده نانو کراتین مو شود، غافل مانده‌ایم. برای ملودرام، بر خلاف کمدی های شیک تر، به یکباره دست به دست می نانو کراتین مو شود. هر نمایشنامه‌نویسی به خوبی درک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مخاطبی که دیرهنگام غذا می‌خورد، قبل از اینکه از سرگشتگی خود در دیدن خود در یک تئاتر خلاص نانو کراتین مو شود.

  ترکیب رنگ مو یخی کریستالی

انواع رنگ مو زیتونی تیره : به چند دقیقه دیالوگ نیاز رنگ مو دارد. حتی مصلحت چاپ نام شخصیت های برنامه به ترتیبی که ظاهر می شوند و اجازه بالیاژ مو دادن به آنها به محض آمدن روی صحنه، با صراحت با یکدیگر خطاب می کنند، مه ها را از بین نمی برد. غرفه‌ها هنوز هم آن قیافه‌ی مبهم و پریشان را تمام دکلره مو دارند، انگار انتظار کنسرت یا مسابقه‌ی جایزه‌ای را داشتند و تازه به یاد آورده‌اند که کنسرت، البته فردا رنگ مو است.

به همین دلیل یک نمایشنامه نویس خردمند درنگ مو استان خود را تا زمانی که مغز صندلی های گران تر شروع به پاک کراتینه مو شدن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نگه می رنگ مو دارد و مراقب رنگ مو است که شوخی های خود را در پنج صفحه اول دیالوگ خود هدر ندهد. اما ملودرام با صندلی های ارزان قیمت بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خریدار صندلی ارزان به آنجا آمده رنگ مو است تا ارزش پول خود را داشته باکراتینه مو شد. مستقیماً پرده بالا می رود او آماده همکاری رنگ مو است.

این کاملاً بی خطر رنگ مو است که شرور فوراً به میدان بیاید و نقشه های شرم آور خود را فاش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مخاطب نسبت به اعتماد او هوشیار رنگ مو است. لعنت به آن توله جوان، دیک ورکر، چه بدبختی او را به سر راه من فرستاده رنگ مو است؟ او قبلاً خودش را در محبت های لیدی آلیشیا تثبیت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و اگر او رضایت دهد با او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نقشه های من نقش بر آب می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه