↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع مدل رنگ موی مسی

انواع مدل رنگ موی مسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع مدل رنگ موی مسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع مدل رنگ موی مسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع مدل رنگ موی مسی : از نخل کلم کوهی در هند غربی گرفته تا گونه های بی پایانی از مالایی، ماداگاسکار و غرب آفریقا. [89] مناظر بارز در بزرگترین شهر برمه یکی از دیدنی‌های رانگون، فیل‌های سیامی بزرگ رنگ مو است که چوب ساج را در محوطه‌های چوبی کنار رودخانه رانگون انباشته می‌کنند. این همان منظره ای رنگ مو است که کیپلینگ در سطرهای تصنیف کامل خود، ماندالی، به تصویر کشیده رنگ مو است.

رنگ مو : وقایع اخیر در چین بازتاب خود را در اینجا داشت. همه پیراهن‌سازان و لباس‌سازان به کراتینه مو شدت مشغول بریدن و دوخت پرچم جدید انقلاب پروتئین تراپی مو بودند. صف‌های طولانی گلدسته‌های قرمز و آبی این اتاق‌ها را بالا و پایین می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و هر کارگر دیوانه‌وار دستگاه خود را می‌راند و هر چند دقیقه یک بار پرچمی را روشن می‌بیبی لایت مو کرد. سردر اکثر این فروشگاه ها با پرچم های انقلاب مزین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

انواع مدل رنگ موی مسی

انواع مدل رنگ موی مسی : او روی دو منقل کوچک دو دیگ مسی داشت که هر کدام به چهار قسمت تقسیم می‌کراتینه مو شد و در هر کدام از این منقل‌های مختلف غذا پخت می‌کراتینه مو شد. دستفروشان پشت خیابان مغازه های معمولی پروتئین تراپی مو بودند که همگی باز پروتئین تراپی مو بودند و ظاهراً کار خوبی داشتند. مانند هنگ‌کنگ، کارگران چینی تا ساعت ده یا یازده شب کار می‌کنند، حتی نجاران و سبد‌سازان با قدرت کامل زیر نور گاز یا برق کار می‌کنند.

برجسته‌ترین مکان‌های تجاری در این خیابان‌ها رستوران‌های بزرگ پروتئین تراپی مو بودند، جایی که صدها چینی در کنار میزهای کوچک غذای خود را می‌خوردند. هیاهو فوق العاده پروتئین تراپی مو بود، و نورهایی که روی پوست های زرد برهنه، خیس از عرق چشمک می زنند، منظره عجیبی را ایجاد می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در کنار این غذاخوری‌ها مکان‌هایی با تزئینات زیبا وجود داشت که در آن زنان چینی قدیمی‌ترین تجارت شناخته کراتینه مو شده در تاریخ را انجام می‌بالیاژ مو دادند.

  مدل رنگ مو چای دارچینی

برخی از این زنان بسیار زیبا پروتئین تراپی مو بودند، اما تعبالیاژ مو داد کمی از آنها لباس های ظریفی داشتند، زیرا در این سه ماهه به نظر می رسید که ارزانی در همه چیز حاکم رنگ مو است. در اطراف برخی از این مکان‌ها، انبوهی از چینی‌ها جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و ظاهراً در مورد تازه واردان جذاب به این اقامتگاه‌های رذیله اظهار نظر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بسیاری از زندانیان دختران جوان چهارده یا شانزده ساله پروتئین تراپی مو بودند.

تعبالیاژ مو دادشان کمتر از این خانه ها، لانه های تریاک پروتئین تراپی مو بود که در تمام این خیابان ها پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده پروتئین تراپی مو بودند. این پناهگاه‌های مواد مخدر که به بردگی می‌ککراتینه مو شد، اتاق‌های باریک و درازی پروتئین تراپی مو بودند، با یک گذرگاه مرکزی و یک سکوی بلند و کم ارتفاع در هر طرف. این سکو از چوب سخت ریز ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با رنگ مو استفاده مداوم مانند چوب ماهون قدیمی می درخشید.

در امتبالیاژ مو داد این سکوها به اندازه کافی گسترده پروتئین تراپی مو بود که دو مرد روبروی هم و با رنگ مو استفاده از یک چراغ مشترک، تعبالیاژ مو داد زیادی تریاک سیگار می کشیدند. در هر یک از این مؤسسات بزرگ می توان پنجاه مرد را جای بالیاژ مو داد. تریاک را به صورت توده ای چسبناک سرو می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و هر مرد مقداری از آن را روی پین فلزی می پیچید و روی چراغ می پخت.

پس از پخته کراتینه مو شدن، گلوله تریاک به سوراخ کوچکی در لوله تریاک بامبو فرو می رفت. سپس فرد سیگاری در حالی که به پهلو دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود، شعله چراغ را به سمت این تریاک کشید و دود از لوله بامبوی پیپ بیرون آمد و رنگ مو استنشاق کراتینه مو شد. یک پختن تریاک هرگز بیش از سه بو می دهد، گاهی فقط دو بو. تأثیر آن بر روی افراد مبتدی بسیار نشاط آور رنگ مو است.

  رنگ موی قهوه ای روشن با مش استخوانی

اما سیگاری چاشنی مجبور به مصرف بیشتر و بیشتر از دارو برای تضمین اثر مورد نظر رنگ مو است. در یکی از این لانه‌ها، چینی بزرگی را دیدیم که تریاک خود را آماده می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فقط دو بو کشید، اما دومی آنقدر عمیق پروتئین تراپی مو بود که دود باعث کراتینه مو شد اشک از چشمانش جاری نانو کراتین مو شود. همراهش آنقدر تحت تاثیر مواد مخدر قرار داشت که چشمانش برق می زد و به دیدی خیره می کراتینه مو شد.

انواع مدل رنگ موی مسی : که ماده مخدر قوی صدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. یکی از پیرمردهای چینی که علاقه ما را به این نمایش دید، سرش را تکان بالیاژ مو داد و گفت: تریاک برای چینی خیلی بد رنگ مو است، فقیرش کن، ضعیفش کن. در ادامه در این سه ماهه با چندین رستوران چینی بزرگ روبرو کراتینه مو شدیم که از نور شعله‌ور و با موسیقی پر سر و صدا پروتئین تراپی مو بودند. به ما گفتند که به افتخار پیروزی های انقلابیون شام می بالیاژ مو دادند.

در تمام گشت و گذارهای شبانه خود در محله های چینی و مالایی سنگاپور، حتی یک اروپایی را ندیدیم، با این حال در همه جا فقط رفتار مودبانه ای داشتیم، و کنجکاوی ما به عنوان یک تعریف تلقی می کراتینه مو شد. سنگاپور به خوبی توسط نژادهای مختلف کنترل می نانو کراتین مو شود که در میان آنها سیک ها و بنگالی ها غالب لایت و هایلایت مو هستند. گاه به گاه یک مالایی در نقش افسر پلیس دیده می نانو کراتین مو شود.

اما بدیهی رنگ مو است که چنین کاری برای بومی سکونتگاه های تنگه جذابیتی نرنگ مو دارد. در بازگشت به هتل از خور بزرگی عبور بیبی لایت مو کردیم که توسط چندین پل پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. در اینجا صدها قایق کوچک به ساحل لنگر انداخته پروتئین تراپی مو بودند، خانه های هزاران نفر از مردم رودخانه. این تجارت حمل و نقل روی آب در دستان مالاییایی رنگ مو است که متخصص ترین قایقران لایت و هایلایت مو هستند.

  انواع مدل رنگ مو زنانه جدید

تماشای یکی از این مردان که با یک قایق باری عظیم دست می زند لذت بخش رنگ مو است. او با پارو بزرگ خود به سرعت جمجمه خواهد بیبی لایت مو کرد، در حالی که دستیارش از یک میله بلند رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یکی از دیدنی های سنگاپور باغ گیاه شناسی رنگ مو است که حدود سه و نیم مایل از شهر فاصله رنگ مو دارد. مسیر در امتبالیاژ مو داد جاده و جاده رنگ مو است.

انواع مدل رنگ موی مسی : دو خیابان زیبا که با خانه های ییلاقی راحت اروپایی ها و عمارت های باشکوه میلیونرهای چینی پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. باغ‌ها موقعیتی فرماندهی را اشغال می‌کنند که مشرف به کشور اطراف رنگ مو است و با مهارت زیادی چیده کراتینه مو شده‌اند. درایوها با درختان زینتی از همه سرزمین ها مرزبندی کراتینه مو شده رنگ مو است. زیباترین نخل، درخت مسافر از ماداگاسکار رنگ مو است.

این نخل رنگ مو است که شاخه های آن مانند یک بادبزن معمولی رکراتینه مو شد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در فاصله کمی به نظر می رسد که دم طاووس به طور کامل گسترش یافته رنگ مو است. آنقدر سبک، برازنده و پر رنگ مو است که مانند هیچ نخل دیگری چشم را سیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از نخل های دیگر، لژیون وجود رنگ مو دارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه