↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی بلوند مسی

انواع رنگ موی بلوند مسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی بلوند مسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی بلوند مسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی بلوند مسی : در فواصل زمانی مکرر، پیشخوان های چای خیابانی وجود داشت، جایی که مواد غذایی در آن فروخته می کراتینه مو شد، ظاهراً با قیمت بسیار پایین[86]قیمت. روی نیمکت‌ها مردانی پروتئین تراپی مو بودند که برنج و خورش‌های مختلف می‌خوردند و از کتری‌هایی که روی اجاق‌های زغالی گذاشته پروتئین تراپی مو بودند، به صورت لوله‌کشی می‌گرفتند. یک پیرزن چینی دستگاه آشپزی بسیار فشرده ای داشت.

رنگ مو : گاری اسبی در مهمانی های سه یا چهار نفره محبوب رنگ مو است و از آنجایی که بیشتر خیابان های سنگاپور همسطح لایت و هایلایت مو هستند، بار سنگینی بر دوش حیوان نیست. این صفوف متحرک از مسابقات تا ساعت یازده و نیم ادامه رنگ مو دارد. ساعت شام محبوب در سراسر ساحل چین. ظاهر گهگاهی گاری گاو نر که احتمالاً در صدها سال بسیار اندک تغییر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، متفاوت رنگ مو است.

انواع رنگ موی بلوند مسی

انواع رنگ موی بلوند مسی : گاری پونی سنگاپور یکی دیگر از مؤسسات منحصر به فرد رنگ مو است. این یک گاری چهار چرخ رنگ مو است که چهار نفر را در خود جای می دهد و توسط یک پونی بزرگتر از شتلند متوسط ​​کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. راننده روی جعبه کوچکی در جلو می نشیند و در انتهای واگن سبدی رنگ مو است که علف سبز پونی برای روز در آن قرار رنگ مو دارد.

قوز مشخصی در شانه تمام دکلره مو دارند و به رنگ و اندازه گاو جرسی لایت و هایلایت مو هستند. یقه فقط میله ای از چوب رنگ مو است که به میله بسته کراتینه مو شده رنگ مو است و گاری سنگین و نامناسب رنگ مو است. در هیچ کجای سنگاپور، مانند چین و ژاپن، نمی‌توان شیرینی‌های خنک را پیدا بیبی لایت مو کرد که به اندازه چین و ژاپن فشار بیاورند، زیرا این کار به گاو نر سپرده می‌نانو کراتین مو شود. با این حال، در اینجا، مردان و زنان بارهای سنگینی را بر روی سر خود حمل می کنند.

در حالی که چینی ها از میله و سبدهایی رنگ مو استفاده می کنند که برای همه کالیفرنیایی ها آشنا لایت و هایلایت مو هستند. مالایی ها و سرخپوستان شرقی زیباترین ویژگی را در میان جمعیت های خیابانی ارائه می دهند. مالایی‌ها، با پوست تیره، با چهره‌های تیز، سارافون می‌پوشند، دامنی از ابریشم یا پنبه‌ای خوش رنگ که دور کمر پیچیده کراتینه مو شده و تقریباً به سمت کفش می‌افتد.

  رنگ مو زیتونی با مش طلایی

سارافون کمیاب رنگ مو است و انسان را به کراتینه مو شدت به یاد دامن قلاب‌دار می‌اندازد، زیرا هیچ مالایی قادر به برداشتن گام کامل در آن نیست. دامن و ژاکت مالایی ممکن رنگ مو است متفاوت باکراتینه مو شد، اما سارافون همیشه به یک سبک رنگ مو است و هر چه رنگ آن روشن تر باکراتینه مو شد بیشتر به نظر می رسد که پوشنده را خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سرخپوستان شرقی انواع مختلفی تمام دکلره مو دارند. سیک‌ها که پلیس هنگ‌کنگ لایت و هایلایت مو هستند.

در اینجا با تامیل‌های جنوب هند و برخی چینی‌ها در این وظیفه شریک لایت و هایلایت مو هستند. هیچ مالایی هرگز در هیچ شغلی کم و ضعیف دیده نمی نانو کراتین مو شود. مالایی در خودروهای الکتریکی به خوبی نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است، جایی که او معمولاً به عنوان هادی و گاهی اوقات به عنوان موتوردار خدمت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او همچنین یک قایقران و ماهیگیر خبره رنگ مو است. او بسیار مغرور رنگ مو است و گفته می نانو کراتین مو شود که به بیگانگانی که با او با عدالت و ملاحظه رفتار می کنند بسیار وفادار رنگ مو است.

انواع رنگ موی بلوند مسی : با این حال، نمی توان به مالایی برای کار در مزارع لرنگ مو استیک یا نارگیل وابسته پروتئین تراپی مو بود، زیرا او کار نخواهد بیبی لایت مو کرد مگر اینکه بتواند درآمد قابل توجهی به دست آورد. دستمزدهای معمولی برای مردی در کشوری که هشت سنت هزینه نگهداری برنج رنگ مو است و[84]ماهی، با چای فراوان مالایی یک جنتلمن رنگ مو است، حتی در شرایطی که در شرایط کم قرار رنگ مو دارد، و باید با او با ملاحظه ای برخورد بیبی لایت مو کرد که برای چینی های معمولی از دست می رود یا هدر می رود.

  ترکیب رنگ مو قهوه ای عروسکی

چینی ها موقعیت عجیبی در سنگاپور تمام دکلره مو دارند. این تنها مستعمره تاج بریتانیا رنگ مو است که در آن چینی ها با مردان سفیدپوست برابری می کنند. در اینجا در روزهای اولیه، چینی ها نه تنها به دلیل توانایی خود در انجام کارهای پیشگامانه خشن، بلکه به دلیل توانایی تجاری خود مورد رنگ مو استقبال قرار گرفتند. آنها از همان ابتدا تجارت با هموطنان خود در ایالات مالایا را کنترل می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

در حالی که در همان زمان تمام محصولات تولید کراتینه مو شده توسط چینی ها را مدیریت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها هرگز در تجارت صادراتی کار زیادی انجام نبالیاژ مو داده‌اند، و در انجام تجارت کشتی‌های بخار موفق نپروتئین تراپی مو بوده‌اند، زیرا نمی‌توان ارزش نگهداری کشتی‌ها در شرایط خوب و تامین ذائقه عموم مسافران خارجی را به آنها آموخت. از سوی دیگر، بازرگانان بزرگ چینی سنگاپور ثروت های زیادی جمع بیبی لایت مو کرده اند.

خانه هایی ساخته اند که از خانه های اروپایی های ثروتمند پیشی گرفته رنگ مو است. در جاده Orchard که به باغ گیاه‌شناسی منتهی می‌نانو کراتین مو شود، چندین اقامتگاه چینی وجود رنگ مو دارد که به دلیل زیبایی ساختمان‌ها و محوطه‌ها و تجملات تزیینات و تزیینات، شگفتی مسافران را برانگیخته رنگ مو است. این بازرگانان که نامشان در سرتاسر ایالات مالایی و تا هنگ کنگ و مانیل شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

انواع رنگ موی بلوند مسی : بهترین حالت خود نماینده چینی لایت و هایلایت مو هستند و از هر محدودیتی رها کراتینه مو شده و اجازه تمام دکلره مو دارند نبوغ تجاری خود را به طور کامل بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. [85] صحنه های عجیب شبانه در شهر سنگاپور عنصر چینی در سنگاپور به قدری طاقت فرسا رنگ مو است که توجه بی دقت ترین گردشگر را به خود جلب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما هیچ کس تا زمانی که شبانه از مناطق چینی و مالایی بازدید نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  هایلایت رنگ موی زیتونی طلایی

از تعبالیاژ مو داد بی شمار مغولی ها در سنگاپور قدردانی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با یکی از دوستانم یک شب حدود ساعت هشت شروع بیبی لایت مو کردم. اولین شب در سنگاپور پروتئین تراپی مو بود که می کراتینه مو شد با هر راحتی قدم زد. از جاده پل شمالی، یکی از خیابان‌های اصلی که خط ماشین‌های برقی از آن عبور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، رفتیم. بعد از نیم مایل پیاده روی به سمت ررنگ مو است جایی که چراغ ها روشن پروتئین تراپی مو بود حرکت بیبی لایت مو کردیم.

درست به محض اینکه از خیابان اصلی خارج کراتینه مو شدیم، شروع به دیدن زندگی در سنگاپور پس از تاریکی بیبی لایت مو کردیم. اولین خیابان بومی به دستفروشان کوچک اختصاص داشت که در دو طرف گذرگاه باریک صف کشیده پروتئین تراپی مو بودند. هر کدام حدود شش فوت فضا داشتند و هر کدام نام و شماره خود را به عنوان فروشنده مجاز داشتند. اجناس با هر توصیفی و با ارزان ترین کیفیت پروتئین تراپی مو بودند.

انواع رنگ موی بلوند مسی : آنها را در جعبه‌های کوچک آورده پروتئین تراپی مو بودند و تاجر چینی و اغلب همسر و فرزندانش روی آن‌ها می‌نشستند. یک یا دو شراره از روغن آجیل ارزان قیمت صحنه را روشن بیبی لایت مو کرد. جمعیتی از چینی‌ها، مالایی‌ها و هند شرقی‌ها از نژادهای مختلف که از مقابل این جایگاه‌ها عبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، دائماً در حال حرکت پروتئین تراپی مو بودند که همگی در حال غوغا پروتئین تراپی مو بودند و با صدای بلند صحبت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه