↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

نمونه رنگ مو یخی

نمونه رنگ مو یخی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نمونه رنگ مو یخی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نمونه رنگ مو یخی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

20 آوریل 2024

نمونه رنگ مو یخی : تا دوباره برای نام بردن در لیست وارد رقابت شوند و “تایمز” از بدبختی های آنها سوء رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. علاوه بر این، “تایمز” هر یکشنبه یک مکمل مصور از تصاویر منتشر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا خوانندگان مختلف خود را سرگرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و این اتفاق افتاد که در روز یکشنبه که “صد نیازمندترین مورد” را منتشر بیبی لایت مو کرد، همچنین عکسی از یک “ساختمان تفریحی” را منتشر بیبی لایت مو کرد که آقای وینسنت آستور جوان با هزینه یک میلیون دلار در املاک کشورش برپا می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : در بحبوحه کارزار «اقدام مستقیم» بیرون آمدم و حرفم را گفتم. و ببینید من چقدر از روزنامه های بزرگ متروپل برای دفاع از روش های سیاسی درک بیبی لایت مو کردم! یک سال بعد، پس از اعتصاب زغال سنگ کلرادو، خارپشت های کوچک روستای کروتون-آن-هادسون که در آن زندگی می بیبی لایت مو کردم، در خیابان دنبالم می آمدند و فریاد می زدند: “کار نمی کنم!” من قبلاً منعکس می بیبی لایت مو کردم.

نمونه رنگ مو یخی

نمونه رنگ مو یخی : برای دریافت اهمیت کامل موارد فوق، باید متوجه شوید که این یک حمله IWW پروتئین تراپی مو بود. من به جلسه ای رفتم که توسط بیل هیوود و کارلو ترسکا و الیزابت گورلی فلین برگزار کراتینه مو شد و اجازه یافتم یک دکترین کنش سیاسی را تبلیغ کنم که این رهبران آن را نفرت داشتند. من که تمام عمرم از کارگران آمریکا فقط بیهودگی اعتصاب و ضرورت اقدام سیاسی را اصرار داشتم.

که ارگان های بزرگ تبلیغات ما، «جدید 124یورک تایمز» و «ورلد» و «هرالد» و «تریبون» و «سان» دقیقاً بر همان سطح هوشی پروتئین تراپی مو بودند که این خارپشت‌های کوچک روستایی داشتند. در این زمان روزنامه ها سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند عکسی از خانمی که همراه من به اعتصابات می رفت، از من بگیرند، علیرغم اینکه پدرش «یکی از ثروتمندترین مردان این بخش پروتئین تراپی مو بود و منافع کلان بانکی را کنترل می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی مش قهوه ای روشن

آنها عکس را دریافت نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، بنابراین در تنگنای ناامید پروتئین تراپی مو بودند. خبرنگار یکی از روزنامه های فیلادلفیا – من بریده را دارم، اما متأسفانه نام روزنامه را ندارم – برای جستجوی من به آردن رفت و دوستم دونالد رنگ مو استفنز به او گفت که من آنجا نیستم. خانه‌های آردن در میان جنگل‌ها پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده‌اند و زندگی غیررسمی رنگ مو است. درهای خانه ام را قفل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم اما پنجره ها بسته نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

من در موقعیتی نیستم که ثابت کنم خبرنگار یک روزنامه فیلادلفیا خانه ام را دزدیده و عکس همسرم را دزدیده رنگ مو است. نمی توانم به طور مثبت بگویم که دوره خانه زنی بخشی از آموزش خبرنگاران روزنامه در شهر عشق برادرانه رنگ مو است. تنها چیزی که می توانم بیان کنم مجموعه حقایق زیر رنگ مو است: 1. روی میز من در خانه یک عکس کودک از همسرم و خودم و خواهر کوچکتر همسرم گذاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

این نسخه تنها نسخه موجود پروتئین تراپی مو بود که توسط خواهر شوهرم در مکانی دور از دسترس گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و توسط عکاسی که هیچ چیز در مورد ما نمی دانست تهیه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. 3. پس از بازگشت به آردن، این عکس از روی میز من گم کراتینه مو شده رنگ مو است. 4. این تصویر گم کراتینه مو شده در روزنامه فیلادلفیا منتشر کراتینه مو شده رنگ مو است. 125 فصل بیست و دوم یک میلیونر و یک نویسنده تز این کتاب این رنگ مو است.

نمونه رنگ مو یخی : که روزنامه های ما نماینده منافع عمومی نیستند، بلکه منافع خصوصی را نمایندگی می کنند. آنها نشان دهنده انسانیت نیستند، بلکه دارایی لایت و هایلایت مو هستند. آنها برای یک مرد ارزش قائل لایت و هایلایت مو هستند، نه به این دلیل که او بزرگ رنگ مو است، یا خوب رنگ مو است، یا عاقل رنگ مو است، یا مفید رنگ مو است، بلکه به این دلیل که او ثروتمند رنگ مو است، یا در خدمت ثروت رنگ مو است. و فرض کنید که می‌خواهید.

  رنگ موی مشکی با مش صورتی

آزمایشی از این پایان‌نامه انجام دهید، آزمایشی از سخت‌ترین ویژگی علمی – چه می‌کنید؟ شما دو مرد را قرار می دهید، یکی نماینده اموال و دیگری نماینده بشریت. شما سخت تلاش می کنید تا همه عوامل دیگر را حذف کنید. مردی را می‌یابید که دارایی را به رنگ مو استثنای انسانیت نمایندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و مرد دیگری را می‌یابید که نماینده بشریت به رنگ مو استثنای مالکیت رنگ مو است.

شما این دو مرد را در معرض دید عموم قرار می‌بالیاژ مو دادید و از آنها می‌خورنگ مو استید تا آنجا که ممکن رنگ مو است همان کار را انجام دهند، و سپس نتایج روزنامه‌ها را ثبت می‌بیبی لایت مو کردید. این نتایج از نظر ریاضی، بر حسب ستون-اینچ، اهمیت نسبی هر روزنامه از مرد دارایی و انسان انسانیت را به شما می دهد. اکنون باید چنین آزمون دقیق و علمی را ثبت کنم. من این دو نفر را معرفی می کنم.

اول، مرد انسانیت: در زمان انجام آزمایش، در دسامبر 1913، او سی و پنج ساله پروتئین تراپی مو بود. او در همه جا در سراسر ایالات متحده شناخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و به رنگ مو استثنای جک لندن، شناخته کراتینه مو شده ترین نویسنده آمریکایی زنده در سراسر جهان پروتئین تراپی مو بود. در زمان آزمایش او بیش از چند صد دلار نداشت. دوم، مرد دارایی. او در این زمان بیست و دو ساله پروتئین تراپی مو بود و چهار کار را انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی کرم فندقی

که بسیار شایع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: اول اینکه او به دنیا آمد. دوم، او تصمیم گرفت چند آزمایش در کشاورزی انجام دهد. ثالثاً تصمیم گرفت با خانم جوانی از آشنایانش ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چهارم، او شصت و پنج میلیون دلار به ارث برد. سه مورد از این موارد اصلاً غیرعادی نیستند. بسیاری از پسران کشاورز این کارها را انجام بالیاژ مو داده‌اند و تفاوتی با دیدن روزنامه‌ها که ستون‌هایی از فضا را به آنها اختصاص می‌دهند، نداشته رنگ مو است.

نمونه رنگ مو یخی : اما مورد دیگر این رنگ مو است 126کاملا منحصر به فرد؛ از آغاز تاریخ آمریکا تا کنون هیچ شخص دیگری شصت و پنج میلیون دلار به ارث نبرده رنگ مو است. بنابراین می‌توان ادعا بیبی لایت مو کرد که شهرت این مرد جوان به دارایی بستگی داشت، و چیزی جز دارایی. او نمونه کاملی پروتئین تراپی مو بود که دانشمند جامعه‌شناس برای آزمایش خود به آن نیاز داشت – مرد صاحب دارایی که سرود خواند. و حالا برای اقدام دو مرد. به نظر می رسد.

که “نیویورک تایمز”، ارگان بزرگ سرمایه داری جهانی، در تلاش های خود برای رنگ مو استتار کاربیبی لایت مو کردهای واقعی خود، به ابزار برنگ مو استانی خیریه متوسل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که کلیسای مسیحی از زمانی که به امپراتور کنستانتین فروخت. . در اوایل دسامبر هر سال، “تایمز” فهرستی را منتشر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که آن را “صد نیازمندترین مورد” می نامد.

برای این صد خانواده در مضیقه پول جمع آوری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. «تایمز» هرگز به مسئله نظام اجتماعی که این موارد دلخراش را ایجاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نمی‌پردازد، و به دیگران اجازه نمی‌دهد که به این سؤال بپردازند. کاری که انجام می دهد این رنگ مو است که به صد قربانی نظام پول کافی برای حفظ آنها تا دسامبر آینده ارائه می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه