↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو بلوند

انواع رنگ مو بلوند | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو بلوند را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو بلوند را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو بلوند : وقتی او این جمله را به زبان آورد: «به خاطر شیرینی صدقه»، پارچه ای را که در دست داشتم انداختم. قلبم پر از همدردی کراتینه مو شد و چشمانم از اشکهای ناخورنگ مو استه. این توصیف برای شما کم اهمیت یا باورنبیبی لایت مو کردنی به نظر می رسد.

رنگ مو : خانه جنگلی آنها، در سواحل آن زمان دورافتاده، محل زندگی موسیقی، نامه ها و فرهنگ کامل رنگ مو است. آرامش تفکر بلند و زندگی ساده در فضای باز در همه جا موج می زند.] یک روز بعدازظهر آفتابی جلوی در خانه‌ام ایستاده پروتئین تراپی مو بودم که شخصی را که از نزدیکی لبه‌ی بانکی که روبروی آن پروتئین تراپی مو بود عبور می‌بیبی لایت مو کرد، علامت زدم. سرعت او بی دقت و طولانی پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو بلوند

انواع رنگ مو بلوند : اصالت کامل او شایسته خود کوپر رنگ مو است، و تخیلات عجیب و غریب و صحنه های وحشتناک پایدار او توسط نویسندگان کمی به جز ادگار آلن پو پیشی گرفته رنگ مو است. چارلز براکدن براون بخش اول من جنون ویلند [همانطور که درنگ مو استان باز می نانو کراتین مو شود، راوی، کلارا ویلند، در حال پی بردن به عشقش به هنری پلیل، نزدیکترین دوست برادرش «ویلند» رنگ مو است.

و هیچ آن ظرافت و سهولتی را نداشت که فردی را که دارای مزایای خاصی از تحصیل رنگ مو است از یک دلقک متمایز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. راه رفتن او روستایی و ناهنجار پروتئین تراپی مو بود. فرم او نامتناسب و نامتناسب پروتئین تراپی مو بود. شانه‌های پهن و مربع، سینه‌های فرورفته، سرش آویزان، بدنش با پهنای یکنواخت، که توسط پاهای بلند و دراز حمایت می‌کراتینه مو شد، اجزای تشکیل‌دهنده هیکل او پروتئین تراپی مو بودند.

لباس او با چنین شخصیتی سازگار نپروتئین تراپی مو بود. کلاهی خمیده که در اثر آب و هوا کدر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، کتی از پارچه خاکستری ضخیم، که به نظر می رسید توسط یک خیاط روستایی بریده و فرفورژه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، جوراب های جوراب دار آبی رنگ، و کفش هایی که با بند بند بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و به دلیل گرد و غبار عمیقاً تغییر رنگ بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، که قلم مو هرگز مزاحمش نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو مرواریدی طلایی

لباس او را تشکیل می بالیاژ مو داد. هیچ چیز قابل توجهی در این ظواهر وجود نداشت: آنها اغلب در جاده ها و در مزرعه برداشت می کراتینه مو شدند. نمی‌توانم بگویم چرا در این مناسبت با توجهی بیش از حد معمول به آنها خیره کراتینه مو شدم، مگر اینکه چنین چهره‌هایی جز در جاده یا میدان به ندرت دیده می‌کراتینه مو شد. از این چمن فقط مردانی عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که نگاهشان به لذت پیاده روی یا عظمت مناظر معطوف پروتئین تراپی مو بود.

او به آرامی رد می‌کراتینه مو شد، مکرراً مکث می‌بیبی لایت مو کرد، گویی می‌خواهد با تعمد بیشتری چشم‌انداز را بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما هرگز چشمش را به سمت خانه نگرداند تا به من اجازه دهد چهره‌اش را ببینم. در حال حاضر او با فاصله کمی وارد یک جسد کراتینه مو شد و ناپدید کراتینه مو شد. چشمم به دنبال او رفت در حالی که او در بین پروتئین تراپی مو بود. اگر تصویر او پس از رفتنش برای مدتی در ذهن من باقی ماند، به این دلیل پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو بلوند : که هیچ چیز دیگری برای بیرون راندن آن کافی نپروتئین تراپی مو بود. نیم ساعت در همان نقطه، به طور مبهم و برازنده، به تصویر این سرگردان فکر بیبی لایت مو کردم و از ظاهر بیرونی آن رنگ مو استنباط ها را با توجه به تاریخ فکری این شخص که تجربه به ما می دهد، رنگ مو استخراج بیبی لایت مو کردم. من در مورد اتحادی که معمولاً بین جهل و کشاورزی وجود رنگ مو دارد تأمل بیبی لایت مو کردم.

  رنگ موی شامپاینی پرستیژ

در مورد تأثیر دانش مترقی در انحلال این اتحاد و تجسم رویاهای شاعران درگیر گمانه‌زنی‌های نفس‌گیر کراتینه مو شدم. پرسیدم چرا ممکن رنگ مو است گاوآهن و بیل به تجارت هر انسانی تبدیل ننانو کراتین مو شود و چگونه می توان این تجارت را برای کسب خرد و فصاحت مساعد بیبی لایت مو کرد یا حداقل با آن سازگاری داشت؟ خسته از این انعکاس ها، به آشپزخانه برگشتم تا دفتر خانه را اجرا کنم.

من معمولاً فقط یک خدمتکار داشتم و او دختری تقریباً هم سن و سال من پروتئین تراپی مو بود. من نزدیک دودکش مشغول پروتئین تراپی مو بودم و او نزدیک درب آپارتمان مشغول به کار پروتئین تراپی مو بود که یکی در زد. در توسط او باز کراتینه مو شد و بلافاصله به او گفت: “پریت، دختر خوب، آیا می توانی یک لیوان دوغ به یک مرد تشنه بدهی؟” او پاسخ بالیاژ مو داد که در خانه وجود نرنگ مو دارد. “بله، اما مقداری در لبنیات آن طرف وجود رنگ مو دارد.

تو هم مثل من می دانی، هرچند هرمس هرگز به تو یاد نبالیاژ مو داده رنگ مو است که اگر چه هر لبنیاتی یک خانه باکراتینه مو شد، اما هر خانه ای یک لبنیات نیست.» به این سخنرانی، اگرچه او فقط بخشی از آن را فهمید، با تکرار این اطمینان پاسخ بالیاژ مو داد که حرفی برای گفتن نرنگ مو دارد. غریبه دوباره گفت: «خب، پس به خاطر خیریه، یک فنجان آب سرد به من بده.» دختر گفت به چشمه می رود.

انواع رنگ مو بلوند : آن را می آورد. «نه، فنجان را به من بده و به من اجازه بده تا به خودم کمک کنم. اگر این وظیفه را بر دوش تو بگذارم، نه منکر و نه لنگ، شایسته دفن در انبوه کلاغ های مردار خواهم پروتئین تراپی مو بود.» لیوان را به او بالیاژ مو داد و او برگشت تا به سمت چشمه برود. من در سکوت به این دیالوگ گوش بالیاژ مو دادم. کلماتی که شخص بدون آن بیان بیبی لایت مو کرد تا حدودی بر من تأثیر گذاشت.

  رنگ مو زیتونی با مش طلایی

اما چیزی که عمدتاً آنها را قابل توجه می بیبی لایت مو کرد لحنی پروتئین تراپی مو بود که آنها را همراهی می بیبی لایت مو کرد. کاملا نو پروتئین تراپی مو بود صدای برادرم و پلیل موزیکال و پرانرژی پروتئین تراپی مو بود. من عاشقانه تصور می بیبی لایت مو کردم که از این نظر، هیچ کدام از آنها پیشی نمی گیرند. حالا اشتباه من مشخص کراتینه مو شد. نمی‌توانم وانمود کنم که تأثیری را که این لهجه‌ها بر من ایجاد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، منتقل کنم.

انواع رنگ مو بلوند : یا میزان آمیختگی نیرو و شیرینی در آنها را به تصویر بکشم. آنها با تمایزی بیان کراتینه مو شدند که در تجربه من نمونه ای نداشت. اما این همه ماجرا نپروتئین تراپی مو بود. صدا نه تنها روان و واضح پروتئین تراپی مو بود، بلکه تأکید آن چنان منصفانه پروتئین تراپی مو بود، و مدولاسیون آن چنان پرشور پروتئین تراپی مو بود که به نظر می رسید قلب سنگی نمی تواند با آن حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این یک احساس کاملا غیر ارادی و غیرقابل کنترل به من منتقل بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه