↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی ترام کالر مرواریدی ۱۲/۱۲

رنگ موی ترام کالر مرواریدی ۱۲/۱۲ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی ترام کالر مرواریدی ۱۲/۱۲ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی ترام کالر مرواریدی ۱۲/۱۲ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی ترام کالر مرواریدی ۱۲/۱۲ : یک میکروسکوپ ساده برای من ساخت و در یک دیسک مسی سوراخ کوچکی ایجاد بیبی لایت مو کرد که در آن یک قطره آب خالص توسط مویین نگه داشته می کراتینه مو شد. جاذبه این دستگاه بسیار ابتدایی که حدود پنجاه قطر را بزرگ‌نمایی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : که فقط بهشت ​​و برادرزاده‌اش باید اعتراف او را به اشتراک بگذارند. -“بین من و تو، من دوست دارم ببینم که او آرام بگیرد.” دیک از جا برخرنگ مو است و با جدیت روی زمین قدم زد، مرد جوانی کوچولو، فعال و از قبل چرخیده، دست‌هایش را به‌طور غیرطبیعی در جیب‌های برآمده‌اش فرو بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او به حکاکی فولادی بی نهایت هتلی که با پوزخندی محترمانه به او لبخند زد.

رنگ موی ترام کالر مرواریدی ۱۲/۱۲

رنگ موی ترام کالر مرواریدی ۱۲/۱۲ : اطمینان بالیاژ مو داد: “من ادعا نمی کنم که درست می گویم، توجه داشته باشید.” “من چیزی نمی‌گویم که بخواهم گلوریا بداند. اما فکر می‌کنم آنتونی مجنون به او علاقه‌مند رنگ مو است – فوق‌العاده. او دائماً در مورد او صحبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در هر شخص دیگری این نشانه بدی رنگ مو است.” خانم گیلبرت مشتاقانه شروع بیبی لایت مو کرد: “گلوریا روح بسیار جوانی رنگ مو است”، اما برادرزاده اش با جمله ای شتابزده حرفش را قطع بیبی لایت مو کرد: “گلوریا خیلی جوان رنگ مو است.

که با او ازدواج نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” ایستاد و با او روبرو کراتینه مو شد، بیانش نقشه‌ای از خطوط و فرورفتگی‌های جنگی پروتئین تراپی مو بود، فشرده و فشرده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا نهایت کراتینه مو شدت خود را نشان دهد – این گویی می‌خواهد با صداقتش هرگونه بی‌احتیاطی در کلامش را جبران الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گلوریا یک وحشی رنگ مو است، خاله کاترین. او غیرقابل کنترل رنگ مو است. من نمی دانم چگونه این کار را انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است.

اما اخیراً او بسیاری از بامزه ترین دوستان را پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. به نظر می رسد اهمیتی نمی دهد. و مردانی که قبلاً با آنها می رفت. در اطراف نیویورک پروتئین تراپی مو بودند-” او برای نفس کشیدن مکث بیبی لایت مو کرد. خانم گیلبرت با تلاشی کم خون برای پنهان بیبی لایت مو کردن علاقه کراتینه مو شدیدی که با آن گوش می بالیاژ مو داد، مداخله بیبی لایت مو کرد. ریچارد کارامل با جدیت ادامه بالیاژ مو داد: “خب، اینجرنگ مو است.

  رنگ موی مش بلوند

منظورم این رنگ مو است که مردانی که او با آنها رفت و افرادی که با آنها رفت، در گذشته درجه یک پروتئین تراپی مو بودند. حالا دیگر نیستند.” خانم گیلبرت خیلی سریع پلک زد – سینه‌اش می‌لرزید، باد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، برای یک لحظه به همین شکل باقی می‌ماند، و با بازدم کلماتش به شکل سیلابی جاری می‌شوند. او می دانست، با زمزمه گریه بیبی لایت مو کرد. اوه، بله، مادران این چیزها را می بینند.

اما او چه می توانست بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ او گلوریا را می شناخت. او به اندازه کافی گلوریا را دیده پروتئین تراپی مو بود تا بفهمد تلاش برای مقابله با او چقدر ناامیدکننده رنگ مو است. گلوریا بسیار خراب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – به روشی نسبتاً کامل و غیر معمول. به عنوان مثال، او تا سه سالگی شیر خورده پروتئین تراپی مو بود، زمانی که احتمالاً می توانست چوب بجود. شاید – هرگز نمی دانست – این پروتئین تراپی مو بود که آن سلامتی و سرسختی را به تمام شخصیت او بخشیده پروتئین تراپی مو بود.

و از زمانی که او دوازده ساله پروتئین تراپی مو بود، پسرهایی در اطراف خود داشت که آنقدر ضخیم پروتئین تراپی مو بودند – آه، آنقدر ضخیم که نمی توانست حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند . در شانزده سالگی شروع به رفتن به رقص در مدارس مقدماتی بیبی لایت مو کرد و سپس به کالج ها آمد. و هر جا که رفت، پسرها، پسرها، پسرها. در ابتدا، اوه، تا زمانی که او هجده ساله کراتینه مو شد، تعبالیاژ مو داد زیادی از آنها به نظر می رسید که هرگز بیشتر از بقیه به نظر نمی رسید.

رنگ موی ترام کالر مرواریدی ۱۲/۱۲ : اما سپس شروع به جدا بیبی لایت مو کردن آنها بیبی لایت مو کرد. او می‌دانست که مجموعه‌ای از امور در حدود سه سال پخش کراتینه مو شده رنگ مو است، شاید در مجموع ده‌ها مورد. گاهی اوقات این مردان در مقطع لیسانس پروتئین تراپی مو بودند، گاهی اوقات فقط از کالج خارج می کراتینه مو شدند – هر کدام به طور متوسط ​​چندین ماه دوام می آوردند، با جذابیت های کوتاهی در بین آنها. یکی دو بار بیشتر تحمل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و مادرش امیدوار پروتئین تراپی مو بود که نامزد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو فندقی تیره

اما همیشه یکی جدید می آمد – یک جدید – مردان؟ اوه، او آنها را بدبخت بیبی لایت مو کرد، به معنای واقعی کلمه! فقط یک نفر پروتئین تراپی مو بود که هر نوع وقار را حفظ بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و او یک کودک ساده پروتئین تراپی مو بود، کارتر کربی جوان، از کانزاس سیتی، که به هر حال آنقدر مغرور پروتئین تراپی مو بود که فقط یک روز بعدازظهر با غرور خود قایق رانی بیبی لایت مو کرد و روز بعد به اروپا رفت. پدر او. بقیه بدبخت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

به نظر می‌رسید هرگز نمی‌دانستند چه زمانی از آنها خسته کراتینه مو شده رنگ مو است، و گلوریا به ندرت عمداً نامهربان پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. آنها مدام تلفن می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، برای او نامه می‌نوشتند، سعی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند او را ببینند، پس از او به سراسر کشور سفرهای طولانی انجام می‌بالیاژ مو دادند. برخی از آنها به خانم گیلبرت اعتماد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و با چشمانی اشکبار به او گفته پروتئین تراپی مو بودند.

که هرگز از گلوریا غلبه نخواهند بیبی لایت مو کرد… هرچند حداقل دو نفر از آنها ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند… اما به نظر می رسید گلوریا قصد کشتن داشت. -تا به امروز آقای کارسترز هفته ای یک بار زنگ می زد و برایش گل می فرستاد که دیگر به خود زحمت نمی بالیاژ مو داد. چندین بار، حداقل دو بار، خانم گیلبرت می‌دانست که این موضوع تا یک نامزدی خصوصی پیش رفته رنگ مو است.

با تودور بیرد و آن پسر هلکوم در پاسادنا. او مطمئن پروتئین تراپی مو بود که چنین کراتینه مو شده رنگ مو است، زیرا – این نباید بیشتر از این پیش برود – او به طور غیرمنتظره وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و متوجه کراتینه مو شد که گلوریا در حال بازیگری رنگ مو است، خوب، واقعاً بسیار درگیر. البته با دخترش صحبت نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او حس خاصی از ظرافت داشت و علاوه بر این، هر بار انتظار داشت ظرف چند هفته یک اعلامیه منتشر نانو کراتین مو شود.

  مدل پلاتینه

اما این اعلامیه هرگز منتشر نکراتینه مو شد. در عوض، یک مرد جدید آمد. صحنه های! مردان جوانی که مانند ببرهای در قفس در کتابخانه بالا و پایین می روند! مردان جوان در سالن به همدیگر نگاه می کنند که یکی می آید و دیگری می رود! مردان جوانی که با تلفن تماس می گیرند و در ناامیدی تلفن را قطع می کنند!

تهدید مردان جوان آمریکای جنوبی! … مردان جوان رقت انگیزترین نامه ها را می نویسند! (او در این مورد چیزی نگفت، اما دیک تصور می بیبی لایت مو کرد که چشمان خانم گیلبرت برخی از این نامه ها را دیده رنگ مو است.) … و گلوریا، بین اشک و خنده، متاسفم، خوشحال، از عشق و عاشق، بدبخت، عصبی، خونسرد، در میان بازگشت عالی کادوها، جایگزینی عکس ها در قاب های جاودانه، و گرفتن حمام های داغ و شروع دوباره. – با بعدی. این وضعیت ادامه یافت، هوای ماندگاری را در نظر گرفت. هیچ چیزی به گلوریا آسیبی نرساند، او را تغییر نبالیاژ مو داده یا او را تکان نبالیاژ مو داده رنگ مو است.

رنگ موی ترام کالر مرواریدی ۱۲/۱۲ : و سپس یک روز از یک آسمان صاف به مادرش اطلاع بالیاژ مو داد که دانشجویان او را خسته بیبی لایت مو کرده اند. او مطلقاً دیگر به رقص کالج نمی رفت. این تغییر را آغاز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – نه چندان در عادات واقعی او، زیرا او می رقصید، و مثل همیشه “قرارهای” زیادی داشت – اما آنها قرارهایی با روحی متفاوت داشتند. قبلاً این نوعی غرور پروتئین تراپی مو بود، موضوعی از غرور او. او احتمالاً مشهورترین و مورد تقاضاترین زیبایی جوان در کشور پروتئین تراپی مو بود.

از اوایل زندگی من، تمام تمایلات من به تحقیقات میکروسکوپی پروتئین تراپی مو بود. زمانی که ده سال بیشتر نداشتم، یکی از بستگان دور خانواده ما به امید اینکه بی تجربگی من را متحیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه