↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی سر تنباکویی

رنگ موی سر تنباکویی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی سر تنباکویی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی سر تنباکویی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی سر تنباکویی : او نمی توانست پل را ببیند، زیرا پل به سختی در ستاد اعتصاب کار می بیبی لایت مو کرد. و بانی نمی توانست به آنجا برود، زیرا درست به نظر نمی رسید، ممکن رنگ مو است کسی فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او در حال جاسوسی رنگ مو است.

رنگ مو : اما پولس به این موضوع فکر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بود که وظیفه او بر عهده کارگران نفت باکراتینه مو شد. آنها مردان تحصیل بیبی لایت مو کرده زیادی در میان خود نداشتند – این یکی از بارهایی پروتئین تراپی مو بود که دوازده ساعت روز بر دوش آنها گذاشته کراتینه مو شد. بنابراین آقای راس باید رنگ مو استعفای پل را به طور دائم یا موقت بپذیرد، همانطور که او بهتر فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پدر گفته پروتئین تراپی مو بود که هیچ احساس سختی وجود نخواهد داشت.

رنگ موی سر تنباکویی

رنگ موی سر تنباکویی : و ممکن رنگ مو است پل پس از پایان اعتصاب برگردد. بانی به محل راسکوم رفت تا روث را ببیند و از او در مورد آن بپرسد. “سرپرست عملیات باغبانی” با رئیس نجار اعتصاب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اما آنها هنوز خانه ییلاقی را اشغال می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و روت هر زمان که او کابین را اشغال می بیبی لایت مو کرد، کار را برای پدر انجام می بالیاژ مو داد. روت گفت که پل دیگر نمی تواند از اینجا بیرون برود.

صورتش هنوز خاکستری و پر از مراقبت پروتئین تراپی مو بود و قلب بانی به او ضربه زد. او، بانی، می‌خورنگ مو است مردان برنده شوند. اما آیا او آن را به قیمت تحمل این بار اضافی از سوی پدرش می‌خورنگ مو است؟ که در پل با مهاجمان رفته پروتئین تراپی مو بود، بنابراین بانی یاد گرفت. آقای راس پیشنهاد بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که او را نگه رنگ مو دارد، زیرا ساختمانی وجود داشت که باید انجام می کراتینه مو شد و نجارها در اعتصاب نپروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو جدید تنباکویی

او روی چند کیسه کاه در مقر اتحادیه می خوابید، جایی که حدود بیست ساعت در روز کار می بیبی لایت مو کرد. بنابراین میلی با خواهرش می ماند و آنها تمام اوقات فراغت خود را صرف پختن چیزها می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آقای واتکینز پیر با همان اسب پیر که به همان واگن قدیمی بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود آمد و وسایل را به بهشت ​​برد و در آنجا به آنها فروخت. اعتصاب کنندگان آنها غرفه خود را در تراکت واتکینز بسته پروتئین تراپی مو بودند.

زیرا کسی جز نگهبانان آنجا نپروتئین تراپی مو بود و به هیچ نگهبانی غذا نمی‌بالیاژ مو دادند، نه اگر گرسنه می‌مردند. این را میلی، که یک پرحرفی کوچک پروتئین تراپی مو بود، گفت. و روت با کمی خجالت به بانی نگاه بیبی لایت مو کرد و فکر بیبی لایت مو کرد که این صحبت درست قبل از او نپروتئین تراپی مو بود. اما بانی گفت که خودش برای نگهبانان قوی نیست، دیدن آنها در جایی که قرار پروتئین تراپی مو بود متعلق به او باکراتینه مو شد، او را به نوعی بیمار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

و میلی گفت مردی که در محل آنها مسئول پروتئین تراپی مو بود آدم بدی نپروتئین تراپی مو بود، او یک جنگلبان و نگهبان آتش پروتئین تراپی مو بود. اما برخی از آن‌ها، برخی دیگر افتضاح پروتئین تراپی مو بودند، و پاپ برای دختران در راه رفتن شبانه به جاده‌ها هول می‌بیبی لایت مو کرد، آنها به چیزی بد فحش می‌بالیاژ مو دادند، و مدام مشروب می‌خوردند. بوی جذاب نان زنجبیلی داغ در آشپزخانه پروتئین تراپی مو بود و بانی هنوز ناهار خود را نخورده پروتئین تراپی مو بود.

پس دختران میز کوچک را چیدند و هر سه نشستند و یک وعده غذایی حاوی تخم مرغ و سیب زمینی و نان و کره و شیر بز و نان زنجبیلی و توت فرنگی خوردند، زیرا گیاهانی که پولس به راه انداخته پروتئین تراپی مو بود با پشتکار از آنها مراقبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. روت، که نمی‌توانست تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که موجودات زنده، حتی سبزها، رنج بکشند. روت اکنون یک بانوی جوان تقریباً هجده ساله، همسن بانی پروتئین تراپی مو بود.

  جدیدترین رنگ موی قهوه ای تیره

رنگ موی سر تنباکویی : اما مانند دختران احساس می بیبی لایت مو کرد که بسیار بزرگتر رنگ مو است. موهای روشنش بالای سرش کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دیگر پاهای برهنه اش را نمی دیدی. او همیشه در آشپزخانه خوب به نظر می رسید، زیرا گونه هایش گلگون پروتئین تراپی مو بودند. او در حوزه خودش صلاحیت داشت و به شما گفت که بنشینید و در تلاش برای کمک بیبی لایت مو کردن اوضاع را به هم نریزید. او چشمان آبی روشن تمام خانواده واتکینز را داشت.

در مورد او آنها با یک نگاه صریح و آرام رفتند که به نظر می رسید به عمق وجود شما می رود و فریب و نامهربانی را غیرممکن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بانی در این زمان تازه داشت تجربه‌ای کراتینه مو شدید را در خانه شروع می‌بیبی لایت مو کرد – اولین رابطه عاشقانه جدی او، که به زودی در مورد آن صحبت خواهیم بیبی لایت مو کرد. یونیس هویت دختری ثروتمند و پیچیده پروتئین تراپی مو بود. شناختن او گاهی لذت پروتئین تراپی مو بود و گاهی عذاب.

اما روت دختری فقیر و ساده پروتئین تراپی مو بود. حضور او آرامش بخش، آرام و همچنان مانند صبح روز شنبه پروتئین تراپی مو بود. اساس زندگی روت این اعتقاد پروتئین تراپی مو بود که برادرش پل مردی بزرگ و خوب رنگ مو است. حالا پل کار روزانه ده دلاری خود را برای کمک به اعتصاب کنندگان رها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و روت برای اعتصاب کنندگان غذا می پخت و در حالی که پول داشتند، آن را به آنها می فروخت و وقتی پول بیشتری نداشتند به آنها می بالیاژ مو داد.

  رنگ مو مش پوست پیازی

میلی نیز از پختن غذا برای مردان خوشحال پروتئین تراپی مو بود، اما این تنها علاقه او به آنها نپروتئین تراپی مو بود. آمدن نفت به تراکت واتکینز به معنای تغییرات گسترده ای در زندگی میلی پروتئین تراپی مو بود، او دیگر به عنوان یک گله بز شناخته نمی کراتینه مو شد، بلکه شکوفا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، پیچیدگی و مکالمه به دست آورده پروتئین تراپی مو بود، و یک نوار رنگی روشن در موهایش و یک گردنبند.

از مهره های زرد در اطراف گردن او. میلی عصر قبل به شهر رفته پروتئین تراپی مو بود و خیلی هیجان انگیز پروتئین تراپی مو بود! الی اکنون یک واعظ تمام عیار پروتئین تراپی مو بود و کلیسایی برای خود داشت و هر عصر برای جلال خداوند خدمات برگزار می بیبی لایت مو کرد و تعبالیاژ مو داد زیادی از اعتصاب کنندگان آمده پروتئین تراپی مو بودند و فیض فراوان پروتئین تراپی مو بود. و در بین تظاهرات پنطیکرنگ مو استی، میلی خبر اعتصاب را دریافت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

دعوا در خیابان اصلی رخ بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، زیرا یک نگهبان مست با مامی پارسونز بداخلاقی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. و پل یکی از کمیته‌ای پروتئین تراپی مو بود که کلانتر را می‌دید و از او می‌خورنگ مو است که مشروب یا اسلحه‌ها را از دست معاونانش بگیرد. و فردا میلی دوباره به کلیسا می رفت – در طول روز سه مراسم برگزار می کراتینه مو شد. و گفته کراتینه مو شد که روز دوشنبه اپراتورها قرار رنگ مو است.

رنگ موی سر تنباکویی : اعتصاب شکن ها را بیاورند و چاه ها را در شروع کنند. و مردان در حال آماده کراتینه مو شدن برای متوقف بیبی لایت مو کردن آن پروتئین تراپی مو بودند اگر می توانستند – وحشتناک پروتئین تراپی مو بود! اسم حیوان دست اموز به شهر رفت و برای دیدن مناظر سرگردان کراتینه مو شد، اما هیچ یک از آنها برای او خوشحالی ایجاد نبیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه