↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تنباکویی با هایلایت

رنگ مو تنباکویی با هایلایت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تنباکویی با هایلایت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تنباکویی با هایلایت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو تنباکویی با هایلایت : چیزی بیش از شصت هزار دلار برای پدر تمام نانو کراتین مو شود. آنها آن را بیش از دو بار خواندند، و پدر آن را امضا بیبی لایت مو کرد، و آقای هارداکر با دست نسبتاً لرزان آن را امضا بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : اما ارزش آن‌ها را پیرمرد گرفت. قراربالیاژ مو داد مقرر می‌بیبی لایت مو کرد که آقای واتکینز باید آب کافی برای آبیاری دو جریب زمین داشته باکراتینه مو شد، که تقریباً تمام چیزی پروتئین تراپی مو بود که اکنون زیر کشت داشت. البته، اگر می توانست از آن رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بابا بیشتر به او می بالیاژ مو داد، اما پدر هیچ شانسی برای بحث در مورد حق آبه نمی گرفت. صبح، آقا و خانم واتکینز با ماشین به بهشت ​​می رفتند.

رنگ مو تنباکویی با هایلایت

رنگ مو تنباکویی با هایلایت : و پدر یک ماشین چهار نفره را در آنجا کرایه می بیبی لایت مو کرد و آنها را به شهر دیگری می برد، جایی که می توانستند بدون صحبت زیاد موضوع را به امانت بگذارند. در همین حین، پدر در راه بهشت ​​پروتئین تراپی مو بود تا یکی از مشاوران املاک شهر را برای خرید زمین بیشتر برای او کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چرا دنبال بن اسکات نمی فرستید؟ بانی پرسید؛ اما بابا پاسخ بالیاژ مو داد که بن یک احمق رنگ مو است.

او را در تلاش برای گرفتن کمیسیون از طرف مقابل دستگیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. و به هر حال، یک مرد محلی می‌توانست این کار را بهتر انجام دهد – پدر او را با کمیسیون اضافی می‌خرید، اجازه می‌بالیاژ مو داد بانی تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ببیند چگونه کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خوشبختانه، پدر احتیاط بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و یک چک سه هزار دلاری با خود آورده پروتئین تراپی مو بود. او با شوخ طبعی خود گفت: “من نمی دانستم چه مدت ممکن رنگ مو است اردو بزنیم.” بنابراین آنها به دفتری رسیدند که برچسب املاک و مستغلات، بیمه و وام” را داشت.

  رنگ مو مش دو رنگ

آقای هارداکر با پاهایش روی میزش و سیگاری در دهانش نشسته پروتئین تراپی مو بود و منتظر طعمه اش پروتئین تراپی مو بود. او یک عنکبوت لاغر و گرسنه پروتئین تراپی مو بود و یک لحظه فریب لباس شکار خاکی قدیمی پدر را نخورد – او می دانست که اینجا پول رنگ مو است و پاهایش را روی زمین تکان بالیاژ مو داد و درست روی زمین نشست. بابا صندلی گرفت و نظری به حال و هوا بیبی لایت مو کرد و در مورد زلزله پرسید.

رنگ مو تنباکویی با هایلایت : در آخر گفت که یکی از اقوامش می‌خواهد برای سلامتی او در فضای باز زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بابا مکان آبل واتکینز را خریده پروتئین تراپی مو بود و فکر بیبی لایت مو کرد. او می‌خواهد بزها را در مقیاسی بزرگ‌تر پرورش دهد، و آیا می‌تواند زمین‌های مجاورش را بدست آورد؟ آقای هارداکر بلافاصله پاسخ بالیاژ مو داد، انبوهی از آن چیزهای تپه ای وجود داشت. تراکت باندی پروتئین تراپی مو بود.

درست در کنارش – و آقای هارداکر یک نقشه بزرگ بیرون آورد و با مبالیاژ مو دادش شروع به نشان بالیاژ مو دادن پدر بیبی لایت مو کرد، نزدیک به هزار جریب از آن وجود داشت، اما بیشتر در تپه ها و همه صخره ها پروتئین تراپی مو بود. پدر پرسید که برای چه چیزی می توان آن را خرید، و آقای هارداکر گفت که تمام این تپه ها به قیمت پنج یا شش دلار در هر جریب نگهداری می نانو کراتین مو شود.

شروع بیبی لایت مو کرد به نشان بالیاژ مو دادن تراکت های دیگر و بابا گفت حالا صبر کن و یک کاغذ و مبالیاژ مو داد گرفت و شروع به یادداشت نام و زمین و قیمت بیبی لایت مو کرد. ظاهراً همه چیز در اطراف را می‌توان خرید – هر زمان که مرد رساله‌ای درج نمی‌بیبی لایت مو کرد، پدر می‌پرسید: «در مورد آن چطور؟» و آقای هارداکر می‌گفت: «این همان مسیر قدیمی راسکوم رنگ مو است—بله، فکر می‌کنم.

می‌توان آن را دریافت بیبی لایت مو کرد.» و بابا گفت: “بیایید همه آنها را فهرست کنیم” و نگاه عجیب و غریبی بر چهره آقای هارداکر ظاهر کراتینه مو شد – او متوجه کراتینه مو شد که این ساعت بزرگ زندگی او پروتئین تراپی مو بود. بابا گفت: «حالا، آقای هارداکر، بیایید من و شما در مورد بوقلمون صحبت کنیم. من می خواهم مقداری زمین بخرم، اگر بتوان آن را معقول بیبی لایت مو کرد.

  ترکیب رنگ مو بلوند شیک

البته به محض اینکه مردم متوجه شوند که شما آن را می خواهید، شروع به افزایش قیمت می کنند. پس بیایید این را روشن کنیم، من آنقدر می‌خواهم که بهای منصفانه‌ای بپردازم، و بیشتر از آن نمی‌خواهم، و اگر کسی شروع به تقویت بیبی لایت مو کرد، شما فقط به او بگویید فراموشش کنند، و من این کار را می‌کنم.

آن را نیز فراموش کن اما هر زمینی را که می توانید منطقی بخرید، برای من می خرید و کمیسیون خود را به طور معمول از فروشنده دریافت می کنید و علاوه بر آن پنج درصد از من پورسانت می گیرید. یعنی می‌خواهم مرد من باشی و هر کاری از دستت بر می‌آید انجام بده تا زمین را با کمترین قیمت به من بدهی.

رنگ مو تنباکویی با هایلایت : نیازی نیست به شما اشاره کنم که یک ایده من خرید سریع و بی سر و صدا رنگ مو است، بنابراین مردم زمانی برای تصمیم گیری در مورد رونق نتمام دکلره مو دارند. گرفتی من رو؟” آقای هارداکر گفت: بله. اما من مطمئن نیستم که چقدر بی سر و صدا می توان این کار را انجام بالیاژ مو داد. این یک مکان بسیار کوچک رنگ مو است، صحبت های زیادی وجود رنگ مو دارد.

و انجام یک معامله زمان می برد.” «اگر شما به روش من آن را مدیریت کنید و از حس خوب رنگ مو استفاده کنید، اصلاً زمان نمی برد. شما به من اشاره نمی کنید، شما خرید را برای یک مشتری ناشناس انجام می دهید، و گزینه هایی را به صورت نقدی خریداری می کنید – این بدان معنرنگ مو است که اگر افراد در اینجا لایت و هایلایت مو هستند، بلافاصله معاملات را می بندید.

آقای هارداکر، کمی ترسیده گفت: «اما این مقدار زیادی پول می خواهد. بابا گفت: «یک خرده پول در جیبم گرفتم، و یک چک سه هزار تومانی آوردم که بتوانم صبح آن را به پول نقد تبدیل کنم. می بینید، آقای هارداکری، من دیوانه تیراندازی بلدرچین لایت و هایلایت مو هستم، و به این فکر افتادم که اگر بلدرچین زیادی پیدا کنم، کمی زمین برای تیراندازی پیدا کنم.

  رنگ مو تکه ای

اما این را روشن کنید، من می‌توانم به بلدرچین روی یک تپه به همان خوبی تیراندازی کنم – و اجازه نمی‌دهم کسی مرا با بلدرچین اشتباه بگیرد!» پدر نامه‌ای از رئیس یک بانک بزرگ در شهر آنجل از جعبه کارتش بیرون آورد که به هر کسی که ممکن رنگ مو است مربوط باکراتینه مو شد توصیه می‌بیبی لایت مو کرد که آقای جیمز راس مردی با منابع بزرگ و دارای بالاترین صداقت رنگ مو است.

پدر دو حرف از این قبیل داشت، همانطور که بانی می دانست – یکی به نام جیمز راس و دیگری به نام جی. آرنولد راس. اولی همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که او هنگام خرید زمین های نفتی از آن رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد و هیچ کس هنوز به موقع به هویت او نرسیده پروتئین تراپی مو بود! پیشنهاد پدر این پروتئین تراپی مو بود: او با آقای هارداکر قراربالیاژ مو دادی منعقد می‌بیبی لایت مو کرد.

که به موجب آن آقای هارداکر مجاز به خرید گزینه‌های ده روزه بر اساس فهرست بلندبالایی از زمین‌ها، در سطح زمین مشخص و با قیمت‌های مشخص پروتئین تراپی مو بود، و پنج درصد از قیمت خرید را بپردازد. هر گزینه، و پدر موافقت بیبی لایت مو کرد که همه این گزینه ها را ظرف سه روز انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و پنج درصد از همه خریدها را به آقای هارداکر بپردازد.

رنگ مو تنباکویی با هایلایت : آقای هارداکر که بین اضطراب و اکتساب گرایی سرگردان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در نهایت گفت که حدس می‌زند که شانسی برای این کار داشته باکراتینه مو شد و اگر پدر او را به زمین بیاندازد، ورشکستگی برایش آسان رنگ مو است! او پشت ماشین تحریر زنگ زده اش نشست و دو نسخه از قراربالیاژ مو داد تهیه بیبی لایت مو کرد، با فهرست بلندبالایی از تراکت هایی که قرار پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه