↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مروارید سبز

رنگ مروارید سبز | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مروارید سبز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مروارید سبز را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مروارید سبز : جادوگر به گلیندا گفت: اگر متوجه کراتینه مو شدید که می‌توانید این قایق را وادار به اطاعت از جادوی خود کنید، می‌توانید از آن بخواهید به جزیره بازگردد، خود را غوطه‌ور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و وارد در زیرزمینی نانو کراتین مو شود که از آن آمده رنگ مو است.

رنگ مو : جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “گلیندا با چندین سفر در قایق می‌توانست همه افراد شما را به ساحل برساند.” “اما آنها چه کاری می توانستند انجام دهند؟” از اسکیزر دیگری پرسید. آنها نه خانه و نه جایی برای رفتن خواهند داشت و تحت رحمت دشمنان خود، یعنی فلت هدها قرار می گیرند. گلیندا خوب گفت: «این درست رنگ مو است. “و از آنجایی که این افراد رعایای اوزما لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مروارید سبز

رنگ مروارید سبز : دوستان ما برای فرار. ما فقط به عنوان زندانی به آنها ملحق می شویم.” گلیندا پاسخ بالیاژ مو داد: “اینطور نیست، دوست جادوگر.” «اگر قایق از دستور من برای ورود به زیرزمین اطاعت می بیبی لایت مو کرد، از دستور من برای بیرون آمدن نیز اطاعت می بیبی لایت مو کرد. دوباره، و من می توانستم اوزما و دوروتی را با خودم برگردانم.” و همه مردم ما را همچنان در زندان رها کنید؟ یکی از اسکیزرها با سرزنش پرسید.

من فکر می کنم که او از فرار با دوروتی و ترک دیگران یا ترک جزیره ای که خانه قانونی اسکیزرها رنگ مو است امتناع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من معتقدم بهترین برنامه احضار سه ماهی خواهد پروتئین تراپی مو بود. و از آنها یاد سامبره مو بگیرید که چگونه جزیره را بزرگ کنید.” به نظر می‌رسید که جادوگر کوچولو فکر می‌بیبی لایت مو کرد که این یک امید ناامید رنگ مو است. او از جادوگر دوست داشتنی پرسید.

چگونه آنها را احضار می کنی و آنها چگونه می توانند صدایت را بشنوند؟ گلیندای باشکوه با لبخندی آرام پاسخ بالیاژ مو داد: «این چیزی رنگ مو است که باید به دقت در نظر بگیریم. “فکر می کنم می توانم راهی پیدا کنم.” همه مشاوران اوزما این احساس را تحسین آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. زیرا آنها به خوبی قدرت های جادوگر را می دانستند. جادوگر موافقت بیبی لایت مو کرد: “خیلی خوب.” آنها را احضار کن، نجیب ترین گلیندا. فصل 18 زیرکی ارویک اکنون باید به ارویک اسکیزر برگردیم که وقتی کتری مسی حاوی سه ماهی را در دروازه کلبه خلوت گذاشت.

  رنگ مو بلوند روشن با دکلره

پرسید: “بعدش چی؟” ماهی قرمز سرش را بالای آب در کتری گذاشت و با صدای کوچک اما مشخصش گفت: “شما باید قفل را بردارید، در را باز کنید و با جسارت وارد کلبه شوید. از هر چیزی که می بینید نترسید، زیرا هر طور به نظر می رسد که خطرات شما را تهدید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، هیچ چیز نمی تواند به شما آسیب برساند. کلبه خانه یک انسان رنگ مو است. یوکوهو قدرتمند.

به نام ریرا سرخ، که انواع و اقسام فرم ها را به خود می گیرد، گاهی اوقات چندین بار در روز شکل خود را مطابق میل خود تغییر می دهد. ما نمی دانیم شکل واقعی او چگونه رنگ مو است. یا از طریق دوستی وسوسه کراتینه مو شده رنگ مو است یا با ترحم پیروز کراتینه مو شده رنگ مو است. او هرگز به کسی کمک نبیبی لایت مو کرده یا به کسی که ما می شناسیم بدی نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

رنگ مروارید سبز : تمام قدرت های شگفت انگیز او برای سرگرمی خودخواهانه خود رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود. او به شما دستور می دهد که از خانه بیرون بروید، اما شما باید از رفتن امتناع کنید. بمانید و ریرا را از نزدیک تماشا کنید و سعی کنید ببینید از چه چیزی برای انجام دگرگونی هایش رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر می توانید راز را کشف کنید، آن را با ما زمزمه کنید و ما به شما خواهیم گفت که در مرحله بعد چه کاری انجام دهید.” ارویک که با دقت گوش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

گفت: “به نظر آسان می آید.” “اما مطمئنی که او به من صدمه نمی زند یا سعی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند من را متحول الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” ماهی قرمز پاسخ بالیاژ مو داد: «او ممکن رنگ مو است شکل شما را تغییر دهد، اما اگر چنین کراتینه مو شد نگران نباشید، زیرا ما می توانیم بشکنیم. آن افسون به راحتی ممکن رنگ مو است مطمئن باشید که هیچ چیزی به شما آسیب نمی رساند.

  ترکیب رنگ موی استخوانی زیتونی

قایق ما را به هر کجا که بخواهیم می برد.” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “نه همه ما، زیرا این تعبالیاژ مو داد زیادی را در خود جای نخواهد بالیاژ مو داد. “آیا نمی توانیم از آن برای صید سه ماهی رنگ مو استفاده کنیم؟” از دکمه برایت پرسید. گلیندا پاسخ بالیاژ مو داد: «رنگ مو استفاده از قایق برای این منظور ضروری نخواهد پروتئین تراپی مو بود. ماهی‌های مسحور در هر کجای دریاچه لایت و هایلایت مو هستند، به تماس من پاسخ می‌دهند.

چیزی که من می‌کوشم کشف کنم این رنگ مو است که چگونه قایق در این ساحل آمده رنگ مو است، در حالی که جزیره‌ای که به آن تعلق رنگ مو دارد زیر آب رنگ مو است. آیا کو- ای-اوه با قایق به اینجا بیایید تا قبل از غرق کراتینه مو شدن جزیره یا بعد از آن با فلت هدها ملاقات کنید؟ البته هیچ کس نمی توانست به این سوال پاسخ دهد. اما در حالی که آنها در این موضوع فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

سه مرد جوان از ردیف درختان پیشروی بیبی لایت مو کرد و با ترس به غریبه ها تعظیم بیبی لایت مو کرد. “تو کی لایت و هایلایت مو هستی و از کجا آمده ای!” از جادوگر پرسید. یکی از آنها پاسخ بالیاژ مو داد: “ما اسکیزر بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و خانه ما در جزیره جادویی دریاچه رنگ مو است. وقتی آمدنت را دیدیم فرار بیبی لایت مو کردیم و پشت درختان پنهان کراتینه مو شدیم، اما از آنجایی که شما غریبه لایت و هایلایت مو هستید و به نظر می رسد دوستانه لایت و هایلایت مو هستید ما تصمیم گرفتم شما را ملاقات کنم.

زیرا ما در مشکل بزرگی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و به کمک نیاز داریم.» “اگر متعلق به جزیره لایت و هایلایت مو هستید، چرا اینجا لایت و هایلایت مو هستید؟” گلیندا خورنگ مو است. بنابراین آنها تمام درنگ مو استان را برای او تعریف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند: چگونه ملکه از سرپیچی بیبی لایت مو کرد و کل جزیره را زیر آب فرو برد تا دشمنانش نتوانند به آن برسند یا آن را ناپروتئین تراپی مو بود کنند. چگونه، هنگامی که به ساحل آمدند، به آنها دستور بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، همراه با دوستشان Ervic، با او در زیردریایی بروند تا Su-dic را فتح کنند.

  رنگ مو شامپاینی نسکافه ای

و چگونه قایق از زیرزمین شلیک بیبی لایت مو کرد. جزیره غرق کراتینه مو شده، با اطاعت از یک کلمه جادویی، به سطح آمد، جایی که باز کراتینه مو شد و روی آب شناور کراتینه مو شد. سپس شرح بالیاژ مو داد که چگونه را به یک قو تبدیل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، پس از آن او تمام جادوگری را که تا به حال می دانست فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. مردان جوان در شب که پروتئین تراپی مو بودند چگونه گفتند در خواب، رفیق آنها ارویک به طور مرموزی ناپدید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مروارید سبز : در حالی که قایق به طرز عجیبی به سمت ساحل شناور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در ساحل به گل نشسته پروتئین تراپی مو بود. این تنها چیزی پروتئین تراپی مو بود که آنها می دانستند. آنها سه روز به دنبال ارویک بیهوده پروتئین تراپی مو بودند. از آنجایی که جزیره آنها زیر آب پروتئین تراپی مو بود و نمی توانستند به آن برگردند، سه اسکیزر جایی برای رفتن نداشتند و بنابراین صبورانه در کنار قایق خود منتظر پروتئین تراپی مو بودند تا اتفاقی بیفتد.

آنها که توسط گلیندا و جادوگر مورد بازجویی قرار گرفتند، همه آنچه را که درباره اوزما و دوروتی می دانستند گفتند و اعلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که دو دختر هنوز در دهکده زیر گنبد بزرگ لایت و هایلایت مو هستند. آنها کاملاً ایمن پروتئین تراپی مو بودند و بانو اورکس به خوبی از آنها مراقبت می بیبی لایت مو کرد، حالا که ملکه ای که با آنها مخالفت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود از سر راه خود خارج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. وقتی همه اطلاعاتی را که می توانستند از این اسکیزرها به دست آوردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه