↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مسی تنباکویی

رنگ مو مسی تنباکویی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مسی تنباکویی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مسی تنباکویی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو مسی تنباکویی : دیگران به دنبال این پروتئین تراپی مو بودند که او را از پا درآورند، که در کمال تاسف، آقای دامپری، نجار ساکت، برخرنگ مو است و اعلام بیبی لایت مو کرد که این درخورنگ مو است کاملاً معقول به نظر می رسد. او هفت ردیف ذرت، خودش و لوبیا داشت، و فکر می‌بیبی لایت مو کرد که این قراربالیاژ مو داد حداقل باید حاوی مضامینی باکراتینه مو شد که اولین چاه باید در زمینی که کاشته نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود حفر نانو کراتین مو شود تا به باغداران فرصت درو بدهد.

رنگ مو : بعد با الهام از یک کنجکاوی بدخیم جدید به داخل می رفتی و راه پله و فرود را مطالعه می بیبی لایت مو کردی و متوجه می کراتینه مو شدی که راه به جایی نبرده اند، زیبایی آنها بهانه خودش پروتئین تراپی مو بود برای پروتئین تراپی مو بودن. خانم گروتی در کنار میز وسط اتاق نشیمن خود ایستاده پروتئین تراپی مو بود و منتظر ورود شرکت مورد انتظار پروتئین تراپی مو بود. روی این میز یک کاسه گل رز در گلدانی قرار داشت و بلافاصله در جلوی آن، که زیر چراغ برق نمایان پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو مسی تنباکویی

رنگ مو مسی تنباکویی : شما این را مسلم می دانید که این پلکانی رنگ مو است مانند همه راه پله های دیگر که قصد رنگ مو دارد شما را به درنگ مو استان دوم برساند. شما ممکن رنگ مو است صد بار به خانه گروتی بروید و آن را هم روز و هم شب ببینید، قبل از اینکه به ذهنتان خطور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مشکلی وجود رنگ مو دارد. اما ناگهان – در یک روز بیکار بیرون ایستاده پروتئین تراپی مو بودی – از روی تو چشمک می زد که خانه گروتی سقفی مسطح در تمام وسعتش رنگ مو دارد و در هیچ قسمتی درنگ مو استان دومی وجود نرنگ مو دارد.

یک جلد زیبا با پارچه آبی بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با حروف طلایی مهر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: «راهنمای خانم ها: راهنمای عملی جوانمردی.» این تنها کتاب در خانه گروتی پروتئین تراپی مو بود، و تنها دو روز آنجا پروتئین تراپی مو بود. یک کارمند باهوش در فروشگاه بزرگ، پس از فروش ردای ساتن، به «ملکه نفت» آینده وجود این معامله در بخش ادبیات را ذکر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. خانم گروتی در لحظات فراغت مشغول مطالعه این حجم پروتئین تراپی مو بود و اکنون آن را به عنوان نمایشگاهی از فرهنگ معرفی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  ترکیب رنگ موی دودی موکا

اولین کسی که وارد کراتینه مو شد، بیوه مورچی پروتئین تراپی مو بود، که فقط باید از انتهای بلوک می آمد، جایی که در خانه ای کوچک با دو فرزندش زندگی می بیبی لایت مو کرد. او ضعیف و ترسو پروتئین تراپی مو بود و مچ بندهای مشکی می‌بست. او به خاطر لباس خانم گروتی به وجد آمد و به او به خاطر خوش شانسی اش در حضور در دامنه جنوبی تپه، جایی که می توان لباس های خوب پوشید، تبریک گفت. در سمت شمال، جایی که بادهای غالب نفت را وزیده پروتئین تراپی مو بود.

هر بار که بیرون می رفتی کفش هایت را خراب می بیبی لایت مو کردی. برخی از مردم از ترس انفجار هنوز جرات نداشتند آتش آشپزخانه خود را روشن کنند. سپس والتر بلکز، آقا و خانم و پسر بالغشان، صاحبان بخش جنوبی گوشه، آمدند. آنها در املاک و مستغلات شهر پروتئین تراپی مو بودند. آقای بلک یک کت و شلوار چکش دار، حالتی گسترده و یک حیوان طلایی محافظ خیرخواهانه به عنوان ساعت مچی در جلوی وسیع خود می پوشید.

خانم بلک، که هم فراوان پروتئین تراپی مو بود، در خانه لباس‌هایی به خوبی لباس خانم گروتی داشت، اما رفتارش می‌گفت که آن‌ها را نپوشیده پروتئین تراپی مو بود تا به کلم بیاید. آنها توسط آقای دامپری، نجار، که یک کلبه کوچک در پشت گرارتی، روبروی جاده الدورادو، آن طرف بلوک داشت، دنبال کراتینه مو شدند. آقای دامپری مرد کوچولوی ساکتی پروتئین تراپی مو بود، شانه‌های خمیده و دست‌هایش در اثر یک عمر زحمت به هم گره خورده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو قهوه ای زیتونی بدون دکلره

در ارقام خیلی خوب نپروتئین تراپی مو بود و از این عدم قطعیت های ناگهانی که به زندگی او هجوم آورده پروتئین تراپی مو بود مضطرب پروتئین تراپی مو بود. بعد از آن رایتل ها آمدند که در شهر شیرینی فروشی داشتند، زوج جوانی بسیار مهربان، مشتاق جلب رضایت همه و بسیار مضطرب چون تا کنون ثابت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که این کار غیرممکن پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. آنها صاحب یکی از “لات های کوچک” پروتئین تراپی مو بودند.

سپس آقای هنک، مردی لاغر و لاغر با صدایی خشمگین. او مالک «لات کوچک» بعدی پروتئین تراپی مو بود و از آنجایی که او معدنچی طلا پروتئین تراپی مو بود، خود را در اجاره نامه های نفتی صاحب اختیار می دانست. پس از او دشمنش، آقای دیبل، وکیل، که نماینده مالک غایب گوشه شمال غربی پروتئین تراپی مو بود، آمد و با اصرار بر بسیاری از نکات فنی، درک آن برای غیر وکلا مشکل ایجاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو مسی تنباکویی : او تلاش زیادی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود تا نیمه شمالی بلوک را جدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از نظر نیمه جنوبی به عنوان یک خائن شناخته کراتینه مو شد. سپس آقای گولایتی، یکی از «لات های متوسط» آمد. شغل او شناخته کراتینه مو شده نپروتئین تراپی مو بود، اما او با پوشش و رفتار با فرهنگش همه را تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داد. او یک آشتی‌گر پروتئین تراپی مو بود، با صدایی لطیف و لطیف، و حرف‌های زیادی می‌زد.

تنها مشکلش این پروتئین تراپی مو بود که وقتی از شما عبور بیبی لایت مو کرد، از آنچه گفته پروتئین تراپی مو بود مطمئن نپروتئین تراپی مو بودید. بروملی ها رسیدند، یک زن و شوهر سالخورده، سوار یک ماشین بزرگ. آنها لولکرها را با خود آوردند، دو خیاط کوچک یهودی، که معمولاً فقط در خیاطی با آنها صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما با این متحدان، آنها چهار قطعه از «متوسط» را کنترل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل رنگ مو جدید جدید

که برای یک سایت حفاری کافی پروتئین تراپی مو بود، و برش درست در سراسر بلوک، آنها را قادر ساخته پروتئین تراپی مو بود که بقیه را با اجاره جداگانه تهدید کنند. پشت سر آنها سیوون ها آمدند که از خانه خود در گوشه شمال شرقی راه می رفتند. آنها مردمی پرمدعا پروتئین تراپی مو بودند که به بقیه محله به چشم تحقیر نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – و بدون هیچ دلیلی، چون یک ماشین دست دوم رانندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

سه سال قدیمی. آن‌ها افرادی پروتئین تراپی مو بودند که این اجاره‌نامه را دریافت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، و همه مطمئن پروتئین تراپی مو بودند که در کنار آن‌ها یک «جلوگیری» بزرگ دریافت می‌کنند. اما هیچ راهی برای اثبات آن وجود نداشت، و هیچ کاری نمی‌توانستید در مورد آن انجام دهید، به این دلیل که به همه کسانی که پیشنهادهای لیزینگ را ارائه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، مخفیانه وعده بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که یک «تحرک» مشابه داشته باشند.

رنگ مو مسی تنباکویی : با آنها آقای سهم، یک گچ کار، آمد که در یک “گاراژ خانه” موقت در “قطعه کوچک” مجاور سیون ها زندگی می بیبی لایت مو کرد. مسکن او چیزی نپروتئین تراپی مو بود، با این حال او کسی پروتئین تراپی مو بود که کراتینه مو شدیداً فریاد می زد که خانه ها باید با هزینه اجاره دهنده جابه جا شوند. او حتی سعی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود برای ردیف‌های لوبیا و گوجه‌فرنگی که در زمین خود کاشته پروتئین تراپی مو بود، غرامتی در نظر بگیرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه