نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو سال جدید

جدیدترین رنگ مو سال جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو سال جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو سال جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو سال جدید : و نه هنوز یک ایده آل از رفاه عمومی در مدیریت مجلاتی که با آن تماس گرفتم. اما فرض کنید که من با خبر ساختن یک هتل میلیون دلاری جدید در لس آنجلس نزد آنها رفته پروتئین تراپی مو بودم. یا اینکه من جزایر کاتالینا را خریداری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم و می خورنگ مو استم آنها را برای گردشگران توسعه دهم. یا اینکه می خورنگ مو استم یک سرویس هواپیما در ساحل راه اندازی کنم!

رنگ مو : یکی از کارهایی که آنها مطلقاً هرگز انجام نمی دهند این رنگ مو است که به اتهام افترا بالیاژ مو دادن به یکدیگر اشاره کنند. اما اینجا در لس آنجلس رقابت بین «تایمز» و «ممتحن» یک دعوای روزانه سگ و گربه رنگ مو است. نه تنها آنها کت و شلوارهای افترای یکدیگر را در صفحه اول پخش می کنند. آنها یکدیگر را به جنایات متعدد متهم می کنند، آنها را صدا می کنند و مانند دو کودک بد اخلاق چهره می سازند.

جدیدترین رنگ مو سال جدید

جدیدترین رنگ مو سال جدید : هم در صفحه تحریریه‌اش و هم در ارسال‌هایش در واشنگتن. اما کمک من را نخورنگ مو است. این اجازه نمی دهد یک سوسیالیست به رئیس جمهور ایالات متحده “حمله” الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! در شهرهای مختلف رنگ مو استانرنگ مو داردهای مختلفی برای رفتار روزنامه ها در رقابت آنها با یکدیگر حاکم رنگ مو است. در نیویورک قانون این رنگ مو است که آنها هرگز یکدیگر را ستایش نمی کنند و فقط در موارد کراتینه مو شدید یکدیگر را محکوم می کنند.

و آنها این را روز به روز، هفته‌ها ادامه می‌دهند، به طوری که دریافت اخبار رویبالیاژ مو دادهای جهان در جنوب کالیفرنیا بدون اینکه حرص و طمع و کینه‌های آنها بر شما تحمیل نانو کراتین مو شود غیرممکن رنگ مو است. یک روز در “تایمز” خواندید که “ممتحن” ماموران را به لباس سربازان می پوشاند و تهمت هایی را علیه “تایمز” منتشر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  جدیدترین رنگ موی گیاهی

روز بعد، مجموعه ای از کاریکاتورهای هری اندروز، سردبیر «تایمز» در «ممتحن» آغاز می نانو کراتین مو شود که او را در موقعیت های ترسناک و منزجر کننده نشان می دهد. روز بعد در «تایمز» خواندید که ویلیام بایارد هیل، خبرنگار سابق اگزمینر، متهم به گرفتن پول آلمان رنگ مو است. روز بعد در خواندید که هری کار، دستیار سردبیر “تایمز” نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است که هزینه سفر او در آلمان توسط دولت آلمان پرداخت کراتینه مو شده رنگ مو است.

همچنین ویلارد هانتینگتون رایت، سردبیر ادبی سابق “تایمز” متهم به گرفتن پول آلمان رنگ مو است. روز بعد در خواندید که شهردار لس آنجلس به اتهام گرفتن رشوه از رنگ موان متهم کراتینه مو شده رنگ مو است. 215فاحشه‌داران، و همکار ارکراتینه مو شد او هوراس کار، سردبیر سابق سیاسی «تایمز» رنگ مو است. روز بعد شما در “تایمز” در مورد همین هوراس کار خواندید – فقط او سردبیر سیاسی سابق “تایمز” نیست، او گزارشگر سابق رنگ مو است!

این رسوایی مدنی خاص به مدت یک ماه در صفحه‌ای از هر دو مقاله پخش می‌نانو کراتین مو شود، «ممتحن» آن را پخش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، «تایمز» آن را پایین می‌آورد، هر دو دروغ‌های حق ثبت اختراع را می‌گویند، و هر دو روز به روز ادامه می‌دهند. هوراس کار را به عنوان کارمند سابق دیگری توصیف کنید! یکی از خنده دارترین نمونه های این رقابت اخیراً پس از مرگ خانم فیبی هرست، مادر ویلیام راندولف هرست، صاحب رخ بالیاژ مو داد.

صبح روز بعد روی «ممتحن» و «تایمز» مطالعه بیبی لایت مو کردم. “ممتحن” سه ستون در صفحه اول و پنج ستون در صفحه سوم به گزارش های خانم هرست و فضایل او بالیاژ مو داد. دو عکس وجود داشت، یکی عکس خانم هرست، پنجاه و هشت اینچ مربع، و دیگری تصویری از «خانواده ویلیام راندولف هرست در حال ملاقات با مادربزرگشان»، این تصویر چهل اینچ مربع را اشغال می بیبی لایت مو کرد. البته “تایمز” چندان به خانم هرست علاقه نداشت.

  رنگ موی کنفی استخوانی با دکلره

جدیدترین رنگ مو سال جدید : این تنها مقدار فضایی را به او بالیاژ مو داد که به هر میلیونر کالیفرنیایی که بمیرد می دهد – یعنی دو ستون. تصویر خانم هرست تنها بیست و چهار اینچ مربع را اشغال می بیبی لایت مو کرد و تضاد با تصویر در بسیار منحرف کننده پروتئین تراپی مو بود. تصویر در یک بانوی باشکوه و باشکوه را نشان می دهد که دوشس گینزبورو رنگ مو است. من نمی دانم که چگونه تصویر در “تایمز” ایجاد کراتینه مو شد، اما به نظر می رسید.

که سردبیر “تایمز” به هنرمند خود گفته پروتئین تراپی مو بود: “عکس زشت ترین پیرزنی را که در پرونده دارید برای من پیدا کنید. یا بهتر از آن، عکسی از یک پیرمرد بداخلاق با چانه دوتایی برای من بیاورید و روی سرش یک کلاه زنانه و یک لباس زنانه را روی شانه هایش بکشید و روی آن برچسب «خانم» بزنید. فیبی آپرسون هرست.» همچنین سه روزنامه بعدازظهر در لس آنجلس وجود رنگ مو دارد.

هر سه پر شور، هر سه تجاری، با تظاهر به سیرنگ مو است عمومی. مورد توجه من رائول پالما، یک جوان سوسیالیست مکزیکی با تیپ بسیار خوب، که با اصرار در سخنرانی در پلازا، دشمنی پلیس لس آنجلس را به دست آورده پروتئین تراپی مو بود، به من جلب کراتینه مو شد. آنها اتهام قتل را علیه او مطرح بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، به همان اندازه که من تا به حال دیدم، یک پرونده “فریم آپ” کامل پروتئین تراپی مو بود.

من زمان زیادی را صرف تحقیق در مورد پرونده بیبی لایت مو کردم که به دلیل کمپروتئین تراپی مو بود شواهد شکست خورد 216در برابر هیئت منصفه آورده کراتینه مو شد اما سردبیران شهری و سردبیران روزنامه‌های لس‌آنجلس، که من شواهد این «فریم‌آپ» را به آنها بردم، با شور و حرارت مواجه نکراتینه مو شدند. من توانستم یک یا دو مطلب کوچک را منتشر کنم، اما نتوانستم جرقه ای از احساس انسانی پیدا کنم.

  رنگ مو قهوه ای دودی روشن

جدیدترین رنگ مو سال جدید : اخیراً یک شرکت لرنگ مو استیک بزرگ یک کارخانه شش میلیون دلاری در لس آنجلس راه اندازی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. و خلسه هایی از این دست که کاغذهای ما را می گیرند! ستون ها و ستون ها، روز به روز؛ عکس‌هایی از ساختار شگفت‌انگیز و رئیس شرکت – فکر می‌کنم ویژگی‌های این آدم کوچولوی پژمرده را بیش از ده‌ها بار به من نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است!

و ایده های او – نه صرفاً در مورد تجارت لرنگ مو استیک و چشم اندازهای تجاری کالیفرنیای جنوبی، بلکه در مورد جامعه ملل، و “طرح پلمپ” و اتحادیه های کارگری و اعتصابات و بلشویسم! از سوی دیگر، اکنون جنبشی برای سازماندهی بازیگران صنعت فیلمبرداری در جنوب کالیفرنیا در جریان رنگ مو است.

و این چقدر فضا از روزنامه های لس آنجلس می گیرد؟ در 18 آگوست 1919، در هتل هالیوود جلسه ای دسته جمعی از اعضای حرفه تئاتر برگزار کراتینه مو شد تا آنها را در مورد معنای اعتصاب بازیگران در نیویورک آگاه کنند و برای اعتصاب کنندگان کمک های مالی بخواهند.

جدیدترین رنگ مو سال جدید : در هیچ روزنامه لس آنجلسی خطی در مورد این ملاقات وجود نرنگ مو دارد! و نه یک خط در مورد اعتصاب کارگران متحرک که بلافاصله پس از آن آغاز کراتینه مو شد! اکنون، در حالی که این کتاب را تمام می کنم، دفتر «دگوت»، یک مقاله سربازان بازگشته، توسط مقامات فدرال مورد حمله قرار می گیرد. سردبیر، سیدنی آر فلاورز، سه سال به عنوان داوطلب در ارتش کانادا خدمت بیبی لایت مو کرد، دو بار مجروح کراتینه مو شد و یک بار با گاز گرفت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه