↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو در سال جدید

جدیدترین رنگ مو در سال جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو در سال جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو در سال جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو در سال جدید : در اختیار خوانندگان کتاب های من قرار گرفت، نه فقط در انگلستان و فرانسه و آلمان و نروژ و سوئد، بلکه در آفریقای جنوبی و رنگ مو استرالیا، در یوکوهاما، هنگ کنگ و بمبئی. لطفا فکر نکنید که من فقط به شما درس جغرافیا می دهم.

رنگ مو : او می خورنگ مو است چند سوال از من بپرسد. و از آنجایی که من تازه وارد ناهار می کراتینه مو شدم و بلافاصله بعد از آن نامزدی داشتم، از این خانم خورنگ مو استم که با من ناهار بخورد. به نظر می رسید که زن و مردی در شهر از اتمام یک «ازدواج آزمایشی» پنج یا ده ساله خبر بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. آیا می خواهم بگویم که در مورد این زوج و به طور کلی در مورد “ازدواج آزمایشی” چه فکر می کنم؟ من همیشه مایل پروتئین تراپی مو بوده ام.

جدیدترین رنگ مو در سال جدید

جدیدترین رنگ مو در سال جدید : خواهید دید که چرا. شما همان روزنامه نگاری غارتگر را خواهید دید که از من یک «میمون» ساخت و مشغول به باد بالیاژ مو دادن بهترین امیدهای بشریت و تداوم بردگی و عذاب صدها میلیون نفر پروتئین تراپی مو بود. 90 فصل شانزدهم مصاحبه ای در مورد ازدواج دو سه روز بعد از اپیزود گندم خرد کراتینه مو شده، خانمی خوش ذوق با من تماس گرفت که خود را دوست یکی از دوستان قدیمی من معرفی بیبی لایت مو کرد.

در مورد هر موضوعی نظرم را بگویم، بنابراین توضیح بالیاژ مو دادم که در حالی که طرفدار «ازدواج آزمایشی» نپروتئین تراپی مو بودم، آشکار پروتئین تراپی مو بود که این زوج صمیمانه پروتئین تراپی مو بودند و باید به افرادی احترام گذاشت که بر اعتقادات خود ایستاده پروتئین تراپی مو بودند. چهره تعصب و تمسخر در ادامه با این خانم در مورد ازدواج های مدرن صحبت بیبی لایت مو کردم. البته نمی توانم حرف به کلمه حرفم را بیان کنم.

اما نظراتم را می دانم که به هیچ وجه تغییر نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است، بنابراین عملا می توانم مصاحبه را تکرار کنم. در هر جامعه رقابتی، زن لزوماً به دلیل بارهای بارداری محکوم به موقعیتی پست رنگ مو است. بنابراین، یا باید ماهیت عشقی و میل خود به فرزندان را سرکوب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا باید مردی را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از او مراقبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در جامعه‌ای که معیارهای آن مالی رنگ مو است.

  رنگ مو مرواریدی زیتونی

یعنی اعضای آن به نسبت دارایی‌های دنیوی‌شان ارجمند لایت و هایلایت مو هستند، یک زن معمولی مجبور رنگ مو است نسبت به عشق و ازدواج رفتاری مزدورانه داشته باکراتینه مو شد. در وزن بیبی لایت مو کردن مردان مختلفی که خود را عرضه می کنند، او معمولاً باید پول را در مقابل عشق متعادل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و هر چه جامعه فاسدتر نانو کراتین مو شود، یعنی نابرابری اقتصادی بیشتر نانو کراتین مو شود، نگرش زنان مزدورتر می‌نانو کراتین مو شود.

پول در ترازوی آن‌ها بیشتر می‌نانو کراتین مو شود و عشق کمتر می‌نانو کراتین مو شود. این امر به ویژه در مورد زنان مسن‌تر صدق می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که دنیا و راه‌های دنیا را می‌شناسند و می‌خواهند ازدواج‌های جوانان خود را کنترل کنند. در جریان این گفتار انتزاعی مواردی را بیان بیبی لایت مو کردم. 91من از زن و شوهر مادری گفتم که تماشا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم و دخترانشان را با مردانی «واجد شرایط» ازدواج آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

یعنی مردانی که می‌توانستند دخترانشان را به صورت تجملاتی حمایت کنند. گفتم: آن دختران عملا فروخته کراتینه مو شدند. از دختر جوانی گفتم که با یک مرد تاجر پیر سخت و کسل کننده ازدواج بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. از ازدواج دختر جوان دیگری با مرد ثروتمندی که مبتلا به سیفلیس پروتئین تراپی مو بود صحبت بیبی لایت مو کردم. از دختر جوان دیگری گفتم که اتفاقاً خودم و همسرم او را از نزدیک می‌شناختند.

  رنگ موی قهوه ای ماهاگونی تیره

که در تنگنای معلم مدرسه‌ای قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود – یعنی یک عمر با مشقت و سختی روبه‌رو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در نهایت از هم پاشید. سلامت – و با یک سیرنگ مو استمدار فاسد میانسال ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. ما شاهد پیشرفت این ازدواج پروتئین تراپی مو بودیم. می‌دانستیم که شوهر به همسرش خیانت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و می‌دانستیم که زن این را می‌داند و می‌دانستیم که به خاطر یک خانه و لباس شیک، از صفات ظریف ذات خود جدا می‌نانو کراتین مو شود.

جدیدترین رنگ مو در سال جدید : گفتم: «ما دیدیم که شخصیت این زن مرحله به مرحله رو به زوال رنگ مو است. و وقتی چنین چیزهایی را می‌بینیم، تقریباً باعث می‌نانو کراتین مو شود از ازدواج خجالت بکشیم.» البته این یک اظهارنظر احمقانه پروتئین تراپی مو بود. اما این بدتر از احمقانه نپروتئین تراپی مو بود، درست رنگ مو است؟ این دقیقاً جنایی نپروتئین تراپی مو بود. اما ببینید با آن چه کراتینه مو شد! از خانمی که در ناهار مهمان من پروتئین تراپی مو بود جدا کراتینه مو شدم.

یکی از اعضای گروه تئاتر کوچکم با هیجان و ناراحتی ذهنی با من تماس گرفت تا از من بپرسد که آیا «ممتحن» صبح آن روز را دیده‌ام. من یک نسخه به دست آوردم و در صفحه اول عکسی از خودم و همسرم را دیدم – آن عکس دزدیده کراتینه مو شده ای که قبلاً درباره آن گفته پروتئین تراپی مو بودم. این درنگ مو استان یک تیتر ترسناک داشت: آپتون سینکلر متاسفم که ازدواج بیبی لایت مو کرد.

می گوید مراسم مضحک رنگ مو است زیر عکس ها این عنوان پروتئین تراپی مو بود: آپتون سینکلر و همسری که دیروز اعلام بیبی لایت مو کرد از ازدواجش متاسف رنگ مو است. من چند پاراگراف از مقاله را نقل می کنم. از لحن شاد آن قدردانی خواهید بیبی لایت مو کرد: آپتون سینکلر می گوید متأسف رنگ مو است که ازدواج بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او این را با لحنی آرام و واقعی گفت و گارسون تقریباً بشقاب کره را که به خوبی آموزش دیده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو فانتزی طوسی

به زمین انداخت. 92پیشخدمتی که اتفاقاً با این بشقاب کره ای خاص به پشتی صندلی آقای سینکلر خم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. همانطور که آقای سینکلر صحبت می بیبی لایت مو کرد، مشتی کشمش کالیفرنیایی را در ظرف سالاد والدورف خود انداخت و با لذت آشکار تضاد بنفش مات کشمش را با نقره ای کم رنگ کرفس و طلای سس مایونز اسپیک تماشا بیبی لایت مو کرد. «چرا من اینقدر نسبت به ازدواج تعصب دارم؟ چرا نباید نسبت به آن تعصب داشته باشم.

جدیدترین رنگ مو در سال جدید : همچنین ممکن رنگ مو است از من بپرسید که چرا من اینقدر نسبت به برده داری – یا علیه دزدی – تعصب دارم، یا اینکه آیا موضوع به قتل نیز می رسد. ازدواج در این روز چیزی جز قانونی نیست – بردگی. این مودبانه ترین کلمه ای رنگ مو است که می توان آن را نامید، من دوست دارم. یک زن متاهل به طور متوسط ​​دقیقاً به اندازه خرید هر اسب یا سگی خرید و فروش می نانو کراتین مو شود.

ازدواج – اوه! این واقعاً موضوعی نیست که روی میز مورد بحث قرار گیرد!» ناگفته نماند که در اینجا یک فرصت دیگر پروتئین تراپی مو بود که دیوار سیمانی تبدیل به یک کانال خبری کراتینه مو شد. این درنگ مو استان به تمام روزنامه های هرست تلگراف فرستاده کراتینه مو شد و با همان عکس ها در نیویورک، بوستون، شیکاگو، آتلانتا و لس آنجلس منتشر کراتینه مو شد. محتوای آن در خارج از کشور تلگراف کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه