↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

شیکترین و جدیدترین رنگ مو

شیکترین و جدیدترین رنگ مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت شیکترین و جدیدترین رنگ مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با شیکترین و جدیدترین رنگ مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

شیکترین و جدیدترین رنگ مو : به‌طور کامل به اطراف چرخید، برنگ مو استان‌شناس روی زمین سقوط بیبی لایت مو کرد. هواپیما دیگر قابل کنترل نپروتئین تراپی مو بود. درست رنگ مو است، او به نوعی به کنترل‌ها پاسخ می‌دهد، اما تامی تنها کاری که می‌توانست انجام دهد این پروتئین تراپی مو بود که او را از لغزش یا شیرجه دیوانه‌وار در حین مبارزه با عناصر باز رنگ مو دارد. و آن عناصر مانند یک شیطان رها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : که علم باید با آن روبرو نانو کراتین مو شود. چرا آنها تا زمان های تاریخی زنده نمانده اند؟ چرا آنها مانند اپوسوم از طریق پل زمینی که در آن زمان بین آن قاره و آمریکای جنوبی وجود داشت، به رنگ مو استرالیا نرفتند؟ سوسک هایی به طول پنج فوت، و عملاً آسیب ناپذیر! چه چیزی آنها را کشت؟ چرا آنها برتری بر انسان را به دست نیاوردند؟ جیمی بالیاژ مو داد تا زمانی که بخوابد غر زده پروتئین تراپی مو بود و در رویاهایش بدتر زمزمه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

شیکترین و جدیدترین رنگ مو

شیکترین و جدیدترین رنگ مو : او معتقد پروتئین تراپی مو بود که تحت تأثیر مواد مخدر در برف سرگردان کراتینه مو شده رنگ مو است. بالیاژ مو داد، که با تامی چادر مشترکی داشت، بخش اعظم شب را در مورد این پیدا کراتینه مو شده هوس بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. “خب، اما اینجا را ببینید، جیمی، فرض کنید این سوسک ها چند میلیون سال پیش در قاره قطب جنوب زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، چرا هیجان زده می شوید؟” تامی پرسیده پروتئین تراپی مو بود “برانگیخته؟” بالیاژ مو داد زد. “این یکی از بزرگترین مشکلاتی رنگ مو است.

تامی خوشحال پروتئین تراپی مو بود که کاپیتان رنگ مو استورم به آنها اجازه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود تا صبح روز بعد به همان نقطه برگردند و به دنبال فسیل‌های بیشتر بگردند، هرچند که علاقه‌اش به آنها کوچک‌ترین علاقه پروتئین تراپی مو بود. صبح روز بعد سگ ها در حال مهار پروتئین تراپی مو بودند که دو مرد وارد هواپیما کراتینه مو شدند. دماسنج برای فصل به طور غیرعادی بالا پروتئین تراپی مو بود، زیرا در مناطق قطبی جنوبی تابستان کوتاه معمولاً تا ماه مارس به پایان می رسد.

  مدل رنگ مو با لایت

تامی در دمای بسیار بالاتر از نقطه انجماد در پوست هایش عرق می بیبی لایت مو کرد. برف سخت پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، آسمان ابری ابری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و باد کراتینه مو شدیدی از جنوب می‌وزید و هر ساعت بر سرعت آن افزوده می‌کراتینه مو شد. کاپیتان رنگ مو استورم گفت: «روز بدی برای شروع رنگ مو است. “به نظر می رسد یکی از طوفان های پاییزی در حال انفجار رنگ مو است. اگر من جای تو پروتئین تراپی مو بودم، هوا را تماشا می بیبی لایت مو کردم.

تامی.” تامی نگاهی به بالیاژ مو داد انداخت که در کابین عقب جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و از تأخیر عصبانی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و پوزخندی عجیب زد. او پاسخ بالیاژ مو داد: “حدس می‌زنم می‌توانم او را اداره کنم، کاپیتان. تنها یک ساعت پرواز تا جایی که او آن فسیل را پیدا بیبی لایت مو کرد فاصله رنگ مو دارد. رنگ مو استورم کوتاه گفت: «همانطور که شما بخواهید. او می‌دانست که قضاوت تامی به عنوان یک خلبان همیشه قابل اعتماد رنگ مو است.

شیکترین و جدیدترین رنگ مو : او افزود: «وقتی برگشتید ما را اینجا پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد. من دستور راهپیمایی را خلاف دستور بالیاژ مو داده ام. تامی دوباره پوزخندی زد و رنگ مو استارت را فشار بالیاژ مو داد. موتور گیر بیبی لایت مو کرد و گرم کراتینه مو شد. یکی از مردان تکه‌های یخی را که زیر اسکیت‌ها قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند تا به‌عنوان چاک رنگ مو استفاده کنند، دور بیبی لایت مو کرد. هواپیما روی برف های پوسته کراتینه مو شده تاکسی بیبی لایت مو کرد و به سمت جنوب بلند کراتینه مو شد.

اردوگاه در گودی در میان کوه‌های یخی قرار داشت که در اطراف تا ارتفاع دو یا سه هزار فوتی بالا می‌رفت. تامی خوابش را ندیده پروتئین تراپی مو بود که باد با چه کراتینه مو شدتی در حال وزیدن رنگ مو است تا زمانی که از بالای آنها رد کراتینه مو شد. سپس متوجه کراتینه مو شد که با پیشنهادی سخت‌تر از آنچه که محاسبه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود مواجه رنگ مو است. طوفان با تمام قدرت به هواپیمای دوباله برخورد بیبی لایت مو کرد.

  ترکیب رنگ موی قهوه ای صورتی

طوفان برفی به سرعت بالا می رفت و آسمان را سیاه می بیبی لایت مو کرد. خورشید که هر روز فقط برای مدت کوتاهی ظاهر می‌کراتینه مو شد، در هنگام طلوع عملاً افق را لمس می‌بیبی لایت مو کرد تا قوس کوچک خود را در آسمان ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ستاره ای از میان شکافی در ابرهای بالای سرشان قابل مشاهده پروتئین تراپی مو بود، و نور کم رنگ روز که در آن شروع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، دیگر به گرگ و میش تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

شیکترین و جدیدترین رنگ مو : تامی وسوسه کراتینه مو شد که به عقب برگردد، اما تنها صد مایل راه پروتئین تراپی مو بود، و جیمی بالیاژ مو داد اگر این کار را می‌بیبی لایت مو کرد به او آرامش نمی‌بالیاژ مو داد. بنابراین دماغه هواپیما را قاطعانه در باد گرفت و شاهد پروتئین تراپی مو بود که نشانگر سرعتش از صد مایل در ساعت به هشتاد، شصت، چهل و کمتر می رسد. طوفان با خشم در حال تپیدن پروتئین تراپی مو بود. ناگهان ابرها به سیلابی از برف هجوم آوردند.

در یک لحظه شیشه جلو یک توده یخ زده و مات کراتینه مو شد. تامی آن را باز بیبی لایت مو کرد و به هوای گزنده نگاه بیبی لایت مو کرد. او نمی توانست چیزی ببیند… هواپیما که در جریان های متقابل ترسناکی که در پشت بام جنوبی جهان می چرخد ​​گرفتار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، مانند برگ در باد بال می زد. ارتفاع سنج به طرز خطرناکی پایین می آمد. تامی دریچه گاز را تا حد امکان باز بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی

زوم بیبی لایت مو کرد و مانند اسبی خاردار، هواپیمای دوباله به جلو و بالا شلیک بیبی لایت مو کرد. او پنج هزار، شش، هفت را لمس بیبی لایت مو کرد – و این برای او سقف در آن شرایط پروتئین تراپی مو بود، به دلیل یک شوک کراتینه مو شدید ناگهانی باد که با جریان متقابل کراتینه مو شدیدی می آمد، او را چرخاند و او را در سفیدی پوشاننده به این طرف و آن طرف پرت بیبی لایت مو کرد. ابر و تامی می‌دانست که نبرد جانش را در دستانش رنگ مو دارد.

قطب نماها که نیاز به تنظیم روزانه قابل توجهی برای رنگ مو استفاده در نزدیکی قطب داشتند، اکنون به کلی از کار افتاده پروتئین تراپی مو بودند. نشانگر سرعت هوا ظاهراً به سمت غرب رفته پروتئین تراپی مو بود، زیرا بین صفر تا بیست در نوسان پروتئین تراپی مو بود. نشانگر چرخش و بانک در حال اجرای نوعی تانگو دور صفحه پروتئین تراپی مو بود. حتی ساعت هشت روزه هم از کار افتاده پروتئین تراپی مو بود، اما این ممکن پروتئین تراپی مو بود به این دلیل باکراتینه مو شد که تامی از باد بالیاژ مو دادن آن غفلت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

شیکترین و جدیدترین رنگ مو : و گیج فشار روغن منظره حیرت آورتری را نشان بالیاژ مو داد، برای یک نگاه نشان بالیاژ مو داد که یا نشتی وجود رنگ مو دارد یا روغن یخ زده رنگ مو است. تامی به اطراف نگاه بیبی لایت مو کرد و به سمت پایین اشاره بیبی لایت مو کرد. بالیاژ مو داد با حرکت بدی دستش به جلو پاسخ بالیاژ مو داد. تامی سرش را تکان بالیاژ مو داد و بالیاژ مو داد در امتبالیاژ مو داد کابین به جلو حرکت بیبی لایت مو کرد، ظاهراً قصد داشت به او حمله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در عوض، زمانی که هواپیما تحت تأثیر انفجاری که شبیه سیلی غول پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه