↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیبا ترین رنگ مو مش

زیبا ترین رنگ مو مش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیبا ترین رنگ مو مش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیبا ترین رنگ مو مش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

زیبا ترین رنگ مو مش : یکی از رهبران که مجبور نیست از جلوی کاترپیلار پیروی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، حس جدا کراتینه مو شدن را داشته باکراتینه مو شد. من خوشحالم که آنها را می بینم که در دو فایل متمایز، با دو رهبر، آزاد لایت و هایلایت مو هستند که هر کجا که می خواهند بروند. با دیدن سرهای سیاه بزرگ آنها که با نگرانی از این طرف به آن طرف می چرخند، من تمایل دارم فکر کنم آنها دایره مسحور را ترک خواهند بیبی لایت مو کرد. اما من خیلی زود فریب نمی خورم. با پر کراتینه مو شدن ردیف ها، دو بخش زنجیره به هم می رسند و دایره دوباره تشکیل می نانو کراتین مو شود. دوباره کاترپیلارها در تمام طول روز به دور و دور راهپیمایی می کنند.

رنگ مو : آیا موعظه کنندگان سپس به دور و بر جاده ای بروید که هرگز به پایان نمی رسد؟ شانس ترتیب بالیاژ مو دادن چیزی از این دست را برای من آسان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. روی قفسه گلخانه من که لانه‌ها در آن کاشته کراتینه مو شده‌اند، چند گلدان بزرگ نخل قرار تمام دکلره مو دارند که دور آن تقریباً یک یارد و نیم رنگ مو است. کاترپیلارها اغلب از کناره‌ها می‌پیچند و تا قالب بالا می‌روند که قرنیز یا برآمدگی در اطراف دهانه ایجاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زیبا ترین رنگ مو مش

زیبا ترین رنگ مو مش : با این حال، اگر فقط دو نفر پشت سر هم قرار می گرفتند، ترتیب همچنان عالی پروتئین تراپی مو بود: دومی اولی را لمس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از آن پیروی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تصمیم می‌گیرم با کاترپیلارهایی که در گلخانه‌ام بیرون آمده‌اند حقه بازی کنم. می‌خواهم مسیر ابریشمی آنها را طوری ترتیب دهم که به خودش بپیوندد و یک مدار بی‌انتها را تشکیل دهد، بدون اینکه هیچ ردی از آن منشعب نانو کراتین مو شود.

  مدل رنگ مو و مش زیتونی

این مکان برای آنها مناسب رنگ مو است. یک مسیر دایره ای کاملاً آماده برای من فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک روز متوجه می شوم که نیروهای متعددی در حال صعود لایت و هایلایت مو هستند و به تدریج به تاقچه مورد علاقه می رسند. کاترپیلارها به آرامی، در یک فایل، از گلدان بزرگ بالا می‌روند، روی طاقچه سوار می‌شوند و در صفوف منظم پیشروی می‌کنند، در حالی که دیگران دائماً می‌رسند و مجموعه را ادامه می‌دهند.

منتظر می مانم تا سیم بسته نانو کراتین مو شود، یعنی لیدری که مسیر دایره ای را دنبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به نقطه ای که از آن شروع کراتینه مو شده برگردد. این اتفاق در یک ربع می افتد. من اکنون یک دایره از کاترپیلارها در اطراف بالای گلدان دارم. نکته بعدی خلاص کراتینه مو شدن از شر بقیه کاترپیلارهایی رنگ مو است که در راه صعود لایت و هایلایت مو هستند و ممکن رنگ مو است آزمایش را مختل کنند.

ما همچنین باید تمام مسیرهای ابریشمی را که از بالای گلدان به زمین منتهی می نانو کراتین مو شود، حذف کنیم. با یک مبالیاژ مو داد موی ضخیم کاترپیلارها را جارو می کنم. با یک برس بزرگ گلدان را به دقت می‌مالم و از شر هر نخی که کاترپیلارها روی مارش گذاشته‌اند خلاص می‌شوم. چه زمانی این آمادگی ها به پایان رسیده رنگ مو است، منظره ای عجیب در انتظار ما رنگ مو است.

کاترپیلارها روی تاقچه بالای گلدان دور و بر می گردند. آنها دیگر رهبر نتمام دکلره مو دارند، زیرا دایره پیوسته رنگ مو است. اما آنها این را نمی دانند و هر یک از طرف مقابل خود که فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند رهبر رنگ مو است پیروی می کنند. ریل ابریشم به یک نوار باریک تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است که کاترپیلارها مدام به آن اضافه می کنند. هیچ جا شعبه نداره آیا آنها بی انتها دور و بر راه خواهند رفت تا زمانی که قدرتشان کاملاً از بین برود.

  مدل رنگ موی خاص جدید

زیبا ترین رنگ مو مش : درنگ مو استان الاغ دانشمندان قدیمی علاقه مند به نقل درنگ مو استان الاغی پروتئین تراپی مو بودند که وقتی بین دو دسته یونجه قرار گرفت، از گرسنگی مرد، زیرا نمی توانست به نفع هیچ کدام تصمیم بگیرد. به حیوان شایسته تهمت زدند. الاغ که احمقتر از هر کس دیگری نیست، هر دو را جشن می گیرد بسته. آیا کاترپیلار من کمی از عقل سلیم او را نشان خواهد بالیاژ مو داد؟ آیا آنها تصمیم خواهند گرفت که مدار بسته خود را ترک کنند.

به این طرف یا آن طرف منحرف شوند؟ من فکر می بیبی لایت مو کردم که آنها این کار را انجام دهند و اشتباه بیبی لایت مو کردم. به خودم گفتم: این راهپیمایی برای مدتی، یک ساعت، شاید دو ساعت به چرخش ادامه خواهد بالیاژ مو داد. سپس کاترپیلارها اشتباه خود را درک خواهند بیبی لایت مو کرد. راه فریبنده را رها می‌کنند و به جایی می‌رسند.» به نظر من حماقتی غیرقابل تصور به نظر می رسید که آنها باید آنجا بمانند.

به سختی تحت فشار گرسنگی و کمپروتئین تراپی مو بود سرپناه، در حالی که هیچ چیز مانع از رفتن آنها نمی کراتینه مو شد. با این حال، حقایق مرا مجبور بیبی لایت مو کرد که باور نبیبی لایت مو کردنی را بپذیرم. کاترپیلارها ساعت ها و ساعت ها به دور گلدان راهپیمایی می کنند. با فرا رسیدن عصر، توقف های کم و بیش طولانی وجود رنگ مو دارد. آنها گاهی آلایت و هایلایت مو هسته تر حرکت می کنند، به خصوص وقتی هوا سردتر می نانو کراتین مو شود.

  جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲

در ساعت ده شب پیاده روی کمی بیشتر از یک تاب خوردن تنبلی بدن رنگ مو است. زمان چرا فرا می رسد، زمانی که کاترپیلارهای دیگر از لانه خود بیرون می آیند تا با سوزن های کاج جشن بگیرند. آنهایی که روی گلدان پروتئین تراپی مو بودند با کمال میل در جشن شرکت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بعد از ده ساعت پیاده روی باید اشتها داشته باشند. یک شاخه کاج به اندازه یک دست از آنها فاصله نرنگ مو دارد.

زیبا ترین رنگ مو مش : برای رسیدن به آن فقط باید از گلدان پایین بروند. و بدبختان بیچاره، بردگان احمق روبان خود که لایت و هایلایت مو هستند، نمی توانند تصمیم خود را برای این کار بگیرند. ساعت ده و نیم آنها را رها می کنم تا به رختخواب بروند. من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که در طول شب آنها به خود بیایند سحر دوباره به دیدارشان می روم. آنها مانند روز قبل به صف کراتینه مو شده اند، اما بی حرکت. هنگامی که هوا کمی گرمتر کراتینه مو شد.

آنها خستگی خود را از بین می برند، دوباره زنده می شوند و دوباره در حلقه خود راه می روند. در روز بعد همه چیز مثل قبل پیش می رود. شب بعد خیلی سرد رنگ مو است. کاترپیلارهای بیچاره شب بدی را سپری می کنند. من آنها را در دو انبوه در بالای گلدان، بدون هیچ تلاشی برای مرتب بیبی لایت مو کردن، می بینم. آنها دور هم جمع کراتینه مو شده اند تا گرم شوند. شاید حالا که آنها به دو قسمت تقسیم کراتینه مو شده اند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه