↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲

جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲ : شما فکر می کنید که روزنامه نگاری سرمایه داری اغلب جرات چنین حقه ای را نرنگ مو دارد! اتفاقاً دارم «سوسیالیسم در برابر دولت» نوشته امیل واندرولده، وزیر دولت بلژیک را می‌خوانم و به این پاراگراف می‌رسم: به‌عنوان مثال، به خاطر می‌آوریم که «لندن تایمز» چند سال پیش، مجموعه‌ای از مقالات بدون امضا را منتشر بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : که او می‌توانست شرایط خودش را نام ببرد؟ او نقطه خالی را رد بیبی لایت مو کرد و چالش را به سنگین ترین و مهم ترین مشتری که هفته نامه اش می توانست داشته باکراتینه مو شد انداخت. اینکه او اشتباه حدس زده و در «جنگل» از اسب اشتباهی حمایت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، ممکن رنگ مو است درست باکراتینه مو شد. اما آیا این عادلانه نیست که با توجه به چالش نهایی او با رنگ مو استببالیاژ مو داد تبلیغاتی Collier، فرض کنیم.

جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲

جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲ : کمیت، کیفیت و غیره پودرهای بدون دود را که به دولت ما می بالیاژ مو داد. و این در روزهایی پروتئین تراپی مو بود که ما در آن بخش پیشتاز پروتئین تراپی مو بودیم. به سختی هاپگود را پرید. او می‌توانست با یک انکار ساده از من، هر چیزی که می‌خورنگ مو است داشته باکراتینه مو شد، هر خللی که آنها می‌پذیرفتند – و آیا شک دارید.

که او به بهترین شکل ممکن با مشکلات در داخل مواجه می نانو کراتین مو شود – و نمی تواند در آن زمان همه عوامل دخیل در این موضوع را به شما بگوید. حمل و نقل کولیر درنگ مو استان انبارها؟ 32 فصل پنجم صنعت محکوم گوشت “جنگل” از قبل توسط شرکت مک میلان پذیرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آقای برت، رئیس شرکت، دست‌نوشته را خواند و از من خورنگ مو است که برخی از جزئیات تکان‌دهنده‌تر و خونین‌تر را حذف کنم.

و به من اطمینان بالیاژ مو داد که اگر این کار را انجام دهم، می‌تواند ده برابر بیشتر از این کتاب را بفروکراتینه مو شد. بنابراین در اینجا دوباره مجبور کراتینه مو شدم بین منافع مالی و وظیفه‌ام یکی را انتخاب کنم. من این پیشنهاد را به لینکلن رنگ مو استفنس بالیاژ مو دادم که گفت: «چیزهایی که شما می گویید باور نبیبی لایت مو کردنی رنگ مو است. من در کار خودم یک قانون دارم – چیزهایی که باور نبیبی لایت مو کردنی لایت و هایلایت مو هستند را نمی گویم.

  رنگ موی قهوه ای سوخته طبیعی

حتی اگر درست باشند.» با این وجود، من تمایلی به ایجاد تغییرات نداشتم. من کتاب را به چهار ناشر دیگر که نام آنها را به خاطر ندارم، پیشنهاد بالیاژ مو دادم. سپس مقدمات انتشار آن را خودم آغاز بیبی لایت مو کردم. من به جک لندن نوشتم، که با سخاوت پرشور همیشگی خود به کمک من آمد و فراخوانی پرطمطراق برای سوسیالیست های کشور نوشت که در «توسل به عقل» منتشر کراتینه مو شد.

نتیجه این کراتینه مو شد که ظرف چند ماه چهار هزار دلار گرفتم. سوسیالیست ها در حال خواندن درنگ مو استان در «تجدید» پروتئین تراپی مو بودند و کاملاً برانگیخته کراتینه مو شدند. من کتاب را تنظیم بیبی لایت مو کردم و بشقاب ها را درست بیبی لایت مو کردم، وقتی یکی دوبلدی، پیج و شرکت را پیشنهاد بالیاژ مو داد، بنابراین کار را به آنها نشان بالیاژ مو دادم. والتر اچ پیج برای من فرستاد. او پیرمرد عزیزی پروتئین تراپی مو بود، بهترین در میان تاجرانی که دیده ام.

در شرکت او چند جوان پول‌ساز پرهیجان پروتئین تراپی مو بودند که در «جنگل» ثروتی دیدند و ناامیدانه می‌خورنگ مو استند آن را منتشر کنند. اما پیج مضطرب پروتئین تراپی مو بود. او باید مطمئن باکراتینه مو شد که هر کلمه درست پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. ما یک کنفرانس ناهار داشتیم و من در مورد هر موضوعی مورد سوال قرار گرفتم. یکی دو هفته گذشت و من دوباره احضار کراتینه مو شدم، و هربرت اس.

جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲ : هیوستون از شرکت توضیح بالیاژ مو داد که دوستی رنگ مو دارد، جیمز کیلی، سردبیر «شیکاگو تریبون»، که او آزادی کتاب مرا برای او ارسال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. نامه‌ای از کیلی پروتئین تراپی مو بود – من نامه را خواندم – که می‌گفت بهترین گزارشگرش را فرستاده پروتئین تراپی مو بود، مردی مورد اعتماد، تا گزارش کاملی از «جنگل» تهیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و اینجا پروتئین تراپی مو بود 33گزارش، سی و دو صفحه تایپ کراتینه مو شده.

  مدل رنگ مو شکلاتی دخترانه

هر بیانیه ای در مورد شرایط حیاط ها را می گیرد و یکی پس از دیگری تکذیب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من گزارش را خواندم و یک جزئیات سرگرم کننده را به یاد آوردم. در صفحه صد و شانزده “جنگل” شرحی از بسته بندی خانه های قدیمی رنگ مو است که دیوارهای آنها با چربی پوشانده کراتینه مو شده و با بخار مرطوب گرم آغشته کراتینه مو شده رنگ مو است.

در این اتاق‌ها میکروب‌های سل ممکن رنگ مو است دو سال زنده بمانند.» نظر در مورد این بیانیه این پروتئین تراپی مو بود: “نظریه اثبات نکراتینه مو شده”. بنابراین لازم پروتئین تراپی مو بود که من به کتاب های درسی باکتری شناسی مراجعه کنم و به دابل دی، پیج و شرکت نشان دهم که موجودات انگلی تک سلولی گاهی اوقات جاودانگی تمام دکلره مو دارند! گفتم: «این یک گزارش صادقانه نیست.

کاری که باید انجام دهید، اگر واقعاً می خواهید بدانید، این رنگ مو است که یک بازپرس خود را بفرستید، کسی که به او اطمینان دارید.» آنها تصمیم گرفتند که این کار باید انجام نانو کراتین مو شود و یک وکیل جوان به نام مک کی را انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و او را به شیکاگو فرستادند. مدتی را آنجا گذراند و وقتی برگشت حکمش این پروتئین تراپی مو بود که من حقیقت را گفته ام.

من برای شام به خانه مک کی رفتم و عصر را با شنیدن درنگ مو استان او گذراندم – اتفاقاً یکی از شوک های زندگی ام را دریافت بیبی لایت مو کردم. مک کی کاری را انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که من از او خورنگ مو استه پروتئین تراپی مو بودم که انجام ندهد: او ابتدا به کوله‌برها رفته پروتئین تراپی مو بود تا ببیند آنها رسماً چه چیزی را به او نشان می‌دهند. آنها او را مسئول یک مرد – من نامش را به خاطر نمی آورم.

  رنگ مو تنباکویی شماره ۶

اما می گوییم جونز – مأمور تبلیغات آنها، یک روزنامه نگار سابق، قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند که به عنوان میزبان و سرگرم کننده برای پرس و جو از بازدیدکنندگان خدمت می بیبی لایت مو کرد. او مک‌کی را سرپرستی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و اطراف را به او نشان می‌بالیاژ مو داد، و در خلال صحبت‌هایشان مک‌کی اشاره بیبی لایت مو کرد که در حال بررسی اتهامات وارده در رمانی به نام «جنگل» رنگ مو است. “آه بله!” گفت جونز. “من آن کتاب را می شناسم.

از اول تا آخر خواندم. من یک گزارش سی و دو صفحه ای در مورد آن برای کیلی از تریبون تهیه بیبی لایت مو کردم. بنابراین در اینجا یک نگاه اجمالی در پشت پرده روزنامه جهان شیکاگو پروتئین تراپی مو بود! جیمز کیلی آرمان زیبای روزنامه نگاران آمریکایی پروتئین تراپی مو بود و هنوز هم لایت و هایلایت مو هست . من هرگز او را ندیده‌ام، اما مقالاتی درباره او خوانده‌ام، نوع «نوشته‌هایی» که نظام سرمایه‌داری به قهرمانانش می‌دهد.

جدیدترین رنگ مو برای عید ۱۴۰۲ : او زندگی را به عنوان یک پسر فقیر آغاز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و به دلیل توانایی محض و نیروی شخصیت از درجات بالاتر برخرنگ مو است – شما می دانید “دوپینگ”. اکنون او یکی از خدایان برتر روزنامه‌نویسی پروتئین تراپی مو بود. و زمانی که بحث حفاظت از منافع غارتگرانه پروتئین تراپی مو بود که به همه روزنامه های شیکاگو یارانه می دهد و دولت را در اختیار رنگ مو دارد.

شهر در گودی دستش، این خدای متعال به زره و شرکت فرستاد و گزارشی را توسط مامور تبلیغاتی آنها تهیه بیبی لایت مو کرد و این گزارش را در نتیجه تحقیقات محرمانه یک خبرنگار مورد اعتماد برای یکی از دوستانش در نیویورک فرستاد. از کارکنان “شیکاگو تریبون”! و شاید فکر کنید که این باید یک حادثه غیرعادی باکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه