↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو عسلی

زیباترین رنگ مو عسلی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو عسلی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو عسلی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو عسلی : روز اول هر ساعت یک لیوان شیر گرم، روز بعد هر سه ربع ساعت و در نهایت هر نیم ساعت یا هشت لیتر در روز یک لیوان شیر گرم مصرف بیبی لایت مو کردم. البته این خیلی بیشتر از چیزی رنگ مو است که بتوان آن را جذب بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : بیشتر روز را به ورزش کراتینه مو شدید-تنیس، پیاده‌روی، قایق‌سواری و شنا اختصاص می‌بالیاژ مو دادم. من به این اشاره می کنم[صفحه 18]به طور خاص، به طوری که خواننده ممکن رنگ مو است درک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که من همه عوامل دیگر ناخوشی را حذف بیبی لایت مو کرده ام، و به طور کامل از گفته من که در پایان سال سلامت عمومی من بدتر از همیشه پروتئین تراپی مو بود، قدردانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زیباترین رنگ مو عسلی

زیباترین رنگ مو عسلی : تا زمانی که تمام روز تنیس بازی می بیبی لایت مو کردم یا از کوه ها بالا می رفتم، حالم خوب پروتئین تراپی مو بود. مشکل زمانی پیش آمد که من برای انجام کارهای مغزی مستقر کراتینه مو شدم. و از اینجا کاملاً به وضوح دیدم که پرخوری بیبی لایت مو کردم. غذای اضافی برای سوزاندن وجود داشت و وقتی نسوخت، مرا مسموم بیبی لایت مو کرد. اما وقتی گرسنه پروتئین تراپی مو بودم، چگونه باید متوقف شوم؟ سعی بیبی لایت مو کردم تمام چیزهایی را که دوست داشتم و بیشتر می خوردم کنار بگذارم.

اما این هیچ فایده ای نداشت، زیرا من اشتهای از خود راضی داشتم – بلافاصله به چیزهای دیگر علاقه داشتم! من فکر می بیبی لایت مو کردم که اشتهای غیرطبیعی دارم، نتیجه تمرینات اولیه ام رنگ مو است. اما چگونه می توانم از شر آن خلاص شوم؟ من نباید این تصور را ایجاد کنم که من یک غذاخور آشکارا دلچسب پروتئین تراپی مو بودم. برعکس، من خیلی کمتر از آنچه بیشتر مردم می خورند، خوردم. اما این برای من تسلی نداشت.

  انواع رنگ مو ایرانی با قیمت

من با سالها کار بیش از حد خودم را خراب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم و بنابراین حساس تر پروتئین تراپی مو بودم. من می‌توانستم ببینم افراد دیگر با مراحل آلایت و هایلایت مو هسته قطعه قطعه می‌کراتینه مو شدند. اما من قبلاً تکه تکه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم. به همین دلیل وقتی اتفاق افتاد با خانمی ملاقات بیبی لایت مو کردم که چهره درخشان و سلامتی فوق العاده اش مورد توجه قرار گرفت. [صفحه 19]هر کس. از شنیدن این موضوع برای ده پانزده سال تعجب بیبی لایت مو کردم.

و تا همین اواخر، او یک معلول بستری پروتئین تراپی مو بود. او زندگی تنهایی همسر یک پیشگام را سپری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و خانواده ای را در شرایط بد سلامتی تکان دهنده تشکیل بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. او از سیاتیک و روماتیسم حاد رنج می برد. از یک مشکل مزمن روده ای که پزشکان آن را “پریتونیت متناوب” نامیدند. از ضعف کراتینه مو شدید عصبی، مالیخولیا و آب مروارید مزمن که باعث ناشنوایی می نانو کراتین مو شود.

و این زنی پروتئین تراپی مو بود که با من سوار بر اسب از کوه همیلتون، در کالیفرنیا، در مسافت بیست و هشت مایلی، در یکی از وحشتناک ترین طوفان های بارانی که تا به حال شاهد پروتئین تراپی مو بودم، سوار کراتینه مو شد! ما دو اسب جوان رام نکراتینه مو شده داشتیم و فقط تکه های چرمی برای کنترل آنها داشتیم، و ما را به مدت شش ساعت کوبیده و پرت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، که اگر تا صد سال عمر کنم هرگز فراموش نمی کنم.

زیباترین رنگ مو عسلی : و این زن وقتی سوار کراتینه مو شد، چهار روز پیش یک ذره غذا نخورده پروتئین تراپی مو بود! این سرنخ فرار او پروتئین تراپی مو بود: او با روزه خود را درمان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او هشت روز از غذا پرهیز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و تمام مشکلاتش از او دور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. پس از آن، او پسر بزرگش، یک سالمند در رنگ مو استنفورد، و یکی دیگر از دوستانش را برد و دوازده روز با آنها روزه گرفت و آنها را از سوء هاضمه عصبی درمان بیبی لایت مو کرد.

  قیمت رنگ مو استخوانی

و سپس او یک دوست زن، همسر یک رنگ مو استنفورد را گرفته پروتئین تراپی مو بود[صفحه 20]رنگ مو استاد، و او را از رماتیسم یک هفته روزه شفا بالیاژ مو داد. من در مورد درمان روزه شنیده پروتئین تراپی مو بودم، اما این اولین بار پروتئین تراپی مو بود که با آن ملاقات می بیبی لایت مو کردم. در آن زمان بیش از حد کارم سنگین پروتئین تراپی مو بود که نمی‌توانستم آن را امتحان کنم، اما شروع بیبی لایت مو کردم به مطالعه درباره این موضوع – کتاب‌های دکتر دیویی، دکتر هازارد و آقای کارینگتون.

وقتی از کالیفرنیا به خانه آمدم در خلیج مکزیک دچار سکته خورشیدی کراتینه مو شدم و یک هفته را در بیمارستان کی وست گذراندم و به نظر می‌رسید که این به شکم رنج کشیده‌ام لطف بیبی لایت مو کرد. پس از یک دوره کار سخت دیگر، متوجه کراتینه مو شدم که قادر به هضم پودر ذرت و شیر نیستم. و بنابراین من برای یک روزه آماده پروتئین تراپی مو بودم. من شروع بیبی لایت مو کردم. روزه برای من یک امر عادی کراتینه مو شده رنگ مو است.

اما فرض می‌کنم که برای خواننده به همان اندازه که در ابتدا برای خودم جدید و شگفت‌انگیز پروتئین تراپی مو بود، جدید رنگ مو است و احساساتم را به طور مفصل شرح خواهم بالیاژ مو داد. روز اول بسیار گرسنه پروتئین تراپی مو بودم – نوعی گرسنگی ناسالم و هولناک که همه بیماران سوء هاضمه می دانند. صبح دوم کمی گرسنه پروتئین تراپی مو بودم و پس از آن، در کمال حیرت من، هیچ گرسنگی نداشتم.

  رنگ موی قهوه ای سفید

دیگر علاقه ای به غذا نداشتم اگر هرگز مزه آن را نمی دانستم. قبل از روزه داری دو یا سه هفته هر روز سردرد داشتم. تا روز اول ادامه داشت و سپس ناپدید کراتینه مو شد – دیگر برنگشت. روز دوم خیلی احساس ضعف بیبی لایت مو کردم[صفحه 21]و کمی سرگیجه در هنگام برخرنگ مو استن. از در بیرون رفتم و تمام روز زیر آفتاب دراز کشیدم و مشغول خواندن پروتئین تراپی مو بودم.

و همینطور برای روزهای سوم و چهارم – سستی کراتینه مو شدید جسمی، اما با وضوح بسیار زیاد. بعد از روز پنجم، احساس قوی‌تری بیبی لایت مو کردم، و مقداری راه رفتم، و همچنین شروع به نوشتن بیبی لایت مو کردم. هیچ مرحله ای از تجربه به اندازه فعالیت ذهنم مرا شگفت زده نبیبی لایت مو کرد: بیشتر از آن چیزی که سال ها قبل جرأت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، خواندم و نوشتم.

زیباترین رنگ مو عسلی : در طول چهار روز اول، پانزده پوند وزن کم بیبی لایت مو کردم – چیزی که از آن زمان آموخته ام، نشانه ای از وضعیت بسیار بد بافت هایم پروتئین تراپی مو بود. پس از آن من در هشت روز تنها دو پوند از دست بالیاژ مو دادم – پدیده ای به همان اندازه غیرعادی. در تمام طول روزه خوب می خوابیدم. تقریباً اواسط هر روز احساس ضعف می بیبی لایت مو کردم، اما یک ماساژ و دوش آب سرد به من سرحال می کراتینه مو شد.

در اواخر به این نتیجه رسیدم که در راه رفتن از ناحیه پاها خسته می شوم و چون نمی خورنگ مو استم در رختخواب دراز بکشم، روز دوازدهم را با مقداری آب پرتقال افطار بیبی لایت مو کردم. من در طول دو روز آب یک دوجین پرتقال خوردم و سپس طبق توصیه برنار مک فادن رژیم شیر را گرفتم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه