↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو های سال

زیباترین رنگ مو های سال | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو های سال را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو های سال را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو های سال : بنابراین مترسک، که فرمان را بر عهده داشت، قایق را به سمت رودخانه چرخاند و دوستان به صحبت با هم در مورد دوران قدیم و ماجراهای شگفت انگیزی که در سفر با دوروتی، دختر کوچک کانزاس، با آنها برخورد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، ادامه بالیاژ مو دادند.

رنگ مو : او نمی توانست ببیند؛ او نمی توانست صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شاید این بزرگترین بدبختی پروتئین تراپی مو بود که می توانست برای جک پامکین هد اتفاق بیفتد و سنجاب ها خوشحال کراتینه مو شدند. آنها با دیدن وضعیت اسفناک جک با خوشحالی در اطراف درخت رقصیدند. دختر و پسر واقعا آزاد پروتئین تراپی مو بودند، اما محافظ آنها خراب کراتینه مو شد. با این حال اسب اره آنجا پروتئین تراپی مو بود و در راه خود عاقل پروتئین تراپی مو بود.

زیباترین رنگ مو های سال

زیباترین رنگ مو های سال : جک بیچاره مستقیماً زیر آن ایستاده پروتئین تراپی مو بود و وقتی دست و پا به او اصابت بیبی لایت مو کرد، سر کدو تنبل او را به یک توده خمیری کوبید و شکل چوبی جک را به لرزه درآورد تا با یک برآمدگی در برابر درختی در یک دوجین فوتی متوقف نانو کراتین مو شود. لحظه ای بعد بلند کراتینه مو شد، اما وقتی احساس بیبی لایت مو کرد سرش از بین رفته پروتئین تراپی مو بود.

او تصادف را دیده پروتئین تراپی مو بود و می دانست که کدو تنبل شکسته دیگر هرگز به عنوان یک سر به جک نمی رسد. پس به بچه هایی که از این تصادف ترسیده پروتئین تراپی مو بودند به دوست تازه پیدا کراتینه مو شده شان گفت: “جسد را بردارید و آن را روی زین من بگذارید. سپس پشت آن سوار شوید و نگه دارید. ما باید هر چه زودتر از این جنگل خارج شویم، وگرنه ممکن رنگ مو است سنجاب ها دوباره شما را دستگیر کنند.

من باید در مسیر درست حدس بزنم، زیرا نقشه جک دیگر برای او فایده ای نرنگ مو دارد، زیرا آن اندام سرش را از بین برده رنگ مو است.” دو بچه جسد جک را که اصلاً سنگین نپروتئین تراپی مو بود، بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و روی زین گذاشتند. سپس از پشت آن بالا رفتند و اسب اره بلافاصله برگشت و در مسیری که آمده پروتئین تراپی مو بود به عقب رفت و هر سه را به راحتی تحمل بیبی لایت مو کرد. با این حال، هنگامی که مسیر شروع به منشعب کراتینه مو شدن به مسیرهای بسیاری بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی پلاتینه قهوه ای

که همه جهات مختلف را دنبال می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، حیوان چوبی متحیر کراتینه مو شد و به زودی بدون هیچ امیدی به یافتن راه درست، بی هدف سرگردان کراتینه مو شد. نزدیک غروب به درخت میوه‌ای خوب رسیدند که برای بچه‌ها یک شام می‌فرستاد، و شب بچه‌ها روی تختی از برگ دراز می‌کشیدند در حالی که اسب اره نگهبانی می‌بالیاژ مو داد، با شکل لنگی و بی‌سر جک کدو تنبل بیچاره روی زین افتاده پروتئین تراپی مو بود.

حالا اوزما تمام اتفاقات جنگل را در تصویر جادویی خود دیده پروتئین تراپی مو بود، بنابراین جادوگر کوچک را که بر شیر بزدل سوار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود فرستاد تا بدبختان را نجات دهد. شیر جنگل را به خوبی می‌شناخت و وقتی به آن رسید مستقیماً از مسیرهای درهم و برهم به جایی که اسب اره سرگردان پروتئین تراپی مو بود، جک و دو کودک روی پشتش رفت. جادوگر از دیدن جک بی سر ناراحت کراتینه مو شد.

زیباترین رنگ مو های سال : اما باور داشت که می تواند او را نجات دهد. او ابتدا اسب اره را به بیرون از جنگل هدایت بیبی لایت مو کرد و پسر و دختر را به آغوش دوستان مضطربشان بازگرداند و سپس شیر را نزد اوزما فرستاد تا به او بگوید چه اتفاقی افتاده رنگ مو است. جادوگر اکنون اسب اره را سوار بیبی لایت مو کرد و از فرم جک در سواری طولانی تا مزرعه کدو تنبل حمایت بیبی لایت مو کرد. وقتی به خانه جک رسیدند.

جادوگر یک کدو تنبل مرغوب – نه خیلی رسیده – انتخاب بیبی لایت مو کرد و یک صورت بسیار تمیز روی آن حک بیبی لایت مو کرد. سپس کدو تنبل را محکم به گردن جک چسباند و از او پرسید: “خب، دوست قدیمی، چه احساسی داری؟” “خوب!” جک پاسخ بالیاژ مو داد و با سپاسگزاری دست جادوگر کوچک را فشرد. “تو واقعاً زندگی من را نجات بالیاژ مو دادی، زیرا بدون کمک شما نمی‌توانستم راه خانه را برای بدست آوردن سر جدید پیدا کنم.

  مدل رنگ مو رنگ و مش

اما الان خوبم، و باید بسیار مراقب باشم که این سر زیبا شکسته ننانو کراتین مو شود.” و دوباره با جادوگر دست بالیاژ مو داد. “آیا مغزهای سر جدید بهتر از مغزهای قدیمی لایت و هایلایت مو هستند؟” از اسب اره، که بازسازی جک را تماشا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، پرسید. جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “چرا، این دانه‌ها کاملاً لطیف لایت و هایلایت مو هستند، بنابراین آنها افکار لطیفی را برای دوست ما به ارمغان خواهند آورد. ” مترسک و چوب‌دار حلبی تی در اینجا در سرزمین اوز زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

دو مرد عجیب و غریب ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که بهترین دوستان پروتئین تراپی مو بودند. وقتی با هم پروتئین تراپی مو بودند آنقدر شادتر پروتئین تراپی مو بودند که به ندرت از هم جدا می کراتینه مو شدند. با این حال آنها دوست داشتند هر چند وقت یک بار از هم جدا شوند تا از لذت دیدار دوباره لذت ببرند. یکی مترسک پروتئین تراپی مو بود. این بدان معنرنگ مو است که او کت و شلواری از لباس‌های مونچکین آبی پروتئین تراپی مو بود که با نی پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

زیباترین رنگ مو های سال : روی آن یک سر پارچه‌ای گرد بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که پر از سبوس برای حفظ شکل آن پروتئین تراپی مو بود. روی سر دو چشم، دو گوش، یک بینی و یک دهان نقاشی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. مترسک هرگز در ترساندن کلاغ ها موفقیت چندانی نداشت، اما به خود می بالید که مردی برتر رنگ مو است، زیرا هیچ دردی احساس نمی بیبی لایت مو کرد، هرگز خسته نپروتئین تراپی مو بود و مجبور به خوردن یا نوشیدن نپروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو سبز اقیانوسی

مغز او تیز پروتئین تراپی مو بود، زیرا جادوگر شهر اوز سوزن و سوزن در مغز مترسک گذاشته پروتئین تراپی مو بود. مرد دیگر تماماً از قلع ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، دست‌ها و پاها و سرش هوشمندانه به هم متصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند تا بتواند آزادانه آنها را حرکت دهد. او به عنوان چوب‌دار حلبی شناخته می‌کراتینه مو شد، زیرا زمانی چوب‌بر پروتئین تراپی مو بود و همه او را دوست داشتند، زیرا جادوگر قلب عالی از مخمل‌های قرمز به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

مرد چوب‌دار حلبی در یک قلعه قلعی باشکوه زندگی می‌بیبی لایت مو کرد که در املاک کشورش در سرزمین وینکی، نه چندان دور از شهر زمرد اوز ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اثاثیه قلع زیبایی داشت و باغ‌های دوست‌داشتنی احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در آن‌ها درختان حلبی و تخت‌هایی از گل‌های حلبی وجود داشت. قصر مترسک در فاصله ای نه چندان دور، در کنار رودخانه ای پروتئین تراپی مو بود، و این قصر به شکل خوشه ای عظیم پروتئین تراپی مو بود.

یک روز صبح مرد چوب‌دار حلبی به دیدن دوستش مترسک رفت و چون کاری بهتر از این نداشتند تصمیم گرفتند روی رودخانه قایق سواری کنند. بنابراین آنها وارد قایق مترسک کراتینه مو شدند، که از یک ذرت بزرگ تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در دو انتها توخالی و نوک تیز پروتئین تراپی مو بود و اطراف لبه ها را با جواهرات درخشان تزئین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. بادبان از ابریشم بنفش پروتئین تراپی مو بود و در زیر نور آفتاب به شکل همجنسگرا می درخشید.

زیباترین رنگ مو های سال : آن روز نسیم خوبی می وزید، بنابراین قایق به سرعت روی آب می چرخید. آنها به رودخانه کوچکتری رسیدند که از جنگلی عمیق سرازیر می کراتینه مو شد، و مرد چوب قلع پیشنهاد بیبی لایت مو کرد که از این نهر عبور کنند، زیرا در زیر درختان جنگل خنک و سایه دار رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه