↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو رنگ و مش

مدل رنگ مو رنگ و مش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو رنگ و مش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو رنگ و مش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو رنگ و مش : امروز صبح یادداشتی برای آقای جورج لی فرستادم و التماس بیبی لایت مو کردم. او تا من و بن را از شرکت در جشن ماهی خود در این روز معذور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – کاپیتان دابی با ما شام خورد. او مردی با روحیه و شوخ طبعی رنگ مو است: یک تقلید عالی – او به ما اطلاع بالیاژ مو داد که در هابز هول این روز یک مسابقه قایق‌سواری در رودخانه راپاهانوک رنگ مو است. و اینکه در شب یک توپ بزرگ باید بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : چقدر آب و هوا شبیه ماه سپتامبر رنگ مو است! – در واقع فکر می کنم مثل تب و آگ رنگ مو است! – باب در شب برای من سرهنگ تیلور آورد.[191] تعارف، که التماس من به زودی منتظر او خواهم پروتئین تراپی مو بود. او می‌خواهد بداند که آیا من برای خانم تورنتون معلمی تهیه بیبی لایت مو کرده‌ام یا نه ، آقای لیک چیزی در مورد آمدن به من گفت، اما نه تا بهار آینده، و من قضاوت می‌کنم.

مدل رنگ مو رنگ و مش

مدل رنگ مو رنگ و مش : قسم می خورم که شیطان وجود نرنگ مو دارد! به شیوه ای بی شرمانه، و در عین حال عجیب و احمقانه، اتاق را ترک بیبی لایت مو کردم و به سراغ آقا و خانم کارتر رفتم، که هیچ چیز ناشایست یا توهین آمیزی از آنها شنیده نمی نانو کراتین مو شود – بعد از اینکه شرکت در حال راه رفتن در نزدیکی خیابان صنوبر پروتئین تراپی مو بودیم. خانم کارتر می گوید چقدر هوا شیرین و خالص رنگ مو است.

که خانم تورنتون قبل از آن زمان بی‌صبر خواهد پروتئین تراپی مو بود – آیا واقعاً اکنون، صمیمانه، در قلب خود لایت و هایلایت مو هستید. پس از اینکه به اتاق بازنشسته کراتینه مو شدیم، سر به من می گوید . بزرگترین شهرت برای یادگیری و دین در کلیسای مستقر انگلستان، که او ادعا می بیبی لایت مو کرد به قوانین آن اعتقاد رنگ مو دارد و به آن پایبند رنگ مو است – و اگر او به توصیه من توجه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نباید در واقعیت آن شک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قهوه ای یاسی

دوشنبه 25. هری و باب با کتهای خود در مورد مدرسه شانه های خود را بالا می اندازند، اول یکی بعد دیگری از سرما شکایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – دخترها نیز با قفسه های سفیدشان برای گرم بیبی لایت مو کردن یکدیگر به هم نزدیک می شوند و شبیه به هم لایت و هایلایت مو هستند. گله بره ها در بهار – ای کاش نیمی از آنها بی گناه پروتئین تراپی مو بودند – من خودم، پس از اضافه بیبی لایت مو کردن یک جلیقه، با وجود سرد پروتئین تراپی مو بودن بسیار ناخوشایند لایت و هایلایت مو هستم.

هوا صاف رنگ مو است، باد کراتینه مو شدیدی از غرب می‌وزد – به تفسیر لاتین خود ادامه بالیاژ مو دادم، و باید ، امیدوارم که به زودی از پس آن بر بیایم – به درخورنگ مو است نانسی، طرح نامزدی-هال خود را به نانسی بالیاژ مو دادم – پیشنهاد می کنم یکی را برای خودم بردارم- [149]سه شنبه 26. صبح به اندازه کافی خنک – سرهنگ بعد از صبحانه می‌گوید به من یک اسب و صندلی سفارش دهید.

زیرا باید به بالیاژ مو دادگاه وست‌مورلند-کورت بروم – من در خود غوغا بیبی لایت مو کردم، اما (آن‌طور که اینجا در ویرجینیا می‌گویند) کار کوچکی انجام بالیاژ مو دادم – پریسیلا بعد از آن مدرسه از من دعوت بیبی لایت مو کرد که با او سوار شوم، اما من از قبل نامزد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که سوار کشتی هاریوت شوم . او اکنون در نامزدی در حدود نیم مایلی دورتر قرار رنگ مو دارد – باب من را سوار کشتی بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو رنگ و مش : او کشتی تمیز و مرتبی رنگ مو است، 1400 بوشل حمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – باب رنگ مو استریپ بیبی لایت مو کرد و نیم ساعت دور ما شنا بیبی لایت مو کرد – قهوه. خب، قربان، سرهنگ می‌گوید من می‌توانم با چندین نامه با شما رفتار کنم – قلبم پرید – یک رپست خوب واقعاً ارزشمند رنگ مو است زیرا بسیار نادر رنگ مو است! اما آیا از لورا چیزی بشنوم آقای هانتر و آقای یوینگ به من خبر از مرگ عمو افرایم سیلی می دهند!

  رنگ موی مش برای پوست گندمی

اینکه او بر اثر دیابت که مدتهرنگ مو است او را آزار می دهد درگذشت! او هیچ شکی برای خانواده ای عزادار باقی نگذاشته رنگ مو است – آقای هانتر به من می نویسد که اندرو مجوز موعظه در اواسط ژوئن دریافت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. لورا می‌گوید: همه آنها با نگرانی از آشوب‌های بزرگی که در حال حاضر از طریق مستعمرات وجود رنگ مو دارد ابراز می‌کنند.

من به نوعی سرما خورده ام و تا امروز کم روح لایت و هایلایت مو هستم – سرهنگ تمام ظهر در هریوت در سان پروتئین تراپی مو بود، به طوری که وقتی برای ناهار به داخل رفتیم به نظر می رسید خسته کراتینه مو شده رنگ مو است و چیزی نمی خورد – ما یک علاوه بر خانواده‌ی پرشمار ما، یک آقای — اسمش را فراموش بیبی لایت مو کرده‌ام، او یک کوپر، یک ایرلندی رنگ مو است، و به نظر بسیار باهوش رنگ مو است.

شب با او در اتاق آقای راندولفز نشستم. [150]پنجشنبه 28. عصر، بعد از رفتن خورشید، با پریس در باغ قدم زدم. ما چند انجیر جمع آوری بیبی لایت مو کردیم که به تازگی در حال رکراتینه مو شد لایت و هایلایت مو هستند. اوقات فراغت من را در تمام بیبی لایت مو کردن تمرینات لاتین خود صرف بیبی لایت مو کردم. جمعه 29. احساس می‌کنم از سرماخوردگی‌ام کاملاً راحت کراتینه مو شده‌ام.

نامه‌ای به آقای جان پک نوشتم و برای پست فرستادم تا به او یادآوری کنم و عجله کنم که در راه اینجا باکراتینه مو شد – اوه! خیلی گرم رنگ مو است – به نظر می رسد خود باد گرم کراتینه مو شده رنگ مو است! ما یک اتاق خوب داریم و به اندازه کافی باز رنگ مو است. & من یک کت کمری نازک و یک لباس مجلسی گشاد و کتان می پوشم. پسرها ، هری و باب در مدرسه چیزی به تن نتمام دکلره مو دارند.

  مدل رنگ مو جدید لایت

مدل رنگ مو رنگ و مش : جز پیراهن و شلوارهایشان. و من از دیدن تدبیر فانی ، دوست‌داشتنی‌ترین آنها، برای خنک کراتینه مو شدن، صمیمانه خندیدم، او روی یک نیمکت پایین نشست و دستش را در جیبش گذاشت و به نظر می‌رسید که در جستجوی چیزی بسیار کوشا پروتئین تراپی مو بود – اما قبل از اینکه دستش را بیرون بیاورد، هر دو جوراب ساق بلندش را درآورد و هر دو را در جیبش گذاشت!

به نظر می‌رسد خانم کارتر با گرمای کراتینه مو شدید غلبه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و شبیه موجودی در حال غش بیبی لایت مو کردن و در عین حال دوست‌داشتنی رنگ مو است! – در هفت سالگی سوار کراتینه مو شدم. به سمت مزرعه ذرت، خورشید تقریباً غروب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و در پشت یک ابر ضخیم سفید بزرگ پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، جایی که رعد و برق می زد – ذرت با گرما و خشکی غلت می خورد!

با این حال، عجیب رنگ مو است که هیچ وجود نرنگ مو دارد – من یکی را دیده ام و دیگری را شنیده ام، و این تمام تعریفی رنگ مو است که از زمانی که در ویرجینیا پروتئین تراپی مو بوده ام دیده ، شنیده یا احساس بیبی لایت مو کرده ام – در حالی که قهوه رعد و برق می نوشیم ، همانطور که شروع به نوشیدن بیبی لایت مو کرد. تاریک کراتینه مو شد، شروع به جریان بیبی لایت مو کرد، در فاصله ای پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو رنگ و مش : اما بی وقفه، روشن و وحشتناک پروتئین تراپی مو بود – سرهنگ، هر چند نشسته پروتئین تراپی مو بود، و با خونسردی بی حرکت آن را مشاهده بیبی لایت مو کرد. شنبه 30. امروز صبح هوا خنک‌تر و قابل تحمل‌تر رنگ مو است – فرانک کریستین ، یکی از محققین آقای لو، برای ملاقات هری و باب آمد ، به طوری که من آنها را حدود یازده نفر مرخص بیبی لایت مو کردم، و برای نوشتن به اتاقم بازنشسته کراتینه مو شدم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه