↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ موی دنیا جهانبخت

زیباترین رنگ موی دنیا جهانبخت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ موی دنیا جهانبخت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ موی دنیا جهانبخت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ موی دنیا جهانبخت : راه دیگری برای امرار معاش نمی دانست. “آیا فکر می کنی اوزما عصبانی خواهد کراتینه مو شد؟” با نگرانی پرسید. کالیکو گفت: «مطمئنم. و او حق رنگ مو دارد که باکراتینه مو شد. شاه ناله بیبی لایت مو کرد. او دستور بالیاژ مو داد: «او را جارو کن و زباله ها را در گودال سیاه بینداز». و سپس خود را در لانه شخصی خود بست و روزها هیچ کس را نمی دید، زیرا از خشم بی دلیل خود بسیار شرمنده پروتئین تراپی مو بود و از نتیجه عمل عجولانه خود می ترسید.

رنگ مو : کت را با سر دکمه‌ها درآورد و روی زمین، سمت اشتباه به بالا پهن بیبی لایت مو کرد. یکباره خرس، گرگ، گربه، راسو و موش صحرایی از زیر آن خزیدند که همگی از اتاق بیرون ریختند و به کوه فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. دوروتی گفت: بیا توتو. او با وقار اضافه بیبی لایت مو کرد: “بیا به شهر زمردی برگردیم. تو به من ترسیدی، جادوگر” دیوانه لایت و هایلایت مو هستم که فکر کنم به چه راحتی من را فریب بالیاژ مو دادی.” و تی او نوم کینگ به طرز ناخوشایندی عصبانی پروتئین تراپی مو بود.

زیباترین رنگ موی دنیا جهانبخت

زیباترین رنگ موی دنیا جهانبخت : و من با تو حقه بازی بیبی لایت مو کردم – به نفع خودت. می خورنگ مو استم به شما ثابت کنم که برای یک دختر بچه واقعاً خطرناک رنگ مو است که تنها در یک پری پرسه بزند. کشور؛ بنابراین من شکل کرینکلینک را گرفتم تا به شما درسی بدهم. مطمئناً هیچ کرینکلینکی وجود نرنگ مو دارد؛ اما اگر وجود داشت، به خاطر شکستن همه آن ظروف به کراتینه مو شدت شلاق می خوردید.” جادوگر اکنون بلند کراتینه مو شد.

هنگام صبحانه بی احتیاطی زبانش را گاز گرفته پروتئین تراپی مو بود و هنوز درد داشت. بنابراین او غرش بیبی لایت مو کرد و هیاهو بیبی لایت مو کرد و در قصر زیرزمینی خود به گونه ای کوبید که او را بسیار ناپسند بیبی لایت مو کرد. چنین اتفاقی افتاد که در این روز تاسف بار، تیکتوک، مرد ساعتی، به دیدار پادشاه نوم رفت تا از او درخورنگ مو است کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. Tiktok در سرزمین اوز زندگی می بیبی لایت مو کرد و با وجود اینکه فردی فعال و مهم پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو قهوه ای بنفش

تماماً از فلز ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. ماشین آلات درون او، چیزی شبیه کارهای ساعت، او را به حرکت واداشت. ماشین آلات دیگر او را وادار به صحبت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ماشین آلات دیگر او را به فکر واداشت. اگرچه انسان ساعت‌ساز بسیار هوشمندانه ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما بسیار عالی پروتئین تراپی مو بود. سه کلید مجزا، دستگاه حرکتی، کار گفتار و افکارش را منحرف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. احتمالاً یک یا چند مورد از این تدبیرها در یک لحظه بحرانی از بین می‌رود.

بیچاره را درمانده می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همچنین برخی از قطعات او به دلیل رنگ مو استفاده زیاد فرسوده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و همین الان ماشین فکری او نیاز به تعمیر داشت. جادوگر کوچک ماهر اوز بدون اینکه بتواند به درستی آن ها را تنظیم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند با افکار تیکتوک دستکاری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، بنابراین به مرد ساعتی توصیه بیبی لایت مو کرد که نزد پادشاه نوم برود و مجموعه جدیدی از فنرها را تهیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که افکارش را انعطاف پذیرتر و پاسخگوتر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. . جادوگر هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داد: “مواظب باش به نوم کینگ چه می گویی. او بدخلقی رنگ مو دارد و کمترین چیز او را عصبانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قول بالیاژ مو داد، و جادوگر ماشین‌هایش را زخمی بیبی لایت مو کرد و او را به راه افتادن در جهت قلمرو پادشاه ، درست در آن سوی صحرا از سرزمین اوز، وادار بیبی لایت مو کرد. درست زمانی که به ورودی کاخ زیرزمینی رسید.

  انواع رنگ مو بلوند شکلاتی

زیباترین رنگ موی دنیا جهانبخت : به سمت پایین دوید و در آنجا کالیکو، رئیس مهماندار پادشاه نوم، او را پیدا بیبی لایت مو کرد و دوباره او را زخمی بیبی لایت مو کرد. تیکتوک با صدای تند خود گفت: “من می خواهم پادشاه را ببینم.” کالیکو گفت: «خوب، شاید برای شخص چدنی مثل شما بی خطر باکراتینه مو شد که امروز صبح با اعلیحضرت روبرو نانو کراتین مو شود؛ اما باید خود را اعلام کنید، زیرا آیا من صورتم را در داخل غار پر از جواهرات جایی که پادشاه اکنون در آن رنگ مو است نشان دهم.

من به زودی شبیه یک غذای پوره سیب زمینی خواهم کراتینه مو شد و دیگر برای کسی فایده ای ندارم.” گفت: “من ترسو نیستم.” کالیکو پاسخ بالیاژ مو داد: “پس وارد شو و خودت را در خانه بساز.” و در غار شاه را باز بیبی لایت مو کرد. تیکتوک به سرعت وارد کراتینه مو شد و با نوم کینگ حیرت زده روبرو کراتینه مو شد که به او گفت: “صبح بخیر. من دو فنر فولادی جدید برای کارهای فکری ام و یک چرخ دنده جدید برای طرفدار سخنرانی ام می خواهم.

در مورد آن، سرگرد شما؟ نوم کینگ غرغر وحشتناکی زد و چشمانش از خشم سرخ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “چطور جرات بیبی لایت مو کردی وارد حضور من بشی؟” او فریاد زد. گفت: “من جرأت دارم هر چیزی را انجام دهم.” “من از یک نوم چاق نمی ترسم.” این درست پروتئین تراپی مو بود، اما یک سخنرانی نابخردانه پروتئین تراپی مو بود. اگر افکار خوب پروتئین تراپی مو بود، او چیز دیگری می گفت.

  رنگ مو مشکی سوبارو

نوم کینگ عصبانی به سرعت گرز سنگین خود را گرفت و مستقیماً به سمت پرتاب بیبی لایت مو کرد. وقتی به سینه مرد فلزی اصابت بیبی لایت مو کرد، نیروی ضربه پیچ‌هایی را که صفحات بدن او را به هم چسبانده پروتئین تراپی مو بود، ترکاند و به‌صورت تکه تکه‌ای روی زمین کوبیدند. صدها و صدها چرخ، سنجاق، چرخ دنده و فنر هوا را مانند یک ابر پر بیبی لایت مو کرده و سپس مانند تگرگ روی زمین می‌چرخد.

زیباترین رنگ موی دنیا جهانبخت : جایی که ایستاده پروتئین تراپی مو بود اکنون فقط یک انباشته پروتئین تراپی مو بود و چنان از تأثیر وحشتناک ضربه او شگفت زده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که با تعجب خیره کراتینه مو شد. خشم اعلیحضرت به سرعت فروکش بیبی لایت مو کرد. او به یاد آورد که مرد ساعتی سوژه مورد علاقه شاهزاده پرنسس قدرتمند اوزما از اوز پروتئین تراپی مو بود که مطمئناً از ویرانی ناراحت می کراتینه مو شد. “خیلی بد! خیلی بد!” او با تأسف زمزمه بیبی لایت مو کرد. “من واقعا متاسفم که از همنوع آشغال ساختم.

نمی دانستم که او می شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” کالیکو که حالا جرأت بیبی لایت مو کرد وارد اتاق نانو کراتین مو شود، گفت: «بهتر رنگ مو است که باشی. “وقتی اوزما این موضوع را بشنود، جنگی در دستان شما خواهد پروتئین تراپی مو بود و به احتمال زیاد تاج و تخت و پادشاهی خود را از دست خواهید بالیاژ مو داد.” پادشاه نوم رنگ پریده کراتینه مو شد، زیرا او دوست داشت بر نومز حکومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در صورتی که اوزما بجنگد و او را فتح الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه