↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن : خرس صورتی کوچک نیز همینطور.” دختر تکه تکه که اکنون با شادی بیشتری صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گفت: “تو ذهن من را از یک اضطراب بزرگ رها بیبی لایت مو کردی.” “مترسک پر از کاه رنگ مو است.

رنگ مو : متفاوت از همه قورباغه های دیگر.” دختر تکه تکه گفت: «درست یا غلط، متفاوت پروتئین تراپی مو بودن یعنی متمایز کراتینه مو شدن. حالا، در مورد من، من دقیقاً مثل بقیه دخترهای تکه تکه لایت و هایلایت مو هستم، زیرا تنها من لایت و هایلایت مو هستم. اما، به من بگو، اهل کجایی؟” او گفت: “کشور Yip”. “آیا آن در سرزمین اوز رنگ مو است؟” قورباغه پاسخ بالیاژ مو داد: البته. و آیا می دانید.

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن : و شاید شما آنقدر به شکل پوچ خود عادت بیبی لایت مو کرده اید که هر وقت انعکاس خود را در رنگ مو استخر یا آینه می بینید، نمی خندید.” مرد قورباغه ای با جدیت گفت: “نه، من نه. من قبلا به بزرگی و فرهنگ و تحصیلاتم بیهوده پروتئین تراپی مو بودم، اما از زمانی که در حوض حقیقت غسل بیبی لایت مو کردم، گاهی فکر می کنم درست نیست که باشم.

که فرمانروای شما، اوزمای اوز، دزدیده کراتینه مو شده رنگ مو است؟ “من نمی دانستم که من یک خط کش دارم، بنابراین البته نمی توانستم بدانم که او دزدیده کراتینه مو شده رنگ مو است.” اسکرپس توضیح بالیاژ مو داد: “خب، شما دارید. همه مردم اوز، چه بدانند یا ندانند، تحت حکومت اوزما لایت و هایلایت مو هستند. و او را دزدیده اند. عصبانی نیستید؟ عصبانی نیستید؟ حاکم شما، کسی که نمی‌دانستید او را دارید.

قطعاً دزدیده کراتینه مو شده رنگ مو است!» قورباغه ای متفکرانه گفت: “این عجیب رنگ مو است.” “دزدی در اوز عملاً ناشناخته رنگ مو است، با این حال این اوزما گرفته کراتینه مو شده و یکی از دوستانم ظرف غذایش را نیز دزدیده اند. من با او تمام مسیر را از کشور ییپ طی بیبی لایت مو کرده ام تا آن را بازیابی کنم.” تصویر در دسترس نیست “من هیچ ارتباطی بین یک حاکم سلطنتی اوز و یک ظرف غذا نمی بینم!” اسکرپس اعلام بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو سرخابی روشن

هر دو دزدیده کراتینه مو شده اند، اینطور نیست؟ “درسته. اما چرا دوست شما نمی تواند ظرف های خود را در ظرف دیگری بشوید؟” ضایعات پرسید. “چرا نمی توانی از خط کش سلطنتی دیگری رنگ مو استفاده کنی؟ فکر می کنم شما گمکراتینه مو شده را ترجیح می دهید و دوست من ظرف مخصوص خودش را می خواهد که از طلا ساخته کراتینه مو شده و با الماس تزئین کراتینه مو شده رنگ مو است.

قدرت جادویی رنگ مو دارد.” “جادو، نه؟” اسکرپس فریاد زد. به هر حال پیوندی وجود رنگ مو دارد که این دو دزد را به هم متصل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا به نظر می رسد که تمام جادوهای سرزمین اوز در همان زمان به سرقت رفته رنگ مو است، چه در شهر زمرد، چه در قلعه گلیندا یا در کشور ییپ. خیلی عجیب و مرموز رنگ مو است، اینطور نیست؟» مرد قورباغه ای اعتراف بیبی لایت مو کرد: “قبلاً برای ما اینطور به نظر می رسید.” “اوگو؟ مهربانم! این همان جادوگری رنگ مو است.

که ما فکر می کنیم اوزما را دزدیده رنگ مو است. ما اکنون در راهیم به سمت قلعه این کفاش.” قورباغه گفت: ما هم همینطور. “پس سریع دنبال من بیا! و اجازه بده من تو را با دوروتی و دخترهای دیگر و جادوگر شهر اوز و بقیه ما آشنا کنم.” تصویر در دسترس نیست [برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگ اینجا را کلیک کنید.] او بلند کراتینه مو شد و آستین کت او را گرفت و او را از بالای تپه پایین کشید.

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن : از جایی که آمده پروتئین تراپی مو بود به سمت دیگر پایین آمد. و در پای تپه، قورباغه‌مان با دیدن سه دختر و جادوگر و دکمه‌بریت که توسط یک اسب اره چوبی، یک قاطر لاغر، یک ووزی چهارگوش و یک شیر ترسو احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، شگفت‌زده کراتینه مو شد. یک سگ سیاه کوچولو دوید و بوی مرد قورباغه ای را حس بیبی لایت مو کرد، اما نتوانست بر سر او غر بزند.

  ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی

اسکرپس در حالی که به آنها ملحق کراتینه مو شد فریاد زد: “من طرف دیگری را کشف بیبی لایت مو کردم که دزدیده کراتینه مو شده رنگ مو است.” “این رهبر آنهرنگ مو است و همه به قلعه اوگو می روند تا با کفاش شریر مبارزه کنند!” آنها با کنجکاوی و علاقه زیادی به مرد قورباغه ای نگریستند و چون همه نگاه ها به او دوخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، تازه وارد کراواتش را مرتب بیبی لایت مو کرد.

جلیقه زیبایش را صاف بیبی لایت مو کرد و عصای سر طلایش را مانند یک شیک پوش معمولی تاب بالیاژ مو داد. عینک بزرگ روی چشمانش قورباغه مانند او را کاملاً تغییر بالیاژ مو داد و ظاهری آموخته و چشمگیر به او بالیاژ مو داد. دوروتی که برای دیدن موجودات عجیب و غریب در سرزمین اوز رنگ مو استفاده می‌بیبی لایت مو کرد، از کشف مرد قورباغه‌ای شگفت‌زده کراتینه مو شد.

همه یارانش هم همینطور. توتو می خورنگ مو است سر او غر بزند، اما نمی توانست و جرات پارس بیبی لایت مو کردن را هم نداشت. اسب اره تقریباً تحقیرآمیز خرخر بیبی لایت مو کرد، اما شیر با اسب چوبی زمزمه بیبی لایت مو کرد: “دوست من، این موجود عجیب و غریب را تحمل کن، و یادت باکراتینه مو شد که او خارق العاده تر از تو نیست. در واقع، بزرگ پروتئین تراپی مو بودن یک قورباغه طبیعی تر رنگ مو است.

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن : تا برای یک اسب اره برای زنده پروتئین تراپی مو بودن.” قورباغه پس از بازجویی، کل درنگ مو استان از دست بالیاژ مو دادن ظرف بسیار ارزشمند Cayke و ماجراجویی های آنها در جستجوی آن را به آنها گفت. وقتی او آمد تا از پادشاه خرس اسطوخودوس و خرس صورتی کوچک که می‌توانست هر چیزی را که می‌خواهید بدانید بگویید، شنوندگان او مشتاق دیدن چنین حیوانات جالبی کراتینه مو شدند.

  مدل رنگ موی یخی زیتونی

جادوگر گفت: “بهتر رنگ مو است که دو حزب خود را متحد کنیم و ثروت خود را با هم تقسیم کنیم، زیرا همه ما به یک وظیفه وابسته بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و به عنوان یک گروه ممکن رنگ مو است راحت تر از این جادوگر کفاش سرپیچی کنیم تا جدایی. متحد باشید.” قورباغه پاسخ بالیاژ مو داد: “من از دوستانم در مورد آن سوال خواهم بیبی لایت مو کرد” و از تپه بالا رفت تا کیک و خرس های اسباب بازی را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

دختر تکه‌کاری او را همراهی بیبی لایت مو کرد و وقتی به کوکی‌کوک و خرس اسطوخودوس و خرس صورتی برخورد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، تشخیص اینکه کدام یک از آن‌ها شگفت‌زده‌تر پروتئین تراپی مو بود، سخت پروتئین تراپی مو بود. “مرا عفو کنید!” کیک با خطاب به دختر تکه تکه گریه بیبی لایت مو کرد. “با این حال زنده کراتینه مو شدی؟” تکه ها به خرس ها خیره کراتینه مو شدند. “مرا عفو کنید!” او تکرار بیبی لایت مو کرد؛ “شما مانند من پر از پنبه لایت و هایلایت مو هستید.

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن : و با این حال به نظر می رسد که زندگی می کنید. این باعث شرمندگی من می نانو کراتین مو شود، زیرا من به خودم افتخار بیبی لایت مو کرده ام که تنها فرد زنده پنبه ای در اوز لایت و هایلایت مو هستم.” خرس اسطوخودوس پاسخ بالیاژ مو داد: “شاید شما لایت و هایلایت مو هستید، زیرا من با موهای فر با کیفیت فوق العاده پر کراتینه مو شده ام.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه