نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی پلاتینه دودی

ترکیب رنگ موی پلاتینه دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی پلاتینه دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی پلاتینه دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی پلاتینه دودی : دختر سبزه گفت: «خودت را کاملاً در خانه بساز، و اگر چیزی خورنگ مو استی زنگ را بزن. اوز فردا صبح به دنبال شما خواهد فرستاد.» او دوروتی را تنها گذاشت و به سراغ دیگران رفت.

رنگ مو : من نگهبان دروازه‌ها لایت و هایلایت مو هستم و از آنجایی که شما خورنگ مو استار دیدن اوز بزرگ لایت و هایلایت مو هستید، باید شما را به کاخ او ببرم. اما ابتدا باید عینک را بپوشید.» “چرا؟” دوروتی پرسید. زیرا اگر عینک نمی زدی، درخشندگی و شکوه شهر زمرد کورت می بیبی لایت مو کرد. حتی کسانی که در شهر زندگی می کنند باید شب و روز از عینک رنگ مو استفاده کنند. همه آنها قفل کراتینه مو شده اند.

ترکیب رنگ موی پلاتینه دودی

ترکیب رنگ موی پلاتینه دودی : و به ما گفته کراتینه مو شده که اوز جادوگر خوبی رنگ مو است. مرد سبز گفت: «پس همینطور رنگ مو است، و شهر زمرد را عاقلانه و خوب اداره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما برای کسانی که صادق نیستند، یا از روی کنجکاوی به او نزدیک می شوند، او بسیار وحشتناک رنگ مو است، و کمتر کسی جرات بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که بخواهد چهره او را ببیند.

زیرا اوز در اولین ساخته کراتینه مو شدن شهر به آن دستور بالیاژ مو داد و من تنها کلیدی دارم که قفل آنها را باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. جعبه بزرگ را باز بیبی لایت مو کرد و دوروتی دید که پر از عینک هایی در هر اندازه و شکلی رنگ مو است. همه آنها عینک سبز داشتند. نگهبان دروازه‌ها جفتی را پیدا بیبی لایت مو کرد که به دوروتی می‌خورد و آن‌ها را روی چشمانش می‌گذارد. دو نوار طلایی به آن‌ها بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که از پشت سر او عبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

جایی که با کلید کوچکی که در انتهای زنجیره‌ای پروتئین تراپی مو بود که نگهبان دروازه‌ها به گردنش می‌بست، قفل می‌کراتینه مو شدند. وقتی آنها سوار کراتینه مو شدند، دوروتی نمی‌توانست آن‌ها را به‌صورتی‌که می‌خورنگ مو است بیرون بیاورد، اما البته او نمی‌خورنگ مو است با تابش خیره‌کننده شهر زمرد کور نانو کراتین مو شود، بنابراین چیزی نگفت. سپس مرد سبز برای مترسک و چوب‌دار حلبی و شیر و حتی توتو کوچولو عینک گذاشت.

  جدیدترین رنگ مو دخترانه شیک

و همه به سرعت با کلید قفل کراتینه مو شدند. سپس نگهبان دروازه ها عینک خود را زد و به آنها گفت که آماده رنگ مو است آنها را به قصر نشان دهد. کلید طلایی بزرگی را از میخ روی دیوار برداشت، دروازه دیگری را باز بیبی لایت مو کرد و همه از طریق درگاه او را به خیابان های شهر زمرد تعقیب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. فصل یازدهم شهر شگفت انگیز اوز دوروتی و دوستانش حتی با چشمانی که توسط عینک سبز محافظت می‌کراتینه مو شد.

در ابتدا از درخشش شهر شگفت‌انگیز خیره کراتینه مو شدند. خیابان ها مملو از خانه های زیبا پروتئین تراپی مو بود که همه از سنگ مرمر سبز ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و همه جا با زمردهای درخشان پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. آنها روی سنگفرش از همان سنگ مرمر سبز قدم زدند، و جایی که بلوک ها به هم وصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، ردیف هایی از زمرد پروتئین تراپی مو بود که از نزدیک فرو رفته پروتئین تراپی مو بودند و در درخشش خورشید می درخشیدند.

شیشه های پنجره از شیشه سبز پروتئین تراپی مو بودند. حتی آسمان بالای شهر هم رنگ سبز داشت و پرتوهای خورشید سبز پروتئین تراپی مو بودند. افراد زیادی ـ مرد و زن و کودک ـ راه می‌رفتند و همه لباس‌های سبز پوشیده پروتئین تراپی مو بودند و پوست‌های سبز رنگی داشتند. آنها با چشمانی متحیر به دوروتی و گروه عجیب و غریب او نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بچه ها با دیدن شیر همه فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پشت مادرشان پنهان کراتینه مو شدند.

اما کسی با آنها صحبت نبیبی لایت مو کرد. بسیاری از مغازه ها در خیابان ایستاده پروتئین تراپی مو بودند و دوروتی دید که همه چیز در آنها سبز رنگ مو است. آب نبات سبز و پاپ کورن سبز و همچنین کفش های سبز، کلاه سبز و انواع لباس های سبز برای فروش عرضه کراتینه مو شد. در یک جا مردی لیموناد سبز می‌فروخت، و وقتی بچه‌ها آن را خریدند، دوروتی متوجه کراتینه مو شد که پول آن را با سکه‌های سبز پرداخت بیبی لایت مو کرده‌اند.

  بهترین مارک رنگ مو برای سالن زیبایی

ترکیب رنگ موی پلاتینه دودی : به نظر می رسید هیچ اسب و حیوانی وجود نداشت. مردها وسایل را با گاری‌های سبز رنگ کوچک حمل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آن‌ها را جلوی خود هل می‌بالیاژ مو دادند. همه شاد و راضی و مرفه به نظر می رسیدند. نگهبان دروازه‌ها آن‌ها را در خیابان‌ها هدایت بیبی لایت مو کرد تا اینکه به ساختمان بزرگی رسیدند، دقیقاً در وسط شهر، کاخ اوز، جادوگر بزرگ. سربازی جلوی در پروتئین تراپی مو بود.

با لباس سبز و ریش بلند سبز. نگهبان دروازه ها به او گفت: “اینجا غریبه ها لایت و هایلایت مو هستند و آنها خورنگ مو استار دیدن اوز بزرگ لایت و هایلایت مو هستند.” سرباز پاسخ بالیاژ مو داد: «بیا داخل، و من پیام تو را به او خواهم رساند.» بنابراین آنها از دروازه های قصر گذشتند و به اتاق بزرگی با فرش سبز و مبلمان سبز رنگ و زیبا با زمرد هدایت کراتینه مو شدند.

سرباز همه را مجبور بیبی لایت مو کرد قبل از ورود به این اتاق پاهایشان را روی یک تشک سبز بکشند و وقتی نشستند با ادب گفت: “لطفا تا زمانی که من به درب اتاق تخت می روم و به اوز می گویم شما اینجا لایت و هایلایت مو هستید، خیالتان راحت باکراتینه مو شد.” آنها باید مدت زیادی صبر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا سرباز برگردد. وقتی بالاخره برگشت، دوروتی پرسید: “اوز را دیده ای؟” سرباز پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، نه.” من هرگز او را ندیده ام.

اما من با او صحبت بیبی لایت مو کردم که پشت صفحه نمایشش نشسته پروتئین تراپی مو بود و پیام شما را به او بالیاژ مو دادم. او گفت اگر بخواهی به تو مخاطب می دهد. اما هر یک از شما باید به تنهایی وارد حضور او نانو کراتین مو شود، و او هر روز جز یکی از آنها را می پذیرد. بنابراین، چون باید چند روز در قصر بمانید، به اتاق‌هایی نشانتان می‌دهم که می‌توانید.

  مدل رنگ موی بادمجانی بدون دکلره

پس از سفر در آنجا با آسایش رنگ مو استراحت کنید.» دختر پاسخ بالیاژ مو داد: متشکرم. “این خیلی نوع اوز رنگ مو است.” سرباز در حال حاضر سوت سبز را دمید، و بلافاصله یک دختر جوان، با لباس ابریشمی سبز زیبا، وارد اتاق کراتینه مو شد. او موهای سبز و چشمان سبز زیبایی داشت و در مقابل دوروتی خم کراتینه مو شد و گفت: “دنبال من بیا تا اتاقت را به تو نشان دهم.” پس دوروتی با همه دوستانش به جز توتو خداحافظی بیبی لایت مو کرد.

سگ را در آغوش گرفت و دختر سبزه را از هفت راه و سه پله بالا رفت تا اینکه به اتاقی در جلوی قصر رسیدند. این اتاق شیرین‌ترین اتاق کوچک جهان پروتئین تراپی مو بود، با یک تخت نرم و راحت که دارای ورقه‌های ابریشمی سبز و یک روکش مخملی سبز پروتئین تراپی مو بود. یک فواره کوچک در وسط اتاق پروتئین تراپی مو بود که اسپری از عطر سبز را به هوا پرتاب می بیبی لایت مو کرد تا دوباره در یک حوض مرمر سبز حکاکی کراتینه مو شده زیبا بیفتد.

ترکیب رنگ موی پلاتینه دودی : گلهای سبز زیبا در پنجره ها ایستاده پروتئین تراپی مو بودند و قفسه ای با یک ردیف کتاب سبز کوچک وجود داشت. وقتی دوروتی وقت داشت این کتاب‌ها را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آنها را پر از عکس‌های سبز عجیب و غریب پیدا بیبی لایت مو کرد که باعث خنده او کراتینه مو شد، آنها بسیار خنده‌دار پروتئین تراپی مو بودند. در کمد لباس‌های سبز بسیاری از ابریشم و ساتن و مخمل وجود داشت. و همه آنها دقیقاً با دوروتی مطابقت داشتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه