↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

طرز رنگ كردن ريشه مو

طرز رنگ كردن ريشه مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت طرز رنگ كردن ريشه مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با طرز رنگ كردن ريشه مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

طرز رنگ كردن ريشه مو : اما این بیشتر مربوط به مراسم مذهبی پروتئین تراپی مو بود تا رژیم غذایی. آنها اسیران جنگی خود را می خوردند، اما این فقط پس از جنگ پروتئین تراپی مو بود، و اغلب به اندازه ای نپروتئین تراپی مو بود که بتوان در مسائل بهداشتی به این یا آن اندازه حساب بیبی لایت مو کرد. آنها برای دوران بی شماری در هماهنگی کامل با محیط خود زندگی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : من شاعری را می شناسم که اتفاقاً طبیعت مادری ما او را از نعمت های جسمانی برخوردار بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او ارزش رنگ مو دارد که آنها را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – آنها کمکی به آن تجربیات عاشقانه ای لایت و هایلایت مو هستند که بخش بزرگی از درون مایه شعر را تشکیل می دهند. به هر حال این شاعر برای موهای زیبایش ارزش قائل رنگ مو است و او را می بینید که جلوی شومینه اش نشسته و مشغول خواندن کتاب رنگ مو است.

طرز رنگ كردن ريشه مو

طرز رنگ كردن ريشه مو : اگر مویی در ریشه بمیرد، آن ریشه را برای همیشه از بین می برد، اما اگر قبل از مردن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده نانو کراتین مو شود، ریشه موی جدید می سازد. هر متخصص “سالن زیبایی” این را می داند. او می داند که اگر یک مو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده نانو کراتین مو شود، دوباره بزرگتر و قوی تر از همیشه می نانو کراتین مو شود، و بنابراین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندن مو آخرین کاری رنگ مو است که باید انجام دهید اگر می خواهید از شر موها خلاص شوید!

در این حین انگشتانش بر سرش این طرف و آن طرف می چرخد ​​و دسته ای از موها را می گیرد و می ککراتینه مو شد و می پیچد. او سال ها این عادت را در خود پرورش بالیاژ مو داده رنگ مو است و در نتیجه موهایش به ضخامت و سنگینی «فازی-وزیز» شعر کیپلینگ رنگ مو است. این ورزش مورد علاقه این شاعر رنگ مو است که شاعر رقیب را به مسابقه بکشاند. او به آرامی پیشنهاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که موهای یکدیگر را بگیرند و یک طناب کشی داشته باشند.

  انواع رنگ مو زنانه جدید

شاعر رقیب، بی‌خبر، چالش را می‌پذیرد و دوستم به همراه زوزه‌های غم قربانی، و زوزه‌های شادی از سوی پیروز، او را به همه جا می‌برد، که البته پوست سر به سختی پوست کرگدن. من شاعر نیستم و مهم نیست که باید زیبا باشم و آنقدر سرم شلوغ پروتئین تراپی مو بوده که یادم نیست موهایم را بکشم. اما با کنار گذاشتن کلاه های تنگ و محدود بیبی لایت مو کردن.

میزان کار بیش از حد خود، توانستم موهایی را که در زمانی که متخصص مو با من کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، حفظ کنم. من این حکایت را در ابتدای بحثم در مورد سلامتی می گویم، زیرا عواملی را که در هر بیماری ظاهر می نانو کراتین مو شود، به خوبی نشان می دهد، و شما باید آنها را در جستجوی رفع مشکل درک کنید. ما عبارتی داریم که از آن به ما رسیده رنگ مو استلاتین های برنگ مو استان که به معنای قدرت شفابخش طبیعت رنگ مو است.

خیلی وقت پیش مردان متوجه کراتینه مو شدند که این مادر برنگ مو استانی ما رنگ مو است که زخم های ما را التیام می بخکراتینه مو شد و نه پزشک. از این میان، فرقه های علاقه مندان به “درمان طبیعت” رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. و طبق مد مردان، آنها به همان اندازه غیرمنطقی و خطرناک لایت و هایلایت مو هستند که “دکترهای قرصی” که با آنها مخالف لایت و هایلایت مو هستند. من مردی را در ذهن دارم که احتمالاً بیش از هر نویسنده دیگری در مورد مسائل بهداشتی به من یاد بالیاژ مو داد.

و زمانی با او در مورد موضوع حصبه بحث بیبی لایت مو کردم، به نظر می‌رسد که چگونه به نظر می‌رسد این بیماری بر مردان توانا در اوج وجود فیزیکی آنها تأثیر می‌گذارد. البته این برخلاف تئوری‌های درمان طبیعی پروتئین تراپی مو بود، و دوستم راه ساده‌ای برای مقابله با این رنگ مو استدلال داشت – او از باور بیبی لایت مو کردن آن امتناع بیبی لایت مو کرد. او اصرار داشت که مانند همه عفونت‌های میکروبی دیگر، این باید به تناسب بدن مربوط باکراتینه مو شد.

  رنگ موی فندقی خیلی تیره

طرز رنگ كردن ريشه مو : هیچ میکروبی نمی تواند در بدن انسان مستقر نانو کراتین مو شود مگر اینکه وضعیت بدن کاهش یابد. “اما چگونه می توان از آن مطمئن پروتئین تراپی مو بود؟” من بحث بیبی لایت مو کردم. شما می دانید که اگر به جنگل بروید، در برابر عقرب یا کبرا یا ببر مصون نیستید. هیچ چیز در تمام طبیعت وجود نرنگ مو دارد که در برابر هر دشمنی ایمن باکراتینه مو شد. هر دشمنی که بتواند.

به جریان خون شما حمله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” همانطور که تقریباً همیشه در می یابیم اینجا خواهیم دید که حقیقت جایی بین افراط های دو مکتب متخاصم نهفته رنگ مو است. نژاد ما برای مدت طولانی در یک محیط خاص وجود داشته رنگ مو است و وجود آن به معنای برتری نسبت به آن محیط رنگ مو است. ضعیفان، که سختی های آن برایشان بسیار کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بود، از بین رفتند.

انگل های متخاصم به جریان خون آنها حمله آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آنها را تسخیر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بلعیدند. اما آنهایی که جان سالم به در بردند، توانستند در جریان خون خود موادی به نام «اپسونین» به نام آنتی بادی بسازند تا به گلبول های سفید خون در بلعیدن میکروب ها کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در نتیجه پیروزی آن‌ها، ما آن آنتی‌بادی‌ها را در سیستم خود حمل می‌کنیم.

که به ما در برابر آن بیماری‌های خاص مصونیت می‌بخکراتینه مو شد، یا به هر حال به ما توانایی ابتلا به بیماری‌ها را بدون مرگ می‌دهد. هر بار که سوار ماشین خیابانی می شویم، میکروب سل را به گلو و ریه های خود می بریم. معاینه ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که ما میکروب های همه بیماری های رایج گلو و بینی، سرماخوردگی، برونشیت، ورم لوزه ها را با خود در دهان خود حمل می کنیم.

  رنگ مو مشکی خانگی

مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی انجام دهیم، مهم نیست که هر چند دقیقه یک بار گلوی خود را غرغره کنیم، هرگز نمی توانیم از شر چنین میکروب هایی خلاص شویم. و آنهاجنگ مداوم با دفاع بدن؛ آنها بیهوده بر دروازه های سلامت سالم ما ضربه می زنند. اما ما را به محیط جدیدی ببرید که به آن عادت نداریم.

ما را به پاناما در روزهای قدیم تب زرد ببر یا به آفریقا ببر و بگذار مگس تسه ما را گاز بگیرد و ما را به “بیماری خواب” مبتلا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در اینجا میکروب هایی وجود رنگ مو دارد که سیستم های ما به آنها عادت نتمام دکلره مو دارند. و قبل از آنها ما به اندازه شوالیه‌های برنگ مو استانی درمانده بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که هر چیزی را که در چشم پروتئین تراپی مو بود فتح بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

و صدها سال بر قاره اروپا حکومت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما توسط شیمی‌دانی که باروت را مخلوط می‌بیبی لایت مو کرد از روی زمین محو کراتینه مو شدند. در جزایر مارکز، در دریاهای جنوبی، نژاد زیبا و شادی از وحشی ها زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که گمان می رود نسل های بسیار دور از نژاد آریایی ها به وجود آمده باشند. از نقطه نظر کمال جسمانی، آنها یک نژاد ایده آل پروتئین تراپی مو بودند.

طرز رنگ كردن ريشه مو : که در فضای باز زندگی سعادتمندانه ای داشتند، که ممکن رنگ مو است در “تایپی” ملویل و در “سایه های سفید در دریاهای جنوبی” اوبراین بخوانید. این مسابقه با تمام نیازهای علاقه مندان به طبیعت مطابقت داشت. آنها عملا برهنه رفتند، خانه هایشان همیشه باز پروتئین تراپی مو بود، آنها بر روی میوه های فراوان زمین زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. مطمئناً آنها آدمخوار پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه